Devil May Cry

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Devil May Cry

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Klasszikusnak és zseniálisnak mondott játékból készült anime. Én szégyenszemre a játékokkal még nem játszottam.... viszont mégis kiváncsi lettem annak hallatán hogy anime készül belőle. Megnézve az első részt... hát... eléggé wtf érzetem volt. Szóval nem tartom külömbnek az egyéb random vámpíros kaszabolós, lövöldözős gore animéknél. És ugye a pisztoly fogsorral való felhúzása, az nem ötlet lopás hanem Hellsing elötti tisztelgés akart lenni, ugye? *naív*
Mellesleg... mi az hogy itt a démonok fényesnappal bóklásznak? O_o' XD Jó... csak kötöszködöm... még azért nem adtam fel teljesen az animét. A DMC sorozattal már játszottaktól kérdezném, mi a véleményük? Mennyire tűnik eltérőnek vagy azonosnak eddig a történet?
Kép
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

Tök jó volt az első részt^^ várom a többit

DMC-vel nem játszottam
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Nagyon szépre sikeredett az animáció és Dante (harc)stílusát is jól visszaadta az első rész. A túláradó cinizmusára is biztos lesz még példa a későbbiekben. :cool: Bár én csak DMC 3. részével játszottam (Dante's awakening), ahhoz képest Dante szinkronja itt kicsit mély volt. De ez is illik hozzá, szóval meg lehet szokni. A valódi történet pedig még csak most fog kibontakozni, Trish megjelenésével. Kíváncsian várom a folytatást! :D
UI.: Azért egy openinget szívesen láttam volna.
Kép
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Jó kis anime lesz ez első rész alapján.
Avatar
Inihara
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2006.08.10. 08:58

Hozzászólás Szerző: Inihara »

Szerintem sem lesz rossz. Engem mondjuk nem zavar ez az Alucard-os vonal. Tesóm játszott a játékkal, vagyis csak a Dante's awaking-el. Neki tetszett.
Avatar
Axel
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2006.09.19. 15:24
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Axel »

Egyet értek az eltőttem szólókkal. ^^ Én is csak a Mission 1. láttam. Elsőre nagyon furcsa. Soha nem játszottam a DMC sorozattal. Azért annyira nem tetszett, hogy ki is próbáljam a játékot, de egynek jó. :-P ^^ A többi részt nem biztos, hogy megnézem. Bár kitudja, lehet, hogy egyre jobb lesz. :D :)
A láncfűrész ritmusra jáár!!
Avatar
Bambimezo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2007.07.05. 16:05
Tartózkodási hely: Itt, ott, amott...

Hozzászólás Szerző: Bambimezo »

Nagyon szép és igényes anime. A történet elöre haldtával egyre jobb. Én a játékkal sajnos nem játszotam, de szivesne teném ::jeye:: De eről az animéröl nem mondható semmi rosz. Aki szereti a stilust, az szereti ezt is ::hehe::
Avatar
mazsola
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2007.04.16. 10:45

Hozzászólás Szerző: mazsola »

A történet előrehaladtával? Én a m.7-ig láttam, de egy deka történetet se sikerült felfedezni benne ::jhuh:: a játékot nem ismerem... ez lehet a probléma ::jhuh:: . Attól viszont tényleg morcos vagyok, hogy lassan Dante "kúlaurájáról" maguktól pattannak le az irtanivalók, és örülhetek ha a harcból annyi látszik, hogy Dante előveszi az ágyúit :? és lehet, hogy csak nekem fáj, de miért nem zuhanyzott az első rész óta?
Marosy
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2005.08.21. 13:40
Tartózkodási hely: Alvilág

Hozzászólás Szerző: Marosy »

Nekem nemanyira tetszett az 1. rész. Valahogy nemadja vissza a DMC világát.
Végigvittem Dante's awakening-et és a többi részt is ugyahugy vágom. Hát tehettek volna bele marionett bábukat, esetleg kaszásokat de semi ilyen nemvolt. Dante sem az olyan "laza gyerek" aki beszól a démonoknak.A többi rész kérdés számomra hogy milyen, de eddig a történet a cselekvések nemtettszenek.Remélem hogy a megszokott gótikus világ és a játékból ismert arcok feltünnek majd!
domoscsajszi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013.04.28. 17:29

Re: Devil May Cry

Hozzászólás Szerző: domoscsajszi »

A negyedik rész eddig a kedvencem!!!! ::hehe:: az elején olyan :wtf: érzésem volt, de aztán annyit röhögtem rajta.. nem tom... vmiért az egész olyan :LOL: . még ha fröcsög is a vér. :vigyor: :knife:
Válasz küldése