Hamarosan a Mozikban!

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Mindenki nyugodjon le, a best of Oroszlán király feldolgozást már rég elkészítették. Másrészt meg a Disney továbbra sem ismerte el Kimba ellopását, szóval fúj.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

iskariotes írta: 2019.06.27. 20:12 Mindenki nyugodjon le, a best of Oroszlán király feldolgozást már rég elkészítették. Másrészt meg a Disney továbbra sem ismerte el Kimba ellopását, szóval fúj.
Gyönyörű musical, méltó a TV sorozat szellemiségéhez. :lol:

Ehhez a Disney témához: Én amúgy pont csak azt mertem megnézni, amiről látszott, hogy vagy konkrétan totálisan kifordítja a mesét (pl. Demóna), vagy olyan szinten felturbózza, mintha valami "patchelt", fullextrás kiadás lenne az eredetihez képest (pl. A dzsungel könyve), de már ezeknél is volt, amin húztam a számat (pl. A dzsungel könyve végén ott izgul az ember, hogy "fú, dehát mindezek után hogyan fog tőlük elbúcsúzni Maugli, ez még szomorúbb lesz, mint az eredeti vége...", mire a Disney: "LOL, nope. :D", mire én: "WTF?????"), miután meg ráálltak arra, hogy ezen filmek nagy része gyakorlatilag a korábbi rajzfilm egy-az-egybeni copy+paste változata volt, épp csak élőszereplős feldolgozásban és szarabb forgatókönyvvel, színészekkel, látvánnyal, stb., valahogy még letöltve sem akaródzik rájuk vennem magam, nem hogy moziban ezekért pénzt adjak. (Lásd Szépség és a szörny, az Aladdin dettó ilyen lett, valszeg az Oroszlánkirály is ilyen lesz az eddig látottak alapján. Jó, a Dumbóhoz írtak plusz dolgokat, de ott meg nem igazán érdekel a direkt a film kedvéért beleerőltetett "filler emberek" mindennapi problémája, én a repülő elefántért jöttem. :lol: ) Pedig maga az ötlet szvsz nem lenne rossz, csak na, nagyon érződik ezeknek a legtöbbjén, hogy szimpla "cashgrab" filmek, amik nem annyira a minőségre, mint inkább a nosztalgiára építenek. Valamelyik videós mondta is, hogy ott vannak pl. a különböző musical feldolgozások a Disney rajzfilmekből, amik ugye szintén élőszereplősök, szintén nem mindig követik halálpontosan az alapfilmet, de ettől még úgy érzed, hogy mégis hozzáadnak valami pluszt az eredetihez. (Mint pl. a Notre Dame-i toronyőrnél, ahol a musical verzióban Frollo karaktere lett több szempontból erősen átírva, ám ez mégsem vált a kárára, sőt. Ezt az Oroszlánkirályt amúgy egyetlen ok miatt minimum letöltve mégis meg akarom majd nézni, az pedig az, hogy végre így X év után meg fogom tudni, hogy pontosan milyen állatokra gondoltak a készítők ennél vagy annál a karakternél. Ugye a rajzfilmben pusztán a látvány miatt nem egy állatot átrajzoltak ahhoz képest, amilyennek kinéz, pl. Zazu egy eredetileg sokkal fakóbb madár, nem pedig a szivárvány minden színében pompázó kék-sárga-vörös állat. XD És 10 évesen ezen "görcsöltem", hogy "dehát ez melyik madárfaj, hát egyikhez sem passzol, OMG!!!!" XDDDD Na, viszont mivel most jön ez a "realisztikus állatos" film, ezért legalább arra figyeltek, hogy tényleg úgy nézzenek ki, ahogy a valóságban is. Pl. Rafikire rákeresve anno mindenhol azt írták, hogy ő egy babuin lenne, ami megint csak nem állt össze, hiszen ahogy a képen is látni, ez egy teljesen egyszínű barna állat, nem egy vörös pofájú-kék seggű majom. XDDD Ellenben a trailerben egyből kiderült, hogy Rafiki valóban egy vén mandrill és máris stimmelnek a színek, meg minden... :D (Még ha egy valódi hím mandrillhoz képest ritka fakó és csenevész is lett, dehát gondolom ezzel a korát próbálták érzékeltetni.) Aztán: Timon kurvára nem rókamanguszta, ahogy anno ezer és egy magyar Oroszlánkirály ismertetőben írták, hanem szurikáta. Ez a két állat nem szinonimája egymásnak, nem is ugyanaz a faj! (Bár valamennyire valóban rokonok.) Jó, mondjuk pont Timont a rajzfilm is annyira jellegzetesre rajzolta meg, hogy őt már a 2D-s változatban is viszonylag könnyű volt beazonosítani, de a trailer alapján végre ez is egyértelmű lett. :) Aztán végre kiderült az is, ami szintén sejthető volt, de még sosem láttam sehol egyértelműen kimondva: Senziék foltos hiénák, Afrikában ugyanis négy különböző hiénafaj is él és engem mindig zavart, hogy nem mondták ki egyértelműen, hogy ők melyek. XDDD Ja, illetve ezekhez a fentiekhez kapcsolódva gondolom az olyan ordító biológiai hibák is ki lesznek javítva, amik ugyan nézés közben nekem sem tűntek fel, ám amikor utólag szóltak róla mások, én is facepalmoltam egyet. (Pl. ami most beugrik: amikor Szimba énekli az I just can't wait to be king!-et, ugye az állatok így "koszorúba" állnak összes és a sok antilop, strucc, meg hasonló, afrikai szavannához kötődő egyéb állatfaj mellett hirtelen megjelenik egy gyűrűnyi sörényes hangyász is...ami a dél-amerikai pampán él. :lol: Gondolom ők voltak a vendégtársulat, akiket külön emiatt a dal miatt meghívott a király... XDDD) Persze mindezekkel együtt maga a film szerintem még így is simán olyan élmény lesz az eredetivel összevetve, mint nemes olasz bor után valami vizezett, pancsolt fröccsöt inni, de legalább választ fogok kapni ezekre a fenti, 20+ éve kínzó kérdéseimre. XDDD

