Kill la Kill

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Kill la Kill

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Nos, én nem vagyok olyan kemény topicnyitogató, mint OJ, szóval képet meg szöveget nem kaptok. Hajrá, tessék megtölteni a topicot! (Legalább 2-3 oldalnyi hsz-t ki kéne termelnünk a 24 rész alatt. :vigyor: Btw, remélem, hogy van értelme, mert ez az új népszerű cucc.)

3. rész
Egyelőre nincs túl sok hozzáfűznivalóm, mert azon kívül, hogy a töritanárról extra rövid idő alatt került le az ing, valamint Ryuko és ojou-sama csaptak egy jó kis catfight-ot, nem igazán tudnék több minden kiemelni. Mako ugyan idegesítő, de ezt ellensúlyozza, hogy még ezekkel a hülye megjegyzéseivel is képes észhez téríteni a főszereplőt és ráterelni a helyes útra. Az egyébként gáz, ha Senketsu (vagyis a ruha) a kedvencem eddig? :LOL: Mármint tökre bírom, hogy neki is van személyisége és általában ő fogja vissza Ryuko-t. Nélküle már rég kiütötték volna. ^^"

Amúgy az engem is zavart, hogy már a 3. részben lenyomtak egy igen badass harcot, de innentől már csak gyengébb ellenfelek jönnek. Szóval hacsak nem gyengítik le valamivel Ryuko-t, akkor elég egyoldalú harcokat fogunk látni. Eddig legalább a túlzott vérveszteség miatt aggódhattunk érte, de mivel tökéletes lett az összhang közöttük és Senketsu is képes minimális vérfogyasztással üzemelni, ezért ez már kiesett a képből.

Amúgy nekem csak most esett le, hogy a töritanár (aki valszeg Hitlerről írta a szakdogáját, mert másról nem tud beszélni :dirr:) és a diáktanácsban üldögélő csávó két különböző ember. ^^"
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Kill la Kill

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Rui-chan írta:Az egyébként gáz, ha Senketsu (vagyis a ruha) a kedvencem eddig? :LOL: Mármint tökre bírom, hogy neki is van személyisége és általában ő fogja vissza Ryuko-t. Nélküle már rég kiütötték volna. ^^"
Dehogy gáz, az egyik legszimpibb karakter. XD (Talán az egyetlen... :dirr: Na jó, nem, a tanárbácsit kezdem bírni, meg Ryuko is egész jófej, bár ahogy már írtam a másik topicban is, eléggé "alá dolgozik" a történet és a többi szereplő, egy "normális" szereplőgárdájú sorozatban lehet simán az ellenszenves karakterek között végezne nálam ő is.) A ruhára visszatérve: Én azt várom már, amikor Satsuki ruhája is megszólal. :D Ha pont olyanok, nehogy már neki ne legyen személyisége. XD Illetve aminek örültem, hogy nem csak harc közben "élednek fel", vagy amikor felveszi őket a tulajdonosuk, hanem egyébként is "élnek", pl. a mostani részben volt, hogy Ryuko és Mako beszélgetése közben mozgatta a szemeit. XD Meg kíváncsi lennék, hogy vajon amikor beszélnek, azt más is hallja, vagy csupán a viselő "fejében" hallatszik a hang és csak mi, a nézők halljuk rajtuk kívül? Mert esetleg még ez magyarázná meg, hogy Sastsukié egyelőre miért "néma": mert mi nem az ő szemszögéből látjuk a történetet.
Rui-chan írta:Amúgy az engem is zavart, hogy már a 3. részben lenyomtak egy igen badass harcot, de innentől már csak gyengébb ellenfelek jönnek. Szóval hacsak nem gyengítik le valamivel Ryuko-t, akkor elég egyoldalú harcokat fogunk látni. Eddig legalább a túlzott vérveszteség miatt aggódhattunk érte, de mivel tökéletes lett az összhang közöttük és Senketsu is képes minimális vérfogyasztással üzemelni, ezért ez már kiesett a képből.
Na igen, ennek most eléggé öngól-feelingje volt, de még szurkolok, hogy jól jöjjenek ki belőle. Ha mégsem, akkor jobban tették volna, ha ebben is a shounen-formulát követnék: Satsuki elkeni Ryuko száját, lenyom valami "gyere vissza, ha elérted az én harci szintemet!" szöveget, aztán amíg Ryuko végigveri az egész iskolát, addigra el is éri azt. Mert a mostani rész alapján még azt is meg merem kockáztatni, hogy ha Ryuko már az elején "eggyé válik a ruhával", akkor meg is nyerte volna a meccset.
Rui-chan írta:Amúgy nekem csak most esett le, hogy a töritanár (aki valszeg Hitlerről írta a szakdogáját, mert másról nem tud beszélni :dirr:) és a diáktanácsban üldögélő csávó két különböző ember. ^^"
Az nekem is csak a második részben kezdett gyanús lenni és a harmadikra igazolódott be. XD Ja, amúgy vicces, hogy egyfelől ekkora Hitler-fan, másfelől meg pont ő a lázadó, akinek nem tetszik Satsuki führerista rendszere. XD (Persze hogy nem, mert majd kiderül a sorozat fele körül, hogy azért segített megdönteni a hatalmát, hogy aztán ő legyen az új főgonosz... :dirr: XD)

