Anime DVD/VHS/BD és merchandise gyűjteményed

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Animem DVD/VHS gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: scineram »

Anno elfelejtettem említeni, úgy két hete kézbesítették ezt.
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Animem DVD/VHS gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Szentjánosbogarak digi és Ninja Scroll fémdoboz darabja 990FT-ért az Xpressen. Ha valaki még nem vette meg őket, de tervezi :wink:
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Animem DVD/VHS gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: scineram »

:thumb: :goodpost: Új szerzemény? Én gyűjteményem kedvence is már pár éve.

Amúgy a végülis sikerrel lejátszott Alien Nine dvdt elég lol módon masterelték. A négy rész egyetlen videófolyamban van, abban kereshetsz jelenetet, a seekbar is 120 percig megy 30 helyett.
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Animem DVD/VHS gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Nem, csak most sikerült írni róla :vigyor:

Én AnyDVD-t használok, az elrejti a régiókódot és nyugodtan nézhetek bármit :thumb:
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Animem DVD/VHS gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: alvaro »

-OJ- írta:Nem, csak most sikerült írni róla :vigyor:

Én AnyDVD-t használok, az elrejti a régiókódot és nyugodtan nézhetek bármit :thumb:
Blurayre van ilyen cucc? Mert nálam addig biztos nem fog elterjedni, amíg nem tudom rajta megnézni, amit "messziről" rendelek :!:
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Animem DVD/VHS gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Elvileg a PowerDVD-vel (egy kis registry-trükközés után) korlátlan számban válthatsz át a másik régióra, ahogy a lemez megköveteli :roll:
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Animem DVD/VHS gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: scineram »

alvaro írta:
-OJ- írta:Nem, csak most sikerült írni róla :vigyor:

Én AnyDVD-t használok, az elrejti a régiókódot és nyugodtan nézhetek bármit :thumb:
Blurayre van ilyen cucc? Mert nálam addig biztos nem fog elterjedni, amíg nem tudom rajta megnézni, amit "messziről" rendelek :!:
Én úgy tudom, nagyon kevés kiadásra tesznek kódokat. Legalábbis az Amerikában kiadottak nagy része nem lockolt. Ha Japánból rendelnél, akkor is jó esély van rá, ezeknek esetenként kell uténa nézni. Én majdnem benyomtam egy előrendelést az amcsi Puella Magi LEre, azon például nincs.
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Anime DVD/VHS/BD gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: scineram »

Csomag érkezett kedden, benne:

Neon Genesis Evangelion DVD
Kino no Tabi DVD
Disappearance of Suzumiya Haruhi DVD+BD
Kép
Avatar
Doctor
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2011.05.29. 11:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Anime DVD/VHS/BD gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: Doctor »

Remélem, ide nem csak a videós gyűjtemények jöhetnek.

Manga/Manhwa:
-Naruto 2-6.
-Bania 2-4.
-Princess Ai 1.
-Death Note 1-2.
-Inuyasha (francia xD) 11
-Káosz Kapui 1.
-Árnybíró (ajándékba kaptam 1 rész)
-Bleach 6-7-8. kötet
-Love Hina 9. kötet
-EVA manga

Anime (DVD):
-Full Metal Panic 1., 3., 5.,
-Yu-Gi-Oh (mozifilm)
-Cowboy Bepop 1.
-Bleach 2.

Újság:
-Igen sok Mondo
-2 Animestars (egyiket elhagytam xD)
-Coyote (francia lap)

Játékok:
-Final Fantasy X-2
-Final Fantasy XII
-Fatal Frame/Project Zero 3
-Devil May Cry 3: Special Edition

Ayanami Rei bábu

http://i40.tinypic.com/105bhi0.jpg

Kép: http://i30.tinypic.com/2la936s.jpg

Ezt NKW forumról ollóztam be. 2010-es adat, azóta nem tudom, hogy mennyi pluszt sikerült szereznem.
Junichi-san
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2010.08.18. 14:02
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Anime DVD/VHS/BD gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: Junichi-san »

