Hamarosan a Mozikban!

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Tudnám értékelni, ha a Madoka: Rebellion Story-ról írhatnék ebben a topikban, de az a hajó sajnos elment, mikor ide születtem :hammer: Mindenesetre nagyon rá vagyon indulva, igyekszem viszonylag kevés spoilert összeszedni, de sokára lesz, mire kiadják, vetíteni meg nem fogják errefele...
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

off
@Rui: A Man of Steel (amit amúgy most szólok, h nem láttam) egyes jeleneteivel nem az volt a baj, hogy már a Smallville-ben is láthattuk. Hanem az, hogy az első Superman filmben, a rajzfilmben és számolatlan változatban képregényben is láttuk. Nagyjából nincs olyan a földön szerintem, akit érdekelt a MoS és ne tudná, hogy: Supermannek mi a backstory-ja röviden.
Also a kriptoniak ugyanúgy sebezhetőek, mint az emberek, csak az arányok mások. A gyengéjük a kriptonit, de szerintem ha Clarkot bedobnánk egy napba (egy olyan napba, amiből pont az írói önkény nem mondaná azt, hogy ebből az erejét tudná nyerni) akkor ugyanúgy pillanatok alatt sülnének ropogósra, mint bármi más. (Ha úgy általában sebezhetetlenek lennének, akkor ugye a Kripton felrobbanása értelemszerűen csak némi kellemetlenséget okozott volna ugye.) Ergo egy teljes erejében lévő kriptoni lehet, hogy el tud bánni egy másikkal, attól még, hogy földi halandó embernek valszeg ehhez egy kriptonit is szükséges lenne.
/off
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

[off]
Cruel: Szerintem sokat nem vesztettél a Man of Steel-el, mert ahogy már említetted, ezt a történetet sok másik filmben, sorozatban, miegyébben feldolgozták. (A Smallville-t meg azért hoztam példának, mert az konkrétan Clark gimis életéről szól. Azt hiszem addig még követtem a sorozatot, amikor már egyetemre készültek.) A sebezhetetlenséget kicsit furcsán fogalmaztam meg, nem arra gondoltam, hogy semmi esetre sem lehetne megölni őket, de fura volt, hogy egyáltalán nem szerepelt a gyenge pontjuk a filmben, holott ez is hozzátartozik az egész történethez. Azért nem hinném, hogy Zod olyan kispályás lenne, hiszen korábban pont az volt a felállás, hogy pont ő szorongatja meg Superman-t és nem fordítva. Valahogy olyan érzésem volt, hogy Superman még annál is tápabb lett, mint amire korábban emlékeztem.
[/off]

Van még pár film, ami nemsokára érkezik és még érdekel is valamennyire:
47 ronin
Seventh Son
I, Frankenstein

Apropó, lesz Godzilla reboot. :lol: És jön a 4. Transformers film, ezúttal Age of Extinction alcímmel. (Erről is hány bőrt fognak még lerángatni? :?)
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

The secret life of Walter Mitty
Ez most nagyon-nagyon megtetszett! Nagyon remélem, hogy ilyesmi lesz a film is, amilyen ez a trailer: hangulatban, kicsengésben, Ben Stiller által hozott karakter idegesítő-faktorában stb, mert akkor imádni fogom! :D És nagyon remélem, hogy nem követi az eredeti novella, illetve eredeti filmverzió sztoriját abban, hogy tényleg végig csak képzeleg a fazon. Hacsak nem játszák ki a dolgot valami zseniális húzással, szerintem leölné a filmet. Bár szerintem manapság Hollywood nem merné ezt megtenni, meg a trailer sem erre utal. Ezek után "enyhén" Sjámálájn-os húzás lenne. Ha más nem, legalább a gyönyörű tájakban lehet majd gyönyörködni. :)

