Full Metal Panic -FMP Fumoffu; FMP-TSR

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Igen xd
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

én úgy tudom hogy, a közeljövőben nem valószínű, merthogy ez egy elég új anime, amcsiknál is csak nemrég ment, szal amíg ide eljut... nameg nemcsak új, hanem elég népszerű is, úgyhogy elég drága is ennek megfelelően... az illetékeseknek valszeg még kell kicsit növeszteni a borítékot hogy az összes jogdíjat meg mifenét ki tudják fizetni
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Vagy követik az új tendenciát és nem szinkronizálják le, csak feliratosan vetítik...

bevallom őszintén biztos sokan nem értenek egyet velem, de sztem ez volna a elgjobb :-P
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Mayer írta:Vagy követik az új tendenciát és nem szinkronizálják le, csak feliratosan vetítik...

bevallom őszintén biztos sokan nem értenek egyet velem, de sztem ez volna a elgjobb :-P
részemről támogatom az ötletet, bár a FMP! magyar szinkronja nem volt olyan rossz, de azért a japán jobb... csak szerezzék meg
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Mayer írta:bevallom őszintén biztos sokan nem értenek egyet velem, de sztem ez volna a elgjobb :-P
Nekem nem volt sok bajom a magyar FMP-vel, de most nem is ez a lényeg, egyszerűen hülyén nézne ki, hogy az első két szezont leszinkronizálták, a TSR meg feliratosan menne. ^^"
Kép
Avatar
centurion
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2006.11.01. 17:04
Tartózkodási hely: Budapest

Animék

Hozzászólás Szerző: centurion »

Sziasztok
Az fmp-nek a van még ovája a tsr-en kívül?
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: Animék

Hozzászólás Szerző: miyume »

centurion írta:Sziasztok
Az fmp-nek a van még ovája a tsr-en kívül?
asszem nincs
Avatar
Shinjitsu no Shi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2006.11.01. 12:40

Hozzászólás Szerző: Shinjitsu no Shi »

Titkos írta:egyszerűen hülyén nézne ki, hogy az első két szezont leszinkronizálták, a TSR meg feliratosan menne. ^^"
Egyetértek, hülyeség lenne. Ha már az első két évad szinkronos, akkor legyen a TSR is az, ne sajnálják rá a pénzt meg az időt.
Egyébként -félreértések elkerülése végett- én is felirat-párti vagyok, de ez azért mégis más...
"The world is not beautiful: and that, in a way, lends it a sort of beauty." Kino no Tabi

"Omigawd liek im sooo gawth i cut myself" - idiótákkal vagyok körülvéve...
Avatar
centurion
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2006.11.01. 17:04
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: centurion »

Én nem reménykedem nagyon benne, hogy le fogják szinkronizálni. Ez nagyon pénz kérdése, és úgy tűnik, hogy az a+ átállt az olcsóbb megoldásra, vagyis csak feliratot készít.
Avatar
Chidori
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2006.05.28. 14:21
Tartózkodási hely: 24-es osztály - Jindai helyi Gimnázium - Tokió

Hozzászólás Szerző: Chidori »

Mayer írta:Véleményem szerint Sousuke az első szériák során nem nyomott el semmilyen érzelmet magában. Inkább csak nem voltak érzelmei. Rideg katona volt, aztán persze szépen lassan a külső hatásoknak köszönhetően kialakultak benne az "érzések"/"érzelmek".

A TSR-ben a reakciója számomra azért is teljesen érhtető, mert Sousuke most kezdett el igazán érezni, de mivel ezek még újak számára, nem tudja hogyan kezelni ezeket.

a TSR story és dráma szempontjából az eddigi legjobb FMP sorozat... véleményem szerint :) Remélem a regény további epizódjait is hasonlóan minőségien alkotják majd meg.
Messzemenőkig egyetértek. A legnagyobb karakterfejlődések a TSR-ben voltak. Persze a Fumoffu nem is erről szólt, és ezért is nem kedvelem annyira mint az első illetve a harmadik szériát. A Fumoffu nekem egy kicsit üres lett, persze poénos meg minden, de a karakterek ugyanott állnak a végén mint az elején. Jót röhögni jók ezek a kis epodózok, másra nem. Bár asszem más célja nem is volt a készítőknek vele. :-P

