Yu-Gi-Oh

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Ki a kedvenc karaktered,kártyád

Yugi Muto
11
13%
Yami
32
38%
Joey Wheeler
16
19%
Mai Valentine
6
7%
Bakura
20
24%
 
Szavazatok száma: 85

Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

(SPOILER)
Elmennek Egyiptomba, ahol bekerülnek a fáraó emlékvilágába, és leverik az arch-enemyt, Bakurát :) Aztán meg Yugi visszaküldi Atemut a másvilágra :'(
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Raisu írta: Aztán meg Yugi visszaküldi Atemut a másvilágra :'(
nooooooooooooooooo~!!!! ;_; miért?! mondd miért?! :computer: ARGH!!!!! megyek megnézem a yugioh movie-ját! megmindentamiyugivalkapcsolatos!
Avatar
Relunx
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2003.11.07. 23:16
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: In a Hot Spring with My Goddess

Hozzászólás Szerző: Relunx »

Kicsit spoiler a kérdés:
Ha Yugi visszküldi Atemut/Yami-t a másvilágra, akkor a GX első részében hogy hogy ott van Yami?

Relunx
Kép
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Relunx írta:Kicsit spoiler a kérdés:
Ha Yugi visszküldi Atemut/Yami-t a másvilágra, akkor a GX első részében hogy hogy ott van Yami?

Relunx
Ki mondta, hogy az Atemu? ^^"
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Andro írta:Láttam belőle pár részt japánul felirat nélkül és azóta meg akarom szerezni az egyiptomi részeket. :)
Ahh, abból képeim vannak! Nagyon tetszenek és baromira felkeltette a kiváncsiságomat! Amúgy a tesóm végignézte a hétvégén a RTL Klubbon leadott részeket =>nosztalgiázni volt kedve! :-P Na meg, kaptunk PC-s játékot és emiatt nem ártott újra feleveníteni a szabályokat. :wink:
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

K@e-chan írta:
Andro írta: Láttam belőle pár részt japánul felirat nélkül és azóta meg akarom szerezni az egyiptomi részeket. :)
egyiptomi részek?! na az milyen lehet....(?!)
Írtó jó. Az már a sorozat vége.
Kép
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Andro írta: Írtó jó. Az már a sorozat vége.
O.O én iiiiiiis!!! látni szeretném! honnan van?! gimmi! elmondanád hogy honnan töltötted le?
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Megjelent a film VHS-en és DVD-n!
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