Spidey!
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Valamelyik nap bogarásztam a funnymama.com-on (ez olyan, mint a 9gag, csak több animés tartalommal) és megláttam egy filmes posztert, ami úgy volt beharangozva, hogy felejtsétek el a Sharknadot és a többit, itt a legújabb cím: Zombeavers. Igen, tényleg zombi hódok. Először azt hittem, hogy csak valaki szórakozott és összedobott egy fan plakátot. Akkor mégis mit keresek itt? Nos, IMDb-n egyszer csak szembe jött velem a trailer és ettől teljesen kiégtem. Szóval tényleg megérkezett az újabb "sikerfilm". :dirr:
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Rui-chan írta:Zombeavers
Ja igen, ezzel én is pár napja szembesültem, határozottan várós. :lol:
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Titkos rossz film topicos Tini Ninja Teknőcös posztja emlékeztetett, hogy terveztem írni ide, mert van pár trailer, ami megér egy postot. :D
Transformers 4 előzetes: Bevallom, amikor megnéztem a szereplők listáját IMDb-n, megakadt a szemem a főszereplő nevén, Cade Yeager. Elkezdett kattogni az agyam, mire hosszas gondolkozás után rájöttem, hogy a Shingeki hivatalos angol kiadásában írják így Eren vezetéknevét, vagyis a Jaeger helyett Yeager, mert ez egy létező vezetéknév. És igen, komolyan ezért érdekel a film. :dirr: Na jó, viccen kívül, habár Bay bácsi eddig sosem lepett meg igazán, ez az új felállás, miszerint vadásszák a Transformereket, akár még jól is elsülhet. Bombázó csajszi persze kell bele, mert nélküle nem lenne igazi, de az új karaktereket nem írnám le előre.
Aztán itt van még az X-men:Days of Future Past második trailere, ami már jóval többet árul el a cselekményről és tényleg sötét lesz a jövő. Tetszik, ahogy váltogat a múlt és a jövő között, így mutatva be a karaktereket. Jól láttam, hogy szerepleni fog benne Psylocke? Tökre örülnék neki, mert őt nagyon kedvelem. Vagy a rózsaszín hajú csajszi Blink lenne? Most is Rozsomák lesz a főszerepben, viszont kezdi felütni a remény a fejét, mert elég sok mutánst láttam benne, talán további, eddig mellőzött szereplőket is bemutatnak. Van egy olyan érzésem, hogy a két Professzor és a két Magneto lazán el fogják vinni a hátukon a filmet.
Amire még felfigyeltem, szintén egy Marvel film, méghozzá a Guardians of the Galaxy. Ebben nem voltam biztos, hogy meg akarom nézni, de az előzetes maximálisan meggyőzött. :vigyor: Ha a film is annyira veszi majd komolyan magát, mint ahogy a trailer, akkor nagyon jól fogok szórakozni. A gattling gun-os mosómedve már megvett kilóra. XD A zenéje szuper, de lehet pofára fogok esni, mert csak a trailerben szerepel. Volt már rá példa. Egyébként Karen Gillan is szerepelni fog benne, méghozzá elég jól elmaszkírozva.

Néhány film még érdekelni fog, már csak a lulz kedvéért is, pl. Godzilla. Azt mondják ez az eredeti rebootja lesz, hát majd kiderül. Aztán a Jupiter Ascending is érdekel, illetve az Edge of Tomorrow került még fel a listámra, kíváncsi vagyok milyen lesz. Ha jól tudom egy light novel filmadaptációja.
Kép
selia
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2008.12.05. 22:01

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: selia »

Edge of tomorrow
Sőt manga is van belőle, All you need is kill címen fut és nem más rajzolja, mint Obata Takeshi.
Különben egész jó, követem :)
Biztos jó lesz a film is, bár a trailerben nekem Tom Cruise furcsa volt, mint 'mecha harcos' de szerintem ez csak azért van mert a szemem már hozzászokott a mangában látott mechákhoz, így a filmben lévő páncélok kicsit furán hatottak. Mondjuk tény, hogy Tom Cruise elég jól hozza ezeket a jövőért harcoló katona figurákat :)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Rui-chan írta:Amire még felfigyeltem, szintén egy Marvel film, méghozzá a Guardians of the Galaxy. Ebben nem voltam biztos, hogy meg akarom nézni, de az előzetes maximálisan meggyőzött. :vigyor: Ha a film is annyira veszi majd komolyan magát, mint ahogy a trailer, akkor nagyon jól fogok szórakozni. A gattling gun-os mosómedve már megvett kilóra. XD A zenéje szuper, de lehet pofára fogok esni, mert csak a trailerben szerepel. Volt már rá példa. Egyébként Karen Gillan is szerepelni fog benne, méghozzá elég jól elmaszkírozva.
Én is így voltam vele. XD Eleinte nem igazán tudtam, hogy mire számítsak, de a trailer utána egyből az egyik legvárósabb Marvel film lett belőle számomra. XD És igen, a mosómedve a legjobb! XD Meg az eddig lúzernek kinéző srác. (Aztán lehet, hogy kamu az egész, volt, aki írta, hogy talán szándékosan hagyják elfogatni magukat a sztori érdekében. XD Az a lebukás a trailer elején legalábbis kellően béna volt ahhoz, hogy akár ezt is elhiggyem. XD) Ezek a "Doctor Who cameók" meg viccesek, ugye a Thor 2-ben meg Christopher Eccleston volt Malekith. XD (Meg a Hobbitban Sylvester McCoy Radagast, csak az mondjuk nem Marvel film. XD) És igen, az a zene rulez. :vigyor: Mondjuk abban én is kételkedek, hogy a film során elhangzik-e, de ha az stáblista alá berakják, már elégedett leszek. XD

