Kiddy Grade (Csajkommandó)

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

OK, mostantól jó lenne, ha nem esne több szó erről a baromságról. Ha lesz DVD, lesz, ha nem, nem. Ennyi. További véleményeket az RTL Klub / A+ felé jelezzetek.
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Acél zsemle
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2006.06.20. 13:01

Hozzászólás Szerző: Acél zsemle »

Enekem ez volt az eggyik legnagyobb kedvencem :) !!!
Nagyon tetszik ez a sértegetni tilos dolog.
Bár nemtoom mejik barbár sértegetne titeket ez az oldal tök állat szerintem.
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

[b]Adeline-Girl[/b] írta: Ha kész lesz, te leszel az első, aki megkapja
::jthrill:: ::jthrill:: ::jbow:: ::jbow:: ::jbow::
Avatar
Sagesse
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2006.08.30. 05:16
Tartózkodási hely: Wudersch

Hozzászólás Szerző: Sagesse »

Chiigirl írta:Azért is mert ők a legjobbak és a főnök nem akarja a legjobb ügynökeit elveszíteni :D
Akiknek sokáig sejtelmük sincs arról, hogy a legjobbak. :D Ráadásul - Eclair múltbéli akciójának hála - a ranglétra legalján kezdenek.

Egyébként úgy rémlik, Alv régi alakjai is láthatók a visszaemlékezésében.
Deo favente navigas vel limine. - Horatius
Ira impedit animi iuditium. – Cato
Waff! - Ein
Avatar
Fűbenalvó
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2006.01.03. 17:34
Tartózkodási hely: Where an other Sun Shines
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fűbenalvó »

Skacok, valaki help please.
A 16-17ik rész környékén nagyon durván elvesztettem a fonalat. Ugye, a GOTT volt vezetősjét lelőtték. Odáig tiszta minden...
DE hogy kerülnek ők a késöbbi szervezet élére. Miért csináltak magukról másolatot... illetve miért viselkednek úgy mint előtte azok, mint akik miatt pont kiszakadtaka GOTT-ből??
Vagy ez teljesen normális, hogy semmit nem értek? Lehet szégyen szemre magyar szinkronnal kell végignéznem újra... :neutral:
http://jgraph.extra.hu Sajátkészítésű anime wallpaper weboldalam. Nézzétek meg... járjatok vissza... töltsetek fel! ]=-
[/size]
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

már végignézted?
akik a GOTT élére lépnek az említett incidenst követően, nem Eclair és Lumière hanem Alv és Dvergr. nekik ugyanis megvan az a képességük (ha jól értelmeztem), h nem csak elnyelni tudják az energiát, hanem képesek felvenni mások külsejét is. azt h ezzel a lépéssel mi a szándékuk azt nem tudom. (ill azt h miért léptek a GOTT élére elmondják vhol az utolsó két-három részben vhol, de azt h mindezt miért Lumi-ék testében azt nem tudni). a másolat-kérdés...háát...sztem nem igazán "másolatok", és nem hiszem, h Eclair-ékről, mert ahhoz szvsz picit gyengécskék...ezt viszont megcáfolja az a jelente, amikor vmilyen teremben "gyakorolnak" Sinistra és Dextera ellen...
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Elvileg azok Eclair és Lumi klónjai. Amikor ők ketten feltűnnek az új testükben, mondja is Eclair, hogy "Rólunk másoltak titeket." Aztán az, hogy a magyar szinkron a KG esetében egyes helyeken (pl. a végén amikor Eclairt mutatják a gyerekkel) totál eltér az eredeti szövegtől, más kérdés. XD
Kép
Avatar
Fűbenalvó
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2006.01.03. 17:34
Tartózkodási hely: Where an other Sun Shines
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fűbenalvó »

