Mit hallgatsz éppen?

Zenék, együttesek
Titkos
Grafomán
Grafomán
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: Titkos » 2017.05.14. 10:49

Gyönyörű...Egyszerűen gyönyörű! *_____* (Junchi, hallgasd, Love Live! :lol: )

Edit: Bárkivel vállalkozom arra, hogy conon ezt elkaraokézzuk, ha előtte valaki képes lesz egyáltalán a fájlt megcsinálni hozzá, aztán rávenni a szervezőket, hogy engedjék feltölteni a szerverre. XDDD
KépKép

Catrin
Veterán
Veterán
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Catrin » 2017.05.21. 22:19

Azoknak, akik még nem sokalltak be így vagy úgy a japán tálalású szexualitástól. :vigyor: Amúgy Risa linkelte nekem a minap, mert Mine Fujiko jutott róla az eszébe.XD És tényleg. :lol:
Kép

SadWindDragon
Újonc
Újonc

Hozzászólás Szerző: SadWindDragon » 2017.05.30. 01:28

Én csak komoly zenét
https://youtu.be/o6rBK0BqL2w

Vree
Profi
Profi

Hozzászólás Szerző: Vree » 2017.06.16. 13:19

Új Birthday Massacre album jött ki : )
https://www.youtube.com/watch?v=5TuZlS5WXcU

Surci
Hikikomori
Hikikomori

Hozzászólás Szerző: Surci » 2017.06.18. 17:24

Életemben először egy értelmes spam-et kaptam: ezt két napja dobta ki a Fészbúk mint ajánlott oldalt... Így, kompletten a teljes albumát ennek a dojcs dezsmetál-bandának, és sikerült kicsit rákattannom, különösen a címadó nótára, de az összes többi is bejövős. Az egész kicsit emlékeztet az általam kedvelt, korábbi In Flames albumokra, így nem volt nehéz összhangba kerülni a CUCCal. Btw sajna mint kiderült, az egyetlen lemeze az együttesnek (de a hírek szerint idén érkezik az új, amit már most várok).
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL

Ricz
Profi
Profi
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ricz » 2017.06.20. 00:20

Ma olvasom, hogy ősszel új Cradle of Filth lemez jön... Ennek örömére mit vettem elő? Naná, hogy Hypocrisy-t... :drop: (Filthet úgysem hallgattam a Thornography nagylemez és az Evermore Darkly EP óta...)

tulokos
Profi
Profi

Hozzászólás Szerző: tulokos » 2017.06.24. 20:00

Szóba került a másik topikban a Mary és Max, és most muszáj volt előszednem a film zenéjét.
"Mi az, amit megismerhetünk? Avagy miről tudhatjuk biztosan, hogy ismerjük, vagy miről tudhatjuk bizonyosan, hogy tudjuk, hogy ismerjük, ha ugyan egyáltalán megismerhető. Vagy lehetséges, hogy egyszerűen elfelejtettük és nem merjük bevallani?"

tulokos
Profi
Profi

Hozzászólás Szerző: tulokos » 2017.07.16. 05:41

Nagyon kemény, amikor gondolsz valamit a világról, és abban megerősítenek olyan személyek, akiknek nem csak ihletük, de tehetségük és eszközük, valamint kellő felületük/befolyásuk is van ezeket közvetíteni. Szóval az történt, hogy hallgatom az új Depeche Mode albumot, s bár tőlük nem idegen a politikai üzenetek megfogalmazása, most nagyon betaláltak nálam. Nem tudom, hogyan fogyasztom jól ezt az albumot, először is bekezdenek ezzel a számmal, majd így folytatják, aztán a 3. szám az albumon ez: https://youtu.be/b1Wvvk4YtmE . Vajon akkor "fogyasztom jól" :lol: , ha a 3. számot már nem hallom, nem vagyok ott, ahol szól, mert éppen a rendőrökkel csapok össze valamelyik tüntetésen? Illetve hogy lehet koncerten az ilyen számokra tombolni? Sajnos mindkettő távol áll tőlem, így marad a szemlélődés. :D
"Mi az, amit megismerhetünk? Avagy miről tudhatjuk biztosan, hogy ismerjük, vagy miről tudhatjuk bizonyosan, hogy tudjuk, hogy ismerjük, ha ugyan egyáltalán megismerhető. Vagy lehetséges, hogy egyszerűen elfelejtettük és nem merjük bevallani?"

alvaro
Nagymester
Nagymester
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: alvaro » 2017.07.16. 09:39

tulokos írta:
2017.07.16. 05:41
...Illetve hogy lehet koncerten az ilyen számokra tombolni?
Iszonyatosan. Nagyon jól esne.

Akosss
Szakértő
Szakértő

Hozzászólás Szerző: Akosss » 2017.07.20. 22:26

Válasz küldése