Amúgy Bay filmjeivel (főleg a teknősökkel) pont ez a bajom: miért nem lehet csak egy fokkal komolytalanabbra venni a dolgokat? Valaki írta kommentekben, hogy "Mit vártok, szombat reggeli rajzfilmekből készít mozifilmeket!" Pont azt várom! Hogy legalább azoknak a vicces hangulatából az 1/10 visszajöjjön! Ilyen Guardians of the Galaxy stílusú trailer (meg film) kellett volna a teknősöknek is, nem ilyen "a világunk veszélyben van, de a hadsereg megcsinálja a szuperkatonákat és van Megan Foxunk is, blablabla, robbanás, hadsereg, stb.", már nem is figyelek... Következő mi lesz? My Little Pony live action és Bay majd ezekkel a lovakkal forgatja le, vagy mi? :dirr:
Rui-chan írta:Aztán a Jupiter Ascending is érdekel
Az engem is, mivel a Mátrix is tetszett (a 2-3 mondjuk nagy csalódás volt ^^"), a Felhőatlasz pedig még annál is jobban, úgyhogy remélem, hogy most is valami epic filmet raknak nekünk össze a fiúk. :)
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Rui-chan írta: Amire még felfigyeltem, szintén egy Marvel film, méghozzá a Guardians of the Galaxy. Ebben nem voltam biztos, hogy meg akarom nézni, de az előzetes maximálisan meggyőzött. :vigyor: Ha a film is annyira veszi majd komolyan magát, mint ahogy a trailer, akkor nagyon jól fogok szórakozni. A gattling gun-os mosómedve már megvett kilóra. XD A zenéje szuper, de lehet pofára fogok esni, mert csak a trailerben szerepel. Volt már rá példa. Egyébként Karen Gillan is szerepelni fog benne, méghozzá elég jól elmaszkírozva.
Itt is ugyanez a helyzet. Felkeltette annyira érdeklődésemet, hogy beleástam magam a Marvel kozmikusabb részébe és most nagyban olvasom az Anhalitation event-et. ... Remélem jó lesz, mert a legutóbbi két Marvel film némileg csalóds volt. ... Bár addig is még Captain America 2 egy hét múlva.
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Ezt láttátok már?

http://youtu.be/B8s_1UcdoNI

Jónak ígérkezik :D és NAGYON furcsának.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Androsama
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2014.07.12. 09:14
Nem:
Tartózkodási hely: Amestris
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Androsama »

Ayla írta:Ezt láttátok már?

http://youtu.be/B8s_1UcdoNI

Jónak ígérkezik :D és NAGYON furcsának.
Érdekesnek néz ki, de Daniel Radcliffe azért nem egy akkora színész szerintem. A HP-ben jó volt, meg a Fekete ruhás nőben is, de kb. ennyi. A film meg... ez most horror, vagy vígjáték akar lenni? Mert nem tudom eldönteni. ::jcrazy::
"Az élethez életet kell áldozni"

(Envy - Fullmetal Alchemist)

Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Ayla írta:Ezt láttátok már?

http://youtu.be/B8s_1UcdoNI

Jónak ígérkezik :D és NAGYON furcsának.
Ó, már megtaláltam, és teljesen rácuppantam! Nagyon ígéretes, és meggyőzött, hogy Daniel is kinőtte a gyerekszínészetet. A Fekete ruhás nőt nem láttam, nem is nagyon érdekelt (bár lehet még bepótolom valamikor), a HP-ben meg... ehh, gyerek volt, nyilván nem lehet elvárni, hogy jól játsszon. (Nem volt rossz, csak... gyerekszínész, na :D )

Ó, ez jó pszichológiai eltorzulásos filmnek ígérkezik, várom! :)
Androsama írta:A HP-ben jó volt, meg a Fekete ruhás nőben is, de kb. ennyi.
A többi szerepében is láttad?
Androsama
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2014.07.12. 09:14
Nem:
Tartózkodási hely: Amestris
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Androsama »

Ja, még láttam a David Copperfieldben. Nem tudom, annyira nem tehetséges, mint amennyire azt hiszi magáról. De ez az én véleményem. Persze kétségbeesetten akar kitörni Harry szerepéből, mert már rendez, meg forgatókönyvet is ír. De mindegy. Tudod, kinek mi. Sokan, akik gyerekszínészként jók, felnőttként már nem igazán tudnak érvényesülni, akárhogy is kapálóznak. Ez sajnos Danielre is igaz. De mint mondtam, ez az én véleményem. Ki hogy látja.
"Az élethez életet kell áldozni"