Huhh.. megnyugtató, hogy nem ők azok. Azt hittem, hogy már én vagyok ekkora láma, hogy nem értem mi van. Bár remélem, a külsejük a végére mehgint a régi lesz. :mosoly:
http://jgraph.extra.hu Sajátkészítésű anime wallpaper weboldalam. Nézzétek meg... járjatok vissza... töltsetek fel! ]=-
[/size]
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Nemcsak az ő külsejük változott, hanem a titkárnőé is, akiről kiderült, hogy Armblast partnere. Mindenesetre valószínűtlen, hogy Eclair, és Lumiere az eredeti külsejüket visszakapnák. Bár felmerül a kérdés, hogy egyáltalán melyik az eredeti külsejük. Volt néhány...
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Őszintén szolva nekemis megkellet nézni vagy 3x míg rájöttem a lényegére.
Avatar
Fűbenalvó
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2006.01.03. 17:34
Tartózkodási hely: Where an other Sun Shines
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fűbenalvó »

Xelloss írta:Nemcsak az ő külsejük változott, hanem a titkárnőé is, akiről kiderült, hogy Armblast partnere. Mindenesetre valószínűtlen, hogy Eclair, és Lumiere az eredeti külsejüket visszakapnák. Bár felmerül a kérdés, hogy egyáltalán melyik az eredeti külsejük. Volt néhány...
Eredeti alatt azt értem ahogy a sorozat elején néztek ki. Már GIS-ben sem tudtam elviselni ezt a tudat ide-oda pakolást, ráadásul itt KG-ben meg jobban meg is kedveltem a karaktereket úgy ahogy voltak. Na majd kiderül... asszem kipörgetem még ma a sorozatot már. :-P
http://jgraph.extra.hu Sajátkészítésű anime wallpaper weboldalam. Nézzétek meg... járjatok vissza... töltsetek fel! ]=-
[/size]
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

ha jól emlékszem, a sorozat végéig nem kapják vissza a régi külsejüket, azt pedig h a KG2-ben mi lesz, én is szeretném tudni...:?
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

KG-2-ből van már két kép, az egyik a NewType-ból egy szép nagy, ez alapján úgy néz ki, hogy megint új külsejük lesz, vagy két új főszereplőt kapunk, annyi biztos, hogy a nevük más lesz. Sajnos a japán tudásom nem elég ahhoz, hogy a NewType-os cikkben a szereplőknél a leírást el tudjam olvasni. ^^" A régi testükért amúgy kár sírni, mivel nem az volt az első és eredeti testük, várható volt, hogy nem is az lesz az utolsó.
Kép
Avatar
Fűbenalvó
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2006.01.03. 17:34
Tartózkodási hely: Where an other Sun Shines
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fűbenalvó »

Sister Tenshi írta:Sajnos a japán tudásom nem elég ahhoz, hogy a NewType-os cikkben a szereplőknél a leírást el tudjam olvasni. ^^"
Nem tudom, erre gondoltál-e, de a főoldalon ez volt a KG2 cikkhez linkelve:
http://d.hatena.ne.jp/moonphase/20070106

ESメンバーとして特殊任務を行っていたエクレールとリュミエール。銀河の存亡を懸けた戦いに巻き込まれた2人だったが、戦いに勝利し、危機は回避された。……しかし数年後、再び銀河に混迷の時代が訪れる!?世界観は基本的に変わらず、何年後かは未定だが前作の後の時代が舞台。次世代ヒロイン、リュミエールを思わせる“アスクール”と、エクレールを思わせる“クフィーユ”の2人の活躍を中心に描く。新キャラと旧キャラのコラボレーションも楽しめるかも。パイロット版DVDの本編映像は約7分間、初回生産分に限り同梱特典付きで2,940円。
Ebben említik Eclairt az biztos, de valami új generációról is szó van.

