Noein

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

MaKo írta: A fás jelenet viszont iszonyú aranyos ^o^ ahogy Karasu ránézett Yuura xD... ("Csak nem... o_o T-te... féltékeny vagy...?" xDDD).
Az tényleg jó rész volt X-D Karasu kawaiiii ::daisuki::
Kép
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

LOL Kawai? O.o Az oké hogy mondjuk Hamtaro (tudjátok az az idióta hörcsög lol) kawai de hogy Karas?
Kép
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

A.Hidekai írta:LOL Kawai? O.o Az oké hogy mondjuk Hamtaro (tudjátok az az idióta hörcsög lol) kawai de hogy Karas?
Ja, szerintem ő a legédesebb a sorozatban :D Fura ízlésem van, mi? ><
Kép
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Ha női szemmel nézem Karast és eltekintek attól, hogy milyen a rajzolása a sorozatnak (mert hát így ugye kissé csúnya karas lol-bár imádom a sorozat grafikáját) akkor Karas biztos egy délceg fekete köppenyes lovag lenne élőben és azzal a fehér hajjal biztos hódítana XD Szal nekem is bejönne Karas ha nő lennék :P
Kép
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

A.Hidekai írta:Ha női szemmel nézem Karast és eltekintek attól, hogy milyen a rajzolása a sorozatnak (mert hát így ugye kissé csúnya karas lol-bár imádom a sorozat grafikáját) akkor Karas biztos egy délceg fekete köppenyes lovag lenne élőben és azzal a fehér hajjal biztos hódítana XD Szal nekem is bejönne Karas ha nő lennék :P
No látod! >< Haruka helyében én már rég... de, ez nem az a sorozat :D

És nem is csúnya! Sőt ahhoz képest ahogy khhm... fiatalabb korában kinézett, egészen megemberesedett (:
Kép
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Hát jah..jól is nézne ke ha Haruka Karas karjaiba dőlne és nyomatnák hogy váá imádlak édes XDD Erre Yuu szövetkezne bosszúból a főbossal és hatalmas mindent eldöntő csata zárná le az animét. Persze Karas győzne (hollywood új csillaga XDD ) és Yuu az utolsó mondatában pedig elmondaná Haruka kisasszonynak, hogy ő mindig is szerette...erre Haruka ráborul Yuu vérben áztatott testére zokogva és azt hajtogatja Yuu miért?? Yuu!!!!! Erre Yuu azt mondja légy boldog Haruka....Haruka feláll és ránéz a felkelő napra, erre Karas( tök komoly pofával)...új esélyt kapott ez a dimenzió egy jobb életre.... Fin! lol
Kép
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

A.Hidekai írta:Hát jah..jól is nézne ke ha Haruka Karas karjaiba dőlne és nyomatnák hogy váá imádlak édes XDD Erre Yuu szövetkezne bosszúból a főbossal és hatalmas mindent eldöntő csata zárná le az animét. Persze Karas győzne (hollywood új csillaga XDD ) és Yuu az utolsó mondatában pedig elmondaná Haruka kisasszonynak, hogy ő mindig is szerette...erre Haruka ráborul Yuu vérben áztatott testére zokogva és azt hajtogatja Yuu miért?? Yuu!!!!! Erre Yuu azt mondja légy boldog Haruka....Haruka feláll és ránéz a felkelő napra, erre Karas( tök komoly pofával)...új esélyt kapott ez a dimenzió egy jobb életre.... Fin! lol



Bakker, most miért lőtted le a végét? :gurul:
Kép
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

LOL! XD Bakker bocs nem tudtam, hogy még nem láttad XDD Na de itt a vége a chatnek mert ugye ez fórum XD (és jön Rage bátyánk aztán lesz ne mulassss) De azért remélem megnézed a végéig. Bocs mégegyszer a Spoiler miatt :-P
Kép
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

