Escaflowne

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Juhuuuj... nekem is van vmi videórészletem arról, mikor Maaya koncertezett az Esca sorozattal kapcs.-ban. Elment Koreába is, meg Kínába is asszem (amikor bemutatták az országokban a movie-t), és élőben elénekelt egy csomó számot a moziban, zongorát is behoztak... gyönyörű volt! *_____* (ilyenkor sír a szívem, hogy miért nem nézhetek HATALMAS mozivásznon HATALMAS Escaflowne animét -___- ja plusz Maayat se hallgathatok élőben -snif-) :cry:
Avatar
Meglivorn
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2003.07.27. 15:14
Tartózkodási hely: Jurai... (bárcsak. Magyarország)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meglivorn »

Setike írta: ÁÁÁÁ...letöltöttem Sakamoto Mayaa Concert-Escaflowne c.-élő klippjét!! ::jeye::
Nagyon szép...annyira tetszik!!!!Most töltöm a többi albumocskáját,kiadott számait,meg ijeneket... ::japsmil::
Linkecske kerekecske????
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Nekem is van valami videorészletem...hatalamas animeposzterek (természetesen Escaflown is) a falon :cry: mi miért nem nézhetjük meg így kedvenceinket???
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Meglivorn írta:
Setike írta: ÁÁÁÁ...letöltöttem Sakamoto Mayaa Concert-Escaflowne c.-élő klippjét!! ::jeye::
Nagyon szép...annyira tetszik!!!!Most töltöm a többi albumocskáját,kiadott számait,meg ijeneket... ::japsmil::
Linkecske kerekecske????
Fogalmam sincs, én is úgy kaptam, de elvihetem kölcsön majd meetre ha érdekel ^_^"
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Meglivorn írta:Linkecske kerekecske????
Hi-hi-hi...Linkecske Kerekecske itt lenni,csak keresgélni kell...!::jeye::
Kép
Avatar
Galb
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.05.17. 20:15
Tartózkodási hely: a Gundamom cockpitjéből netelek
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Galb »

én még csak a manga első négy kötetét olvastam, meg most megnéztem az első részt, sztem végig is nézem... azzal a Korn számmal tényleg nehéz elképzelni, de meghallgatnám, fent van valahol?
"Élj hangosan és szenvedj csendben..."
|[ Gh ]|
Avatar
Yume
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2004.05.18. 16:44
Tartózkodási hely: Gödöllő-Pöst

Hozzászólás Szerző: Yume »

Galb írta:én még csak a manga első négy kötetét olvastam...
Az jóóó...Nekem is van ám belőle mangám,csak az a baj,hogy a Fiúknak készültből!Te melyiket olvastad,melyik négy kötetét?A fiúknak készültnek,vagy a lányoknak készültnek?
Én nagyon szeretem a sorozatot,a Movie-t is,de azt nem annyira,valahogy nem kötött le úgy mint a sorozat!
Sakamoto Mayaa-ról meg csak annyit hogy imádom a hölgyemény hangját!!!!!!!! ::daisuki::
Kép
Avatar
Galb
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.05.17. 20:15
Tartózkodási hely: a Gundamom cockpitjéből netelek
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Galb »

Yume: a shojo manga tudtommal csak két kötetből áll és azt asszem angolul nem is jelentették meg nyomtatásban (márpedig én csak nyomtatottat olvasok el)

szal a fiú mangából van meg négy... asszem 6 vagy 7 kötetes az egész, de majd megrendelem a netről :)

jajj, micsoda offolás, bocsi gyerekek, szal izé mingyá megnézem a második részt is , höhö
"Élj hangosan és szenvedj csendben..."
|[ Gh ]|
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

Én letöltésileg olyan szinten hülye vagyok, hogy az csak na!!!!
Nem is szoktam töltögetni. Általában Megumi-tól kapok anyagot.
NA, hogy a témához is hozzászoljak aki szeretné megszerezni az Escaflowne szorozatnak az openingjét az keresse meg a fórumon a dalszövegek között!!!!! (Hamarosan beírom csak 1 kis ídőt kérek!!!!) :D
hangyoca
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2004.06.05. 16:20
Tartózkodási hely: Cegléd, nemsokara veglegesen is pest^^

Hozzászólás Szerző: hangyoca »