(Envy - Fullmetal Alchemist)

Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

De hát abban méginkább kis töpszli volt! :P
Ha azt mondtad, hogy a HPben is jó volt meg a feketeruhásban is, akkor mire mondod, hogy nem jó? (Főleg, hogy ahogy nézem, ebben a trailerben is jó, maga a film meg még ugye ki tudja.)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ayla írta:Ezt láttátok már?

http://youtu.be/B8s_1UcdoNI

Jónak ígérkezik :D és NAGYON furcsának.
Amikor először láttam a trailert, tök jót röhögtem rajta, szóval már csak "for the lulz" alapon is várós a film. :lol:
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Szerintem Daniel Radcliff jó színész lesz egyszer valamikor. Most egyenlőre ott tart, hogy ez a filme lehet sokat segít neki is nem csak nekünk nézőknek elfogadni őt másképp.

A Harry Potterben kb láthatatlan volt nekem, lelki szemeim előtt folyton a könyves verziót láttam a mozivásznon. Akkor vettem észre, hogy Daniel Radcliff mint JÓ színész játsza Harryt amikor volt pár olyan jelenet amit gyönyörűen el tudott adni.

Szerintem rá mondhatjuk, hogy türelem rózsát terem.

A film meg engem arra a másik trailerre emlékeztet amiről film soha nem jött ki: a Knights of Badassadom vagymi. Az is egyszerre volt nagyon lol és nagyon horror. Ha ilyesmit jól rendeznek meg általában ütős a végeredmény. :)
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ayla írta:A film meg engem arra a másik trailerre emlékeztet amiről film soha nem jött ki: a Knights of Badassadom vagymi.
A jó hír az, hogy azt idén végre kiszenvedték, a rossz hír, hogy ahhoz képest, hogy hány évig készült, nem lett semmivel sem jobb, mint az ilyen átlag tini vígjátékok, amiket jobb helyeken három hónap alatt összerántanak, nem pedig évekig készítenek, mint Peter Jackson a Gyűrűk Urát. :dirr: (Jó, még nem láttam végig, de amennyit eddig láttam belőle, az nem épp bizakodásra adott okot. ^^")
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Én most ezt várom. :)
Oké, eddig nem úgy tűnik, mintha nagyon más lenne a mostanában divatos tini-disztopiáktól (Éhezők viadala, A beavatott), de azért adok ennek a filmnek egy esélyt. A könyv első kötete le van töltve, viszont addig egy betűt nem merek elolvasni, amíg nem láttam a filmet. Általában jobb előbb a mozgóképes változatot megismerni.
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Ayla »

ez nagyon bejövős!! és nincs is messze a premier! Fú, ebből mozi lesz!

Amúgy csak engem emlékeztet ez egy nagyon népszerű animének a kezdésére? :D Mármint, én nem láttam a Shingeki no Kjoujinból csak vagy 15 percet, az első részből és ez így most megdöbbentően hasonló környezet volt a fallal stb. :D
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Divattinidisztópia? Kit érdekel? Jöhet. :D
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Mariko »

A tinidisztópiákért nem rajongok, de ez érdekesnek tűnik. Amikor meghallottam a labirintus szót, akkor egy pillanatig azt hittem, hogy végre elkészül az Incarceron mozi (a címet csak utána néztem meg ^^'), de úgy tűnik, arra még várni kell. :(
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Avengers: Age of Ultron előzetes :cool:
Már megint próbálnak valami grandiózusabbat létrehozni, mint előtte volt. Kíváncsi vagyok rá, így az előzetes alapján jónak ígérkezik, aztán úgyis kiderül, hogy mit hoznak össze.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Rui-chan írta:Avengers: Age of Ultron előzetes :cool:
Már megint próbálnak valami grandiózusabbat létrehozni, mint előtte volt. Kíváncsi vagyok rá, így az előzetes alapján jónak ígérkezik, aztán úgyis kiderül, hogy mit hoznak össze.
Maga az akció nagyon jónak tűnik (kb.: "Bosszúállók vs Terminátorok" XD), de azért remélem, hogy szokás szerint ez a Marvel film is tele lesz tömve poénokkal, főleg, hogy az első Bosszúállókon kapásból többet lehetett röhögni, mint az abban az évben kijött, hivatalosan vígjátéknak címzett filmeken. XD
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Ja a lelopott videóra való is marha jó volt a reakció.

Marvel: Dammit Hydra! :vigyor:

https://33.media.tumblr.com/9563ddaa7a9 ... o1_500.png
Válasz küldése