Apropó, ami még pozitívum volt, azok a Marvel-utalások. XD Egyrészt a Hitleres töriórán látni egy srácot, aki a könyvből épített fal mögött egy Vasember és egy Hulk figurával játszik. XD Másrészt ott volt a ruha tesztelése jelenet, amiről nekem teljesen a Hulk film azon jelenete ugrott be, amikor Bruce-ot erőszakkal változtatják át Hulkká, aztán "purhabbal", meg altatókkal próbálják leállítani. XD

Szal eddig tetszik a sorozat, de ahogy sokan a Shingekinél érezték úgy, hogy túlértékelt darabról van szó, én meg egyelőre ennél érzem azt. Oké, a szezon legjobbja még lehet belőle, de hogy egyesek miket bele nem vizionálnak már így pusztán három epizód alapján, az kész... ^^" Az "anime megmentője" cím meg egyelőre nevetséges. (Ahogy paTKany is írta, rászabadultak a legelvakultabb TTGL fanboyok és most a messiást látják benne.)
Kép
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kill la Kill

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Titkos írta:Szal eddig tetszik a sorozat, de ahogy sokan a Shingekinél érezték úgy, hogy túlértékelt darabról van szó, én meg egyelőre ennél érzem azt.
Miért nem lehet mind a kettő túl értékelt? :D

Valami ilyesmit vártam ettől a résztől, de a vége tényleg ijesztő. Most a 26. részig mini bossokkal fog Ryuko?
Remélem nem. Satsuki nekem értelmesebbnek tűnik és van benne annyi tartás is, hogy végig a negatív oldalon diktátorkodja végig a sorozatot. Szerintem lesz itt még valami komolyabb ellenfél, amit csak közösen tudnak legyőzni.
És arra is kíváncsi vagyok Mako mire lenne képes egy olyan szuper ruhában. Már most is olyan behatásokat bírt ki arcrezzenés nélkül, amik kiütöttek volna egy két embert. És a hyper genki még tovább turbózva! :)
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Kill la Kill

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Kdanni írta:
Titkos írta:Szal eddig tetszik a sorozat, de ahogy sokan a Shingekinél érezték úgy, hogy túlértékelt darabról van szó, én meg egyelőre ennél érzem azt.
Miért nem lehet mind a kettő túl értékelt? :D
Lehet. XD Valamennyire mindkettő az is. XD Speciel a Shingeinél sem értettem még az első pár résznél, hogy mi ez a hisztéria (főleg nem azok részéről, akik a mangát sem olvasták), de az a sorozat már úgy a 6-8. rész körül bizonyított, remélhetőleg a Kill la Kill is eljut majd a maga "áll-leesős" jelenteihez, mire eléri ezeket a részeket. :)