Eloszor is sziasztok!
Latom szegeny forum kicsit regi de gondoltam egirom neketek az en velenyemet is!
Szoval a sorozatot nagyon regen latam mar de szerintem jo benne minden kiveve talan a grafika mert szerintem az a movie ban sokal job, a movit mar 3/4 ig megneztem mindig lustavagyok befejezni:)
A karakterekrol anyit hogy en szemelyszerint egyikbesem vagyok belezugva a macska csajok aranyosak de azok inkabb Nekonak valok-.-
Egyenlore enyi es bocsi hogy nemirok ekezeteket de en igyszoktam meg akinek nemtetszik nyugotan kijavithatja:P
bye!!
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

hangyoca írta:Szoval a sorozatot nagyon regen latam mar de szerintem jo benne minden kiveve talan a grafika mert szerintem az a movie ban sokal job,a movit mar 3/4 ig megneztem mindig lustavagyok befejezni:)!!
Sziaaa Hangyi-Mangyi!!!!hi-hi-hi... ::jwin::
Nagyon régen láttalak!!!! ::uhoh::
Nos Hangyi-sama a sorozat a rajzolata miatt különleges, illetve amiatt is főképpen, így tűnik ki az átlag anime-ktől igazán... :oswink:
Különleges rajzolat, egy különleges anime-hez...hi-hi-hi... ::jeye::
A Movie rajzolata lehet hogy "jobb", de azért szegény Hitomi-t, és van-t jól el. izélték benne... ::reliev:: ::jblush2::
Nekem nagyon nem jött be, de mint különálló film, amit nem kötök az Esca-hoz tetszik... ::jeye::
Gyengébb sokkal,de mivel nem igazán kötöm a karaktereket, teszik! :drop:
Az orrokat meglehet szokni a sorozatban, eleinte én is furcsán vélekedtem, az első rész végéig...aztán már másra figyeltem, a karakterekre, és a történetre... ::hehe::
Mindig a látszat mögött van a lényeg! :oswink:
Meruru-t én is szeretem, habár eleinte...nem is tudom, de hamar megszerettem... :oswink: :osgrin:
Nálam Folken, Van, és Alen vannak legelől, na és Dilandau... :oscool:
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Épp most kezdtem el nézni, most töltöm a 3. részt. :) Egyenlőre úgy tűnik Merle lesz a kedvencem. ::neko:: <--- vajon miért pont ezt használtam? :mrgreen:
Kép
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

Osu!!!
Aztatat szeretném kérdezni mindenkitől, hogy melyik a kedvenc jelenetetek az Escából? Nekem az amikor Dilandau béjel akar kapni 1 csigát . Kicsit undi! :D
Avatar
megumi
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2004.06.24. 16:48

Hozzászólás Szerző: megumi »

Esca- kedvenc jelenet???? :^_^: Shinji-kun meghibbantál ??
Szerintem nem lehet egy ilyen eposzi müböl egy jelenetet kiválasztani...
De nekem mondjuk mindegyik kedvenc, amiben az én imádott példaképem :Dilandau- samaaaaaaaaaaaaaaaaa van!!!! ::jsmile::
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

Jee OSU MEGUMI!!!!
HÁT TE IS ITT VAGY!!!!
Dilandau-val még egyet értek,..........de......... : EPOSZI MŰ!!!???? :mrgreen:
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

megumi írta:De nekem mondjuk mindegyik kedvenc, amiben az én imádott példaképem :Dilandau- samaaaaaaaaaaaaaaaaa van!!!!
És hány várost gyújtottál már fel gúnyos vigyorral az arcodon?
Illetve jól megy már a fejet fogva üvöltés artikulátlan hangon?
Kép
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

HÉÉ!!!!! Megumi nem rossz ember nekem elhiheted paTKany!!!
Nekem pl. a példeképem Katsuragi Misato-san..........mégsem iszom tonna számra a sört..........talán csak a szobánk stimmel. :wink:
Na, hogy a témához is hozzászoljak valaki segíthetne nekem válaszolni egy igen nehéz kérdésre.....................KIVEL KAVAR A MI EGYETLEN SZŐKE HERCEGÜNK???? Ezt a kérdést csak azért tettem fel mert már láttam őt Hitomival + a hercegnővel is!!! Már igazán eldönthetné mit akar!
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Shinji írta:HÉÉ!!!!! Megumi nem rossz ember nekem elhiheted paTKany!!!
Opsz, elfelejtettem szmájlit tenni a postba. De mivel már reagáltál rá ezért nem szerkesztem át, hanem kiteszem ide: :twisted: :twisted: :twisted:

