Kuroshitsuji

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Reimu
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009.10.17. 20:44
Nem:

Kuroshitsuji

Hozzászólás Szerző: Reimu »

Figyelem! Minden Kuroshitsuji szeretőnek : szerepjátékhoz lenne szükségem 3 férfiúra és 2 lányra
ezen a címen írjatok : ninomiyachan@citromail.hu
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Kuroshitsuji

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

itt nem az anime kitárgyalása lenne a lényeg? :weh:
bár érdekelne a szerepjáték, de...
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
Kazuya
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2008.07.03. 22:24

Re: Kuroshitsuji

Hozzászólás Szerző: Kazuya »

akkor csináljunk animetopicot belőle. Én úgy 4 napja kezdtem bele az animébe. Jelenleg az 5. epizódnál tartok, és eddig letud kötni. Vicces, szórakoztató, és sötét. Nem tudom ki hiogy van vele, de Cielt nem bírom. Nem szeretem egy animében ha egy kölyök parancsolgat egy felnőttnek o__o És ráadásul egy idegesítő kis kölyök.
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Kuroshitsuji

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

(de tényleg),nekem mondjuk az elején a totálkokattant szadista Alois is bejött a 2.évadban (v mi a t#km az).
na és igen a közkedvenc: Sebastian....most mit mondjak egy kicsit izé...
(ne kérdezzétek mi az izé, mer nem tom)
nekem abszol fav: Grelll! haláli :vigyor: ja és a másik fav Pluto ::jeye:: cui!!
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Kuroshitsuji

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Engem csak Aloise idegesített a második szezonban, a többieket bírom. Mondjuk én nem vagyok oda túlságosan az animéért, túl sok benne a fanszerviz és nem sok értelme van a sztorinak, én inkább mangapárti vagyok.

Ja, és Seb... ::daisuki::
Kép
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Kuroshitsuji

Hozzászólás Szerző: Péter »

Amúgy tudtátok, hogy Sebastian valójában buzi és még a fésűt sem ismeri? ::^_^::
Kép
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Kuroshitsuji

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

igen tudtuk de mint már egy másik topikban említettem pont ezért kedvel szereplő!
mondjuk inkább seby szélfútta frizkója, mint claude benyalt komoly feje.... bár a végére az is kezdett sebfílinget felvenni.
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Kuroshitsuji

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Péter írta:Amúgy tudtátok, hogy Sebastian valójában buzi és még a fésűt sem ismeri? ::^_^::
Ennek picit ellentmond az a tény, hogy mind az animében, mind a mangában megdugott már egy-egy nőt, fiút viszont még soha (csak fanficekben, de azokban még Vegita is). :vigyor:

Egyébként szerintem a metroszexuális a megfelelő szó rá. ::^_^::
Kép
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Kuroshitsuji

Hozzászólás Szerző: Péter »

Igen de az valójában amúgy csak kamu, tudod még titkolja, hogy kawaiibb legyen a fangirlöknek. :vigyor:

Egyébként inkább csak simán ratyi, ezt egy félrészeg csöves összehajtogatná, rácsapna egyet, összecsuklana mint a tangóharmonika.
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Kuroshitsuji

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Nem hódíthat minden pasi az izmaival, vannak akik a metroszexualitását használja. ::^_^::
Kép
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Kuroshitsuji

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

a metrókkal/buzikkal szentem semmi problem sőt!...
na erre írok egy vidit offban.
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Kuroshitsuji

Hozzászólás Szerző: Péter »

Én se azt mondom, hogy minden srácnak DB szerű izomkolosszusnak kell lennie, de kérem, nézzen már ki valahogy... nem lehetne egy egészséges középutat találni? Jaj elnézést, biztos én várok el túl sokat, vagy nem tudom. Megértem én, hogy a mai lányoknak (tisztelet a kevés kivételnek) az ilyen hímnőstények jönnek be, de azért reménykedem abban, hogy a valóságban olyan párt keresnek aki ember a talpán, nem egy ilyen buzis eyecandy. :)
Kép
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Kuroshitsuji

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

akkor én kivétel vagyok a mai lányok elnevezés alól! (több szempontból is)
de visszatérve az animére, most fikáznék egy kicsit: Claude- na ez mekkora buzi lett má! az elején még márványkemény komornyik aki sohasem mosolyog a végén meg ciel lábát csókolgatja.....gyökérség a köbön! :shock: hozzá képest (ez saját vélemény vessetek meg érte,de szentem végefelé igaz) Seby egy angyalka (lett)!
és mi a véleményetek Grellről? Na ő buzi!
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Kuroshitsuji