Jöhet ide más is, csak azért legyen köztük anime is. Mangagyűjteményeknek amúgy van külön topic, ha gondolod írd át oda is, legalább kicsit feléled a topic :)
Junichi-san
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Anime DVD/VHS/BD gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Anime DVD/VHS/BD gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Sorozatok:
BeyBlade: 1-4
BeyBlade + ajándék játék: 1-3
Bújj Bújj Szellem: 1-4
Cowboy Bebop: 1-5
Cubix: 1-2
Csipp-Csupp Csodák: 1-4
Death Note: 1-9
Devil May Cry: 1-3
FullMetal Alchemist: 1-3 (ebből van több?)
FullMetal Panic: 1-5
InuYasha: 1-13
Kukucska: 1
Maja a Méhecske: 1-2
Megaman NT Warrior: 1
Sámán Király: 1-3
Sámán Király - Szellemek és Szamurájok Küzdelme: 1
SandyBell:1-4
Sherlock Holmes: 1-6
Street Fighter Alpha 1-2
SonicX: 1-3
Szellem Vadászok: 1-3
Trigun 1-5
Willy Fogg 80 nap alatt a Föld körül: 1
Yu-Gi-Oh: 1-3 (kérdésem ebből adtak ki többet?)
Yu Yu Hakusho: 1-2

Sorozat Díszdobozban
Bleach: 1-2
FullMetal Panic Fumoffu: 1

Filmek
Appleseed - A jövő harcosai
Black Jack
Chihiro (az első kiadás)
Csizmás Kandur
Csizmás Kandúr a világkörül
D, a Vámpírvadász Vérszomj (dupla lemezes)
Final Fantasy Advent Children
Final Fantasy VII: Advent Children - Venice Film Festival Footage
InuYasha:Időt felül múló szerelem
InuYasha: Kastély a Tükör mögött
InuYasha: A világhódítás kardja
InuYasha: A vörösen lángoló Haruhi sziget
Kai Doh Maru
Könyvek Hercege
Laputa
Paprika
Pokémon Az első film
Pokémon Mewtwo visszatér
Pokemon: Pikachu no Natsuyasumi
Porco Rosso
Proton
Taotao a kicsi Panda
Totoro
Transformers
Vándorló Palota
Vexile
Wonderful days
Yamada Család
Yu-Gi-Oh a mozifilm

Mozifilm díszdoboz
Akira
Ghost in the Shell
Ninja Scroll
Szentjános Bogarak sírja
Animatrix

VHS
Dragon BallZ: 1-2
Final Fantasy a Harc Szelleme
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Junichi-san
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2010.08.18. 14:02
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Anime DVD/VHS/BD gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: Junichi-san »

FullMetal Alchemist: 1-3 (ebből van több?)
Igen, még 2 lemezt adtak ki.
Yu-Gi-Oh: 1-3 (kérdésem ebből adtak ki többet?)
Sajna nem :S
Junichi-san
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Anime DVD/VHS/BD gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Gratulálok hozzá! :) Nekem is megvan, nagyon jó vétel volt! Sajnálom, hogy nem vettem másból is DVD-t, a Trigunt jó lett volna időben beszerezni. :(
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Anime DVD/VHS/BD gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Köszi!
Trigunról én is lemaradtam, de elsősorban azért, mert a mai napig nem láttam :drop:
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Anime DVD/VHS/BD gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Nagyon szép az a CB díszdoboz, OJ! ^^ Én sajnos már megvettem egyesével a lemezek mire megjelent, de a fene se gondolta volna, hogy díszdoboz is lesz, örültem, hogy egyáltalán kiadták DVD-n a sorozatot.
Kép
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Anime DVD/VHS/BD gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Junichi-san köszi a választ.

Másrészt meg a CB díszdoboz tényleg szép, de hát tényleg ki a fene gondolta volna, hogy úgy is kiadják (ennél sokkal jobban érdekel a CB movie magyar kiadása, aki esetleg elszeretné adni csak szóljon és fizetek mint a katona tiszt).

