Hamarosan a Mozikban!

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára A mordályos nyul 2014.11.26. 14:33-kor.
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Csináljunk genetikailag felturbózott szuper-hibrid dinoszauruszt, ugyan már, mi sülhet el rosszul!? :hammer: Ettől függetlenül várom, bár nem hiszem, hogy moziban fogom megnézni.
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Nocsak. Hírek szerint már elkészült az Avatar 2, 3 és 4 forgatókönyve is. :shock:
James Cameron írta:I can tell you one thing about them. They're gonna be bitchin'. You will s**t yourself with your mouth wide open.
A második rész első trailerét jövő év végére ígérik. Gondolom akkor 2016-ban várható maga a film. Jó, így mondjuk nem teljesen ontopik, mert a 'hamarosan' részbe bele lehet kötni. :D
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

2016... nos az nem most lesz. Azért az nem semmi, hogy egyből 3 résznyi folytatást terveztek a filmnek. Bár még mindig nem értem, hogy minek ennyi rész még pluszban, hacsak nem cserélik le teljesen a szereplőket és a környezetet. Anno felmerült egy olyan, hogy a második rész a tenger alatt fog játszódni, de ahhoz meg túl sok konfliktust nem tudok elképzelni. Mondjuk lehet előzményfilm is lesz, egy olyat pl. szívesen megnéznék.

Találtam egy ilyet: Into the Woods Több mesét összemixelni elég merész vállalkozás, azért kíváncsi vagyok vajon mi fog ebből kisülni.
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Húúúú, trailer közben legalább három ötletem volt arra, hogy mi is mozgatja a szálakat, de ha jól érzem, akkor egész érdekesen kombinálhatják össze a meséket! :D Persze ritkán érzem jól, de oda se neki, Meryl Streep és Johnny Depp. :D (Vagy ez azt jelenti, hogy én is olyan elkényeztetett divatmozinéző leszek, aki a színészekért megy moziba? :( )
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Star Wars: The Force Awakens trailer
Fú, eddig nem néz ki rosszul! Persze erre is várhatunk még jó egy évet, de közelebb van, mint az Avatar folytatások. :vigyor:
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Mark Hamill, y u no Joker?

Persze tudom miért, kellenek a jóképű színészekre tapadó fangirl-ök a sikerhez... Na jó, jóóóó, oké, még egy szerepét sem láttam Leto-nak, biztos jó lesz ő is. :)
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

A mordályos nyul írta:Mark Hamill, y u no Joker?
This.

Bár igazából mondanám, hogy nem biztos, hogy örülök, hogy Suicide Squad-ban lesz Joker, függetlenül, hogy kijátsza, mert
1) Még nem volt olyan nagyon rég az a Dark Knight, és és hát Ledger-rel versenyezni senkinek sem öröm. (Ugye egy felmagasztalt (jogosan) és halott szinészt überelni, nehéz, nagyon másnak kell lennie és nagyon-nagyon jobbnak, hogy önmaga nevében elismerjék.)
2) Joker egy rettentő excentrikus alak, ha benne van a Squadban vagy túl sok lesz belőle és a többiek túl kevés szerepet kapnak, vagy túl kevés, és akkor a rajongók fognak hisztizni, hogy miért is került bele.
3) Harley Mister Jay nélkül is teljesen megállná a helyét, így viszont kénytelen kelletén mindenki úgy fográ tekinteni, hogy a pszichó barátnője Jokernek.

Ugyanakkor nem mondom, mert elvakult Marvel rajongóként arra drukkolok, hogy a DC filmek hatalmasat bukjanak és jó sok negatív kritikát kapjanak, szóval ezek a felsorot negatívumok valójában pozitívumok.
Oh, what the heck I'll laugh anyway. :dirr:
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Cruel Angel írta:Ugyanakkor nem mondom, mert elvakult Marvel rajongóként arra drukkolok, hogy a DC filmek hatalmasat bukjanak és jó sok negatív kritikát kapjanak, szóval ezek a felsorot negatívumok valójában pozitívumok.
Oh, what the heck I'll laugh anyway. :dirr:
Én vagyok az egyetlen, akinek egyrészt mindkét cég franchiseaiból/szereplőiből vannak kedvencei, másrészt szeretné, hogy mindketten sikeresek legyenek a mozikban, mert az egészséges konkurenciaharc csak jót tesz? ^^" Csak azért, mert más fanboyoknál is láttam már ilyesmi kommenteket, hogy "az a jó, ha bukik a DC, én úgyis Marveles vagyok!" :dirr:

