Dir en Grey és egyéb visual finomságok...^^

Japán, az anime országa. Minden, ami Japánnal kapcsolatos

Ki a kedvenc Dir en Grey tagod???

Kyo
8
29%
Toshiya
8
29%
Die
2
7%
Shinya
7
25%
Kaoru
3
11%
 
Szavazatok száma: 28

Avatar
yume_chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2005.08.04. 18:09
Tartózkodási hely: in the darkness

Hozzászólás Szerző: yume_chan »

Lol Shinji-kun ROOOOOX XDDDDDD khm khm... Visszatérve (nem Toshi hajára :D) Képzeljétek van két amcsi csaj és csináltak egy anti-dir en grey site-ot STOP DIR EN GREY a céljuk. Amugy ők is nagy rajongóik voltak állítólag.. Csak nem tetszik nekik az új stílus és zene... Ezért képesek voltak csinálni egy site-ot ahol agyonszapulják a dirut...Meg inzultálnak minket, rajongókat.Olyanokat írtak sírtam a röhögéstől:
Ti Toshiya-fangirl-ök pedig tudjátok,hogy valami közeleg... ---> xDDDD
vagy:
A dir en grey a japán jrock paletta beszennyezője, gyalázat amit művelnek.
vagy:
Az összes szánalmas ember aki hallgatja a dir en grey-t menthetetlen, ti pedig akik csak ismerkedtek a bandával, óva intelek titeket: fussatok!
De szánalmas hogy azt hiszik ezzel mennek valamire :/ Majd ők megállítják a dirut AAAHAHAHAHAHHAAA XDDD
風になる神風は
闇の中へ消えて
再会の夜に咲く
百合達の姿
Avatar
Case
Profi
Profi
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.06. 14:11
Tartózkodási hely: bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Case »

yume_chan írta:Lol Shinji-kun ROOOOOX XDDDDDD khm khm... Visszatérve (nem Toshi hajára :D) Képzeljétek van két amcsi csaj és csináltak egy anti-dir en grey site-ot STOP DIR EN GREY a céljuk. Amugy ők is nagy rajongóik voltak állítólag.. Csak nem tetszik nekik az új stílus és zene... Ezért képesek voltak csinálni egy site-ot ahol agyonszapulják a dirut...Meg inzultálnak minket, rajongókat.Olyanokat írtak sírtam a röhögéstől:
Ti Toshiya-fangirl-ök pedig tudjátok,hogy valami közeleg... ---> xDDDD
vagy:
A dir en grey a japán jrock paletta beszennyezője, gyalázat amit művelnek.
vagy:
Az összes szánalmas ember aki hallgatja a dir en grey-t menthetetlen, ti pedig akik csak ismerkedtek a bandával, óva intelek titeket: fussatok!
De szánalmas hogy azt hiszik ezzel mennek valamire :/ Majd ők megállítják a dirut AAAHAHAHAHAHHAAA XDDD
vicces, hogy ilyeneket írsz és Toshiya haja a kedvenc témád, közben pedig beszólsz arra, hogy a 'rabid-fangirlök' hogy nevezik Toshiya-t (aki továbbra sem Toshi. Az egy más név, más ember.) Nomindegy.
Ja, hogy magáról a zenekarról is legyen valami: szept 21, új kislemez: Clever Sleazoid (hogy újabban honnan szedik ezeket a címeket..?)
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

yume_chan írta:Én Toshinak hívom és ezen nem fog változtatni semmi >.< Nem fogom a rabid fangirlök beceneveit használni mint To-to-chan vagy Totchi esetlen Totchan (ez azért túlzás)
Öö, zárójelben jegyzem meg, de ha valóban Toshiya az igazi neve, akkor nagy valószínűséggel a Totchan az "igazi" beceneve (mármint amit pl gyerekkorában használhattak a szülei)... A Toshi pedig nem kifejezetten becenév - mint ahogy már írták, az egy másik név. Ez olyan, mintha Gábort Gézának becéznéd. :3 Zárójel bezárva.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
yume_chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2005.08.04. 18:09
Tartózkodási hely: in the darkness

Hozzászólás Szerző: yume_chan »