A.Hidekai írta:De azért remélem megnézed a végéig.
Megnézném én, de még csak a 19. rész jött ki feliratosan, legalábbis én úgy tudom. Ha megvan valahol végig ne titkoljátok el! ><
Kép
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Még én sem láttam végig. 20-ig jött ki Shinsen-sub jóvoltából, szal csak eddig 20-ik részig van subbal. Sajna nem tudok japánul pedig már rawban kijött az összes rész. S olyanok mint Mufurc látták már végig...de jó is nekik -.-
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Hát nem tudom, nekem ugyan nem kéne Karasu... o__o A fehérhajú szépfiúk mindig túl kattantak (Karasu, Vicious, Enishi, Dilandau, stbstb... xD). De Fukurou-t elfogadnám. xD

Amúgy meg, ami a "hülye Haruka, miért nem ugrik a karjaiba" dolgot illeti... most nem akarok spoilerezni vagy bármi, sz'al csak annyi, hogy a rendező egy interjúban mondta, hogy először a főszereplők gimnazista-korúak lettek volna, aztán úgy döntöttek, legyenek fiatalabbak, merthogy ugye minél idősebbek, annál jobban befigyelnek az ilyen szerelem meg szex meg hasonló témák... :3 nekik pedig fontos volt, hogy minden ilyesmi maradjon meg egy ártatlan szinten. Sz'al, Haruka ezért. :3 (Többek közt.)

Btw, nem tudom, meddig láttad, de Yuu egyre csinosabb, ahogyan a sorozat megy előre. xD Vhol a közepe felé tűnt fel, hogy "hm, milyen csinos srác lett ebből a Yuuből"...
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

mufurc írta:Hát nem tudom, nekem ugyan nem kéne Karasu... o__o A fehérhajú szépfiúk mindig túl kattantak (Karasu, Vicious, Enishi, Dilandau, stbstb... xD). De Fukurou-t elfogadnám. xD

Fukurou sem rossz bőr >< de ha Haruka lennék, Karasu azzal a világmegváltó tekintetével tuti levenne a lábamról :P Már csak egy fehér ló kéne hozzá XD

mufurc írta:Btw, nem tudom, meddig láttad, de Yuu egyre csinosabb, ahogyan a sorozat megy előre. xD Vhol a közepe felé tűnt fel, hogy "hm, milyen csinos srác lett ebből a Yuuből"...

Yuu csinos? Nekem nem tűnt fel. Különben is túl sokat rinyál, bár láthatólag Harukának mégis ő jön be jobban (persze egykorúak meg minden, de akkor is...) Karasu is mondta neki hogy szedje már össze magát, és tényleg ráférne.

Egyébként nagyon kíváncsi vagyok hogy fejezik be a sorozatot. Írtátok valahol hogy helyenként unalmas volt, pedig én alig tudtam abbahagyni. Kész emberkínzás most várni a sub-os részekre T___T
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

mufurc írta:Hát nem tudom, nekem ugyan nem kéne Karasu... o__o A fehérhajú szépfiúk mindig túl kattantak (Karasu, Vicious, Enishi, Dilandau, stbstb... xD). De Fukurou-t elfogadnám. xD
Karasu x3!!! Hát ha más nem, a nagybátyámnak szívesen elfogadnám x)) Azt a mísz, morci tekintetet csak ő tudja úgy produkálni x3 myaaa~
mufurc írta:Btw, nem tudom, meddig láttad, de Yuu egyre csinosabb, ahogyan a sorozat megy előre. xD Vhol a közepe felé tűnt fel, hogy "hm, milyen csinos srác lett ebből a Yuuből"...
xD jaja, ez nekem is feltűnt... (persze közben a sztorira is koncentráltam, csak úgy szembeszökött a dolog x)). Megnézném úgy 19-20 évesen =D
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

xD jaja, ez nekem is feltűnt... (persze közben a sztorira is koncentráltam, csak úgy szembeszökött a dolog x)). Megnézném úgy 19-20 évesen =D
A történetet tekintve ennek nincs túl sok akadálya XD
Kép
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Hmm 21 rész már nagyon régóta kinnt van...sehol a következő. Félek, hogy a shinsen beijedt mivel a Manga Entertainment licenselte a Noeint. Bár nem írnak róla, hogy dobták volna de mivel a shinsen-subs korábban kapott egy levelet, hogy ejnye bejnye nem szabadna ezt és azt így kevés eséjt látok arra, hogy folytassák, ami valljuk be nem éppen kicsi érvágás lenne, mivel ez a sub csapat fordítja egyedül és 21 rész után dobni egy 24 részes sorozatot =SS Nomeg az anime-keep és a any-nanashi is dobta...
Kiváncsi vagyok mit fog tenni a shinsen-subs. Reméljük a legjobbakat.
Kép
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

