Yu-Gi-Oh

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Ki a kedvenc karaktered,kártyád

Yugi Muto
11
13%
Yami
32
38%
Joey Wheeler
16
19%
Mai Valentine
6
7%
Bakura
20
24%
 
Szavazatok száma: 85

Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Nézi valaki a GX-et? SZVSZ Érdemes bekapcsolódni, mert a mostani sztori egész érdekes. Nem sok helyen állítják be a fényt gonosznak és a sötétséget jónak. (vagy csak én vagyok műveletlen...)

U.I: Jyudai Pharaoh-s alsógatyája meg nagyon lol XD Kiváncsi vagyok, hogy vajon ez is az Osiris Red uniformis része?
Avatar
sobrijoska
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2005.12.28. 12:31

Re: Yu-Gi-Oh

Hozzászólás Szerző: sobrijoska »

Ranma írta:Ez a másik kedvencem és bár az új részek nem valami nagy durranás azért elviselhető

------

A kártyákat nem tudtam beletenni a szavazásba ezért ha valaki el akarja mondani mi a kedvenc kártyája akkor hozzászólásban. Szerintem az egyik legjobb szörny a Balck Magician (fekete mágia) de Joey Black Dragon with Red Eyes szönye se rossz és az istenkártyák közül Sleipher(ha így kell írni) the skydragon is elég brutál és Obelisk se semmi

------

Yu-Gi-Oh egyébként a játékok királyát jelenti
Bocs hogy pont a szerző mondanivalójához szólok de a Black Magician az a Sötét Varázsló és Joey kártyája pedig a vörösszemű éjsárkány ezek a pontos magyar fordítások. Mellesleg az én kedvenc kártyán a Summoned Skull (Koponyaszörny)
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa~~~~h!!! nem lehet ;_; az rtlII on most vannak azok a részek ahol szegény picii yuugi-chan harcolni fogy Atem(u)(?) val!!! és ez annyira szomorú... ez egyszerűen kikészít idegileg... nem értem hogy miért nem lehet happy happy a történet vége???!!! mos mé kell nekik harcolni? tom hogy yuugi-chan akarta így hogy ő legyen az aki legyőzze meg azt is megértem hogy azért is akarja hogy kiderűljön hogy meg tud e állni e a saját lábán... hogy nem kell neki atem segítsége... ezt én mind megértem de.... ::bawl:: (sajnálom de ezt muszály volt kiadni magamból.... ;_; ) azért reméljük nem fogják százass zsepisre a végét csálni.... :cry:
---
még vmi... nem tudja vki hogy a hikari no piramide (?) moviet honnan lehetne megszerezni eredeti nyelven? (angolul már hallottam belőle részleteket de az egyszerűen förtelmes volt....)
Avatar
Chiigirl
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006.03.29. 15:11
Nem:

Hozzászólás Szerző: Chiigirl »

A Dawn of the duel sokkal yobb mint az első cucc mert abba sztem több fantázia szorult de a Grand Championship nem teccik mer csak,a GX meg erőltetett szar ::argh::
Yami Bakura 4ever!!!!!! ::daisuki::
"You come on dance with me to the end of the world..."
Avatar
Alexiel
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2006.01.26. 19:59

Hozzászólás Szerző: Alexiel »

Nem t'om, nektek mi a véleményetek a GX-rő, de szerintem állat ;)
/Meg Chas(?) olyan ari ::daisuki:: /
Tehát mindenképp bekapcsolni, mert most jó részek vannak :-P
A secret makes a Women a Women (Detective Conan)
Avatar
Chiigirl
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006.03.29. 15:11
Nem:

Hozzászólás Szerző: Chiigirl »

Jóvan nekem 8,az előbbiek jobban teccenek és kész.Ez van - ezt kell szeretni (vagy nem). ::taka::
"You come on dance with me to the end of the world..."
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Nálam a favorit Bakura.Na igen a párbajkártyaa.Nem azért tetszett meg csak a szereplõk jol meg vannak csinálva s azé me Mai jo buksza mint általában minden Valentine (Faye) s azért mert Joey csomó hûeséget csinál.
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Ruka Jaganshi
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2006.08.02. 12:54
Tartózkodási hely: Sárvár, Budapest... mikor hogy.

