Viccek

Minden, ami nem illik máshova. A szabályok itt is érvényesek.
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Az elmúlt percekben míg végig néztem/olvastam azokat a bejegyzéseket amik akkor keletkeztek amikor én nem voltam itt, hát nagyon kellemes volt :gurul:

Amúgy a jódlizó japán bácsi ahogyan utána néztem profi szóval ő abból tartja el magát, hogy jódlizik Németországban.

De, hogy én is osszak valamit. Tavaly volt egy sorozat a Moonbeam City Moonbeam City (magyarul Holdfény város) ami egyfajta '80-as évek paródiájának szánták. No ez ihlette meg a The Simpsons alkatóit a következő openingre.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Igazából nem tudtam eldönteni ez hova is tartozik ezért csak úgy itt hagyom.

"Meme Hero"

https://www.youtube.com/watch?v=4fPmo5y0VBw
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

ViharTáncos írta:Igazából nem tudtam eldönteni ez hova is tartozik ezért csak úgy itt hagyom.

"Meme Hero"

https://www.youtube.com/watch?v=4fPmo5y0VBw
Nagyon pihent. :lol:
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Titkos írta: Nagyon pihent. :lol:
Ugye ^^
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Én tudom, hogy ez nem poénnak, hanem motivációs videónak készült, meg azt is, hogy alapvetően a srác jót akar ezzel, de csak én röhögtem végig kb. 2:00-től kezdve egészen a végéig? XDDDD Mint valami szektavezér, vagy katonai vezető toborzószövege (hozzá passzoló aláfestő zenével XD), ahol csak akkor vagy valaki, ha tagja vagy a "szektának", aki szektatag, az mind "cool arc", ja és nem mellesleg lehet, hogy a suliban csak fikáznak emiatt, viszont ha nem lépsz be, vagy nem vállalod büszkén szektatagságodat emelt fővel, akkor mi garantáltan szétverjük a pofádat! (3:46) :dirr: Priceless. :lol:
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Egy kicsivel most megint teljesebb lett az életem. (Mondjuk megtanulhatna azért a srác rappelni, ritmus, meg ilyenek, tudjátok, viszont a szövege 10/10-es és technikailag is korrekten megcsinálta. XD Az eredeti angol ERB sorozat követői előnyben. XD)
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Titkos írta:Én tudom, hogy ez nem poénnak, hanem motivációs videónak készült, meg azt is, hogy alapvetően a srác jót akar ezzel, de csak én röhögtem végig kb. 2:00-től kezdve egészen a végéig? XDDDD Mint valami szektavezér, vagy katonai vezető toborzószövege (hozzá passzoló aláfestő zenével XD), ahol csak akkor vagy valaki, ha tagja vagy a "szektának", aki szektatag, az mind "cool arc", ja és nem mellesleg lehet, hogy a suliban csak fikáznak emiatt, viszont ha nem lépsz be, vagy nem vállalod büszkén szektatagságodat emelt fővel, akkor mi garantáltan szétverjük a pofádat! (3:46) :dirr: Priceless. :lol:
Fú te ha nem látom a srác arcát akkor egy Bryan Tracy vidi lenne de így kőkeményen kapaszkodtam az asztalba. :D

Ez magyar ERB meg meh...

Reapers :

http://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aM ... 60s_v1.jpg

Trump Vs Latinos short film :wink:

https://www.youtube.com/watch?v=Q__bSi5rBlw&t=275s
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Asszem mára ennyi internet elég is volt nekem. :dirr:

Szerk: Természetesen ez is egy amolyan "utolsó mondat" volt, amire rá kell kontrázni. Mondjuk az oldal már meg volt nyitva, csak később kezdtem letekerni.
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

A mordályos nyul írta:Anakonda oktatóvideó
Azért én 1:53-nál nem vágtam volna be egy mérgeskígyó fejét, amikor anakondáról beszélünk, most mindenki rosszul fogja megtanulni. (Tudom, elcsesztem a poént. XD)
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Titkos írta:
A mordályos nyul írta:Anakonda oktatóvideó
Azért én 1:53-nál nem vágtam volna be egy mérgeskígyó fejét, amikor anakondáról beszélünk, most mindenki rosszul fogja megtanulni. (Tudom, elcsesztem a poént. XD)
Szerintem jogos, ha már educational version. :D De lehet nem találtak jó képet, pedig a tounge-tounge-tounge-tounge poént mindenképpen el akarták sütni.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Jaja, én is erre tudtam csak gondolni, hogy lehet hirtelen más kígyónyelvet ábrázoló kép épp nem volt nekik kéznél. XD

Más: Remélem, majd én is ilyen megfelelő értékítéletű szülő leszek majd. :lol:
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Junchi »

^Ha lenne kölyköm, és megtudnám, hogy Való Világozik, kezébe helyeznék egy darab szart, mondván, ha csak erre van szüksége, könnyen megoldhatjuk.