Mondjuk én eleve mintha fordítva működnék, mint a legtöbb rajongó, mert azoknál azt látom, hogy:

1. Már előre kinéznek valamit a chartról és jól felspanolják magukat. Bónusz, ha kedvenc stúdió vagy rendező keze közül kerül ki a cucc, akkor hatványozódik a fanolás.

2. Az első pár résznél megy az ajnározás, hogy "az év animéje", "a műfaj megmentője", stb.

3. Ehhez képest mire elérünk a sorozat feléhez, a fanok is megfeleződnek, már csak a "kemény csávók/csajok" bírják szuflával, mintha valami katonai kiképzés lenne. XD

4. Mire a végére ér a sorozat, az azt néző emberek másnapra el is felejtik, mert már az új szezon új chartjának új címeit vadásszák és kezdődik az egész elölről.

Ehhez képest én a charton épp csak "tapogatózni" szoktam, az első pár résznél még általában szkeptikus is vagyok, viszont ha úgy a harmadik-negyedik részen túljutottam és még mindig tetszik, az már jó jel, akkor nagyon szét kell barmolni a készítőknek ahhoz a cuccot, hogy mégis dobjam. A felénél nem "elfáradni" szoktam, hanem akkor lelkesülök fel igazán, elvégre ha már a sorozat felénél vagyunk és még mindig awesome, akkor az csak azt bizonyítja, hogy a készítők valóban értenek ahhoz, amit csinálnak, és innentől már max a legvége lesz elbarmolva jó japán szokás szerint, de addig felhőtlen szórakozás vár ránk. Ha pedig véget ér a sorozat, nem dobom félre egyből, hogy "oké, mi a következő?", hanem jó esetben még napokig, vagy hetekig a hatása alatt vagyok. (Jó esetben még akkor is, ha a lezárást valóban elbarmolták, hiszen az nem kisebbíti az előtte lévő X epizód királyságát.)

Szal ezért sem szoktam soha megérteni, hogy először jön mindig a túlfanolás, majd a sorozat fele körül a keserű lemondás sok fan részéről.
Kdanni írta:Valami ilyesmit vártam ettől a résztől, de a vége tényleg ijesztő. Most a 26. részig mini bossokkal fog Ryuko?
Remélem nem. Satsuki nekem értelmesebbnek tűnik és van benne annyi tartás is, hogy végig a negatív oldalon diktátorkodja végig a sorozatot. Szerintem lesz itt még valami komolyabb ellenfél, amit csak közösen tudnak legyőzni.
És arra is kíváncsi vagyok Mako mire lenne képes egy olyan szuper ruhában. Már most is olyan behatásokat bírt ki arcrezzenés nélkül, amik kiütöttek volna egy két embert. És a hyper genki még tovább turbózva! :)
Amúgy ja, ha mákunk van, a minibossok elfogynak a 13. rész környékére, addigra megérkeznek az "anti-spirálok", így a két exhibicionista magical girlnek már össze kell fogniuk, ha nyerni akarnak az újak ellen. Már egyszer amúgy nekem is átfutott az agyamon, hogy vajon milyen durva lenne Mako egy vérszívó ruhában és bármennyire is ijesztő az ötlet, for the lulz alapon eskü megnéznék egy ilyen részt. XD Hmm, most így belegondolva...kiválasztott lányok, magical girl átváltozás, speckó ruhák...tán csak nem a saját "Madokájukat" készítik elő Gainaxék...vagyis Triggerék? XD Majd itt is kiderül, hogy ezek a "Gunmanek" igazából másra lettek szánva és az összes "élő szövet az élő vázon" harcosnak össze kell fognia, hogy megakadályozzák a Walpurgisnachtot. :dirr: XD (Addigra majd Mako is kap ruhát, plusz bejön még 2-3 új csaj... XD)
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kill la Kill