Na, de amúgy ezt félretéve, a DC szerintem is elég hülye döntéseket hoz, pedig ha nem tudják, hogy mit kéne csinálniuk, kvázi ott van a Marvel mintának. XD Szal én most kb. így látom a helyzetet:

Fanok: Hé DC, most, hogy a Marvel már összerakott egy complett "cinematic universe"-t, behozta az Avengers-t is, meg ilyesmi, nem érzed úgy, hogy neked is a Justice League film felé kéne kacsintgatnod? Tudod, elkezdeni behozni filmenként a hősöket. Batman és Superman már kipipálva, Zöld Lámpásból is nemrég volt egy film, szóval még a Flash, Wonderwoman, Aquaman, Martian Manhunter, meg az egyéb kimaradt herók kellenének és jöhet a Justice League film.

DC: Érdekes gondolat, de inkább elkezdünk mindenféle hülyeséget gyártani (Batman vs Superman, ahol a tejfelesszájú Eisenberg lesz Luthor...), illetve olyan cuccokat csinálni, amikről a hardcore DC-buzikon kívül más talán nem is hallott még (Suicide Squad), elvégre ez hozza el a sikert.

Fanok:...Öcsém, ti hülyék vagytok!

XDDD

Edit: Meg ugye a Marvel jóval bevállalósabb/bátrabb is. Pl. biztos láttátok azt a képet, hogy:

DC: Gondoltunk már egy WonderWoman movie-ra, de szerintünk erre még nem áll készen a közönség.

Marvel: Tessék, itt van egy beszélő, stukkeres mosómedve!

:dirr: Szóval üzenjük a DC-nek: Our body is ready....for everything! :lol:
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Én azért nem mondtam a fentit teljesen komolyan. Nekem is vannak DC kedvenceim (még ha szignifikánsan kevesebb mint Marveles), illetve leginkább Batman és "családja". Ugyanakkor az általad említett bénázás miatt szeretném, ha megszívnák ezt a bénázást. De ez nem ilyen véres habzószájú hozzáállás, inkább csak drukkolás a másik félnek.

Szerkesztve itt is:
Titkos írta:Edit: Meg ugye a Marvel jóval bevállalósabb/bátrabb is. Pl. biztos láttátok azt a képet, hogy:

DC: Gondoltunk már egy WonderWoman movie-ra, de szerintünk erre még nem áll készen a közönség.

Marvel: Tessék, itt van egy beszélő, stukkeres mosómedve!
Igen, ezt voltam szíves én is idézgetni, de DC mentségére legyen mondva, hogy WW előbb lesz mozivásznon jelenlegi tervek szerint mint egy Marvel film, amiben női fő/címszereplő van. Szóval pont jár DCnek, hogy ha randomságban nem is, de másban eggyel előrébb fog járni Marvelnél.
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Team Marvel vs. Team DC. :LOL:

Flash is van már, ahogy látom, kapásból három is :wwall: Választhatnának már... Igaz, Bruce Banner-ből is "három van" (persze mindenki tudja, hogy csak egy, Mark Ruffalo). Szóval már csak hárman hiányoznak! De nem is kell feltétlenül külön film nekik, a Bosszúállókból sem volt mindenkinek saját filmje kezdés előtt.