Hozzászólás Szerző: Ruka Jaganshi »

Nekem is Kerekes Joey a kedvencem; részben azért, mert neki nincsen mindenféle agyatlan Yami-formája, és szerintem ő a legjobb fej az egész animében. Különösen Kaiba oldalán szeretem a ficekben ill. fanartokon. ::daisuki::
Máskülönben pici Ryou-kunt is szeretem, amiért olyan gyönyörűen szelíd meg ártatlan, csak sajnálom, hogy az a frányaette YamiBakura beleszól az életébe. ;>__>;
Viszont YamiYugi egész cool.
"És ne nézz le a harmadik szememért, jó?" (Hiei)
Avatar
csemi andi
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2006.08.22. 06:14
Tartózkodási hely: A középkor :-)

Hozzászólás Szerző: csemi andi »

Anyukám imádja ezt a mesét.Egy részt se hagyott ki. Ha el kellett mennünk, akkor felvettük videóra. ::jbow::
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Yu-Gi-Oh

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Oh Jesus!
Köszönöm, hogy magyar szinkronnal láttam a DM első 48 részét.
Unbelivable Pegazus japán hangja, azaz a színész hangsúlyozása. Vagy csak flashbackekben ilyen? :D

Amúgy eredeti hanggal lehet találni valami minőségi fansubbot, azon a troll subbon kívül? Próbáltam külső felirattal, de sok volt vele a macera, és már egész megszoktam. Nekem úgy tűnik korrekt, csak az engrish kifejezéseket és a neveket trollkodják el, azt meg érteni lehet a szövegből.
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Yu-Gi-Oh

Hozzászólás Szerző: Junchi »

^Most a HK DVD-s verzsönről van szó? :D Mert ott nem csak a neveket trollolták meg iirc, hanem az angol nyelvet úgy általában. ^^ (De mondjuk még így is messze többet adott vissza, mint a 4Kids-hulladék, szal... jah. :3)

Bár nem panaszkodom, hisz így megtudtam legalább nézni a teljes sorozatot originalban, szal valahol még hálás is vagyok.

Apropó: Kíváncsi leszek erre a YGO Zexalra. Vajon ezt is hangos röhögések közepette droppolom ~30 rész után, á la 5D's vagy képes leszek végigszenvedni, á la GX? Na majd meglátjuk. :D
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Yu-Gi-Oh

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Kdanni írta:Unbelivable Pegazus japán hangja, azaz a színész hangsúlyozása. Vagy csak flashbackekben ilyen? :D
Fú, most bevallom nem nagyon emlékszem már Peg japán hangjára, mivel egyetlen GX epizódban hallottam csak, pont azokból a részekből nem találtam japán verziót, amik a magyaron lementek. XD Mondjuk a magyar hangja tényleg epic, Crespo Rodrigo nagyon odatette magát, biztos neki is köszönhető, hogy számomra Pegasus lett az egész sorozat legjobb gonosza. :) A japán szinkron amúgy 1-2 karinál nem lett az igazi, Kaiba hangja pl. rohadt mély a karakterhez képest (miközben a történet szerint kb. egyidős Yiugiék bandájával), annál még a 4Kids-es angol hang is találóbb volt. Viszont a japán Peg nem lehet, hogy szándékosan játssza a "gay"-t? XD Most nem cseszegetem, de asszem a japán, az angol, és a magyar hang is kissé olyan stílusú volt, szóval mintha nála direkt csinálták volna, esetleg a japán talán jobban rájátszott. XDDDD Vagy mire gondolsz "hangsúlyozás" alatt? :D
Kdanni írta:Amúgy eredeti hanggal lehet találni valami minőségi fansubbot, azon a troll subbon kívül? Próbáltam külső felirattal, de sok volt vele a macera, és már egész megszoktam. Nekem úgy tűnik korrekt, csak az engrish kifejezéseket és a neveket trollkodják el, azt meg érteni lehet a szövegből.
Passz, bevallom nekem ezzel lett tele a tököm, és inkább rendeltem be "látatlanban" a mangát VIZ-től, mert olyan szinten mellőzik az egész sorozatot a subberek (mangáját/animéjét egyaránt), hogy az valami hihetetlen, főleg ahhoz képest, hogy Jump cucc, és nem is olyan régi. Mondjuk nem bántam meg, bekerült nálam a legjobb Jumpos mangák közé, csak általában azért előtte elolvasok X chaptert, mielőtt rendelésre adom a fejemet, de itt még arra sem volt lehetőségem. XD

