Kuroshitsuji

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Kuroshitsuji

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Kuroshitsuji chp. 60 - alább szpojlerek!!

kyaaaaaaaaaaaaaaa tele, tele van Undertaker fanszervízzel :D :D Amúgy most jutott eszembe, hogy a rendes nevét még nem is tudjuk : D És ez a fight.... ki mit gondol?

Én nagyon remélem, hogy nem durvul el ez a ,,fejezet", mármint Undertaker jóarc marad meg minden.

Amúgy ennek az epic fightnak szerintem az lesz a vége, hogy közbeszól a hajósüllyedés, ergó abbahagyják a csépelést mert nincs hol folytatni és Undertaker vagy meglép vagy Cielékkel marad...

a zombis ügy meg... mintha világháború szagát érezném. Merthogy a zombihadsereg a tökletesség, ugye. Kérdés, hogy Undertaker ki volt, vagy ki akar lenni vagy kinek a kije, hogy ez neki megéri. Mert ez a puszta unalomból zagyvaság gáz ... (bár Ryuk is puszta unalommal kezdte.... hmm nemkéne Yana ezért creditelje Ohbatáékat? :dirr: ) inkább jobban beveszem, hogy van egy társa aki a mastermind.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Kuroshitsuji

Hozzászólás Szerző: Mariko »

LOL, ez a zombis arc elég nagy agymenés volt ahhoz, hogy Undertaker legyen az egész szellemi atyja. XD

Azt én is remélem, hogy nem lesz belőle igazi gonosztevő, csak max. mint Grell. Aztán persze fene se tudja, hogy Yana mit akar kihozni belőle.
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Kuroshitsuji

Hozzászólás Szerző: Ayla »

ÉS KIJÖTT az új rész, a várva várt NEM filler a cirkuszos arc :D :D

Persze nem követi hajszálra a mangát, de nagyon jó és igazi :)

Apropó olvassa valaki a mangát? Hálistennek mindjárt jön az új fejezet, ilyen még nem volt, mint ami most ott zajlik és én már kezdtem elkönyvelni egy két hónapja unalmasnak... :D
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Válasz küldése