A legelején valami olyasmit ír, hogy Eclair és Lumiere akik ES tagok voltak. Ők két ember voltak akik a galakszisban élettel és halállal kerültek szembe (ez nagyon kb), de megynyerték és elkerülték a krízist. Aztán évekkel később visszalátogatnak, a világ alapvetően semmit nem változott. Nem tudni pontosan hogy hány évvel, de valamivel később az előző munka....
Itt egy jó darabon nem értem, de mintha valami olyan lenne, hogy valami emlékeztet Eclair-re. Aztán pedig biztatóan valami olyasmit reklámszövegként, hogy "Tudod majd élvezni az új és a régi csapatmunkáját?"

Remélem segített valamit. :mosoly:


szerkesztés:
Közben megnéztem a második linket ahol ugyanez van angolul... na LOL. Én meg ezzel küzdöttem. ::bawl::
Akit érdekel http://www.darkmirage.com/2007/01/07/ki ... -in-march/
http://jgraph.extra.hu Sajátkészítésű anime wallpaper weboldalam. Nézzétek meg... járjatok vissza... töltsetek fel! ]=-
[/size]
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

http://youtube.com/watch?v=mADHBIWtB7E K-G.2 trailer, ha valakit érdekel.



EDIT: Új K-G.2 kép, nagyobb változatot animepaper.net-en találtok.
Kép
Avatar
benji
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2006.11.17. 10:27
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: benji »

Azér ez már beteg: a 7 perces pilot DVD-nek még egy trailert is készíteni... :dirr:
A szeretet ellentéte nem a gyűlölet, hanem a közöny.
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Én arra vagyok kiváncsi, hogy ki az a kis srác ott a totál kép elején meg még pl: hogyan kell érteni azt a kis Eclairt? Meg mé egyéb ilyen bölcseleti kérdésem lenne, de inkább megvárom vele az új sorozatott.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Akit érdekel, a trailer alatt hallható zene már január óta beszerezhető. ^^" (Lehet, csak én nem vettem észre eddig. <_<) A számot Minori Chihara énekli és a címe Junpaku Sanctuary.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Köszi, engem pl. érdekelt a szám. :D
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

de jó, végre itt a folytatás :D már elég régen beharangozták, érdekelt mikor lesz belőle valami. bár az 1. sorozatot elsősorban a grafika miatt néztem, azért kíváncsi vagyok a folytatásra-ahogy látom jópár régi szereplő maradt, meg megint szerváltak új testet :)
Avatar
Fűbenalvó
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2006.01.03. 17:34
Tartózkodási hely: Where an other Sun Shines
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fűbenalvó »

Jaja, a videó alapján tényleg úgy néz ki, hogy megint csak új testet szereztek. Reménykedtem, hogy a régi karakterek lesznek a folytatásban is. :)
http://jgraph.extra.hu Sajátkészítésű anime wallpaper weboldalam. Nézzétek meg... járjatok vissza... töltsetek fel! ]=-
[/size]
Avatar
csemi andi
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2006.08.22. 06:14
Tartózkodási hely: A középkor :-)

Hozzászólás Szerző: csemi andi »

Én úgy tudom, hogy nem a szereztek új testet, hanem más főszereplők lesznek.(Bár én is jobban szeretném, ha a régiek lennének.)
Ha nem tudsz úszni, ne mássz fára, mert elüt a villamos!
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

a két főszereplő szinkronhanjával volt interjú a folytatásról- nem hinném hogy a régi szinkronhangokat adnák új szereplőknek. meg azt sem hogy a régi banda maradna ( trailerben benne voltak) és a főszereplőket lecserélnék :wink:
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Nem interjú volt, hanem az SOS-dan rádióműsorában (tehát a Suzumiya Haruhi no Yuuutsu rádióműsorában) említette egy adás során Hirano Aya, aki Lumi hangja.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Pedig az a két lány a képen tényleg új karik... A régi szereplők is feltűnnek persze, de Eclairék szerintem csak besegítenek majd az új párosnak. (én speciel örülök, hogy Eclairből így nem lett loli XD)
Kép
Válasz küldése