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Grell nem buzi, ő nőnek képzeli magát! XDD

Péter: A preferenciáim rajzolt pasikat illetően, nem igazán esnek egybe azzal, amit egy igazi, háromdimeziós férfiban keresek, nem csak a külső, de még személyiség tekintetében sem. ::^_^::
Kép
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Kuroshitsuji

Hozzászólás Szerző: Péter »

Azt hiszem ezt már egyszer mondtad, de amúgy helyes. Pláne hogy volt már olyan lány aki azt írta még a Maundón, hogy neki olyan pasi kell mint L. :vigyor:
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Kuroshitsuji

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Mármint karikás szemű, vagy autista, vagy édességfüggő? :vigyor:
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Kuroshitsuji

Hozzászólás Szerző: Titkos »

A postokból is látszik, hogy ez a sorozat így vagy úgy, de rulez. XDDD A manga bevallom nem különesebben keltette fel az érdeklődésemet, mondták, hogy fanservice cucc lányoknak, és nincs is azokkal semmi gond, csak engem értelemszerűen ritkán köt le az ilyen. XD (Bár a mostani Sherlock Holmes sztori "megoldását" pont olvastam, amikor Seb szemszögéből láttuk a dolgokat... XDDD) Aztán jött az anime, komolyabban az sem érdekelt, megnéztem az OP/ED párost (amit minden sorozatnál megteszek, ha kicsit is érdekel), és kb. ennyi volt. Aztán többen mondták, hogy van 1-2 "must see" epizód, azokat megnéztem (lesz szó róluk később), de annyira nem érdekelt még ekkor sem. Aztán kijött a második szezon, ami rohadt nagy. :D Szándékosan el van már minden túlozva, tiszta fanservice (nem vagyok egy szadista, de röhögtem, hogy Aloise már eleve úgy indul, hogy egy gazdag pasinak az ágyasa, vagy mi.. XDDD), a mangához már végképp semmi köze, és a stúdió is hülyére szívatta a fanokat. XD (Először azzal, mintha Sebas és Ciel ezúttal nem szerepelnének, aztán hopp, csak előkerülnek igen hamar, utána pedig a legvégével, de azt nem lövöm le. :D) Ja, kihagytam, hogy mindenki piszkosul pozőr lett, az első sorozatot még mindenki szorozza meg minimum kettővel. XD El is döntöttem, hogy ha mást nem is, a második szezont muszáj leszek végignézni. XD Na, de még néhány dolog:

1. Grelltől én speciel rosszul voltam eleinte. Sebas "buzisága", a kertészsrác "ukesége", Ciel shotasága, stb. egyáltalán nem zavartak, de amikor jött a transzvesztita, aki le akarja fektetni Sebastiant, és emellett még szadista is....na az így ebben a dózisban elsőre megütött. ^^" Viszont valahogy a vége felé már röhögtem rajta az első szezonban is, a másodikra egész megkedveltem. XD (Mondjuk ott már úgy voltam vele, hogy Aloise szadizmusához képest Grell már tényleg barátnak tekinthető, meg rá legalább Sebas tud hatni. XD)

2. Mariko, jó hogy mondod Sebas szexjeleneteit. :D Az első sorozat apácás jelenete szerintem EPIC WIN volt, aki a "buzik" miatt idáig nem jutott el, az szegényebb lett egy élménnyel. XD Én azt simán el tudtam volna nézegetni cenzúra nélkül. XD (Na ugye, hogy nem csak a fangirlöket szolgálja ki a cucc, bár van egy olyan érzésem, hogy ők meg a nő helyébe képzelték magukat ezen jelen során. XDDD)

Péter: Ha mezei ember lenne, lehet tényleg lenyomná egy csöves is, de mutatták párszor, hogy nem tudom hány méterről dob célba halálpontosan evőeszközökkel, sőt, ahogy elnéztem a legutóbbi mangafejezetet, "hagyományos" módon meg sem lehet ölni. XD
Kép
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Kuroshitsuji

Hozzászólás Szerző: Péter »