Edit: Ez közben ugrott be:
iskariotes írta: 2019.06.27. 20:12Másrészt meg a Disney továbbra sem ismerte el Kimba ellopását, szóval fúj.
Meg gondolom a Nadia lenyúlását sem. :D (Amúgy komolyan, ezt olvassátok végig, meg a szöveg alatti linken a képeket is nyissátok majd meg, azért nem kicsit kemény ez sem... XD Szerintem ebből csak azért nem lett akkora "botrány", mint a Kimba-Oroszlánkirályból, mert maga az Atlantisz film épp a Disney egyik "leszálló ágú" korszakában készült, ergo nem lett annyira jó/sikeres a film, hogy igazán megérje hőbörögni miatta. Meg azért valljuk be, maga a Nadia sem az a "minden animerajongó TOP 10-es listájában szereplő" sorozat, nem rossz, de azért még a Gainax-fanok sem ezt rakják első helyre a listájukon, egy Tezuka mangával/animével összevetve meg nyilván végképp kevésbé ismert/népszerű.)
Kép
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

^^ Hát gratulálok, hogy te ilyenekre emlékszel én gyakorlatilag semmire. Most így komolyabban probáltam valamire is vissza gondolni, de nem nagyon ugrott be semmi.

Az Atlantiszt egyrészt nem láttam, de köszi az írást számomra így meggyöző volt. És márcsak megkellene nézni ahogyan a Mulant is, de hát azt úgyis tudjátok, hogy miért.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Gondoltam, megnézem milyen történelmi vagy háborús filmünk lesz a közeljövőben moziban, amire megéri majd beülni, ha már A fegyvertelen katona is elég decens volt. Hát van olyan, hogy Midway, és Roland Emmerich rendezi... kaptok 3 másodpercet fedezékbe vonulni.

3...
2...
1...