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Töri tanár is the best! :thumb:

Amúgy kebel barátok búnyója egész jó volt bár sztoriból még mindig nem értek egy büdös mukkot se de ez nem olyan mélyrepülös anime mint a shingeki ezért nem is érdekel túlságosan. :vigyor:
Avatar
gilas
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2012.03.08. 04:43
Nem: Férfi

Re: Kill la Kill

Hozzászólás Szerző: gilas »

Nem rossz az anime eddig az elsö három rész alapján, de bánt, hogy Ryuko is az a tipikus durr-bele a pofádba shounen hösnö, aki csak azért szimatikus egy kicsit, mert a többi szereplö még gyökérebb nála. Nem tetszik, hogy minden apróságon felhúzza magát, és csak az eröszak nyelvén ért. Remélem, azért lesz némi karakterfejlödés is a maradék részekben.
Nem tetszett nekem sem, hogy Ryuko egyböl ura lett az öltözékének, és ezzel egyenrangú ellenfele Satsukinak, mert egy sor nála gyengébb ellenfélen kell átverekednie magát, hogy ismét megmérközhessen Satsukival, és ha valahogy nem gyengítik le közben Ryukót, elég unalmas és egyoldalú összecsapásokat fogunk a következö részekben látni.
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kill la Kill

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

gilas írta:Nem tetszett nekem sem, hogy Ryuko egyböl ura lett az öltözékének,
Az előzetes alapján a következő részben pizsamában fog parádézni, így ezzel nem lesz gond. :D

BTW. mondhatjuk, hogy ez a fétisem. :roll:
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Kill la Kill

Hozzászólás Szerző: Titkos »

gilas: Na, jó látni, hogy nem csak én éreztem így a sztorival, illetve Ryuko karakterével kapcsolatban. :)

Kdanni: Úgy legyen, mert a pizsamás lányok szerintem is rulzanak, és szinte meg voltam sértve, amiért a legutóbbi részben ilyen kevés pizsamás-Ryukót kaptunk! :twisted: :lol:
Kép
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kill la Kill

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Ez a rész annyira rosz volt, hogy ....
Nagyon rossz volt. Semmi jó nem volt benne.

De élvezetes volt a kegyetlen sebessége, meg pár pózör mozzanat elfogatható volt még, szóval dobni nem fogom.

Kép
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Kill la Kill

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Egyetértek, ez egy piszok gyenge filler volt, plusz behoztak egy újabb idegesítő/szemét karaktert és sajnos van rá egy ötösöm, hogy nem most láttuk utoljára. A következő rész talán valamivel jobb lesz a preview alapján.
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Kill la Kill

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Titkos írta:Apropó, ami még pozitívum volt, azok a Marvel-utalások. XD Egyrészt a Hitleres töriórán látni egy srácot, aki a könyvből épített fal mögött egy Vasember és egy Hulk figurával játszik. XD Másrészt ott volt a ruha tesztelése jelenet, amiről nekem teljesen a Hulk film azon jelenete ugrott be, amikor Bruce-ot erőszakkal változtatják át Hulkká, aztán "purhabbal", meg altatókkal próbálják leállítani. XD
Ehhez újra meg kellett néznem a 3. rész elejét és tényleg ott vannak azok a figurák! :lol: A ruha tesztelésén nekem is eszembe jutott ez a Hulk utalás. (Most azon röhögök már egy jó ideje, hogy Hulk itt is előkerült, mint téma. XD Korábban a Shingekinél írta OJ, hogy Eren a Hulk és abból utána még levezettünk pár poént, pl. a tárgyalásos résznél. XDDD)

