Inuyasha

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Még ősszel kijön az első kettő. Ha jól emlékszem az első októberben, a második meg novemberben. Az lenne poén, hogy ha a színészek a filmekre mondták volna, hogy szinkronizálják az új részeket, és valójában a harmadik adagot el se kezdték még szinkronizálni :dirr:
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Mi-mi-micsoda, Inuyasha filmek magyarul? Le vagyok maradva. xD
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Raisu írta:Még ősszel kijön az első kettő. Ha jól emlékszem az első októberben, a második meg novemberben. Az lenne poén, hogy ha a színészek a filmekre mondták volna, hogy szinkronizálják az új részeket, és valójában a harmadik adagot el se kezdték még szinkronizálni :dirr:
Lehet, mert már minimum fél éve hallani, hogy megvették a folytatást, csak épp semmit nem láttunk még belőle. XD
Narumi írta:Mi-mi-micsoda, Inuyasha filmek magyarul? Le vagyok maradva. xD
Itt a link. :wink:
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Jah, most már értem. :D Hm, lehet, hogy megéri beruházni rá. :D
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Yumika
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2007.04.24. 21:18
Tartózkodási hely: Szlovákia

Hozzászólás Szerző: Yumika »

Hát egy picit ciki ha nem az új részeket szinkronizálták mi meg azt hittuk, de olyat is hallottam h csak szept okt tájt fogják adni az új részeket.:D
Yumika
http://gportal.hu/portal/landoftherisingsun/ - Japan land of the rising sun!
http://anime-fanfiction.animehq.hu - Átjáró a fantázia birodalmába.
Ajánlom figyelmetekbe.:D
Avatar
Dakota
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2007.07.23. 14:30
Tartózkodási hely: O_O OMG
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dakota »

Én már nem nézem sűrűn az Inuyashát de hogyha lefogják adni az új részeket akkor ki nem hagyhatom :cool:
Puedes ser solamente una persona para el mundo, pero para una persona tú eres el mundo.
-Lehet hogy csak egy ember vagy ezen a világon, de valakinek te jelentheted az egész világot!
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

új részek, új részek.... Milyen új részek?
Vagy újrészek alatt a maradékot értitiek? :D
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

igen, a 104-estöl fölfelé értjük :D
Avatar
Fushicho
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2006.11.01. 13:47
Tartózkodási hely: A Tűz Birodalma vagy az emberek világ

Hozzászólás Szerző: Fushicho »

én folytattam a nézését tegnap eljutottam a 111.részig angol szinkronnal és irtó jóó részek :) én láttam már a 2. és a 4. moviet de jo lenne ha kijönne szinkronosan a további részekkel 1ütt am meg én úgy is megnézem az 1 és a 4. moviet is :D de azért magyar szinkronosan más lenne
a 2. movie a legjobb szerintem érdemes megnézni!!!! InuYasha és Kagome első csókja !!!!!hm a legjobb jelenet a movieban de az se rosz mikor Narakut "kicsinálják" bár a szereplők kinézete kicsit más a moviekban asszem a grafika miatt de megszokható :) és nagyon jóóó már nagyon várom remélem sietnek :)
A Főnix tűzből születik és tűzzé válik, mikor újászületik mindig egy erősebb főnix lesz belőle
Ne menekülj előlem úgy is megtalállak és az lesz a vég!
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

sztem a moviekban szebb a karakterdizájn, de azért az anime az alap.
Avatar
Fushicho
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2006.11.01. 13:47
Tartózkodási hely: A Tűz Birodalma vagy az emberek világ

Hozzászólás Szerző: Fushicho »

nah ledöbbentem nemrég barátnőm mondta hogy nekik le van töltve az InuYasha elsö 2 movieja méghozzá magyarszinkronnal le akartam ezt ellenőrizni de az oldalra regisztrálni kell de az csak +hívóval lehetséges
de ez most komoly lenne? hogy magyar szinkronosan letölthető az első 2 movie valaki tud erröl valamit????? *még sokkos állapotban vagyok* :shock: :crazyy:
A Főnix tűzből születik és tűzzé válik, mikor újászületik mindig egy erősebb főnix lesz belőle
Ne menekülj előlem úgy is megtalállak és az lesz a vég!
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Rii: kösz mostmár értem.

Magyarszinkronos filmekre énis várok... és szerintem is lazán elvárható hogy a movie-k szebb dizájnban tündököljenek.

Fushicho : nemtudom... nemlehet az hogy pletyka? és ha neki úgyis megvan mér nem küldi el neked? ...
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Dakota
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2007.07.23. 14:30
Tartózkodási hely: O_O OMG
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dakota »

Fushicho írta:nah ledöbbentem nemrég barátnőm mondta hogy nekik le van töltve az InuYasha elsö 2 movieja méghozzá magyarszinkronnal le akartam ezt ellenőrizni de az oldalra regisztrálni kell de az csak +hívóval lehetséges
de ez most komoly lenne? hogy magyar szinkronosan letölthető az első 2 movie valaki tud erröl valamit????? *még sokkos állapotban vagyok* :shock: :crazyy:
Mi ennek az oldalnak a címe? Remélem nem baj h kérdezem csak kiváncsi lennék :oops:
Puedes ser solamente una persona para el mundo, pero para una persona tú eres el mundo.
-Lehet hogy csak egy ember vagy ezen a világon, de valakinek te jelentheted az egész világot!
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Ez most vagy kamu, vagy egy belső ember kezdte el terjeszteni a neten, ami szintén eléggé gagyinak hangzik, és elképzelhetetlennek. De inkább kamu.
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Fushicho
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2006.11.01. 13:47
Tartózkodási hely: A Tűz Birodalma vagy az emberek világ

