Hamarosan a Mozikban!

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Sárkánybaby írta:
JimRaynor írta: Ha már így belejöttem akkor itt a Battleship is Micheal Bay megint felrobbantja a fél bolygót csak hogy kedvünkre tegyen. ^^
Ez. :D

Jaj ne ! Ez nem lehet ! Megint itt van !!! :D
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

JimRaynor írta:Ha már meghódítottak a világ űrt , akkor mért ez picsányi kék bolygó érdekli őket ?!
Bár ebben a filmben nem kell különösebb történetet vagy logikát keresni, de:

1. Bosszú. Nem a marslakók, hanem az emberek ellen vesztettek anno. És utána több, mint 50 évig kifejezetten a visszavágásra gyúrtak.

2. Bár nem tudjuk, hogy pontosan mennyire fejlettek (szóval tök jól néz ki ez a rengeteg csészealj, de lehet, hogy még a Marsig sem jutnának el velük, és tényleg csak ilyen "rövidtávú" gépek a Föld ellen), de még ha hipertérugró Millenium Falconom lenne, akkor is a helyükben először azt a bolygót hódítanám meg, amelyik a seggemben van, mert amíg Pandorán harcolok a na'vik ellen, addig lehet, hogy Sarah Palinék szétbombázzák a Holdon a főhadiszállást. XD Az mondjuk sokat elárul róluk, hogy a számítógépet még mindig csak szekrényméretűként tudják elképzelni, lásd első trailer.

Btw, én egyre jobban várom, akik eddig látták, mind azt mondják, hogy epic, egyesek már a folytatást követelik, imDB-n meg pár napja néztem, akkor 8.2-n állt. :) Szal lehet, hogy B kategória a sztori, de abból a fajtából a legjobb, a látványra meg szerintem nem lehet panaszunk. :D (Volt is egy post, hogy "Hollywood szarban van, ha a százmilliós látványfilmjeiket lassan megveri a hárommilliós budgetből készült "fanfilm"." XD Jó, az árak lehet, hogy nem pontosak, de kb. az volt a lényeg, hogy jelentősen kevesebb pénzből készült, mint pl. Michael Bay újabb robbantgatós-látványorgiás agymenése, történet meg állítom, hogy több lesz benne. :lol: )
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Titkos: Köszönöm hogy tönkretetted az illúziómat hogy láthatok náci csillagrombolót. :(

Jó mondjuk az igaz hogy ezzel a felszereléssel még a mars út felét se tudnák megtenni de destruktív erőben nincs hiány. :D

És még annyit ha választani kell akkor inkább ez nézem mint Michael féle újabb robbanás sorozatot. Vesszen Hollywood!

Lehet hogy eljött a budget filmek aranykora?
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Nem hamarosan, de... Megnézném Pattinson arcát az udvarisság mögött: "Ugh, még egy?!" XDDD
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Sárkánybaby írta:Nem hamarosan, de... Megnézném Pattinson arcát az udvarisság mögött: "Ugh, még egy?!" XDDD
Ez ő helyzetében már én is "öregnek" tartanám magam ahhoz hogy hülyét csináljak magamból 6x egymás után. :-P
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

JimRaynor írta:Titkos: Köszönöm hogy tönkretetted az illúziómat hogy láthatok náci csillagrombolót. :(
Beszéljünk a filmesekkel, ha ráveszed őket, hogy kivételesen a nácik nyerjenek a film végén, akkor én cserébe megbeszélem velük, hogy az Iron Sky 2-ben már legyen csillagrombolójuk is, na? :lol: (Bár én olyasmit terveztem a második rész sztorijának, hogy sztálinista komcsik a II VH alatt elbújtak a Mariana-árok mélyén, és most visszavágnak...XDDDD)

Btw, ezt a vámpírölő Abraham Lincolnt szintén egyre kevésbé érné meg kiröhögni, most láttam, hogy ennek egy regény az eredetije és ahogy olvasom, nem is volt rossz a fogadtatása. :)
Sárkánybaby írta:Nem hamarosan, de... Megnézném Pattinson arcát az udvarisság mögött: "Ugh, még egy?!" XDDD
Ezt úgy egy hete hallottam először, azóta Gergő már kb. összefoglalta a dologról a véleményemet, szóval erről most nem is írnék semmit.
JimRaynor írta:Ez ő helyzetében már én is "öregnek" tartanám magam ahhoz hogy hülyét csináljak magamból 6x egymás után. :-P
XDDDDDD Amúgy ő gyűlölte a karaktert, csak mégsem mondhatta le azzal a szerepet, hogy hányingere van már az egésztől. XD

Egyébként a téma érdekes, egyrészt a negyedik könyvnek úgy lett vége, hogy azt már tényleg nem tudom, hová lehetne még nyújtani történet szempontjából, másrészt az utolsó kötetben már így is olyan dolgok voltak, hogy tudtommal még a fanok egy része is úgy reagált rá, hogy "kész, Meyer megőrült". XD Viszont ez a Twilight, szóval tuti, hogy megint összehoz majd valami elnyújtott, nyögvenyelős, szenvedős baromságot. :dirr:
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Csak hogy valami jó is legyen hamarosan:

http://www.youtube.com/watch?v=rOzXsqoJhtE

és

http://www.youtube.com/watch?v=17GI3tmLnHM

MIKOR LESZ MÁR TAVASZ?!
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Ayla írta:Csak hogy valami jó is legyen hamarosan:

http://www.youtube.com/watch?v=rOzXsqoJhtE

és

http://www.youtube.com/watch?v=17GI3tmLnHM

MIKOR LESZ MÁR TAVASZ?!
Mindkettőre a válasz: Peter Dinklage ftw.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

"Three great man. A king, a priest, and a rich man."