Ja igen bővült a kollekcióm: Yu Yu hakusho 5 és Macskák királysága.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Anime DVD/VHS/BD gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: scineram »

Mariko írta:Nagyon szép az a CB díszdoboz, OJ! ^^ Én sajnos már megvettem egyesével a lemezek mire megjelent, de a fene se gondolta volna, hogy díszdoboz is lesz, örültem, hogy egyáltalán kiadták DVD-n a sorozatot.
+1

"Szerencsére" a Trigunnal már maradtak csak a lemezek.
Kép
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Anime DVD/VHS/BD gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Tovább bővült a listám:
Blood - Az utolsó vámpír
Yona Yona Pingvin (ezen a mai napig elcsodálkozom, hogy kiadták, meg azon is hogy benne van a T-home filmkölcsönzési listáján arról nem is beszélve, hogy a cég reklámjában is szerepelt)
Perfect Blue
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Junichi-san
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2010.08.18. 14:02
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Anime DVD/VHS/BD gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: Junichi-san »

Junichi-san
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Anime DVD/VHS/BD gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Több dolog miatt is írok.

1. minimális topik problémáim
2. dicsekedésXD

1. Nézegettem itt a fórum gyűjteményes témáit. Múltkor mikor vettem két vhs-t megtaláltam a Beszerzéseknél a DVD-s VHS-es topicot, most pedig rájöttem, hogy itt az általános anime témák között van ez a saját gyűjteményes is, így lehet ide kéne inkább az ilyen saját cuccokat tenni. Viszont ami feltűnt, hogy nincs külön figurás és egyéb fancuccos gyűjteményes thread (ugye nem a beszerzés/vásárlás/boltok, hanem ilyen saját gyűjteményes). Gondolkodtam, hogy nyitok neki egyet, de feleslegesnek tartom. Egyszerűbb lenne ezt a témát átnevezni saját gyűjteményre, ami magába foglalná az összes animés-mangás cuccunkat. Amúgy sem egy aktív topic, felesleges 3 ilyesmi, ha szökőévente egyszer akarja valaki mutizni a darabkáit. Persze akkor meg jogos a kérdés, hogy mit szarozunk? Menjen az offtopicba. De ott elveszne a sok duma között (pl. most nem akarok pati felvetése után a posztom második részéhez tartozó infót oda benyögniXD, meg amúgy se). De ne problémázzak, ha nem változtatjuk át ennek a topicnak a nevét/nyitunk egy univerzálisabb témát attól még ugyanúgy benyöghetem ide a gyűjteményemről szóló cuccokat, ahogy most is a "bocs ez most nem dvd, hanem figu" szöveggel, és kész. Na mindegy, ezt csak így itt hagytam. Már csak azért is agyaltam, mert nem ártana már kis rendet rakni a szerzemények táján és nagy körbefotózást csinálni, főleg, hogy mostanra már kb. mindent elhoztunk a "gyerekszobánkból". Persze lehet ebből nem lesz semmi.