[offtopic]
Az én példaképem meg a Jó a Rossz és a Csúf-beli Clint Eastwood, de még nem sikerült olyan poncsót szereznem. Nem megy valaki mostanában Mexicoba, hogy hozzon nekem egyet? :)
[/offtopic]
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Shinji írta:KIVEL KAVAR A MI EGYETLEN SZŐKE HERCEGÜNK???? Ezt a kérdést csak azért tettem fel mert már láttam őt Hitomival + a hercegnővel is!!!
Eeh. Alapjaban veve egyikkel sem. Allen Millerna noverebe volt ugye szerelmes (ebbol lett ugye a kisszoszi herceg), es o is tudja, hogy tulajdonkeppen ezt vetiti ki Millernara, aki viszont fulig bele van zugva Allenbe. Hitomi meg... o Celenara emlekezteti Allent (hiszen pont ugyanaz a kor), sz'al bar van ott vmi szerelem-szeruseg Allen reszerol, az a kapcsolat megis legfokeppen a vedelemrol szol - marmint hogy Allen vedene Hitomit a szeltol is. (Raadasul ebbe elegge belejatszik meg az Allen-Van rivalizalas is, nomeg hogy Allen probalja vhogy elfelejteni az egesz Millerna/stb dolgot...) Es hogy valojaban kibe szerelmes... hat, szerintem a vegere megszerette Millernat, de az ugy nagyon nincs meg lezarva, es leginkabb Millerna dontesen mulik. En a magam reszerol Drydennek drukkolok. :P
Shinji írta:Már igazán eldönthetné mit akar!
Ezek azert bonyolult kapcsolatok egy elegge bonyi szituacioban... >_> Az ilyesmi nem megy csak ugy egycsapasra. o_o
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

Köszönöm szépen a felvilágosítást Mufurc!!!! :D
Mommár képben vagyok. :P
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

mufurc írta:En a magam reszerol Drydennek drukkolok. :P
Én is én is én iiiiis!! Alen ugyanis azon kevés karakterek közé tartozik, akiket ki nem állhatok (sőt, ha meglátom már menekülök, szóval már egy képétől kiakadok....)... egyszerűen annnnnyira ellenszenves, hogy az valami borzalom >_<" Semmi bajom vele, hogy szőke, de ahogy viselkedik, hát az vmi borzasztó... van benne valami, ami miatt nagyon nagyon nem szeretem -_-"
Ezzel szemben Van-t nagyon imádom ^^ fantasztikus karakter, különlegesen néz ki (végre nem az a "kigyúrt fősereplő bishounen vagyok 20 és a halál közti külsővel"), és minden döntése/cselekedete nagyon jól be lett mutatva, szóval kvázi ő miatta imádtam meg az Escaflowne-t nagyon anno... ^^!
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Hopp, ehhez a témához még nem is szóltam hozzá. Hát most megteszem: Allen sux. :dirr:

Sose szerettem az ennyire gáláns és kifinomult jellemeket, talán azért, mert úgy érzem, így akarnak elkendőzni valamit magukból... :^_^:
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Én sem szeretem Allent, a sorozatban tényleg ki nem állhattam a karakterét (Van és Folken rulez!), de szerintem a movie-ban már egy fokkal jobb, és a kinézete is... ^^
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
tarsonis
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2003.11.23. 19:29
Tartózkodási hely: Crystalline Passage

Hozzászólás Szerző: tarsonis »

Hmm. Van tényleg tud harcolni, meg király is meg minden, de a körülötte lévő emberekhez képest nekem elég lúzernek tűnt^^' És én hihetetlenül nem szeretem azt a klisét, hogy a kis/gyenge/akármi a végén legyőzi/egy szintre kerül a nagyokkal (esetleg mágia, übermecha segítségével, hogy legyen csak még unfairebb). Ezért is szurkolok általában a gonoszoknak :wink:
Allen alapból erős, és úgy is viselkedik, mert megteheti. Van pedig még a végén sem.
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Van nem lúzer. Rögtön az elején legyakta a sárkányt. :dirr:
Válasz küldése