Viccek

Minden, ami nem illik máshova. A szabályok itt is érvényesek.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Rulez! XDDD

Más: Tudja valaki, hogy ez melyik animéből van? Önmagában is vicces, de ha végig ilyen, el kéne kezdenem, mert ez kb. Gintama-szint. :D

Edit: Erre vártam három évig, de csak most tudatosult bennem. :lol: Amúgy anno a Cool TV zenei blokkjában hasonló színvonalú hivatalos tükörfordítás ment. XDDD Szóval pl. elindult Kanye West-től a Touch the sky, amiben a "looking extra fly" kifejezést lefordították úgy, hogy "rám nézel, különösen légyszerű nézéssel", majd amikor az ember azt hiszi, hogy ezt már nem lehet tovább fokozni, bejött az a rész, hogy "I'm, I'm sky high", amiből az lett, hogy "én vagyok, én égmagas vagyok". XDDDDDDDD Sajnos ezt egy azóta már megszűnt blogon gyűjtötték össze, így nem tudom linkelni, viszont a screenshotokat lehet lementettem, majd feltúrom a gépem és ha meglesznek, belinkelem őket vagy ide, vagy az offba, mert ezt látni kell! :lol:
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Titkos írta:Más: Tudja valaki, hogy ez melyik animéből van? Önmagában is vicces, de ha végig ilyen, el kéne kezdenem, mert ez kb. Gintama-szint. :D
Rákeresve a csaj nevére malon, erre bukkantam: http://myanimelist.net/anime/31174/Osomatsu-san
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Cruel Angel írta:
Titkos írta:Más: Tudja valaki, hogy ez melyik animéből van? Önmagában is vicces, de ha végig ilyen, el kéne kezdenem, mert ez kb. Gintama-szint. :D
Rákeresve a csaj nevére malon, erre bukkantam: http://myanimelist.net/anime/31174/Osomatsu-san
Nagyon szépen köszönöm! :D Mondjuk így a kép alapján ez a karadizájn picit fura (max a titán nézett ki így a videóban XD), de innentől én is tovább nyomozok, hátha... :) Köszi még egyszer! :)
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Titkos írta:Nagyon szépen köszönöm! :D Mondjuk így a kép alapján ez a karadizájn picit fura (max a titán nézett ki így a videóban XD), de innentől én is tovább nyomozok, hátha... :) Köszi még egyszer! :)
Jaj, nagyon kemény volt ez a kis részlet! :lol: Amúgy tényleg ebből az Osomatsu-san animéből van kivágva a videó és lehet pont a paródiák miatt rajzolták meg ilyennek a szereplőket, aztán a következő résztől már olyan lesz, mint a MAL borítóképen.

Persze már készült is ilyen What I watched kép. :D
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Rui-chan írta: Persze már készült is ilyen What I watched kép. :D
Ennél jobb ajánló nem is kell :D
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Rui-chan írta:
Titkos írta:Nagyon szépen köszönöm! :D Mondjuk így a kép alapján ez a karadizájn picit fura (max a titán nézett ki így a videóban XD), de innentől én is tovább nyomozok, hátha... :) Köszi még egyszer! :)
Jaj, nagyon kemény volt ez a kis részlet! :lol: Amúgy tényleg ebből az Osomatsu-san animéből van kivágva a videó és lehet pont a paródiák miatt rajzolták meg ilyennek a szereplőket, aztán a következő résztől már olyan lesz, mint a MAL borítóképen.

Persze már készült is ilyen What I watched kép. :D
Értem, köszi még egyszer! :D Ez a kép meg teljesen lefedi, erről ugrott be, hogy én is láttam a szezonos charton és kb. a "what I expected" helyére a Doraemon-t raktam volna, aztán megnéztem ezt a klipet és tényleg a Gintama a "what I got". :D (Btw, offtopicban ugye ekéztem a 4chan humort, na, ez a "watched-expected-got" legalább egy valamennyire kreatív ötlet volt attól, aki anno kitalálta, mert értelmesen kell összeraknod a képeket, hogy tényleg működjön a poén, szóval ezt pl. még szeretem is. XD)
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: scineram »

Cruel Angel írta:
A mordályos nyul írta:Kilenc Nintendo karakter, akiket minednkinek ismernie kell:
Kép
Hol a másik hat? (Vagy 3, ha a képen látható "donkey kong" 4-nek számít. :v )
Oda van írva, a weboldalon.
Dodgers írta:A legutóbbi Non Non Biyori Repeat epizód után bármit rá mertem volna fogadni arra, hogy valaki össze fogja bonorálni *azt* a bizonyos jelenetet a Jojo's Bizarre Adventure vagy a Fist on the North Star valamelyikével, és úgy látszik az előbbi kapcsán már volt is egy szorgalmas jóvideókészítőember aki ezt ki is vitelezte.

