Gantz

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Gizmoo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2006.06.20. 12:28

Hozzászólás Szerző: Gizmoo »

azért elég erős, hogy a gantznak nincs semmi filozófikus töltete:
a Gantz egy társadalom kritika ami mellé csak körítés a brutalitás
(a társadalom nemtörődömsége és szürkesége :D )


bár nem tartozik a kedvenceim közé
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Pata írta:
Doom írta: ugyhogy ost keresés lesz :)
Szólj, ha megtaláltad. Én sajnos nem találtam semmit. :-P
Tudtommal nem adták ki az OST-jét, és van egy olyan érzésem, hogy nem is fogják. :weh:
Kérlek szépen, a link :D ha egy kicsit lejjebb viszed megtalálod. 2 is van belölle :D Gantz ost

Te jóó isten ezek borzalmasak, hát én nem ezekre a zenékre gondoltam.. bleeh.. a keresés folytatódik..
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
DLX

Hozzászólás Szerző: DLX »

Éppen most csorog lefelé a cucc, érdemi véleménnyel még jó ideig nem fogok tudni szolgálni, viszont nem szeretném a vágott verzióval kezdeni. A USTEAM ftpjéről jön most az első 3 rész az [AonE] gondozásában. Erősítsetek meg, hogy ezek (valamint az össze, az ftp-nt alálható rész) a vágatlan, rendezői verziókat takarják ugye?

*edit: megnéztem az első két részt, de semmi sem volt benne, ami rendezői változatra utalt volna.. sőt, meglehetősen hülyén jöttek ki a harcok, vér nem fröccsent, és baromira rövid (22m) részek votlak. Van egy sanda gyanúm, hogy nem a vágatlan verziót látom. Tudna bárki pontos adatokkal szolgálni, hogy honnan tudnám a hamisítatlanul váres, fröcskölős, stb rendezőit leszedni? Vagy ha US-en fentvan akkor pontosan melyikeket szedjem le?
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Bizony Bizony DLX te a cenzúrázott változattal indítottál :D az a baj hogy összevissza vannak fent a részek, semmi normális sorrend. nekem a 10.résztől volt normál, na ott már rögtön van minden :D vér hentai harc stb :D a buddhás rész /ami végül is a legjobb az egészben/ már tuti vágatlanba fog menni.
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
DLX

Hozzászólás Szerző: DLX »

Nah rájöttem, ha az openingben látszik Kishimoto melle akkor az a vágatlan verzió lesz. Leszedtem ujra az első hármat, már látszik a változás. Mondjuk egyenlőre csak két leszakadt fej meg valamivel több mell villant fel, a tövábiakban több Fanservice-re számítok! :-P
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Meglesz, meglesz! :D a hirhedt buddhás rész... hmm naggyon ott van!
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
DLX

Hozzászólás Szerző: DLX »

Hmm... ha az epizódok végén lehuznák a gonosz szörny fejéről a maszkot és felkiáltanának, hogy "Ohhh, hát maga az Mr. Jhon" akkor a Scooby Doo símán plágiummal vádolhatná őket :-P
Legalábbis ez a külön futás-külön háttér csúsztatás nekem nagyon nem jön be:)
Jó viszont az a ruha, és a karakterek is szépen meg vannak rajzolva. Az első 3 rész után (ott tartok) ennyit sikerült megállapítanom. Filizófia 0% eleddig, a véres jelenetek meg nem tetszenek. Az Elfen Liedban, nah ott tetszettek, itt vmiért gagyinak érzem őket.