Ja, amúgy a sorozatokról:

"0. szezon": Első látásra nem tűnt rossznak, de sajnos itt is túl erős volt a cenzúra, a rajzolás meg iszonyú gyerekes, ráadásul mintha az egész munkát nem vették volna komolyan, szóval Kaiba zöld hajjal, meg főszereplőt csináltak egy csajból, aki a mangában valami pár képkockás epizódszerepet kap csak. Ja, és ebben még Yugi hangja is überfail. Úgy a feléig volt sub, odáig néztem, de utána a mangát elkezdve valahogy nem vágytam vissza. XD

Duel Monsters: Itt legalább a szereplők úgy néznek ki, mint a mangában, meg úgy az egész sorozat komolyabban van véve egy fokkal, de sajnos így is sikerült olyan szinten szétbarmolni történetileg/karakterileg, mint ahogy pl. a Rosario to Vampire manga/anime aránylik egymáshoz. Nagyon elmentek merchandise irányba (szerintem kapásból kétszer annyi kártyalap van az animében, mint a mangában), ennek alárendelték a szereplőket, és még beleírtak a sztoriba pár filler arc-ot, Atlantisz, Kaiba Grand Prix, anyámkínja... Amit a mangából vettek át (Duelist Kingdom, Battle City, Egyiptom, stb.) ott is jól belekavartak a sztoriba, az események sorrendje más, idióta "filler-jelenetek", egyes karakterek kiherélése (úristen Bobasa...), sorolhatnám. Aki nem olvasta a mangát, annak még lehet ideig-óráig szórakozást nyújt, vagy ha más nem, a duelek látványosak, és a zene jó, de hogy a manga "erejéből" szinte semmi nem jön át, az is biztos.

GX: Uhh... Szóval adott egy bárgyú alapsztori, miszerint az elmúlt X évben a YGO világa meghülyült, és most már a hobbijátéknak induló kártyát egyetemi szinten oktatják, melyből doktorálni is lehet...aham. Jó, oké, miután ezt a szellemi megerőszakolást lenyeltük, jön néhány idióta karakter, pl. Kaiba lánya (Asuka tökre úgy néz ki :dirr:), vagy egy nőnek öltöző olasz tanár, aki ugyan annyira lúzer, hogy minden epizódban megverik, de állítólag ettől még magasrangú prof. (A második szezonban jön mellé egy hasonlóan komolyan vehető tag, csak vele az olaszok után a franciákat alázzák meg. XD) Ha ezeken túllép az ember (meg azon, hogy minőségben ez kb. az alapsorozat s*gge alatt van), akkor talán elszórakozhat rajta, mert igazából a zenék jók, a duelek az elején még el is mennek, én az első szezonjának pár epizódján végülis jól szórakoztam. Aztán rájöttem, hogy ez még inkább bűzlik a merchandise-től, a szereplőkre ugyanúgy tesznek a készítők, csak az eredeti sorozattal ellentétben itt még személyiségük sincs, meg karakterfejlődésük sem. Komolyan, úgy írnak be-, illetve ki szereplőket a sorozatba/sorozatból, mintha legalábbis a Barátok Közt alkotói jegyeznék a cuccot. Egy szappanopera plotjával vetekszik a sztori, egyes karakterek szezononként jellemet váltanak, és még sorolhatnám. Aztán amikor feltűnt, hogy még a kártyajátékban is úgy "csalnak" továbbra is (a valódihoz viszonyítva), mint a korábbi sorozatokban, akkor dobtam kb. 50 rész után a francba. Mert oké, hogy a manga futásának idején még ki sem alakult a játék a valóságban, vagy kb. úgy a közepe körül, az animék pedig eddig azt dolgozták fel, viszont a GX környékén már elvárná az ember, hogy ha teljesen kötetlenül írhatják a dueleket, akkor úgy hozzanak össze izgalmas csatákat, hogy ne maradjanak már akkora "csalások" a játékban, mint hogy egy körön belül két szörnyet idéz valaki. Ja, és az életpontot is illet volna már 8000-re felvinni.