(apró poén a videó kapcsán, hogy ebbe az NNB epizódba ugyanaz a David Production segített be aki a mostani Jojo adaptációkat is elkövette, ami például a linkelt jelenetben kimondottan érződik)
Géniusz + legalább már hárman imádunk itt Nont!

Osomatsu-san pedig queuebe is ment Crunchyrollon. :D
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Avatar
Dodgers
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2011.03.07. 09:00
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Dodgers »

scineram írta:
Dodgers írta:A legutóbbi Non Non Biyori Repeat epizód után bármit rá mertem volna fogadni arra, hogy valaki össze fogja bonorálni *azt* a bizonyos jelenetet a Jojo's Bizarre Adventure vagy a Fist on the North Star valamelyikével, és úgy látszik az előbbi kapcsán már volt is egy szorgalmas jóvideókészítőember aki ezt ki is vitelezte.

(apró poén a videó kapcsán, hogy ebbe az NNB epizódba ugyanaz a David Production segített be aki a mostani Jojo adaptációkat is elkövette, ami például a linkelt jelenetben kimondottan érződik)
Géniusz + legalább már hárman imádunk itt Nont!
De még mennyire hogy imádjuk, nekem speciel ez az eddigi "leg" az idei évet nézve. :) Jó, persze az is hozzátartozik, hogy egy eleve kedvelt sorozat folytatásáról van szó, de kis túlzással összetenném a kezem, ha minden cím második évada ilyen jól tudna javítani a megkezdett formulán és stíluson.
Kép Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ez az egész oldal annyira jellemzi, miért volt az, hogy már 10 évesen is Gokut bírtam kettőjük közül és sosem értettem, miért Vegitára "izgul" mindenki. XD
Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Catrin »

4chanon ma megint összefutottam a kedvenc anime-válogatásos képemmel, amin a mecha (lol logh mit keresel itt? de a kép üt :vigyor: ) műfaj lényegesebb címeit igyekeztek összeszedni. Azt persze mondanom se kell, hogy ezek a listák is szubjektívek/hiányosak, így hol jobb, hol rosszabb válogatások születnek, de most nem is ez a lényeg. Általában nem szoktam elégedett lenni az ilyen képekkel (címek tekintetében ezzel sem vagyok teljesen az, azért egész jó), de ezt akárhányszor látom, mindig nevetek rajta. :D A képek logikája igazi fujoshi hisztit/nyáladzást kiváltó és otakukat mulattató humorral bír. Persze lehet innen csak nálam talál be ennyire (mert szeretem mechák, és mert még kedvelek és shippelek is nem egy itt lévő karaktertXD), de terjesztenem kelllllll!
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