Viszont a TSR folytatását már lassan piacra dobhatnák. Már annyi ideje ülnek rajtaaaa :/ Persze idő --> minőségi munka. DE már tényleg nehezen bírom új részek nélkül.
Valaki nem tud infót a készülő szériáról? Megjelenési dátum, vagy csak %os szám készültésgre, vagy egy honlap cím, vagy bármi kis infó mojzsácska is elég lenne. ::^_^::
Kép
bandiras2
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2005.11.10. 10:00
Tartózkodási hely: Fehérvár

Hozzászólás Szerző: bandiras2 »

Pedig a fummofuban is volt karakterfejlődés, de ez nem a főszereplőket, hanem a futballcsapatot érintette :vigyor:
Press any key to continue or any other key to quit
Avatar
Fushicho
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2006.11.01. 13:47
Tartózkodási hely: A Tűz Birodalma vagy az emberek világ

Hozzászólás Szerző: Fushicho »

szeretem de nem értem miért nem adta at A+ az utolsó 2 részét a fumofuu-ból? :osnani: :omedeto:
A Főnix tűzből születik és tűzzé válik, mikor újászületik mindig egy erősebb főnix lesz belőle
Ne menekülj előlem úgy is megtalállak és az lesz a vég!
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

A+ mind a 12 részt leadta a Fumoffuból. Utolsó rész a vírusos.
Nincs több.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Az a vírusos szerintem elég gyenge volt a többihez képest.
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Xelloss írta:Az a vírusos szerintem elég gyenge volt a többihez képest.
na végre valaki aki osztja a véleményem :D , mást se hallok csak,hogy az a legjobb rész, meghogy milyen ütős volt a végére... há szvsz meg nem :P
Avatar
sobrijoska
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2005.12.28. 12:31

Hozzászólás Szerző: sobrijoska »

Nekem a fumoffuban igazán a butyuta annyira hülye hogy fáj poénjai tetszettek. de a vírusos rész nekem se jött be
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Miért nem jött be?

Jó volt ahogy lejött róluk a ruha. Meg ahogy Tsubakira rámászott a meztelen csaj.:D

Én a Fumos részeket nem nagyon bírtam.
Főleg a 10. részt.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Chidori
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2006.05.28. 14:21
Tartózkodási hely: 24-es osztály - Jindai helyi Gimnázium - Tokió

Hozzászólás Szerző: Chidori »

Mondjuk az a rész jópofa volt, mikor hazarohantak a házifeladatért vagy miért. A rendőrnővel a nagy rohanással meg ahogy együtt begurulnak a metróba. Jópofa volt... főleg hogy még a tanár is hiányzott aznap. :-P
Kép
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

A legjobb rész az volt, amikor elmentek a tengerpartra, és Sousoke szétlőtte a dinnyét a sörétespuskájával. Na, az jó volt... :D De az is nagyon jó rész volt, amikor Tessa meglátogatta Sousokét az iskolában, vagy amikor a rögbicsapattal foglalkozott. Azok a legjobb részek. :D
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Nekem mindörökké a vírusos rész marad a kedvencem. :dirr:
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Nekem nem tartozott kedvenceim közé a Fumoffu, persze az is a kedvencem, de na.
Engem a TSR második része nagyon lázba hozott amin még ma is csodálkozom. Jah meg a fürdőzős rész... ott aszittemmár hogy megszakadok a röhögésben(az is fumoffu :D )
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
soragirl
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2007.02.23. 10:42
Tartózkodási hely: Varbó (de néha Miskolc is)

Hozzászólás Szerző: soragirl »

Souske az azér nem semmi, 1re nagyobb hülyeségeket csinál, de lalább Kaname kordában tartja. De4 mért van az, h még nem jöttek össze...??
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Meddig láttad a sorozatot? első széria, Fumoffu és TSR is megvan?

Mindenesetre azért nem jöttek még össze mert Sousuke nem szerelmes Kanamébe, vagy ha az, nemtudja mi az. TSRben elkezdi érezni a kötődést, de még nemtudja hogy mi ez az érzés. Még csak most ismerkedik az emberi érzelmekkel. TSRben mutatkozik meg mindez a legjobban.... ohh Isteni sorozat! :D
Kép
Avatar
Shinzo
Profi
Profi
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2006.08.15. 22:37
Tartózkodási hely: Dark Zone
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Shinzo »

Nade így szegény sose fogja megismerni az igazi emberi érzéseket, ha Kaname folyton püföli mikor hülyeségeket csinál. Így akarja talán a fejébe verni, hogy mit szabad és mit nem? :cool:
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

Szerintem csak magához akarja idomítani Sosuket. :D:D
Let's begin, de gozaimasu!
Válasz küldése