*Nyul guglizott egyet*

Ja, hogy DC-ék az eddigi filmek ellenére még csak most jutottak oda, hogy egységes filmes univerzumot hozzanak létre? Az első tagja az egésznek a Man of Steel, minden más ezelőttit "el is lehet felejteni", legalábbis totál külön kell kezelni. Ez a három különböző Flash-t is megmagyarázza. Téééény, hogy nem lenne muszáj követniük a Marvel példáját, és tolhatnák külön is a filmeket, de egyrészt nem hátrány, ha a a filmek és sorozatok eladják egymást, meg ha az alapanyagok is összefüggnek (ööö többé, kevésbé, illetve néha, bizonyos megtestesüléseikben), akkor nem is olyan extrém az ötlet...

:hammer: Ez egy jó értelmetlen magamelémotyogás lett, bocs, ha összefüggéstelenre sikerült. :D
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2527
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Talán ide...

Interstellart (a magyar címét csak azért sem írom le) nézett innen valaki? (Iirc nem találkoztam egyikőtök kritikájával sem, aztán lehet megint figyelmetlen voltam.) Ahogy hallottam, tudományos szempontból többé-kevésbé korrekt (bár ennek a dumának a Gravitáció óta nem nagyon dőlök be, *cough* gravitáló haj zéró-gravitációban, könnycseppek gömbökként lebegve, etc. *cough*) és még a forgatókönyv is van annyira decens, hogy ne csak egy tizenkettő-egytucat hullivúdi blockbuster legyen.

Szóval?
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

^ Izé, le van már töltve és terveztem is megnézni a héten, de lehet ebből megint nem lesz semmi. :drop: Amint sikerül meglesnem, írok róla a megfelelő topicba. Azt előre leszögezem, hogy fizikából csak az alap dolgokat vágom, amit általánosban, meg középsuliban vertek a fejembe, szóval nem biztos, hogy korrekten tudok majd erről a részéről nyilatkozni.
Annyit azért elöljáróban mondanék, hogy kicsit olvasgattam a neten és elég véres szájú viták alakultak ki arra nézve, hogy akkor ez most tudományosan okés, vagy sem. De közreműködött valami két fazon (vagy csak utólag elemezték?), akik azért eléggé járatosak a féregjáratokban és ők azt mondták, többé-kevésbé rendben van. Persze 100%-osan nem lesz ismeretterjesztő film kategóriájú, mégis csak Hollywoodi alkotásról van szó.

Képregény téma: Zack Snyder, ha kérhetem az elkövetkezendő DC filmeket légyszi ne szúrd el! Köszi!
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2075
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Ez nagyon jónak ígérkezik, csak bírjad követni :D De jövő júliusig még jó sok van :/
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Tudom, hogy mivel még egy elég korai trailerrel van szó, valszeg ez csak valami "placeholder" hang Ultronnál, mert csak Józsi, a postás volt benn aznap, amikor beérkezett a trailer és gyorsan le kellett szinkronizálni, de azért reménykedjünk benne, hogy ennél azért valami jóval komolyabb hangot fog kapni majd a tényleges filmben. (Az utolsó mondata így nem fenyegető, hanem egyenesen nevetséges lett. Tényleg mintha valami elcseszett Pinokkió örömködne, hogy most már nincsenek rajta zsinegek. XDDDD)

Edit: Ja, jó, újranézve az angolt, még a szöveg 50%-a is totál más magyarban, szóval ez tényleg valami nagyon "alfa verzió" lehet még. XD
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

A DreamWorks készül mással is. :D Jónak ígérkezik. ^^
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2075
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Kasszasiker lesz!

A főhősben van egy jóóó nagy adag Timon. ^^ És macskánk is van ^^
Nem értem, hogy az a nőnemű az most kislány, fiatal lány vagy felnőtt nő?...
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Illetve még az előző két film előtt érkezik majd ez is. (Ha nem a robot fogja végig "JarJarBinksezni" a filmet, talán még jó is lesz. :dirr:)
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