Hát nemtom mért akad fent mindenki ezen mikor irtam az anti-diru site-rol de sebaj.... Mmmm..Érdekes a bandatagok is Toshinak hívják és mellesleg a haj témán sem én akadtam fent^^ Én csak leirtam mi ujság vele mire : mond csak, te miröl beszélsz?? Toshiya olyan fekete volt, mint az éjszaka (mármint a haja... ^^") ---> ez volt a reakcio igy csak meg akartam mutatni^^ a rabid fangirl-öket pedig nem rosszindulatbol mondtam csak ez jött ki, és én akkor sem fogom azokat a beceneveket használni:/
Erről meg többet nem mondok mert az lesz hogy most a nevén akadok fent(én^^) A clever sleazoidot meg már rendeljük Batsun^^ (HELL YEAH XDDD) Kaoru azt nyilatkozta ez lesz az eddigi legagresszívebb számuk hát kíváncsi vagyok O.o
風になる神風は
闇の中へ消えて
再会の夜に咲く
百合達の姿
Avatar
Amy Jade
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.08.29. 10:53
Tartózkodási hely: koncerten akar!!! *____*
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amy Jade »

yume_chan írta: Én csak leirtam mi ujság vele mire : mond csak, te miröl beszélsz?? Toshiya olyan fekete volt, mint az éjszaka (mármint a haja... ^^") ---> ez volt a reakcio igy csak meg akartam mutatni^^
gonem, ha tulreagáltam, de én csak azt tudtam, amit láttam (élőben full reflektor fényben...). a képek láttán én is azt mondom, hogy ez még igen messze van a szökétöl, de mindegy.
yume_chan írta:a rabid fangirl-öket pedig nem rosszindulatbol mondtam csak ez jött ki, és én akkor sem fogom azokat a beceneveket használni:/
te dolgod, de én a Toshi névre egy teljesen más emberre asszociálok és nem csak én. javaslom hallgass és nézz X-t. :D

új kislemez? hmhm... ha a wtd-n elkövetetteknél is agresszivabb lesz... kiváncsi vagyok lehet-e még azt fokozni?! :D (végülis amig nem mennek át tucat-metál bandába azt mondom na jó, legyen :D )
Kép
Avatar
yume_chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2005.08.04. 18:09
Tartózkodási hely: in the darkness

Hozzászólás Szerző: yume_chan »

Mmmm láttam X-et köccönöm azt hiszem nem fogok reagálni a többi ilyen üzire mert lassan kezdem felhuzni magam hogy minden egyes mondatomba belekötnek^^ :P Mmmm... Nem hiszem hogy a diru valaha is divatbanda lenne ahhoz sztem elég sajátos és kidolgozott a zenéjük hogy ezt elkerüljék. Nem is beszélve ugye arról, hogy ez a zene teljesen az övék és nem arról szól az egész hogy eléjük rakják, megtanulják és kimennek a szinpadra tötyörészni. Ezt nagyon szeretem és tisztelem bennük^^
風になる神風は
闇の中へ消えて
再会の夜に咲く
百合達の姿
Avatar
Case
Profi
Profi
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.06. 14:11
Tartózkodási hely: bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Case »

mondjuk azért az ultra-hjaj-de-népszerü zenekarok közt is van egy csomó akik saját eröböl jutottak oda ahova és továbbra is maguknak írnak minden zenét. de jah, a Deg-böl nem lesz 'divatbanda' mert ahhoz túl extrémek a dolgaik és (szerencsére) ezen láthatólag nem akarnak finomítani a jobb eladások érdekében. Japánban meg az ilyesmi, szélsöségesebb dolgok azért megmaradnak rétegzenének (habár azért eléggé széles rétegröl van szó). nomeg nekik alapból nem olyan, a nagyközönségnek is fogyasztható zenéjük volt, mint pl. a velük kb egyidöben befutó Pierrot-nak.
agresszióban meg szerintem a Zan továbbra is verhetetlen tölük. csináltak egy csomó nagyon zúzós számot persze azóta is, de az azért ütött annyira, mert olyan pokoli jól volt felépítve, míg az újabb cuccaikra nagyon jellemzö a túlzottan szétesö szerkezet, ami szerintem sokszor nagyon elszabotálja a számokat.
Kép
Avatar
yume_chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2005.08.04. 18:09
Tartózkodási hely: in the darkness

Hozzászólás Szerző: yume_chan »

Whoaaa én a Tsumi to Batsut bírom nagyon ^^ kyaaa^^ Mmm..a wtd-t pedig nem tudom mért szapulják annyian , sztem az egyik legjobb albumuk. Sztem az ilyen rajongók szeretnék ha újra visual banda lenne belőlük sztem viszont a zenéjük egyre csak fejlődik, és emellett meg tudják tartani a saját stílusukat is.Igen valóban vannak bandák amiket én is elismerek de pl a manapság divatban lévő zenekarok (aka linkin park és a többiek) .. hát valahogy nem tudom emészteni őket. Annyira más ha látok egy Dir en grey live-t és ha egy LP live-t sztem nagyon beleélik magukat a zenébe és jó nézni mennyi energia van bennük a fellépéseken. Má rockbandák közül inkább a régebbieket hallgatom (aka imádom a Metallica régi albumait, Nirvanat, Rolling Stones --> Oh yeah xD, Guns 'n' Roses) blah blah Linkin Parkot ha hallgatom tényleg azért van mert Chesternek jó a hangja (bár élőben elég gyakran félrecsúszik^^") Mmmm.. de ez mind csak az én véleményem szóval ízlések és pofonok^^
風になる神風は
闇の中へ消えて
再会の夜に咲く
百合達の姿
Avatar
Case
Profi
Profi
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.06. 14:11
Tartózkodási hely: bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Case »