A.Hidekai írta:Hmm 21 rész már nagyon régóta kinnt van...sehol a következő.
Usteamen kijött a 22.
Kép
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Nem emlékszem olyan animére, aminek ennyire vártam volna a végét - és jó értelemben. Az elmúlt hónapban ez volt az egyetlen, amely nem vérzett el "útközben". Szereplők, zene, történet, minden. Noein rulez, de nagyon.
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

ömm... nem akarná valaki japánul tudó (pl. Mufurc-sama *-*) az utsó rész feliratozni plíz... mert shinsenékre úgy tűnik a halálunk órájáig is várhatunk

pls
Kép
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

Azért elég kegyetlen dolog az utolsó rész előtt így félbehagyni a feliratozást ::jtears::
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Hát ja, főleg hogy a Noein fináléja tipikusan az a fajta, amit nem nagyon érdemes addig húzni, amíg a néző elfelejti, mi is történt addig... :/ Maa, licenszelték meg minden, de egy epizódba sztem senki nem halna bele.

(Btw, sorry, nem feliratozok. :/ Kivéve persze, ha adtok időt és pénzt... ^^;; )
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

(mufurc: most kérdezzem meg, hogy mennyit? :P)

ömm... ha licenszelték... aaaaz azt jelenti, hogy kb fél év múlva levetítik és egy év múlva kiadják DVDn, amit valami helyes csapat lerippel feliratostúl és felpakol az internetrre? *_* ako márcsak egy év XD
Kép
Avatar
Sai
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2006.07.15. 07:05

Hozzászólás Szerző: Sai »

Na akkor én jól állok talán mire végzek vele addigra már kijön^^Most tartok jelenleg keményen a 3. résznél és eddig nagyon bejön.A történet érdekesnek tűnik akárcsak a szereplők bár még nem igen értem hogy Atori miért akarja ennyire kicsinálni Karasu-t(jó persze három rész után még nem is várnám el hogy legyen rá valami utalás)gondolom majd kiderül.A zenék különösen bejönnek a rajzolás is tetszik(bár elsőre néhól kicsit furcsa volt)szal. eddig bejön.Ja és jó pont Karasu hangjáért(Nakai Kazuya hozza a formáját)
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Ha esetleg vannak olyanok, akik - hozzám hasonlóan - későn/nem vették észre, van angol sub az utolsó részhez (BFT). Gondoltam megemlítem, ha már mindenki megtalálta, akkor tárgytalan.
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

ömm én még nem találtam meg ^^' hol lehet feltalálni *megnézni mininován*

fent van, éjjen ^^ mellesleg... Babel Fish... ömm... ugye ez csak egy szép fantázianév amit önállóan fölvett a fordító(csapat) Galaxis utikalauznak hála... és semmi köze asszem az altavista fordító rendszeréhez ami szintén Babel Fish... és eléggé vicces dolgokat fordít le ^^'
Kép
Avatar
Budzoli
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2005.02.01. 19:14
Tartózkodási hely: Cinnabar Island's run-down Pokémon Mansion
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Budzoli »

Kedves Cruel Angel, rátapintottál a lényegre, bár a dolog abszurditása miatt egyből el is pártoltál a helyes válasz mellől.

A Babel Fish Translations egy ember műve. Miután a francia [C-A] csapat (Chikyuji-Animes) hamarabb végzett a 24-es résszel, mint a Shinsen (bárki hamarabb végezne náluk...), Fogta, kiszedte a francia verzióból a feliratot. Mivel az illető nem tudott franciául, ezért bedobta az Altavista Babelfish-ébe a francia szöveget, és az angolra fordított eredményt rakta a videóra, és kihozta [BFT] név alatt.

Tehát ez a változat nem éppen minőségre vall, de a sok fanatikus őrültnek megteszi, aki nem képes kivárni a minőségi fansubot.
KOFFING
-------------------------------------
Kép
Válasz küldése