Pont tegnap este döntöttek úgy, hogy karbantartást végeznek a központban, szóval nem volt netem, úgyhogy csak ma reggel tudtam megnézni a legújabb részt. Mondjuk ezért annyira nem is kellett volna sietnem, szóval nem bánom az egy nappal későbbi megnézést.
Beismerem, hogy néha kellenek ilyen filler epizódok, de azokat is normálisan kéne megcsinálni. Az legalább kiderült, hogy Senketsu-t csak Ryuko hallja, szóval ezért nem tűnt föl még senkinek egy beszélő ruha. Amúgy számomra a legjobb poén ismét a ruhához kapcsolódott, amikor kihányta a másik csaj vérét. XD A bugyilehúzós és orrvérzős poént háromszor már nem kellett volna beletenni, mert a kutyánál azért túlzásnak éreztem. ^^" A csapdaszakértő hölgyemény még annyira sem érdekelt, hogy megjegyezzem a nevét, viszont az elején már sejtettem, hogy a "hattyú halála" pusztán színjáték a részéről. Amúgy már azt is értem, hogy miért ilyen hülye mindenki a városban, egy csomóan kihullottak az iskolából ezeken a versenyeken. XD
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Kill la Kill

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Ki nem állhatom az olyan epizódokat, amik egyetlen (egyébként full erőltetett) séma köré építkeznek, ráadásul még fillerek is. Ez itt sincs másképp... Meh ep is meh!

(Viszont a pizsi-fétisesek kaptak legalább egy egész epizódnyi pajamas-Ryuukót. Kár, hogy nekem nincs ilyesmim.)
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kill la Kill

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Junchi írta:(Viszont a pizsi-fétisesek kaptak legalább egy egész epizódnyi pajamas-Ryuukót. Kár, hogy nekem nincs ilyesmim.)
Még az se, én nem is vettem észre olyan jelenetet ahol nem super deformált vagy a közeli lett volna Ryuuko. Talán mikor elpirult volt értékelhető.
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Kill la Kill

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Csak nekem nem volt akkor semmi bajom a 4. résszel? Mondjuk én főleg guilty pleasure-ként nézem a sorozatot, a sok elmebeteg hülyeség miatt, amit felvonultat, és igazából nem várok el tőle többit, mint anno mondjuk a Star Drivertől. XD

A legutóbbi rész csúcs pillanata a mosás-vasalás jelenet volt az elején. Senketsu reakciója a vasalásra! :lol: Meg a vége se volt semmi, amikor a felvonóval vagy mivel berobbantak a névsorolvasásra, az ofő meg hót nyugodtan folytatta, ahol abbahagyta. XDD
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Kill la Kill

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Sankakun meggyőztek, hogy egyetlen jó jelenet mégis volt a legutóbbi részben.
Kép
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kill la Kill

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Na ez most jó rész volt. (Nehogy valaki azt higgye csak féltékeny vagyok a népszerűségére. :))

5. rész: Van még egy oldal a csatában, és mondjuk ha a tanárbácsit is külön számoljuk még jobban állunk. Van a egyen ruciknak ellenszere. Az a varrógép gépfegyver. A mini bossok nincsenek komolyan véve. Mako :)
Szerintem továbbra is biztató minden, a klisék jó helyre vannak bedobálva. A pózöködés kegyetlen. Van izgalom, dráma. Ezért még kevésbé tetszik az előző rész.
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kill la Kill

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Mariko írta:Csak nekem nem volt akkor semmi bajom a 4. résszel? Mondjuk én főleg guilty pleasure-ként nézem a sorozatot, a sok elmebeteg hülyeség miatt, amit felvonultat, és igazából nem várok el tőle többit, mint anno mondjuk a Star Drivertől. XD

A legutóbbi rész csúcs pillanata a mosás-vasalás jelenet volt az elején. Senketsu reakciója a vasalásra! :lol: Meg a vége se volt semmi, amikor a felvonóval vagy mivel berobbantak a névsorolvasásra, az ofő meg hót nyugodtan folytatta, ahol abbahagyta. XDD
Nekem sem volt semmi bajom a 4. résszel. :D

Kutyának viszont miért vérzik az orra azt nehezen tudtam viszont felfogni. ::^_^::
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Kill la Kill

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Kdanni írta:Szerintem továbbra is biztató minden, a klisék jó helyre vannak bedobálva. A pózöködés kegyetlen. Van izgalom, dráma. Ezért még kevésbé tetszik az előző rész.
Igen, nekem is ez a bajom.