RAGE: Már az elején az előzetes sikeresen felk*rta az agyamat. Kislány végignézi Pearl Harbor bombázását, rendben, talán lesz valami értelme, vagy az egyik matróz vagy pilóta családja lesznek. Hát, a későbbiek okán fogjuk rá, de csak töltelék már az elején, jujci mekkora sokk volt a dilettáns amerikai hadvezetés és politika kudarca, nem beszélve a japán csődről, ami az időzítést illette az ultimátummal. Mert ugye, az lett volna, hogy percekkel előbb kapják kézhez az ultimátumot az amcsik, és aztán repülnek a Zérók, Nakajimák és társaik Pearlre. Ennyit még tolerálna az ember laza csukló mozdulattal, de mi az már, hogy úgy remeg a ház, hogy odakint semmit se hallanak a bombázásból? Vagy abból, hogy az Arizona épp megemelkedik a vízből és kettérobban?! Mivel szigetelték azt a könnyű faházas szerkezetet és fakeretes ablakokat? Vagy az anyuka nettó süket? De nem az, mert nem úgy beszél, nem hallani a hangján azt, amit a halláskárosultaknál lehet a kissé torz kiejtést... Szóval, csak kell hallja rendesen, ha csak nem egy tankkal szivattyúzzák a vizet a mosogatóba.
Meg mi az, hogy a repülők a civil létesítmények közt sortüzelnek? Persze, egy csomó matrózt látunk, de az a kórház környéke, nem pedig a támaszpont, amit ténylegesen támadtak a japán gépek. A Pearl Harborban is rendkívül vérlázító volt ez a fajta antagonizálás, a becstelenség fokának kimaxolása, hogy civileket, civil járműveket és létesítményeket lövettek szét a filmen, miközben szenvedtek a matrózok, készültek megfulladni vagy épp az életükért küzdtek. Most viszik tovább a kreténséget. Nagyszerű.
De tovább megyek... Muszáj pont Pearl Harborral kezdeni a filmet? De komolyan kérdem. Az 1976-os képes volt mellőzni teljes egészében, elégnek érezte, hogy csak megemlíti, hogy oké, megtörtént, háborúban állunk, most már találjuk meg hova akarnak legközelebb támadni, hadd kenjük el a szájukat. És abban a film első fele erről szól, a második a tényleges csata. Itt meg? Elviszi valószínűleg az első 10-20 percet vagy félórát Pearl (most még poszt-produkcióban van, de tuti nem lesz több 2 óránál), majd szájkaratéznek az amerikai tábornokok és admirálisok, ahogy azt teszik a filmen, az egyik zseni a kisujjából az asztalra szarja, hogy Midway-nél csapnak le, és van olyan tökös legény, hogy beszól Washingtonnak, hogy idióták tologatják ott az aktáikat.
És persze, hogy emiatt is tele lesz cukormázas, szívószállal olajat szopkodó és bombákat szaró fehér fejű réti sasos szabadságpátosszal, mert ott a kiírás, hogy "amikor megtámadták a szabadságunkat". Hát, b+, tettetek érte, indiánirtó kretén migránsnépség. Ja, meg a kötelező szerelmi szál, a féltés, hogy jaj, elvesztem a szerelmem/házastársam... Már bocs, de Michael Bay Pearl Harborában is az ölte meg a filmet. De Emmerich stílusát ismerve itt tutira az egész űrkitöltő alibizés lesz, mert nem tud vele mit kezdeni. Akkor már inkább nézném az asztaltársaságban szájkaratézó admiralitást.
Aláírom, rohadt látványos lesz ez, de azért ne b@ssza meg a qrva élet, hogy már csak így lehet egy történetet előadni. Legyen látványos, a történelmi hitelesség meg mehet a kukába a legnagyobb lendülettel. Az 1976-osban az volt a szép, hogy mutatta mindkét oldalt, hagyta kibontakozni, és az volt 132 perces. A színészgárdáról nem mondok semmit, mert azért olyan nevek ellen, mint Charlton Heston, Henry Fonda, James Coburn, Glenn Ford és Toshirou Mifune baromi nehéz labdába rúgni még úgyis, hogy alig színészkedtek azok a vásznon.

::argh:: :computer:
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
Nightbird
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2019.04.17. 07:12
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Nightbird »

Ricz írta: 2019.07.04. 09:52 Gondoltam, megnézem milyen történelmi vagy háborús filmünk lesz a közeljövőben moziban, amire megéri majd beülni, ha már A fegyvertelen katona is elég decens volt. Hát van olyan, hogy Midway, és Roland Emmerich rendezi... kaptok 3 másodpercet fedezékbe vonulni.

3...
2...
1...