Hozzászólás Szerző: Fushicho »

szerintem nem kamu !
az oldalra nem lehet belépni csak ha regizve vagy de azt is meghívóval kell:(
engem most nem annyira az érdekel hogy megnézzem magyarszinkronnal /bár az is jó lenne/ de hogy hogyan lehetséges ez hogy a DVD-k megjelenése előtt már fenn van a neten???
nem baj : www.moobs.hu am ha valaki tudna ide +hívót küldeni akkor léccy az e-mailem :kicsiandicca@freemail.hu ::hehe:: ::reliev:: és köszi
amugy én is kíváncsiságból felnéztem volna oda de sajna nem lehet :roll: :cry:
A Főnix tűzből születik és tűzzé válik, mikor újászületik mindig egy erősebb főnix lesz belőle
Ne menekülj előlem úgy is megtalállak és az lesz a vég!
Avatar
Macsek04
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2005.12.17. 07:40
Tartózkodási hely: Szeged

Hozzászólás Szerző: Macsek04 »

moobs.hu ? Én oda símán felregisztráltam ^^ Nem kellett meghívó. Megnéztem az InuYasha-t, de itt is csak magyar felirattal vannak a movie-k.
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

Próbáltam beregizni és kell meghívó.
Egyébként Fushicho nem lehet, hogy a barátnőd magyar felirat helyett véletlenül szinkront mondott? Vagy vmi. :D
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Ez szerintem is jobban elképzelhető. ^^
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Fushicho írta:engem most nem annyira az érdekel hogy megnézzem magyarszinkronnal /bár az is jó lenne/ de hogy hogyan lehetséges ez hogy a DVD-k megjelenése előtt már fenn van a neten???
Úgy, ahogy Narumi mondta: vagy kamu, vagy egy "belső ember" felrakta a netre, de miért tenné? Szóval valszeg kamu. ^^"
Kép
Avatar
Fushicho
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2006.11.01. 13:47
Tartózkodási hely: A Tűz Birodalma vagy az emberek világ

Hozzászólás Szerző: Fushicho »

nem tom de nekem szinkront mondott azt mondja a barinöm h tuti szinkrisen látta csak Kagoménak nem az volt a magyar hangja nah ez most elég fura :)
A Főnix tűzből születik és tűzzé válik, mikor újászületik mindig egy erősebb főnix lesz belőle
Ne menekülj előlem úgy is megtalállak és az lesz a vég!
Avatar
Darken
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2007.07.08. 22:44

Hozzászólás Szerző: Darken »

Az lenne a jó, ha a 3. moviet szinkronizálnák le. Szerintem az a legjobb. Én az 1. és 2.-on elaludtam. Persze ez attól függ, h vki Sesshoumaru vagy Inu/Kagome rajongó e. Engem eleinte nagyon érdekelt h összejönnek e vagy mi lesz, de addig húzza Rumiko, hogy mostnara már hidegen hagy. Az a csókjelenet a 2. movieban meg sztem egy szimpla hollywoodias fogás volt, hogy mégtöbben megnézzék a filmet és mégtöbb pénz jöjjön be, ami sztem animékben nem jellemző. Meg egyébként is az egész jelenet ógott a levegőben. Csak betették a fimbe, mer jó és az most csak ott van, hogy legyen, de semmi konkrét célja nincs, nem fűzik tovább, nem csinálnak vele semmit. Szép, szép, de gagyi.

Egyébként úgy hallottam h a 3. film sikere után dőlt el, hogy legyen folytatása az inunak, mer egyébként előbb befejezték volna.
"Csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. De a világegyetemben nem vagyok olyan biztos."
"Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztos, hogy botokkal és kövekkel." - A. Einstein

"Álmomban két macska voltam és egymással játszottam."
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Jaj, nekem is a harmadik movie a kedvencem! :) Egyébként az a poén, hogy én szerintem láttam már a második filmet is, viszont egyáltalán nem emlékszem a csókra! (Ezek szerint ennyire fogott meg...)
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Fushicho
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2006.11.01. 13:47
Tartózkodási hely: A Tűz Birodalma vagy az emberek világ

Hozzászólás Szerző: Fushicho »

:D én sajna a 3. moviet még nem láttam :( de meg fogom nézni :) meg az elsöt is mert azt se láttam XD :cool: am a 3. movieban Sesshoumaru lesz a központban? renélem mert ő a kedvencem:) ::daisuki:: ::jblush2::
A Főnix tűzből születik és tűzzé válik, mikor újászületik mindig egy erősebb főnix lesz belőle
Ne menekülj előlem úgy is megtalállak és az lesz a vég!
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Igen ő (is). Nagyonkúl a 3as movie, még régebben írtam hogy az nálam 100 a 2-es meg 99.99 :D
A hármasban többet lehet megtudni Inuék családjáról és most még a testvérpáron van a nagyhangsúly (Inu, Sessho).
Nah ezt jólmegaszontam.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Ha minden igaz akkor mától lehet kapni az InuYasha első moviet.

Kicsit csodálkozom, hogy ennyire pang a topik mert azért történtek érdekes fordulatok a mangaban. Pl: Sesshomarunak ugye megint 2 karja van, vagy hogy megtörtént a Sango Miroku csók, vagy hogy a legújabb dolgat kérdezzem, most mi van Kohakuval és milett Rinnel?
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Válasz küldése