Amúgy megkérdezhetem a "hentai" rész tényleg csak annyi lesz, hogy baromi nagy mellek villannak be időről időre és a kutya az egyetlen amely közel kerül a dolgokhoz? Csak mert azt hittem a rensdezői változat ezerszer rednezőibb lesz:)

A Kite Uncut version pl Full hentai részeket is tartalmaz, de olyan igazán igazi hentai részeket. Gondolom ez itt elmarad (igen, már néhány részbe bele is pörgettem én perverz, de ott sem találtam semmi erre utalót...)
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Váá utálom magam ismételni :D a lényeg hogy a 10-11 résznél már ugy voltam vele hogy nekem ez baromira nem jön be. Na és onnantól változik meg valami, amiért mégis. Lesz Hent igen, pl amikor a föszereplő khmm bevetés elött bemelegít az pl elég sokáig tart :D a lényeg h ezt a 10-11 részt bírd ki. Jó lesz hidd el. A véres jelenetet illetően Buddhás részek /immáron 1000X/ és ami utánna jön. És nem lesz üres az anime. Mondjuk már igy az elején beindul némi társadalom kritika ha jól figyelsz :D de szerencsére nem csak erről szól. A 2.alienek-nél kezdett elhagyni az erőm, ez még az első 10ben volt benne.. nagyon gáz.. DE Budhás rész kárpotol mindenért. Ott aztán lesz minden.. Mátrixot überelő jelenetek szomorúság, és egy két olyan véres jelenet is hogy az EL-en edzett emberek is azért megdöbbennek.. A Gantz-ot meg a végére ti is ugy fogjátok utálni mint a föszereplő.. minimum.. váá és az a jó aláfestő zene.. még nincs meeg :(
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
DLX

Hozzászólás Szerző: DLX »

Jólvan jólvan, kitartok, és beszámolok:)
DnB opening rulz!!!
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

nem tudja vki, h a Lime-féle rip a rendezői változat-e :?:
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Szerintem igen (már hogyha 1 féle [LIME] rip van). Sőt én a Lime féle változatot tartom a legjobbnak. Látszott totálban ahogy a Zöldhagyma élien szétkapja a srácokat? Mert akkor igen.
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

...még nem tudom... ez volt az egyetlenegy torrent amit találtam és teljes. viszont 6gb... :?
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Azaz! Legalábbis sztem. Szedd le...
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Fogalmam sincs milyen mert én arról az ftpről szedtem le melynek neve ki nem ejthető és épp ésszel fel nem fogható :D vagy mi :D ott egy kicsit összevissza vannak a dolgok sajnos. no sebaj. A lényeg hogy nézd végig ^^ /hozzáfüzném hogy az ost valószínüleg tényleg nem létezik :( / legalábbis én mindent bevetettem mi bevethető.. de kárpotol a teljes ending változat amit ugy napjába kb 30x rongyá hallgatok (itthon, melóhelyen mp3-on stb) ááá mit nem adnék az aláfestő zenéiért.. sniff
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Ehm. :roll: Anime ennyire még soha nem irritált, mint a Gantz. Ennek ellenére mindjárt be fogom fejezni. ^^' Mert végülis érdekes -nem igazán a brutalitás miatt,azokat a részeket inkább átugranám,de akkor meg nem érteném, mi van- és tudni akarom mi lesz a vége -bár azt hiszem már lespoilerezték- de az összes karakter egyszerűen..hát hogy is mondjam. rohadtul idegesítő. :shock: Szóval az, hogy csak nyafogni tudok mert nagy melleim vannak, vagy én játszom a hőst és a leadert és persze az álszentet, vagy csak arra tudok gondolni,hogy mikor vihetem már ágyba Miss Big Tits-et..Nos igen, a 3 főszereplő nálam a 3 legutáltabb karakter. o_ó Katounak valami pszichológiai kezelésre lenne szüksége, de én pl. semmi pénzért nem foglalkoznék vele. xD Viccet félretéve:
Azért egy szép társadalom kritika bújik meg a Gantzban, szerintem
Ezzel viszont egyetértek. Talán ezért sem tetszenek a szereplők. :?

edit: okés, végig néztem. Mégis volt egy szereplő, akit kedveltem, méghozzá Sei-t. ^^' Hát, ez van.. a vége annyira nekem se tiszta, de azért tetszett (viszont nem lett a kedvenc animém, az is biztos^^')
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