Titkos írta:Péter: Ha mezei ember lenne, lehet tényleg lenyomná egy csöves is, de mutatták párszor, hogy nem tudom hány méterről dob célba halálpontosan evőeszközökkel, sőt, ahogy elnéztem a legutóbbi mangafejezetet, "hagyományos" módon meg sem lehet ölni. XD
Igen ezt az utóbbi évek során már vagy 2 tucat animénél hallottam eddig, hogy X-Y bishikét, lolikát nem lehet megölni, legyőzni, stb. Csak a leggyakoribbak: Alucard, Lucy, Ai Enma, és most már a buzi komornyik is? LOL... naiv gyermekek, nem ismerik az örök igazságot, miszerint: "Even the deathless may die". :wink:
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Kuroshitsuji

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Valahogy biztos meg lehet Sebastiant is ölni, de azzal biztos nem, ha mellbe szúrják karddal. :vigyor:

Titkos: Grell borzalmasan ripacs, ráadásul pszichopata is, de valahogy sikerült úgy kombinálniuk ezt a kettőt, hogy nagyon szórakoztató egyéniség lett. Mondjuk komolyan venni nem nagyon lehet, még akkor sem, ha embereket gyilkol. ^^
Ami meg a szex jelenteket illeti, nekem jobban tetszett a mangás, ott több értelme annak, hogy miért húzta meg a csajt, ráadásul Beast még dögös is volt.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Kuroshitsuji

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Péter: Ahogy Mariko is mondja, nem halhatatlan ő sem, csak szerintem azért az utcai csöves, akinek a törött sörösüveg az alapfegyvere, nem tehetne benne túl sok kárt. :dirr:

Mariko: Igen, az már az én személyes ízlésem, hogy az "ártatlan" apáca jobban bejött, mint a dögös csaj. XD Mondjuk mintha úgy emlékeznék, hogy eleve az apácás "eksönből" többet mutattak, mint amikor Beast-el volt, de te többet láttál a mangából, szóval javíts ki nyugodtan. ^^" Apropó, talán ott kezdtem el megkedvelni Grellt, röhögtem, hogy majdnem úgy kellett lefogni a többieknek, mert féltékeny volt, hogy az "ő Sebastianja" épp egy másik nővel van. :dirr: XD
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Kuroshitsuji

Hozzászólás Szerző: Mariko »

A mangában valóban kevesebbet mutattak, de nekem jobban bejött, hogy ott nem csak bedobtak egy szexjelenetet, hanem előtte Seb elcsábította Beastet. ::^_^::

Az animében kicsit úgy jött ki a dolog, mintha valaki egy értekezleten bedobta volna, hogy:
- Gyerekek, Seb döntött már meg csaj a sorozatban?
- Nem.
- OK, akkor a következő részbe teszünk egy szexjelenetet. :dirr:
Kép
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Kuroshitsuji

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

eddig az összes komment totál korrekt! nincs is sok mit hozzászólnom, mindent leírtatk
toTitkos: akkor kedvelted meg, amikor a halállistáját rágcsálja, miközben Sebi meghúzza a szüzecskét? :D arrol szedtem gifet :-P
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Kuroshitsuji

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Hakuma Riyuichi írta:toTitkos: akkor kedvelted meg, amikor a halállistáját rágcsálja, miközben Sebi meghúzza a szüzecskét? :D arrol szedtem gifet :-P
Arra-arra. :D A gifet nem akarod linkelni, vagy PM-ben átküldeni? XD Amúgy az a jelenet legendás, főleg Seb fapofája az egész aktus közben. XD Láttam róla olyan képet, hogy: "This is my orgasm face." XDDDD
Kép
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kuroshitsuji

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Agni és Soma milyen szerepet kaptak az animében?
Láttam, hogy jelent meg saját karakter songjuk.

És úgy általában, volt valami köze a második sorozatnak a manga történeteihez?
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Kuroshitsuji

Hozzászólás Szerző: Mariko »

A második sorozatnak semmi köze a manga történetéhez, mondjuk már az első szezonnak is csak az elején volt. ^^'
Agni és Soma történetét meg eléggé elcseszték az animében, pont a humort írták ki belőle, ami az egésznek a lényegét jelentette, utána meg már csak cameo jelentek erejéig tűntek fel néha. :(

Egyébként szinte minden szereplő kapott karakter songot, még Undertaker is. XD
Kép
Válasz küldése