A kép attól még lul.
Avatar
tulokos
Profi
Profi
Hozzászólások: 318
Csatlakozott: 2016.09.04. 18:11
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: tulokos »

Ebben a vicces képben azért benne van az a retorika, amit én sosem értettem, amikor voltaképpen úgy érvelnek, hogy az egyik szemetet "legitimálja" egy másik nagyobb mocsoknak a létezése.
Én úgy nem nézek polipokkal "birkózó" lányokat, ahogyan a Való Világot sem; mindkettő a legalja kategória és kártékony. Az egyik elutasítása nem "legitimálja" a másik fogyasztását. Ez tipikusan az a világkép, ahol a japánok szemete azért előzi meg a nyugati szemetet, mert az előbbi japán. Pedig hát ugyanolyan büdöset sz@rnak ők is... :lol:
"Mi az, amit megismerhetünk? Avagy miről tudhatjuk biztosan, hogy ismerjük, vagy miről tudhatjuk bizonyosan, hogy tudjuk, hogy ismerjük, ha ugyan egyáltalán megismerhető. Vagy lehetséges, hogy egyszerűen elfelejtettük és nem merjük bevallani?"
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Junchi írta:^Ha lenne kölyköm, és megtudnám, hogy Való Világozik, kezébe helyeznék egy darab szart, mondván, ha csak erre van szüksége, könnyen megoldhatjuk.
:lol:
tulokos írta:Ebben a vicces képben azért benne van az a retorika, amit én sosem értettem, amikor voltaképpen úgy érvelnek, hogy az egyik szemetet "legitimálja" egy másik nagyobb mocsoknak a létezése.
Én úgy nem nézek polipokkal "birkózó" lányokat, ahogyan a Való Világot sem; mindkettő a legalja kategória és kártékony. Az egyik elutasítása nem "legitimálja" a másik fogyasztását. Ez tipikusan az a világkép, ahol a japánok szemete azért előzi meg a nyugati szemetet, mert az előbbi japán. Pedig hát ugyanolyan büdöset sz@rnak ők is... :lol:
Tény és való, de én ezt a képet leginkább úgy értelmeztem, hogy "válaszd a kisebbik rosszt". XDDD Mintha megkérdeznék tőled, hogy "lassan és kínokkal telien, vagy gyorsan és fájdalommentesen öljünk meg?" Nyilván lehetőleg egyiket sem választaná az ember, de akkor már inkább az utóbbi. XD (Amúgy a képet Tibi atya is valami olyan szöveggel kísérve osztotta meg, hogy "Ha már választani kell..." XD) Persze nyilván egy normális szülő úgy lenne vele, hogy "Fiam, szerintem a kettő közül egyik szarságra sem kellene ráfüggnöd, nem egészségesek.", viszont akkor meg ugye nem lenne poén. XD (Amúgy ilyen "side joke", hogy mivel nekem Tibi nincs belikeolva, ezért elkezdtem nézegetni, hogy kinek a megosztása/like-ja volt ez az izé, biztos valamelyik hardcore otaku ismerősöm lesz a hunyó...erre fel kiderült, hogy valami 70 fölötti bácsi, aki egyébként szakmájában elismert egyetemi prof... :lol: )
Kép
Avatar
tulokos
Profi
Profi
Hozzászólások: 318
Csatlakozott: 2016.09.04. 18:11
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: tulokos »

Titkos

A "kisebbik rossz" választásáról jut eszembe: hogy állsz a Witcher könyvekkel? :mosoly:
"Mi az, amit megismerhetünk? Avagy miről tudhatjuk biztosan, hogy ismerjük, vagy miről tudhatjuk bizonyosan, hogy tudjuk, hogy ismerjük, ha ugyan egyáltalán megismerhető. Vagy lehetséges, hogy egyszerűen elfelejtettük és nem merjük bevallani?"
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Junchi »

tulokos írta:Én úgy nem nézek polipokkal "birkózó" lányokat, ahogyan a Való Világot sem; mindkettő a legalja kategória és kártékony. Az egyik elutasítása nem "legitimálja" a másik fogyasztását. Ez tipikusan az a világkép, ahol a japánok szemete azért előzi meg a nyugati szemetet, mert az előbbi japán. Pedig hát ugyanolyan büdöset sz@rnak ők is... :lol:
Ez egy kikezdhetetlen tény, de én is leginkább abból indultam ki, amiből Titkos: ha már választani kell, legyen a csápos hentáj, már csak azért is, mert az legalább tudja magáról, hogy nem több, mint egy csápos hentáj beteg otakuknak, míg a kereskedelmi tv-k válogatott foshalma többnek gondolja magát.

De ez már nagyon off...
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ez valami Abridged paródia akarna lenni, de nem is értem, ebben mi az Abridged, amikor a canon cuccot nézem, én akkor is ilyennek látom a jeleneteket/szereplőket. :lol:
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Jön kifelé a harmadik évad, csak nincs belőle még összevont verzió. :)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

A mordályos nyul írta:Jön kifelé a harmadik évad, csak nincs belőle még összevont verzió. :)
:thumb:
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Internet POOP másként. Szó szerint, csak nem úgy. De miért?
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Junchi »

http://boards.4chan.org/a/thread/151054627

Na jó, emberek, én betegre röhögöm magam. xDD Eddig is tudtam erről a Naburo mesterműről, de így, linkelve és lefordítva most látom először. Igazából ízekre szedni sem érdemes, egyszerűen eteti magát. :D
Válasz küldése