yume_chan írta:Whoaaa én a Tsumi to Batsut bírom nagyon ^^ kyaaa^^ Mmm..a wtd-t pedig nem tudom mért szapulják annyian , sztem az egyik legjobb albumuk. Sztem az ilyen rajongók szeretnék ha újra visual banda lenne belőlük sztem viszont a zenéjük egyre csak fejlődik, és emellett meg tudják tartani a saját stílusukat is.
fene tudja.. nekem mindmáig a Missa/Gauze idöszak a kedvencem és imho akkor írták a messze legjobb dolgaikat, ugyanakkor a wdt kifejezetten tetszett. nem igazán értettem, hogy miért pont emiatt az album miatt bukott ki annyira sokmindenki. számomra speciel pont a Macabre (kivéve Myaku és [KR]Cube) és a Kisou ami teljesen hallgathatatlan, de a Six Ugly-n és Vulgar-on is csak egy-két szám van ami tetszett, ellenben a Withering-et szivesen hallgatgatom elejétöl végéig. Meg sem közeliti számomra a Gauze szintjét, de ettöl függetlenül egy abszolúte korrekt kis lemez. (ezért is örültem ugye nagyon, hogy pont ez után jelentették be, hogy jönnek Berlinbe, mert így a kiváncsiságon kivül is volt miért elmenni.) Kiváncsi vagyok mit hoznak majd össze a követezö kislemezre, de azért némileg gyanakodom, hogy közelsem lesz az olyan durva amilyennek be akrják állátani.. ^^"
Kép
Avatar
yume_chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2005.08.04. 18:09
Tartózkodási hely: in the darkness

Hozzászólás Szerző: yume_chan »

Lehetséges mindezekmellett Kaoru azt mondta egy francia interjuban hogy valami meglepetés is várható a közeljövőben(xDDD kamu csak fel fogna oszlani xDD) khm khm hát ami az albumokat illeti...Nekem nem volt olyan ami ne tetszett volna, és nálam pont a macabre-től fölfelé kijövők jönnek be inkább.Meg nem tudnám mondani mért :/ Gauze-t is nagyon favorizálom de régi albumokon voltak nagyonlágy számaik (aka Yokan) amik viszont nekem hallgathatatlanok.A Vulgar visont nagyon tetszett mikor kijött és áhitattal vártam a dvd-t is, és véleményem szeritn a Vulgar live a legjobb mind közül^^ mmmm egy ismerősöm azt mondta megvárja, meghallgatja milyen a single és csak azután veszi meg. Hát én nem kockáztatok, előre megrendelem hameg nem tetszik...Hát pech :P
風になる神風は
闇の中へ消えて
再会の夜に咲く
百合達の姿
Avatar
Amy Jade
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.08.29. 10:53
Tartózkodási hely: koncerten akar!!! *____*
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amy Jade »

yume_chan írta:Gauze-t is nagyon favorizálom de régi albumokon voltak nagyonlágy számaik (aka Yokan) amik viszont nekem hallgathatatlanok.
a Gauze-ban epp ez a jo, hogy minden szam olyan mas es a tingli-tanglitol (Yokan) kezdve az zuzdaig (Zan) van minden. :D ezert olyan jo hallgatni mindet (mondjuk en a Zan-t + a Masoist of decadence-t nem birom...)
yume_chan írta:A Vulgar visont nagyon tetszett mikor kijött és áhitattal vártam a dvd-t is, és véleményem szeritn a Vulgar live a legjobb mind közül^^
a Vulgar tenyleg nagyon ott van, de a liveval az a gondom, hogy Kyo teljesen rament a shockkerkedunk + folyton horgunk dolgokra ahelyett, hogy enekelt volna... :? ezert is orultem annyira a berlini koncerten, mert ott ujra enekelt (a lehetosegekhez kepest... )
Kép
Avatar
Case
Profi
Profi
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.06. 14:11
Tartózkodási hely: bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Case »

hmmm.. igazából miért nem folytatjuk ezt a témát egy megfelelöbb helyen? :vigyor:
Kép
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

