Yu-Gi-Oh

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Ki a kedvenc karaktered,kártyád

Yugi Muto
11
13%
Yami
32
38%
Joey Wheeler
16
19%
Mai Valentine
6
7%
Bakura
20
24%
 
Szavazatok száma: 85

Wizard
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2004.05.03. 21:59
Tartózkodási hely: Dark Forest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wizard »

Én itthon leszek. ::jthrill::

Majd megnézem.....
Feltűnt, hogy már az M+-on se megy? :boom: Persze, már azóta, hogy az RTL Klubbon se :lufi:

Most már nem 12-es hanem min. 16-os karika lesz. De az ORTT képes és csinál egy újat, külön az animek számára ::pirate:: Mondjuk egy 99-est. :gun:
Anime 4EVER!
a MA a TEGNAP HOLNAPJA ^^
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

Nem is rossz ötlet! És nem piros karika lesz hanem fekete! Fekete karikában 99-es... Ha megnézed meghalsz! :twisted: A 99 nem az életkort, hanem a halálozási arány százalékát fogja jelőlni az 1 százalék meg majd lesz az elkövető otaku... :sniper:
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Wizard
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2004.05.03. 21:59
Tartózkodási hely: Dark Forest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wizard »

Az lesz A KÖR a közepán egy nagy, fehér KOPONYA, tűsi hajjal, és nagy szemekkel ::japhaha::

Van egy rajzfilm.
Ha megnézed.
7 nap múlva.
1 héttel több lesz. ::japhaha::

Félelmetes :dirr:

Remélem az ORTT-sek nem olvassák, mert a végén még tippeket adunk nekik ::japhaha::
Anime 4EVER!
a MA a TEGNAP HOLNAPJA ^^
Avatar
Malik-chan
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2004.03.05. 20:35
Tartózkodási hely: Operettszínház, Attila öltözője ^^

Hozzászólás Szerző: Malik-chan »

Ez az egész felháborodás olyan nevetséges... kiváncsi vagyok a további részekhez mit fog szólni az ORTT, mert azért szerintem ennél már csak "durvább" lesz a sorozat...a végén még tényleg 16os karika lesz rajta ::argh::
Kép
Wizard
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2004.05.03. 21:59
Tartózkodási hely: Dark Forest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wizard »

Malik-chan én már a 16-os karikának is örülnék, csak folytassák, és hozzák be INUYASHA-t :)
Anime 4EVER!
a MA a TEGNAP HOLNAPJA ^^
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

juppí~! van ilyen téma is? de jó! írok ide is ^^ imádom a yugioht mert nagyon jó anime^^ sztem... a legjobb benne noa-chan aztán meg bakura^^
Malik-chan írta: Ez az egész felháborodás olyan nevetséges... kiváncsi vagyok a további részekhez mit fog szólni az ORTT, mert azért szerintem ennél már csak "durvább" lesz a sorozat...a végén még tényleg 16os karika lesz rajta
hát ja... mondjuk az Otogi-s részektől tovább nem mennek...^^""" a magyarok semmit sem fejeznek be, akkor minek fejeznék be pont a yugi-t? de ha folytatnák (és nem lenne rajta 16os karika...) akkor a szülők rögtön írnának vagy esetleg felhívnák az RTL klubbot és aztán meg elkezdenék vágni mint a *****... :wchick: de érdekelne hogyha az rtl klubb folytatná akkor mit szólna az ORTT... az is meglehet hogy ezt is be szeretnék tiltani aztán meg megint történne egy aláírásgyűjtés... de biztos nem fogják elfogadni... akár a többinél... az aláírásokat figyelembe se vették...

visszatérve a yugihoz... nos, nemrég azt olvastam hogy a yuginak van egy movieja, van a sima amit a magyarok adnak, meg egy teljesen új, amiben még a rendes szereplők szerepelnek meg egy olyan ami számomra teljesen ismeretlen... teljesen új szereplők, új környezet meg hasonlók... :?: ez most igaz vagy nem???
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

1. Az ORTT (bármennyire is szeretnétek) még mindíg nem tiltott be semmi ^^ (részletekért lásd ezt itt a "Mi is az az anime?" résznél).