2. Múltkor Surci itt jól felvetette a figurás problémáit, Junchit pedig cseszegettem a szépséges yurikumás lányokkal, de közben én meg akkorát bűnöztem, hogy úúúúú. Szóval augusztusban végre sikeresen felújítottuk a fürdőszobánkat (ráment a nyári szabink is, de annyi baj legyen, boldogság ON^^), és kitaláltuk párommal, hogy vegyünk bele fürdőruhás figurát. (Amúgy a logikát ne keressétek, fürdőruhát elvégre fürdőszobában nem hordunk... XD Csak Hirotakának megtetszett, hogy az otthoni fürdőben van egy - apám szerezte valahonnan - görög/római pucér, magát törölközővel takargató nőci szobrocska, gondolta nekünk is legyen ilyesmi, de nem akarta, hogy elkunyizzam az ősöktől, én meg gondoltam, ha már veszünk ilyesmit, legyen mindjárt animés figu. XD Az mondjuk nem biztos, hogy hosszútávon előnyös lesz fürdőben tartani, de mindegy.) Szóval nézegettük a fürdőruhás vagy fürdőkádas-törcsis lányokat, pasi figun is agyaltunk, de abból csak cukit vagy free-set leltünk. Frees fiúk még lehet jöhetnének is, ha a nem-figmák még pucérabbak lennének, de majd egyszer talán. Nézegettük tehát a bikinis bishoujókat, nyilván a kedvelt karaktereket. De Saberből már van 3, Kurisuból 2, Sonicóból 1, Macross lányokból 2 figuránk stb., olyan csaj kéne, akiből még nincs. Agyaltunk Mayuri fürdőruhásán, de ár-értékben nem találtuk elég jónak, plusz kinézetre sem az igazi, plusz jobb lesz Mayuriból egyszer egy normál ruhás figu. A többi kedvencünkből, ha akad is véletlenül fürdőruhás az vagy már nem kapható vagy rohadt drágán vagy nem tetszett. Szóval maradt a nem vásárolunk vagy a valamelyikből több lesz/Mayuri cucc. De eszembe jutott, hogy nézzünk random is azért, hátha látunk ismerős széplányt. És láttunk nem egyet, pl. Madokáékat, de belőlük nem akartunk, elég az az egy Homu figuránk, aki mellé majd lesz egyszer egy Madoka is, akadt még több látott, de annyira nem kedvelt karakter is... és egy rakás Ikkitousenes, amiről beugrott, hogy Kanu az egyetlen, akit (minden defektje ellenére annyira) kedvelek az ikkiből, hogy szurkoltam is a szerencsétlen leszbi hajlamainak, plusz féltékenykedtem is, mikor egyik barátnőm eladta a másik barátnőmnek a gyönyörű Kanu figuját. Tudom ez alapján Ikki kedvelőnek tűnök, pedig nagyon nem vagyok az, sőt ez+múltkori Sonikós dumám miatt nagycsöcs fétisesnek is tűnik, pedig az még inkább nem vagyok (tényleg nem szeretem az Ikki standard lufitőgyeit sem, semlegesek, a kismellű karaktereket sokkal jobban kedvelem vizuálisan isXD, de inkább nem magyarázkodom tovább), de Kanunak egyszerűen nem lehet ellenállni. Nos belőle sem láttunk elég jókat, vagy csak túl drágákat. Aztán sikeresen rábukkantam a lentebb spoiler alá rejtett csodára (ami "csak" kb. 5000 jenbe fájt, na jó, plusz a sok nem akarod - szállítás, áfa - költség), és annyira belelkesültem, hogy párom is simán rábólintott pedig ő sem egy Ikkitousen hájper, de hát miért ellenkezett volna. XD

Szóval figunk (szándékosan kisméretben, mert nem szeretem a netre feltöltött otthonunkról készült, gigapixelekig nagyítható fotókat, amiket én is előszeretettel lesek végig, ha máséra kattintokXD, amúgy nem mintha ne látszódna így is a hely, de nyugi, nem a csap széle a figu "végleges" pozíciója, csak gyors lecsesztem valahova a fotó kedvéértXD)):
SPOILER
Kép
De amiért igazán ráhajlottunk a vásárlásra az az alábbi TÉNY: ugyanis meztelenre vetkőztethető figuránk még nincs! És sosem gondoltam volna, hogy lesz, de ahogy már mondtam, nem tudtunk vagy inkább nem akartunk ellenállni.
SPOILER
Kép
Viszont most már idén nem kéne figut vennünk, főleg a múltkori kingdomos és sherlockos után. Hajjj, rosszak vagyunk. Amúgy kár, hogy a pasikból nincsen kukis figu (vagyis van pár shota, chibi vagy ribancpózos, de az kell a fenének).
Junichi-san
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2010.08.18. 14:02
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Anime DVD/VHS/BD gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: Junichi-san »

Nem off a figura, mert akinek van figurája, annak 99%, hogy valamilyen animéje is van valamilyen hordozón, amit ha beleírsz egy hsz-be, hogy mid van, már nem off :) jöhet ide figura is, de maga a topik, mivel elsősorban animéknek nyílt (a mangák mintájára), így azért az az alapvonal :)
Egyébként nagyon fullosak a figuráid :vigyor:
Junichi-san
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Re: Anime DVD/VHS/BD gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Catrin írta:Egyszerűbb lenne ezt a témát átnevezni saját gyűjteményre
Átneveztem.
Kép
Válasz küldése