ez aaaaaaaaaaaz! megyek shoppingolni! *_______*
amúgy te hallottad magyar szinkronnal? és ha igen... milyen?
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Még nem vettem meg, mert itt Nyíregyházán még nem láttam :) A magyarhangok ugyanazok, mint a sorozatban, kivéve Yugit és Yamit. De nagyon kiváncsi vagyok a fordításra. Alig várom, hogy itt is lehessen kapni :D
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Raisu írta:Alig várom, hogy itt is lehessen kapni :D
még hogy én! amint megkapom a pénzem a ballagásra az lesz az első dolgom hogy megveszem!!! alig várom hogy lássam a filet és halljam a magyar fordítást!!! :gurul: biztos hogy jó! oh! még valami... rajta lesz a DVD-én japánul? :weh:
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Kikölcsönöztem, és megnéztem. Háááát.... Yugi új hangja egész jó (Nem Morty, hanem Yoh a Shaman Kingből), de Yamié szerintem nagyon nem illik a karakterhez. Mokuba hangját is lecserélték, az nagyon gáz. A magyar szöveg pedig erőltetett és gépies :( De azért meg fogom venni (Már csak Zsigmond Tamara hangja miatt is *-*. Na meg van rajta angol hang, ha nagyon unnám a magyart XD)
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Raisu írta:Kikölcsönöztem, és megnéztem. Háááát.... Yugi új hangja egész jó (Nem Morty, hanem Yoh a Shaman Kingből), de Yamié szerintem nagyon nem illik a karakterhez. Mokuba hangját is lecserélték, az nagyon gáz. A magyar szöveg pedig erőltetett és gépies De azért meg fogom venni (Már csak Zsigmond Tamara hangja miatt is *-*. Na meg van rajta angol hang, ha nagyon unnám a magyart XD)
na nem! nem fogom megvenni!!! megrendelem Japánból!de először kiveszem TK-ból, megnézem, és ha nem tetszik akkor rendelem majd meg.... nem akarom tudni! moooooooooooooooooooooo~! :cry: angolul soha! nem akarom hallani!
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Pedig szentem az angol verzió nem olyan rossz. A magyarban az új hangok viszont annál inkább :( Különösen Mokubáé. Ja, és nincs rajta magyar felirat se. És ami viszi a pálmát: azt az egyetlen kis betétdalt is lefordították angolról. Na azt alulmúlni nehezen lehet ^^"
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Jujj, ez új magyar szinkron rosszabb, mint az amerikai? >__< Na ezt is megéltük >_< Bevallom, nekem sem a magyar, sem az angol nem igazán a szívem csücske (mikor először hallottam angolul, azt hittem, leesek a székről @___@), de a filmet attól függetlenül meg fogom nézni (egye fene, ha lesz rá pénzem, és tetszik, lehet hogy meg is veszem), de hajlok arra, hogy leszedjek inkább egy német szinkronos vagy japán szinkron+angol feliratos verziót.
Kép
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Neem, a magyar szinkron jobb, mint az angol, csak rossz a fordítás :D De nekem speciel semmi bajom az angol szinkronnal.
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Raisu írta:Neem, a magyar szinkron jobb, mint az angol, csak rossz a fordítás :D De nekem speciel semmi bajom az angol szinkronnal.
Akkor megnyugodtam :) Már megijedtem, hogy itt is az a helyzet áll fennt, ami vki egy másik fórumon egy szinkronra megjegyzett: a fordítás az egy dolog, a szinkronhagok egy másik, a kettő együtt katasztrófa.
Az angol szinkronban helyenként a hangok nem passzolnak sztem, pl Yugié iszonyatosan mély, Yamié meg még annál is mélyebb, holott Yuuginak egy nem éppen mély a hangja eredetiben, nem is illik hozzá, inkább egy olyasmi, mint a német vagy az originál, Yaminak meg ugyan vmivel mélyebb hang kell, de nem ennyire ^^"
Kép
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Maron írta:de a filmet attól függetlenül meg fogom nézni (egye fene, ha lesz rá pénzem, és tetszik, lehet hogy meg is veszem), de hajlok arra, hogy leszedjek inkább egy német szinkronos vagy japán szinkron+angol feliratos verziót.
sztem a németek szinkronja biztos jobb a magyarnál és az angolnál... a németekből ezt nézem ki...na a filmet meg kell szereznem mert ha nem tudom mi fog történni benne akkor engem megöl a kiváncsiság...
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Nekem is kell a film! De szerintem inkább majd kölcsönkérem valakitől. :)
Kép
Faye1987

Hozzászólás Szerző: Faye1987 »

Szerintem a magyar a szinkron nagyon jó lett, az angol viszont irtó rossz, ha hallanátok Yami hangját, akkor mindenki K.O. lenne. :weh:

A filmet már régóta le akartam tölteni, de sosem voltak online. de egyébként van egy friss infom arról, hogy hamarosan kapható lesz a boltokban a film. Én is meg fogom venni, ha találok egyet a boltban.
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

A másik, hasonló nevű topicot töröltem, tessék a már meglévőt (ezt) használni. Köszönöm.
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Dragonmas
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2005.06.06. 16:24

Hozzászólás Szerző: Dragonmas »

Faye1987 írta:Szerintem a magyar a szinkron nagyon jó lett, az angol viszont irtó rossz, ha hallanátok Yami hangját, akkor mindenki K.O. lenne. :weh:

A filmet már régóta le akartam tölteni, de sosem voltak online. de egyébként van egy friss infom arról, hogy hamarosan kapható lesz a boltokban a film. Én is meg fogom venni, ha találok egyet a boltban.
Az tenyleg nagyon rosz.En leszedtem a filmet a netrol de sajnos spnayolszinkronal kaptam csak meg ezert sokat nem ertetem meg belole :cry:
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Én meg megkaptam a filmet, de elb*sztam a gépem és most nincs kép. :(
Kép
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

Most indúlt új szezon az RTL 2-n!!!
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Új szezon alatt a KC Grand Prix-et érted, vagy Doma Orichalcost?
Válasz küldése