Az első rész még olyan felemás érzéseket keltett bennem, de a 2. és 3. már tetszett. Aztán bedobták ezt a filler részt, majd a mostani ismét szórakoztató lett. A történet ugyan nem nagyon haladt előre, de annyit legalább elárultak, hogy a ruha lehet áldás és átok is. Ebből kiindulva szerintem Satsuki-val lesz valami hasonló szituáció, mint amit a punk csávó elmesélt. Őt egyébként szimpinek találtam, mert bár ellenségnek indult, végül kiderült, hogy nála sem olyan egyszerű a képlet, mint azt elsőre sejteni lehetett. Mako meg mintha most lett volna a legkevésbé idegesítő, a barátságról szóló dumája ugyan nem igazán hiányzott, viszont abból a szempontból igaza volt, hogy Ryuko és Senketsu tényleg összetartoznak. (Egyébként, ha azért kellett wc-t takarítania, mert aludt az órán, akkor valószínűleg elég sokszor kapja ezt a büntetést. ^^" Eddig minden órán csak aludt. XD) Mellesleg most már biztos, hogy Senketsu lesz a kedvenc szereplőm, hiába csak egy ruha. :vigyor: A töritanár megint keveset szerepelt... Szóval, ha már így elhúzták a lányok előtt a mézesmadzagot, akkor jogosan várhatom el, hogy később is legyen benne félmeztelen férfi. XDDD Az is poén volt, hogy ezeket a kisebb klubokat szó szerint elsöpörték az útból. A harc mégis izgalmas volt, de csak azért, mert a ruhagyilkos igazán kemény ellenfele volt Ryuko-nak. A csávó egyébként nem egy kezdő, látszott rajta, hogy ismeri a dörgést és többször megizzasztotta Ryuko-t és Senketsu-t. Halkan, de azért kimondom, hogy nekem talán még jobban is tetszett ez a harc, mint a 3. rész végi csata.

Az OST meg epic, szóval utánanéztem, hogy kinek is köszönhetjük a zenéket. Sawano Hiroyuki kapta meg a nemes feladatot, így viszont már nem csodálkozom, hogy miért jön be ennyire. :D Annak külön örülök, hogy Aimee Blackschleger, Kobayashi Mika és mpi is szerepel az insert songok előadói között.
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Kill la Kill

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Ep5

Jó volt.
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kill la Kill

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Junchi írta:Ep5

Jó volt.
Koppintom ezt a rövid de velős választ. :thumb:

Úgy látszik a Badass skill 90 lvl és az armor piercing perks mindent visz. Bár végre láttuk a főhősnőnket annak aminek valójában egy ilyen korú lánynak lennie kellene egy harcban egy határozott de "ijedt kislánynak".
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Kill la Kill

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Senketsut én is nagyon bírom. "Nem tudok önelégült arcot vágni, mivel nincs arcom." :lol: És jól értelmeztem, hogy a tanárbáék ellenálló szervezetét Nudistastrandnak hívják? XD
Egyébként úgy néztem az előzetesből, hogy a kövi részben megint lesz férfisztriptíz nekünk lányoknak, legalábbis mintha láttam volna egy felvillanó csupasz férfimellkast. :vigyor:
Rui-chan írta:Az OST meg epic, szóval utánanéztem, hogy kinek is köszönhetjük a zenéket. Sawano Hiroyuki kapta meg a nemes feladatot, így viszont már nem csodálkozom, hogy miért jön be ennyire. :D Annak külön örülök, hogy Aimee Blackschleger, Kobayashi Mika és mpi is szerepel az insert songok előadói között.
Igen, a fickó nagyon jó zenét tud csinálni az ilyen akció orientál sorozatokhoz. Én a Sengoku Basara óta bírom őt. ^^
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Kill la Kill

