SIMS

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Konomi

SIMS

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Általam eddig kipróbált kiadások: Sims, Sims 2, Sims City, Sim összes eddig megjelent kiegészítője ^^;; Következő, amit ki akarok próbálni : Sims Nightlife... annyira imádom ezt a játékot, a Sims 2 azért tetszik sokkal jobban az egynél, mert sokkal szebben van megcsinálva, több lehetőség van az alábbiakra: karakterek szerkesztése, ruhák kiválasztása, berendezési tárgyak kiválasztása na és a nagy woo hoo... XD
Avatar
Cyrko
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2005.07.24. 13:18
Tartózkodási hely: Bátonyterenye

Hozzászólás Szerző: Cyrko »

Én nem szeretem a Simset. Van benne néhány idegesítő dolog: például úgy öltöznek át a karakterek, hogy ugranak egyet, a levegőben tesznek 360°-os fordulatott, mire földet érnek, más ruha van rajtuk.
A volt Screenslayer vezetője.
A TeraWatt gitárosa.
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

Magánvéleményem: Sims = teh shit.
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: SIMS

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Zelmor írta:Magánvéleményem: Sims = teh shit.
személy szerint teljesen egyet értek... még csak annyi hogy azért is mert önmagát ismétli és ez a marha sok kiegészítő sztem csak ártott neki
Konomi írta:Sims City
nem a SimCity-re gondolsz? ^^' (lehet hogy én vagyok az alulinformált, és van ilyen is) de ha igen, ako az speciel egy jó játék sőt mindegyik része az, személyes kedvenc a SC 2000... viszont a készítő gárdán kívül nincs semmi köze a Sims sorozathoz
Kép
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

To Cruel Angel: de de de arra gondoltam, csak eltévesztettem [SimCit]
Köszi, hogy kijavítottál ^^;;
Avatar
pink girl
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2005.05.10. 19:11

Hozzászólás Szerző: pink girl »

óó Sim city!Nagy játék főleg kiegészitővel!Konomi netről már lehet rendelni a night lifet szerintem habi de mind1.Ki sims őrült :?:
:mosoly:
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

Nekem megvan az alap SIMS..és nemtom, hogy honnan tudok hozzá kiegészítőket tölteni... mármint olyat ami mőködik is rajta... mert volt Muraki-m meg Tsuzuki-m de egyik sem műkszött...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Shinji 2005.08.31. 12:45-kor.
Avatar
pink girl
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2005.05.10. 19:11

Hozzászólás Szerző: pink girl »

Szerintem vedd meg azért mert ha letöltöd akkor akadozni fog és nem lessz szép a grafika!^^
De ha még is sims.com vagy google keresőbe írd be hogy letöltés és kidob egy csomó mindent :crazyy: a 120 után már így fogsz kinézni lol
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

A Google-t inkább hagynám... :hammer: Pedig már volt Misato-m is BÜHÜHHÜÜÜÜÜÜÜÜÜ!!!! :mad:
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Szerintem is habi, hogy meg lehet már venni a Nightlife-ot :/ megrendelni persze lehet, csak kiírták mellé, hogy nincs még és majd csak később postáznák [majd ha kijön XD]...
Avatar
Tokubei
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2004.10.06. 20:27
Tartózkodási hely: Soul Society

Hozzászólás Szerző: Tokubei »

Nem szeretem.Életet nem szeretnék "szimulálni", inkább élni szeretek, mint ahogy motorozást és a focizást is inkább csinálom, mint játszom vele.A humorát sem bírom...Belém lehet kötni, de nem érdemes.Gomen,gomen!
Kép
Avatar
Amaya
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2005.11.14. 22:18
Tartózkodási hely: mindenhol de seholsem

Hozzászólás Szerző: Amaya »

én szeretem

és főleg azt szeretem benne, hogy embereket lehet alkotni. az arcát... szemszínét.. a haját... száját... orrát... mindent... az alkatát...
megalkothatom magam is...szóval hogy milyen szeretnék lenni...
és főleg a letöltések meg minden... olyan jó régi ruhákat lehet ::daisuki::
Kép
(* Take Me To Paradise...
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Sok anime skin található itt. Én eddig szinte az összes kiegészítőt kipróbáltam és nagy rajongója vagyok a játéknak. :) Sajnos Sims 2-vel még nem volt lehetőségem játszani, de ami késik nem múlik. :cool:
Kép
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

Zelmor írta:Magánvéleményem: Sims = teh shit.
Az enyém egy kicsit átfogóbb. Mégpedig: Electronic Arts = teh sheet. A Burnout-on kívül nincs jó játékuk. Az is csak azért rul0r, mert a Criterion készítette, nem az EA. (Rezi 4-et felejtsük el, azt csak forglamazza az EA, több beleszólásuk nincs)
Avatar
teraflare
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2005.01.05. 11:33