Titkos: ismerem, csak én úgy hallottam, hogy "Egy pap, egy rabbi és egy sámán bemennek egy bárba...", ja, vagy ez nem az? :dirr: (De komolyan, elkezdtem az elején röhögni, mert tisztára úgy kezdődik, mint azok a "háromemberes" viccek. XDDD)
Na, ha idén végre kijönne, annak tényleg örülnék. :) (Ugyanezt a trailert linkelték ugyanitt kb. fél éve, én meg azóta várom, de semmi újat nem hallottam felőle, már féltem, hogy behalt a project, vagy ilyesmi.)
Kép
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Mint MMOs... EZT! EEEEZZZZT!!!!!

Egyébként jó tudni, hogy a Trónok harca szereplőgárdájának a nagyja angol. Így talán még esélyes, hogy én is elkezdem egyszer (ja, SPN-t se nézek másfél hónapja, pónikat meg vagy 3 hónapja).
Az egyéb mondanivalóm meg átviszem másik topicba. :)
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Kiváncsi vagyok, te mire mész vele, azok után, hogy még nekem sem tetszett, pedig nekem aztán igazán alacsonyan van a tetszési küszöbszintem. De ez a sorozat kifejezetten dühített. És nem akartam megnézni az új évadot, de ez a trailer sajna túl epic... Francba. :knife: Mindegy, Tyrion for king. Daenerys for kitchen maid (or whatever).
(Bocs, tényleg off vége! Majd átsasszézunk a sorozatos topicba)
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Ayla: Sajnos a könyv szerint a mások még mindig a falakon túl "buliznak". Kár pedig de jo lenne ha meglódulna a élőholt sereg és letaposná az egymás ellen vonulgató kerge vezéreket. :)

Mindenki tök jól el van miközben közeleg a tél...
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Titkos lehet én linkeltem azt is féléve, csak mostmár aktuálisabb XD Nagyon várom és fél évvel ezelőtt is mondták hogy csak most tavasszal lesz kész.

Jim: pedig dejólenne végre a tömény fantasy is...
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Most nézek be jó ég tudja mióta a topicba, és mit látok? Iron Sky. Hát, az az, amit muszáj lesz néznem :vigyor: A Laibach-zenére is kíváncsi vagyok alatta...
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Alvaro: Dettó :thumb:

Találtam egy kis animációs nyalánkságot kint nagysiker nálunk majd meglátjuk mindenesetre ígéretes. :D

Lorax -> http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... bHdzTUNw-4
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Ez a Lorax határozottan nagyon érdekesnek ígérkezik, még úgyis, hogy tiszta beszívott. Egyedül az a fura, hogy a gyereknek milyen öreg hangja van. Zack Efron, de... valahogy nem passzol össze a látvánnyal. ^^"
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Ja, Zack Efron szerintem is túlkoros a szerepre... legalábbis a hangja. ^^ Az óriási, szőrös mogyi viszont jópofának tűnik. XD
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

A mordályos nyul írta:Hát ez nagyon :shock:
http://www.youtube.com/watch?v=ul4CZrnEFxU
*pislog* lol... i guess... ez valami vagy epikus lesz, vagy borzalmasan szörnyű és monoton 10 percnél tovább... hát várjuk, h mi lesz belőle XD

*lesz? tavalyi film, mindjárt keresek kritikát XD

*illetve... áprilisban mutatják be "normálisan" az amcsiknál, de a premier vetítés a tavalyi torontói filmfesztiválon volt
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Hú, már azt hittem, én néztem be, de a mozikban tényleg csak tavasszal lesz. :)
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Mariko »

A mordályos nyul írta:Hát ez nagyon :shock:
http://www.youtube.com/watch?v=ul4CZrnEFxU
Ez állat! XD Tuti nézős lesz. Vagy nagyon gáz lesz, vagy nagyon jó. :vigyor:
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Mariko írta:Ez állat! XD Tuti nézős lesz. Vagy nagyon gáz lesz, vagy nagyon jó. :vigyor:
+1 :) Az ötlet maga zseniális, és kellett már egy ilyen film, csak azt csodálom, hogy be merték vállalni. XD Szal már csak a kivitelezést lehet elszúrni, amit remélem, hogy nem fognak. (Aztán ne az legyen nekem a végén, hogy hapsikámék belátják, hogy mégis milyen jó az amerikai álom. :? Szegénynek úgyis agytumora van, az a minimum, hogy hősi halott lesz.)
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: scineram »

Már nem azért, de nem ezt csinálta Michael Douglas is? Vagy legalább valami hasonlót.
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

A mordályos nyul írta:Hát ez nagyon :shock:
http://www.youtube.com/watch?v=ul4CZrnEFxU
Ez jó . :)
Kár hogy a világ csak a felszínen ilyen de vígjátéknak első rangú. :cool:
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: anubys »

Közeleg a Prometheus bemutatója. Idén eddig az első és egyetlen film, ami érdekel...
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Válasz küldése