Hehehe, hát igen, ez az anime. Nagy semmi a mangához képest! Azt gondolod, hogy a karakterek gyengék, és együtt se tudnak működni? És valami elvont szar vége van az animének...
Nos, a manga az kb. az anime 20. részén tér el egy teljesen más irányba. Ami az animében az utolsó misszió, az a mangában nincs, hanem RENDESEN folytatódik a gantz játék. Lesznek új karik, összeépül végre a csapatmunka! Megtanulják használni a felszerelésüket! És lesz egy állandó csapat, és egy csomó ideig képesek arra, hogy ne dögöljenek meg! Imádom a mangát, mert úgy folytatja az animét, ahogy kéne, hogy történjen mindennek! Ja és azt is megsúgom, hogy néhány elhullott kari visszakerül a játékba :) Úgyhogy nagyon ajánlom a mangáját, ami ráadásul még befejezetlen^^
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Ami azt illeti az Anime a Manga 1/10-e. Szal Yup! a 20. résztől kiszakad a sztori a Manga-ból, de nekem így is baromira tetszett az Anime, mert nagy fun volt és full izgalmas. A manga meg télleg nagyon jó, már amenyit láttam belőle, de amint lesz több időm, belemerülök mélyebben is. xDD
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Igen, a mangáról olvastam hogy sokkal jobb, meg lesz olyan,aki összegyűjti a 100 pontot, és akkor választhat hogy mit akar, stb.^^' Meg több a kari is benne. Majd lehet rászánom magam. Ott legalább kiderülnek dolgok Gantz-ról? :roll:
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

Hát, kiderül, hogy mi történik, ha lejár az idő :P
Egy idő után kiderül, hogy nem csak egy Gantz csapat van
Asszem sokminden még nem derül ki, de valszeg fokozatosan ki fog derülni
De a karakterek összetartása miatt már érdemes lesz megnézni^^
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

A manga egyértelmüen sokkal ütősebb, de amikor elkeztem még nem volt kész, asszam amikor befejeztem akkor jött képbe a bátty, de már nem tom, szal, ha az anime bejön...
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
mazsola
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2007.04.16. 10:45

Hozzászólás Szerző: mazsola »

A manga az elején még egész jó volt, de egy ideje olyan érzésem van, hogy a mangaka nem igazán tud mit kitalálni, nagyon kiszámítható lett :osmad2: , egyre groteszkebb, eröszakosabb jelenetekkel próbál ütős maradni de közben a karakterek egydimenziós sablonfigurákká degradálódtak.
Mikor megnéztem az animét nagyon morcos voltam a vége miatt, de egyre inkább úgy látom, hogy jókor hagyták abba.
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

Ez nem igaz, először egy ideig épül a csapatmunka, aztán most már tök más minden misszió. Éppen találkozik össze a Kuronoék csapata egy másik Gantz csoporttal, akik sokkal többször szereztek össze 100 pontot.
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
mazsola
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2007.04.16. 10:45

Hozzászólás Szerző: mazsola »

A *besszívunk és elkapjuk a csáposmonszta lánykát* társaságra gondolsz?- azon jót röhögtem, elég paradox szituáció volt :LOL: - Egy ideje már nem nézegettem a friss fejezeteket, de hogyhogy Kuronoék? Ilyen gyorsan visszahozták? Amúgy mi nem igaz? Az a jelenet meg *jajj visszahozom a szerelmedet és te szabad lehetsz- én meg a másik meg a harmadik szerelmedet és amíg mi tovább szívunk ezekkel az éjszakai monszta vadászatokkal addig te mókázhatsz a háremeddel mert megérdemled...* :wtf: na ne már!!!!!
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

Nekem Kuronoék csapata marad :P

Ez mikor volt? Senkinek nem hozták vissza a szerelmét
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
mazsola
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2007.04.16. 10:45

Hozzászólás Szerző: mazsola »

Tae? Őt visszahozzták, és ha jól emlékszem pont a másik csaj, akinek nem fog az eszembe jutni a neve... (mellesleg nem igazán értem, hogy, hogy került egyáltalán a menübe?)

Kezdünk offolni, a mangának van külön topic.
Válasz küldése