A gyűjtemény közepesen, de azért elismerem h vicces... viszont csak az én OCD-met bántja, hogy semmi nemű rendezettség nincs a táblázatban? XD Mármint első körben azt hittem, hogy bemutató időpontja szerint van rendezve, de aztán az "újabbakhoz" érve láttam, hogy nope.
Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Hehe, hát igen, ilyen randomságokon már le sem akadok. Nekem amúgy még a sankaku szokott a képről eszembe jutni... a lényege ugyanaz csak pepitában. XD
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Catrin írta:Hehe, hát igen, ilyen randomságokon már le sem akadok. Nekem amúgy még a sankaku szokott a képről eszembe jutni... a lényege ugyanaz csak pepitában. XD
Olyasmi, sőt, ha teljesen őszinték akarunk lenni, Háromszögék még annyival rosszabbak is, hogy ők képesek akár egy futó sorozat minden egyes részéről ilyen csöcsgif-gyűjteményt postolni. :dirr: XD Amúgy nekem erről az ugrott be, amikor én meg egy olyan hasonló képgyűjteményt láttam, amin a népszerű waifuk voltak felsorolva (tudjátok, pl. Kugimiya Rie összes szerepe kapásból, de persze voltak nem-loli karakterek is, sőt, én sem úsztam meg, hiszen pl. a Ranmából Shampoo is szerepelt rajta :lol: ), aztán mindet jól leosztották a fenébe, egyfajta otaku-basztatás gyanánt. XD Pl. a Zero no Tsukaimás Louise-hoz valami olyasmi volt írva, hogy "tsundere loli, who was netorared by her best friend", vagy az Oreimós Kuronekóhoz meg: "goth-maniac chuuni-slut" stb. XDD Na most ezeket általában csak akkor értette az ember, ha ismerte a karaktert, esetleg látta is a sorozatot, akkor viszont dőlt a röhögéstől. XD (Én jól jártam, mivel egyik haverom hoztam el, ő inkább moe cuccokat néz, én meg inkább nem olyanokat, így kb. egy órát töltöttünk azzal, hogy egymásnak magyaráztuk, hogy melyik poén mire utal. XDDD) Persze voltak köztük gyengébb eresztések is, pl. amikor egy karakterre simán csak odaírták, hogy "bitch" (és még nem is lehetett érteni, hogy mire fel, akkor sem, ha ismerted), vagy hasonló, de azért úgy 50%-ban, vagy akár azon túl is valóban találó "címkéket" aggattak a karikra. XD Sajnos a kép momentán nincs meg ezen a gépen, de ha érdekel titeket, megpróbálhatom előkeresni. :D

Edit: Ja bocs, fenn van a neten, have fun! XDDD (Basszus, ez még mindig zseniális, a Bakés Senjouhoz pl. odaírták, hogy "has crabs", értitek, nem cancer, crabs... :lol: A Madokás Mami pedig naná, hogy "too head strong". XDDDDDDD Jó, leállok, mert a végén megint egy óráig elemzem a kedvenceimet... XDDD)

Edit 2: Junchi (vagy valaki más, aki látta és nagyon vágja is a LOGH-ot), légyszi magyarázd már meg, hogy a legfelső sorból rögtön a harmadik csaj miért "used goods"? XD Mi haverral még nem láttuk a sorozatot, szóval ketten sem tudtuk kiokoskodni, de te majd hátha, már ha tényleg jól tippelem karadizájn alapján, hogy ő a LOGH-ból van. XD)
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Travolta gif befertőzte a 9gag-t teljesen. :D

Kiddo Im your father!

https://www.youtube.com/watch?v=78lnkMgee5k
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Nekem pont elég az a 9gag-dózis, amit kollégák tolnak közös chatbe. :D (átlag napi 1 poszt)
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Asszem ez itt lesz a legjobb helyen:
https://www.youtube.com/watch?v=tVj0ZTS4WF4

:hammer:
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

A mordályos nyul írta:Asszem ez itt lesz a legjobb helyen:
https://www.youtube.com/watch?v=tVj0ZTS4WF4

:hammer:
10/10, kb. ezt kapjuk, ha összekeverjük a Trolololo-t az Ötödik Elem dalának utolsó 43 másodpercével. :lol:
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Rui-chan írta:Jáááááj! XD
https://pbs.twimg.com/media/BGzW1mbCUAIGHnt.jpg
Nem rossz, bár ezt már elég sokan ellőtték, csak nem pont így. XDDDDDD Pl. emlékszem, amikor még a sima Naruto járt a fele körül és jött a sok "Itachi "zaklatja" az öccsét" jelenet, akkor egyik nem gyengén yaoista ismerősöm úgy kommentálta az eseményeket, hogy: "Sasukenek felesleges küzdenie ellene, a nevében van a sorsa..." :lol:
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

(╯°□°)╯︵ ┻━┻ FLIP THAT TABLE.

┻━┻ ︵ ヽ(°□°ヽ) FLIP THIS TABLE.

┻━┻ ︵ \\('0')// ︵ ┻━┻

FLIP ALL THE TABLES!

ಠ_ಠ Tom...

ಠ_ಠ Put.

ಠ__ಠ The tables.

ಠ___ಠ Back.

(╮°-°)╮┳━┳

(╯°□°)╯︵ ┻━┻ NEVER!
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Oké, ezen most röhögtem. XD (Mondjuk épp eléggé lefárasztották az agyamat már előtte, lehet csak azért... XD)
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Titkos írta:Oké, ezen most röhögtem. XD (Mondjuk épp eléggé lefárasztották az agyamat már előtte, lehet csak azért... XD)
Szívesen ^^
Válasz küldése