5D: Ebből bevallom még egy részt nem láttam, az Akira x Duel Monsters alapfelállás, meg a GX blama után már nem számítottam semmi jóra. Bár a visszajelzések meglepően pozitívak voltak, és állítólag jobb, mint a GX volt, de ilyen szinten engem már nem érdekel a sokadik bőrlehúzása az eredeti sorozatnak. ^^"

Junchi: Erről a Zexalről mit lehet tudni? Asszem annyit láttam ANN-en, hogy "új YGO sorozat", és kb. nyomtam is tovább, annyira érdekelt. XD

Egyébként én kizárólag "for the lulz" alapon tudjátok melyiket nézném most meg? Azt a 10. évfordulós filmet, ami nem olyan régen jött ki (valami "Duel Across Time" vagy mi a címe XD), és az benne a pláne, hogy a főgonosz megkavarja az időd, hogy egyszerre duelezzen ellene Yugi, Judai, meg a motoros gyerek, akinek a nevét sem tudom. XD (Szóval a "sima", a GX, és az 5D főszereplői hárman együtt. XD) Komolyan, kíváncsi vagyok, hogy milyen plottal, meg milyen főgonosszal valósították ezt meg. XD
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Titkos 2011.02.28. 01:59-kor.
Kép
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Yu-Gi-Oh

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Titkos írta: Vagy mire gondolsz "hangsúlyozás" alatt? :D
http://www.youtube.com/watch?v=i3IZIeZPTls
Ezt találtam példának, de a Jezus és unbelivable szavakaz is hasonlóan megnyomta, és tényleg a pár perces flashbackben is volt vagy 10-15 deeesu. :D

Most járok a Battle Shipnél, és egyenlőre nincs bajom vele. Mondjuk túl komolyan nem veszem, 3-4 éves kihagyás után ott fojtattam ahol a magyar szinkron abba maradt. :D
Valahogy poén, hogy Honda és Dobó Döme összeverekednek Jonouji huga miatt és végül a léghajó oldaláról lógnak a város felett. Ilyen jelenetek a mangában is voltak, vagy ez például filler?
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Yu-Gi-Oh