Az RTL Klub azt mondta, hogy lesznek új részek,de persze ki tudja, hogy lehet-e nekik hinni ^^. Amúgy vagy 2 hete elkészült a Yu-Gi-Oh! The Movie szinkronja, és hamarosan megvásárolható lesz VHS-en és DVD-n. A hangok ha minden igaz ugyanazok maradtak, kivéve Yugiét (hál' istennek), akinek 2 hangja is lesz (1. sima Yuginak, és 1 Yaminak).

Na, szóval, van egy 27 részes sorozat, ez a Yu-Gi-Oh!, ennek van egy 25 perces filmje. Aztán van a Yu-Gi-Oh! Duel Monsters (ezt adják nálunk), ami 224 részés. Ennek is van egy Movie-ja, amit az amcsik csináltak, ennek készült el mostanában a szinkronja. És tavaly indult a Yu-Gi-Oh! Duel Monsters GX ami úgymond a Duel Monsters folytatása, csak teljesen új szereplők, meg új helyzet. Őszintén szólva ez utóbbinak igazán jöhetne már lassan valami rendes sztori, mert így csak kikapcsolódásnak jó. (bár most jön egy jó kis 3 részes párbaj ^^) Na ennyi lenne :) Ja, és Pegasus 4EVER!!
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Raisu írta: Amúgy vagy 2 hete elkészült a Yu-Gi-Oh! The Movie szinkronja, és hamarosan megvásárolható lesz VHS-en és DVD-n. A hangok ha minden igaz ugyanazok maradtak, kivéve Yugiét (hál' istennek), akinek 2 hangja is lesz (1. sima Yuginak, és 1 Yaminak).

Ez aaaaz!!! már nagyon rég vártam hogy kiadják a yugit DVD-én! és az is jó hogy megváltoztatják yami hangját mert, a sorozatban olyan mintha egy 15 éves gyerek lenne...XD (közben meg sokkal idősebb...XD)
Raisu írta: Na, szóval, van egy 27 részes sorozat, ez a Yu-Gi-Oh!, ennek van egy 25 perces filmje. Aztán van a Yu-Gi-Oh! Duel Monsters (ezt adják nálunk), ami 224 részés. Ennek is van egy Movie-ja, amit az amcsik csináltak, ennek készült el mostanában a szinkronja. És tavaly indult a Yu-Gi-Oh! Duel Monsters GX ami úgymond a Duel Monsters folytatása, csak teljesen új szereplők, meg új helyzet. Őszintén szólva ez utóbbinak igazán jöhetne már lassan valami rendes sztori, mert így csak kikapcsolódásnak jó. (bár most jön egy jó kis 3 részes párbaj ^^)


az amcsik?! úrííííísten!!! az milyen lehet?! furdall a kiváncsiság... :crazy:
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

A hang jó volt, de a színész Yugit úgy alakította, mintha 10 éves lenne, miközben 16, Yamiként pedig egy csomószor nagyon beképzelt stílusban beszélt, ami azért valjuk be, Yamira nem igazán igaz ^^" A film, hát a főenemy meg a sztori annyira nem nagy szám, de van benne Pegasus, úgyhogy 10/8 :D
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

kiadták volna a moziban??? ::bawl:: hát ezt nem hinni eeeel! és nemtudni mikor kerülni ki polcokra... ez lenni rossz... pedig megszerettem volna venni... na mind1...

-----

nos azt szeretném megkérdeni hogy mikor fogják VÉGRE kiadni?! :mad: mert amikor a sakura-partyn mondták hogy nemsokára kiadják...! és már nme bírom tovább!! nézni akarom tvképernyőn!!! :cry:
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Ezzel nem vagy egyedül, de még mindíg nem tudni ::bawl::
Avatar
Relunx
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2003.11.07. 23:16
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: In a Hot Spring with My Goddess

Hozzászólás Szerző: Relunx »

GX-ről kinek mi a véleménye? Sztem jobb mint a sima sorozat.