Hozzászólás Szerző: teraflare »

nekem a sims ről csak ez jut eszembe:
http://www.vgcats.com/comics/?strip_id=122
C base does not mean sex!
Avatar
Xellosgirl
Profi
Profi
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2005.12.17. 12:19

Hozzászólás Szerző: Xellosgirl »

Cyrko írta:Van benne néhány idegesítő dolog: például úgy öltöznek át a karakterek, hogy ugranak egyet, a levegőben tesznek 360°-os fordulatott, mire földet érnek, más ruha van rajtuk.
Ezzel egyetértek, de egyébként bírom és megvan a Sims2
Nem ugorhatok mindig segíteni akárhányszor csak füttyentesz nekem, az nem tenne jót a rossz híremnek.
(Xellos)
Avatar
Amaya
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2005.11.14. 22:18
Tartózkodási hely: mindenhol de seholsem

Hozzászólás Szerző: Amaya »

ruhákat is jó csinálni, nem..? ha valakinek van bodyshopja, azzal is el lehet szórakozgatni
Kép
(* Take Me To Paradise...
Avatar
LordLynxx
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.05.09. 13:56
Tartózkodási hely: Másutt
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: LordLynxx »

Az haláli egy játék. Annyit játszottam a Sims 2-vel, hogy most amikor megvan hozzá az összes kiegészítő akkor se tudok nekiállni mert annyira meguntam..
De azért meghagyom, hátha lesz megitn kedvem elővenni és csinálni pár generációs családfát. A legjobb ebben a játékban, hogy többféle szituációt lehet benne kreálni. Ha valaki tud egy nagyon poén egyedi ötletet, ossza meg velem, remélhetőleg attól visszatér a kedvem játszani vele.
(Mert azért kiváncsi vagyok mik vannak a kiegészitőkben: University, Nightlife, karácsony)
Kép
Avatar
Mimette
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2006.02.04. 12:43
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimette »

Sziasztok! Jujjj,én nagyon szeretem ezt a játékot,de már én is annyit játszottam,hogy kezdem megunni,ezért pihentetem! :-P De általában mindig így van: Megjelent a Sims2,már kezdtem ráunni,jött a Sims2 University,azt is kezdtem megunni,majd jött a Nightlife! Most is kezdem megunni,és lassan jön majd ki az Open for Business! Tényleg,nem tudjátok pontosan mikor jelenik meg?
Avatar
Amaya
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2005.11.14. 22:18
Tartózkodási hely: mindenhol de seholsem

Hozzászólás Szerző: Amaya »

csináltam 2 Nanás ruhát! ::jthrill::
Kép
(* Take Me To Paradise...
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

Valaki mondja már meg hogy készithetek saját modelt/rúhát vagy tölthetek le modelleket mert láttam hogy van pár kircsi cloud,sephirot a neten csak cím nem volt.....
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
Amaya
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2005.11.14. 22:18
Tartózkodási hely: mindenhol de seholsem

Hozzászólás Szerző: Amaya »

hát mondjuk felmész a sims2 honlapjára és leregisztrálsz a játékod sorozatszámával, akkor tudsz majd az "exchange" szekcióból egy csomó cuccot leszedni, vagy pl a www.parsimonious.org -on is rengeteg jó dolog van
ha pedig saját ruhákat akarsz csinálni, akkor ahhoz kell a sims 2 bodyshop (én anno úgy töltöttem le, hogy beírtam a keresőbe, és keresgéltem, már nem tudom pontosan, hol találtam meg)
ha megvan és letöltötted akkor már csak paint vagy photoshop kell hozzá
Kép
(* Take Me To Paradise...
Avatar
shuichi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2006.04.09. 17:02
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: shuichi »

tényleg lelehet szedni csak, nem mindenki tudja belerakni a játékba :P
(nem magamra célzok) :-P
Az élet egy játék, de nagyon jó a grafikája!
Avatar
Amaya
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2005.11.14. 22:18
Tartózkodási hely: mindenhol de seholsem

Hozzászólás Szerző: Amaya »

sajnos télleg nem mindent sikerül betenni... annyira jó hajakat szedtem le, de nem jelenítette meg úgy, ahogy volt... (azokat nem parsimoniousról ...)
vagy...? csak annyit kell csinálni, hogy kicsomagoljuk őket a downloads mappába aztán elvileg már lehet is vele játszani...
Kép
(* Take Me To Paradise...
Avatar
Xellosgirl
Profi
Profi
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2005.12.17. 12:19

Hozzászólás Szerző: Xellosgirl »

De van olyan hogy nincs Downloads mappa. Nekem pl nem volt csak miután letöltöttem a HomeCraftert
Nem ugorhatok mindig segíteni akárhányszor csak füttyentesz nekem, az nem tenne jót a rossz híremnek.
(Xellos)
Lezárt