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Kdanni írta:http://www.youtube.com/watch?v=i3IZIeZPTls
Ezt találtam példának, de a Jezus és unbelivable szavakaz is hasonlóan megnyomta, és tényleg a pár perces flashbackben is volt vagy 10-15 deeesu. :D
Ez nyert. XDDDDDDD Sajnos én ebből kimaradtam, vagyis abban a GX részben, amit meg tudtam nézni japánul, nem volt ilyen feltűnő. XD Mondjuk Pegasus a manga szerint offical beleőrült valamilyen szinten, hogy elvesztette a feleségét, szóval lehet emiatt beszél így. XD Vagy mert amerikai... XDDDD
Kdanni írta:Most járok a Battle Shipnél, és egyenlőre nincs bajom vele. Mondjuk túl komolyan nem veszem, 3-4 éves kihagyás után ott fojtattam ahol a magyar szinkron abba maradt. :D
Valahogy poén, hogy Honda és Dobó Döme összeverekednek Jonouji huga miatt és végül a léghajó oldaláról lógnak a város felett. Ilyen jelenetek a mangában is voltak, vagy ez például filler?
Az is egy filler-jelenet, a mangában nem is szerelmesek Jonouchi húgába, azt az animések találták ki. XD Btw, ha már ott jársz, akkor asszem pár epizód, és jön egy teljes filler arc egy kékhajú Kaibával (majd megérted, ha odaérsz... XD), amit az animéseknek sikerült olyan "ügyesen" beleírniuk a sztoriba, hogy pont kettévágják vele a Battle City közepét. Amúgy annyira komolyan én sem vettem a sztorit, csak ezek a jelenetek/arcok így a manga után rohadtul fájnak. XD
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Yu-Gi-Oh

Hozzászólás Szerző: Junchi »

>Titkos

Hát, Zexalról annyit tudok, amennyit YGO wiki is. :3 Így leírás alapján erősen do not want, de azért belenézek, hátha megint röhöghetek egy jót. xDD

Amúgy jah, a csalások engem is bosszantottak, és ezekből a sima Yugiba is jutott sajna épp elég. ^^ Szal igen, fájó látni, ahogy két monsztát summonálnak egy körben, de a csapda lap varázslapként történő felhasználása még inkább áucs. ^^
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Yu-Gi-Oh

Hozzászólás Szerző: scineram »

Azt nem értem, hogy lehet így csalni. Az ellenfelek nem ismerik a szabályokat?
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Yu-Gi-Oh

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Inkább az anime készítői a ludasok. Gondolom, magasról leszarják, pedig pont, hogy ezzel vágják maguk alatt a fát, elvégre, aki tényleg tudja, hogy mi fán terem a játék, annak kvázi ordítani fog egy-egy ilyen durva "csalás".
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Yu-Gi-Oh

Hozzászólás Szerző: Titkos »

A mangában és a duel monstersben végülis ha úgy vesszük, nem csalnak, mivel asszem a valódi kártyajáték akkor kezdett megjelenni, amikor a manga már a Battle City-nél tartott. (Ebből is látszik, hogy ez nem szándékos merchandise cuccnak indult.) Természetesen a mangaka is kitalált saját szabályokat, mert ha totál random menne a játék, akkor bármit lehívhatnának bármikor, és oda az izgalom, viszont közel sem volt annyira kötött, mint amilyen a valódi játék lett, így meg tudta úgy oldani, hogy meglegyenek a szokásos shounen jelenetek a "nem lehet, hogyan voltál képes megidézni XY-t? O_O" szöveggel kísérve. (Ez kb. a verekedős cuccok "hogyan vagy képes használni azt a technikát? O__O" szövegének felel meg. XD) Persze "finomítások" történtek a mangában is, ahogy egyre jobban kidolgozta a kártyajátékot, de hülyén nézett volna ki, ha hirtelen két "szezon" között teljesen átdolgozza a valódi játék mintájára, eléggé meg is kötötte volna a kezét szerintem. Az anime készítőit annyiban felmentem, hogy az eredeti sorozatban végülis csak a mangát másolták, így ők nem vezethették be a valódi szabályokat, mert kb. szétcseszték volna vele az összes duelt, hiszen akkor Kaiba nem idézhetne a sorozat elején kapásból három hósárkányt, meg hasonlók, szóval ez is megölné a hangulatot. XD Szóval legalább ezt meghagyták a mangából, még ha egy csomó mindent át is írtak. (Persze érthető, rohadt nagy meló lett volna teljesen új dueleket írni, meg szerintem nem is sikerült volna nekik olyan izgalmasra megcsinálni. :3) Viszont, hogy a GX-től kezdve, meg ettől felfelé miért nem a valódi szabályokat használják, az számomra is rejtély, ekkor már teljesen ki volt dolgozva a játék a valóságban is, és a két sorozat közötti időben lett volna lehetőség normálisan megcsinálni, főleg, hogy tudtommal innentől kezdve mindig hamarabb jött ki az anime, és csak később indult el a mangaváltozat afféle pótlékként, így még ahhoz sem kellett volna igazodniuk.
scineram írta:Azt nem értem, hogy lehet így csalni. Az ellenfelek nem ismerik a szabályokat?
Ismerik...azokat, amiket az animések írtak nekik. XD Szóval ebből a szempontból nem csalnak egyik szériában sem, mivel ahhoz a szabályrendszerhez tartják magukat, ami éppen használatban van. Csak az az idegesítő, hogy ez kb. soha nem az, amit a valóságban mi is használunk már évek óta. XD Szóval mintha néznél egy Hikaru no go-t, amiben van egy szabályrendszer, csak éppen az olyanokat engedne meg, hogy hat követ lerakhatsz sorozatban, miközben az ellenfél csak nézne, a valódi játékosok a képernyő előtt meg a fejüket fognák. XD
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Yu-Gi-Oh