@Titkos: magyar Ultron tréler mentségére legyen mondva, a "having strings" vagy "having strings on somebody" kifejezés sajnos nálunk nem létezik, így elég nehéz valami éppkézláb dologra fordítani ezt a két-három szinten mozgó allegóriát... Ugyanakkor azzal természetesen egyetértek, hogy a szinkronhangra nincs mentség.
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Ayla írta: Nem értem, hogy az a nőnemű az most kislány, fiatal lány vagy felnőtt nő?...
Én 1:10-ig meg voltam róla győződve, hogy kisfiú, bár csodálkoztam, hogy hogyhogy van kocsija és még vezet is.
Titkos írta:Illetve még az előző két film előtt érkezik majd ez is. (Ha nem a robot fogja végig "JarJarBinksezni" a filmet, talán még jó is lesz. :dirr:)
Tőlem tolhatja a robot is végig, annnnnyira cuki! *____* Várom! Én nagyon, de nagyon ajánlom nekik, hogy nehogy a bátyja legyen a kabukiember valami plottwist folytán, mert az arckaparósan gyenge klisé lenne!!!!!! De a sok nerd szuperhős nagyon jó lesz! :taps:


Szerk: Song of the Sea
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Nem hittem volna, hogy valaha ezt mondom, de végre találtam egy olyan magyar filmet, amit szívesen megnéznék. Ez pedig nem más, mint a Liza, a rókatündér. És most nem arról van szó, hogy "juj, japán!", meg ilyesmi, bár az is közrejátszik benne. Egyszerűen megfogott a stílusa, kissé morbid, de csak annyira elmebeteg, amilyennek én szeretem a filmeket. :vigyor:
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2075
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Dejó, engem is érdekel... kár, hogy kb lehetetlen lesz megnézzem. Magyar moziba nem jutok el, itt nem vetítenek ilyesmit és magyar filmeket feltölteni nem sozktak sűrűn, letölteni meg amúgy sem tudok. :(

Míg el nem felejtem, bár lehet egy páran már látták, aki nem annak érdemes végignézni: MARVEL
https://www.youtube.com/watch?v=L2VoJuV ... e=youtu.be
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Rui-chan írta: Találtam egy ilyet: Into the Woods Több mesét összemixelni elég merész vállalkozás, azért kíváncsi vagyok vajon mi fog ebből kisülni.
Az a vicces, hogy vagy egy hete jöttem rá, hogy ez eredetileg egy már elég régi musical. És hogy 2 éve (!!!!) már csináltam egy Youtube-os lejátszási listát magamnak Into the Woods dalokból. :shock: Ha jól rémlik, azért, mert készült az egyikből valami feldolgozás, de már arra sem emlékszem, hogy az mi volt. Fura, hogy így kiesett az egész.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Rui-chan írta:Nem hittem volna, hogy valaha ezt mondom, de végre találtam egy olyan magyar filmet, amit szívesen megnéznék. Ez pedig nem más, mint a Liza, a rókatündér. És most nem arról van szó, hogy "juj, japán!", meg ilyesmi, bár az is közrejátszik benne. Egyszerűen megfogott a stílusa, kissé morbid, de csak annyira elmebeteg, amilyennek én szeretem a filmeket. :vigyor:
Én ezt már vagy két éve várom (asszem még akkor jött ki belőle az első teaser/trailer XD), de elvileg most tavasszal végre tényleg a mozikba kerül. :D
Ayla írta:Dejó, engem is érdekel... kár, hogy kb lehetetlen lesz megnézzem. Magyar moziba nem jutok el, itt nem vetítenek ilyesmit és magyar filmeket feltölteni nem sozktak sűrűn, letölteni meg amúgy sem tudok. :(
Nyugi, igazából itthon sem sokkal jobb a helyzet, hacsak nem vagy pesti. XD Debrecenben is van két mozi, ebből csak az egyik szokott ilyen kevésbé hypolt filmeket vetíteni, de sokszor az is lehetetlen időpontban, pl. napi egy adás, az is este fél kilenckor, meg ilyenek. ^^" És ez még a jobbik eset, amikor a két mozi közül legalább a "művészibb" bevállalja, hogy leadja, de volt már olyan is, amit egyik sem vett meg. Gondolom a többi vidéki városban sem könnyebb. Pl. én most erről csúsztam le nemrég, pedig amúgy azt mondják, hogy jó. Ha mákom van, Ncore-on fenn lesz, ha nem, akkor meg így jártam.
Kép
Válasz küldése