Angelic Layer

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
NiuKy
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2008.02.09. 20:13
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Angelic Layer

Hozzászólás Szerző: NiuKy »

Mivel az Angelic Layer az egyik legnépszerűbb CLAMP mű, ezért gondoltam, megérdemel egy topicot.

Nekem nagyon tetszett. Jókis anime ez. :) A grafikája nagyon bejött, habár néhol hagyott magaután kívánnivalót. A cselekmény eseménydús, mindig van egy váratlan fordulat. Habár kissé sok benne a lelkizés, nem zavarja, az anime hangulatát. Azt díjaztam, hogy a harcok rövidek, ámde látványosak. Misaki karakere nagyon szeretnivaló, habár helyenként túl naiv. Tetszett benne, hogy ilyen "aranyos kislány" létére így képes harcolni. Azon is meglepődtem, hogy a készítők rengeteg lány Deust alkottak, fiú Deus alig volt benne, holott szerintem ez a "játék" inkább a fiúknak teszene. Újabb meglepetésként ért, hogy Hikarunak nincs saját személyisége. Ez kellemes csalódás volt.

Mindenkinek ajánlom, aki még nem látta ::vic::
Avatar
marci_attila
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2007.06.20. 23:30
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: itt
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: marci_attila »

Nem is tudom mikor láttam, és nem annyira sok nyomot hagyott bennem, de nem volt rossz nézni. Csak már kevés az emlék róla :) (de ez betudható annak is, hogy a memóriám túl erősen szelektál az információáradatban, ezért általában mindent elfelejtek :D )

Szóval szerintem se rossz kis sorozat :) kikapcsolódásnak jó
Avatar
novalisk
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2006.03.22. 04:58
Nem: Férfi

Re: Angelic Layer

Hozzászólás Szerző: novalisk »

NiuKy írta: Azon is meglepődtem, hogy a készítők rengeteg lány Deust alkottak, fiú Deus alig volt benne, holott szerintem ez a "játék" inkább a fiúknak teszene.
Miért, ha sok lány deus van az nem a fiúknak tetszene? Engem legalábbis...a lehető legkisebb mértékben sem zavart ^^

Egyébként maga az anime is tetszett, tényleg nagyon kellemes nézni, és még megfelelően izgalmas is. Na meg persze sok benne a moe deus :D
Avatar
Mittyke
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2012.07.14. 12:51
Nem:
Tartózkodási hely: Internet csodálatos világa~!

Re: Angelic Layer

Hozzászólás Szerző: Mittyke »

NiuKy írta: Azon is meglepődtem, hogy a készítők rengeteg lány Deust alkottak, fiú Deus alig volt benne, holott szerintem ez a "játék" inkább a fiúknak teszene.
El is mondják az animében, hogy miért van olyan kevés fiú deus: A kor, a magasság és az emberek neme itt nem fontos. Mindenkinek csak a lelki ereje szabhat határt. Mindenki egyenlő. Nincs az, hogy a fiúk erősebbek a lányoknál. Nem csoda ha sok lány játszik vele. Nemrég fejeztem be , és nekem nagyon tetszett. Nem szeretem az ilyen témájú rajzfilmeket, de ez az egy tényleg egy jó sorozat. Első epizód után úgy döntöttem, hogyha valaha is feltalálják ezt az Angelic Layert, én megyek Japánba, veszek egy Angelt, és évekig ott maradok játszani. Leginkánb az tetszett benne, hogy a Deus készíti el a saját Angelét.
"Wings that can't fly have no meaning" Thono (Air)
Moon Breaker
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2011.07.08. 06:32
Nem: Férfi

Re: Angelic Layer

Hozzászólás Szerző: Moon Breaker »

imádom, kb. 9 éve az elsők közt volt amit láttam.
Misaki fárasztóan idegesítő nyávogását leszámítva hibátlan az egész mű.
Avatar
novalisk
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2006.03.22. 04:58
Nem: Férfi

Re: Angelic Layer

Hozzászólás Szerző: novalisk »

Misaki hangja, a "naaa?" és a hasonlók még máig is benne van a fülemben, imádtam őket. Egyik előnye az animének a mangával szemben, részemről.
Moon Breaker
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2011.07.08. 06:32
Nem: Férfi

Re: Angelic Layer

Hozzászólás Szerző: Moon Breaker »

nem arra a hangra gondoltam, hanem h mindíg mindenre nyávog... a hangja cuki meg minden, de nem kéne folton nyávogni :)
Válasz küldése