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Zexal trailer: http://www.youtube.com/watch?v=HmPwVVsICd8

Oké, ezen biztos rohadt jót röhögök majd, ha kijön az első rész...
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Yu-Gi-Oh

Hozzászólás Szerző: Titkos »

A trailer meggyőzött, hogy ebbe már bele se' nézzek. XD Iszonyat debilnek tűnik az egész. Ha ennek még valamilyen formában köze van Takahashi Kazukihoz, akkor max úgy, hogy egy Jumpos fickó ostorral csapkodja, ő meg közben írja a sztorit/tervezi a szörnyeket, de közben folyik a könnye, és azt kántálja: "Nem akarom, nem akarom..." Amúgy nem tudom, mennyire volt nyerő marketingfogás bevágni az elején az első három sorozat főszereplőjét, mert így még jobban látszik, hogy hozzájuk képest ez a mostani úgy néz ki, mintha valami Sonic rajzfilmből húzták volna elő. Apropó, akkor a motoros sorozatnak már vége van, vagy vége lesz, vagy párhuzamosan fog futni ezzel az izével?
Kép
Avatar
Player~
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2011.02.04. 11:41
Nem: Férfi

Re: Yu-Gi-Oh

Hozzászólás Szerző: Player~ »

Ó. emlékszem régen a haverjaim /ill. oszt.társaim/ játszottak ilyen kártyákkal :D mimeg tök gyerekesnek tartottuk az egészet.. Mellesleg nekem az anime sem tetszik :\
~> http://www.freeforum.hu/animeone <~ nézz be a fórumra ;) nagyon jó most alakult.
AZ ELSŐ PÁR REGISZTRÁLÓ MODERÁTORI 'POSZTOT' KAP :] ;)

"*"++. Hell Edition~'
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Yu-Gi-Oh

Hozzászólás Szerző: scineram »

Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Yu-Gi-Oh

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Little Kuriboh egy isten! *______*
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Yu-Gi-Oh

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Titkos írta:Little Kuriboh egy isten! *______*
More on that: http://www.youtube.com/watch?v=aNvqtKv1bPo
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Yu-Gi-Oh

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Cruel Angel írta:More on that: http://www.youtube.com/watch?v=aNvqtKv1bPo
Rulez! XD Mondjuk ezt simán vághatták volna az eredeti EVA OP-ra, mivel a YGO-hoz kb. köze nincs. :dirr: Ja, és ebből speciel már láttam a Little Kuriboh változatot, az ez. XD
Kép
Válasz küldése