Relunx
Kép
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

SZVSZ uncsibb, mint a sima YGO! DM, de azért természetesen nézzük. Mondjuk a legutóbbi rész nagyon naaagy volt ^^ Camilla rulz ::daisuki:: Na meg a zene is jó volt abba a részbe. Mondjuk az egész sorozatnak jó a zenéje, de hát ez az előzőre is igaz volt ^^" Összességében szentem nem olyan jó, mint a régi, de erre a 9 Assasinra kiváncsi vagyok :)
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

én meg láttam a nulladik vagy az első szériából a minusz27-ik részt! nagyon brutál! BLEEEE! (asszem 1998 részek?! nagyon érdekes....)
Raisu majd szólnál ha kiadnák magyaron a DVD-t?
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Természetesen! Amúgy én a sima Yu-Gi-Oh!-ból az első 10 részt láttam ^^" De a legjobban az utolsó 3-4 rész érdekelne (Yami no Game Bakurával ^^)
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

K@e-chan írta:én meg láttam a nulladik vagy az első szériából a minusz27-ik részt! nagyon brutál! BLEEEE! (asszem 1998 részek?! nagyon érdekes....)
A Toeis részt, aminek az openingja a Kwaita Sakebi és endingja az Ashita moshi kimi ga kowaretemo? És amiben Setonek neonzöld haja van és a másik Yuugi erősen pszichopata benyomást kelt? Az nagyon jó sorozat!! ::sugoi::
Mínusz 27. rész? ::jhuh:: Az melyik? Én ebből csak 6 részt szedtem le (a többit lusta voltam leimádkozni), de nagyon szeretem^^ Bár grafikailag a DM a jobb (neonzöld hajú Kaiba :ossick: )
Kép
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Maron írta:A Toeis részt, aminek az openingja a Kwaita Sakebi és endingja az Ashita moshi kimi ga kowaretemo? És amiben Setonek neonzöld haja van és a másik Yuugi erősen pszichopata benyomást kelt? Az nagyon jó sorozat!!
Igen azaz! nagyon Weird!
Maron írta: (neonzöld hajú Kaiba :ossick: )
Jujj! azon mennyit nevettem! ^_____________^
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Jaja, az az (Ashita Moshi Kimi Ga Kowaretemo ::daisuki::). A -27 egyenlő az 1-vel. Csak mivel ugyebár amerikában az 1. rész az a DM 1 része, és a sima YGO! meg a DM előtt játszódik, ezért az a -27 rész ^^" Amúgy neon zöld hajú Seto = Noah a DM-ben. Legalábbis szentem onnan vették hozzá az ihletet :)
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Raisu írta: Noah a DM-ben. Legalábbis szentem onnan vették hozzá az ihletet :)
Ah Noah! na annak a pasinak legalább jól áll a zöld haj XD
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Ja, akkor csak ezért kavart meg^^;; Tudom, hogy szimplán csak Yu-Gi-Oh! a címe, de a DM-től való megkülönböztetésére használják a 0.szezon, Shadow Game, ill. 1. szezont. A helyes tkp első sorozat lenne^^;;
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Nekem az uccsó szezon kell!
Kép
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

nekem meg az egész sorozat! (:
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

K@e-chan írta:nekem meg az egész sorozat! (:
Azt én is elfogadnám! :-P
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

mIRC-en, az irc.rizon.net szerveren a #Yugioh! chan-en fent van HK subban az utolsó szezon... meg még egy jó pár rész ^^"
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Raisu írta:mIRC-en, az irc.rizon.net szerveren a #Yugioh! chan-en fent van HK subban az utolsó szezon... meg még egy jó pár rész ^^"
király! megyek tölteni^^ vagy mégsem....^^;;;
Válasz küldése