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ez most tényleg határozott fejlődés volt a múltkori rész után, újabb infókat tudtunk meg a sztoriról, illetve eddig mintha még ezek a "Nudisták" lennének a legnormálisabbak a három tábor közül. Annyira mondjuk továbbra sem vagyok elájulva tőle (kicsit úgy érzem, hogy 1-2-3 rész jók voltak, a 4 egy szutyok, az 5 pedig valóban nem rossz, de mintha mintha még mindig próbálnának "visszamászni" az első három rész színvonalára), de a múlt heti után kész kánaán volt. Mondjuk talán meg merem kockáztatni, hogy még ez volt az eddigi legnormálisabb rész, ebben volt eddig a lehető legkevesebb túljátszott, erőltetett hülyéskedés és inkább a háttérsztorira, meg az érzelmes jelenetekre koncentráltak. Mako is mintha tényleg most lett volna a legelviselhetőbb, Senketsu meg szimplán király. :cool: Ja és a következő részben jön "Kamina", akinek csak a bemutatásával elment az egész preview. :lol: (Btw Rui és Mariko: végülis ha úgy vesszük, a punk meztelenkedett a mostani epizódban, mutatták hátulról, amikor öltözött, az más kérdés, hogy gondolom az annyira volt nektek élmény, mint jóérzésű férfi nézőnek Satsuki feje. :dirr: De ja, majd a következő részben "Kamina"... XD)
Kép
Avatar
gilas
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2012.03.08. 04:43
Nem: Férfi

Re: Kill la Kill

Hozzászólás Szerző: gilas »

5. rész:

Valamivel jobb volt, mint a 4. epizód, de nekem azzal sem volt különösebben ngay bajom. Eleve akkora blödség az egész sztori, hogy nem lehet komolyan venni egy pillanatra sem, ezért szerintem a 4. epizód filler jellege ellenére sem lógott ki annyira a sorból. A punk nudista fickó számomra a végén egész szimpatikus volt, az egyetlen szereplö eddig az egész sorozatban, akiröl nincs negatív véleményem, ha a töritanárt leszámítjuk.
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Kill la Kill

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Mariko írta:És jól értelmeztem, hogy a tanárbáék ellenálló szervezetét Nudistastrandnak hívják? XD
Igen, jól. :lol: Először azt hittem valami elírás, de az tényleg Nudist Beach volt. XDDD
Titkos írta:(Btw Rui és Mariko: végülis ha úgy vesszük, a punk meztelenkedett a mostani epizódban, mutatták hátulról, amikor öltözött, az más kérdés, hogy gondolom az annyira volt nektek élmény, mint jóérzésű férfi nézőnek Satsuki feje. :dirr: De ja, majd a következő részben "Kamina"... XD)
Meg azt nem is fanservice elemnek szánták, szerintem csak egy "sima" meztelenkedés volt. Ha megnézzük, hogy kedvenc töritanárunk mit adott elő a korábbi részekben, akkor ez semmi ahhoz képest. XD Egyébként azt értékeltem, hogy nem volt az a nagyon kigyúrt állat. Na ja, "Kaminára" kíváncsi leszek. :vigyor:

Mako egyébként nyersen eszi a tojást, de ezen már meg se lepődök. :dirr:
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Kill la Kill

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Rui-chan írta:Igen, jól. :lol: Először azt hittem valami elírás, de az tényleg Nudist Beach volt. XDDD
De ez legalább megmagyarázza a tanárbá időnként előtörő spontán vetkőzési kényszerét. XD
Kép
Válasz küldése