új kislemez? hmhm... ha a wtd-n elkövetetteknél is agresszivabb lesz... kiváncsi vagyok lehet-e még azt fokozni?!
Hogy lehet-e???? Kérd meg megumit hogy mutassa meg neked a 8 másodperces csodát az új albumról..^o^
Avatar
Amy Jade
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.08.29. 10:53
Tartózkodási hely: koncerten akar!!! *____*
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amy Jade »

asszem hallottam, de az nem is igazan durva inkabb olyan wtf... meg vicces. :D
Kép
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

vicces??? ^__^? hát nemtom... az a kyo féle wáóóóówáeeeebleeeeewáááááááówááá... *nyekk* valahogy nekem nem annyira vicces...de, ki mit gondol...^.^ ahogy megumi mondaná: valaki menjen oda, fogja meg kyo kezét és próbálja neki bemagyarázni hogy nyuuugiiii semmi baj... az élet szééép!!! :lol:
Avatar
megumi
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2004.06.24. 16:48

Hozzászólás Szerző: megumi »

Case írta:hmmm.. igazából miért nem folytatjuk ezt a témát egy megfelelöbb helyen? :vigyor:
maa, micsoda kifinomult és burkolt reklámozás XDDD (Soundofjapaaaaaaaan!! *rázogatja a pompomjait*)
az új szám meg..... hát igencsak kiváncsi vagyok milyen lesz. ha maradtak a WTD styleban , akkor remélhetőleg nem csak "wráwrárwárááááááööööhbleeeh"-ből áll majd a szám, hanem kyo produkál valami élvezhetőbbet is^^"
Kép
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

remélhetőleg nem csak "wráwrárwárááááááööööhbleeeh"-ből áll majd a szám, hanem kyo produkál valami élvezhetőbbet is^^"
Kyo mikor nem produkált élvezhetőt? ^___^ ja! és Case...saját reklámügynökséget kéne nyitnod!!! :lol:
Avatar
Case
Profi
Profi
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.06. 14:11
Tartózkodási hely: bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Case »

Shinji írta:Kyo mikor nem produkált élvezhetőt? ^___^ ja! és Case...saját reklámügynökséget kéne nyitnod!!! :lol:
nem értem mire célzol. *bambán pislog*
Kép
Avatar
megumi
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2004.06.24. 16:48

Hozzászólás Szerző: megumi »

Shinji írta:Kyo mikor nem produkált élvezhetőt? ^___^
mehh, amikor monnyuk egy live annyiból állt náluk, kyo hörgött-levegő után kapkodott-hörgött-kaparta magát-hörgött-shockerkedett-levegő után kapkodot.... az okok amiért még mindig nem néztem meg a vulgar[ism]-et meg a blitz-eket T__T
Shinji írta:ja! és Case...saját reklámügynökséget kéne nyitnod!!! :lol:
jajj csak azt ne...engem eme csodás szlogennel reklámoz: megumi varr neked ruhát jó sok pénzért...XDDDD
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Én még csak most kezdem őket megismerni, de Kyo a kedvencem. Nemhiába van egy Kyo-s háttér a gépemen. Most szedtem le tőlük a Kodou c. klippecskét. Hát, nem semmi, meg kell mondjam.

Kyo 4 EVER! :oops:
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Oké... én is mostanában ismerkedtem velük, és (thx Jude ^^) Shinya a legjobb *_________________________________________________*

Csodálatos arca van, csodálatos teste, csodálatos nézése, csodálatos ruhái... szóval éljen Shinya!!

::daisuki::
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

MaKo írta:Oké... én is mostanában ismerkedtem velük, és (thx Jude ^^) Shinya a legjobb *_________________________________________________*

Csodálatos arca van, csodálatos teste, csodálatos nézése, csodálatos ruhái... szóval éljen Shinya!!

::daisuki::
Nekem Kyo a kedvencem. Örök hálám Sayuri-nak amiért adott nekem pár albumot tőlük. És van egy rakás képem is róluk. Kyo daisuki! :oops:
Kép
Avatar
Amy Jade
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.08.29. 10:53
Tartózkodási hely: koncerten akar!!! *____*
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amy Jade »

Kyo kawaii! akármennyire probál shockerkedni, akkoris kawaii marad (bár ezt nem mindenki hiszi el... őt látni kell, ahhoz, hogy elhidd :D )
Shinya + szép. ::^_^:: befont hajjal a Final klipben tiszta olyan volt, mint Yoshiki :vigyor:
de akkoris Kaoru 4ever!!! <3<3<3
a Kodou klipp nem lett vmi izgalmas, de a szám az nagyon szééép! az ujabb klipekböl csak a Saku-t nem értékeltem... de a számot megszerettem. :D
Kép
Avatar
Tokubei
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2004.10.06. 20:27
Tartózkodási hely: Soul Society

Hozzászólás Szerző: Tokubei »

ISTENI! Szívesen vennék egy eredeti lemezt is tőlük, csak nemtom, hol lenne a leggazdaságosabb... :cry:
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Szerintem csak rendelni tudnál. Nálunk sajnos ilyesmit nem lehet kapni. Vagy töltsd le valahonnan.
Kép
Válasz küldése