RAGE: Már az elején az előzetes sikeresen felk*rta az agyamat. Kislány végignézi Pearl Harbor bombázását, rendben, talán lesz valami értelme, vagy az egyik matróz vagy pilóta családja lesznek. Hát, a későbbiek okán fogjuk rá, de csak töltelék már az elején, jujci mekkora sokk volt a dilettáns amerikai hadvezetés és politika kudarca, nem beszélve a japán csődről, ami az időzítést illette az ultimátummal. Mert ugye, az lett volna, hogy percekkel előbb kapják kézhez az ultimátumot az amcsik, és aztán repülnek a Zérók, Nakajimák és társaik Pearlre. Ennyit még tolerálna az ember laza csukló mozdulattal, de mi az már, hogy úgy remeg a ház, hogy odakint semmit se hallanak a bombázásból? Vagy abból, hogy az Arizona épp megemelkedik a vízből és kettérobban?! Mivel szigetelték azt a könnyű faházas szerkezetet és fakeretes ablakokat? Vagy az anyuka nettó süket? De nem az, mert nem úgy beszél, nem hallani a hangján azt, amit a halláskárosultaknál lehet a kissé torz kiejtést... Szóval, csak kell hallja rendesen, ha csak nem egy tankkal szivattyúzzák a vizet a mosogatóba.
Meg mi az, hogy a repülők a civil létesítmények közt sortüzelnek? Persze, egy csomó matrózt látunk, de az a kórház környéke, nem pedig a támaszpont, amit ténylegesen támadtak a japán gépek. A Pearl Harborban is rendkívül vérlázító volt ez a fajta antagonizálás, a becstelenség fokának kimaxolása, hogy civileket, civil járműveket és létesítményeket lövettek szét a filmen, miközben szenvedtek a matrózok, készültek megfulladni vagy épp az életükért küzdtek. Most viszik tovább a kreténséget. Nagyszerű.
De tovább megyek... Muszáj pont Pearl Harborral kezdeni a filmet? De komolyan kérdem. Az 1976-os képes volt mellőzni teljes egészében, elégnek érezte, hogy csak megemlíti, hogy oké, megtörtént, háborúban állunk, most már találjuk meg hova akarnak legközelebb támadni, hadd kenjük el a szájukat. És abban a film első fele erről szól, a második a tényleges csata. Itt meg? Elviszi valószínűleg az első 10-20 percet vagy félórát Pearl (most még poszt-produkcióban van, de tuti nem lesz több 2 óránál), majd szájkaratéznek az amerikai tábornokok és admirálisok, ahogy azt teszik a filmen, az egyik zseni a kisujjából az asztalra szarja, hogy Midway-nél csapnak le, és van olyan tökös legény, hogy beszól Washingtonnak, hogy idióták tologatják ott az aktáikat.
És persze, hogy emiatt is tele lesz cukormázas, szívószállal olajat szopkodó és bombákat szaró fehér fejű réti sasos szabadságpátosszal, mert ott a kiírás, hogy "amikor megtámadták a szabadságunkat". Hát, b+, tettetek érte, indiánirtó kretén migránsnépség. Ja, meg a kötelező szerelmi szál, a féltés, hogy jaj, elvesztem a szerelmem/házastársam... Már bocs, de Michael Bay Pearl Harborában is az ölte meg a filmet. De Emmerich stílusát ismerve itt tutira az egész űrkitöltő alibizés lesz, mert nem tud vele mit kezdeni. Akkor már inkább nézném az asztaltársaságban szájkaratézó admiralitást.
Aláírom, rohadt látványos lesz ez, de azért ne b@ssza meg a qrva élet, hogy már csak így lehet egy történetet előadni. Legyen látványos, a történelmi hitelesség meg mehet a kukába a legnagyobb lendülettel. Az 1976-osban az volt a szép, hogy mutatta mindkét oldalt, hagyta kibontakozni, és az volt 132 perces. A színészgárdáról nem mondok semmit, mert azért olyan nevek ellen, mint Charlton Heston, Henry Fonda, James Coburn, Glenn Ford és Toshirou Mifune baromi nehéz labdába rúgni még úgyis, hogy alig színészkedtek azok a vásznon.

::argh:: :computer:

Egyébként még én is mondanék pár dolgot a filmről.
Emlékszek még a Michael Bay által rendezett Pearl Harbornál ott is támadták a Zerok a civileket és civil épületeket.
Nekem is felmerült bennem ez a trailer megtekintésénél, hogy máris pearl harborral kezdenek. Én is biztos vagyok abban, hogy a filmből felemészt max 30 percet.
Meg ott van a trailerben a pár másodperc erejéig még látható a Doolitle támadás, ami biztos elvesz 5-10 percet ha nem többet. Bár remélem nem így lesz.
És ha már ennyire fogja mutatni azokat eseményeket amik Midway előtt történtek, akkor ennyi erővel más címet is lehetne adni a filmnek.

Novemberig még bármi kiderülhet.
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Na igen, a Doolittle-hadművelet meg a másik, amit minek beleerőltetni (azon kívül, hogy a tényleges bosszúcsapás ez volt PH-ért, és a Bay filmben több jelentősége és szerepe volt (ezáltal oka is), mint itt - szóval ez is maradhatott volna nyugodtan említés szintjén). Bár elég hellyel-közzel van ott, Midway ugyanis az a csata, ami gyökeresen megváltoztatta a tengeri hadviselést, hiszen ott csapott össze először hordozó hordozókkal. De még az időemésztés még nem akkora baj, csak,.. Kezdjük ott, hogy az 1976-os 2 órás film szerkezete azért 1 óra előkészítés és 1 óra csata (és akkor nagylelkű voltam, mert belevettem a hajók felfejlődését), mert nem volt annyi felhasználható archív felvétel az ütközet jeleneteihez, mivel azokat klasszikus háborús filmes eszközként ezekkel pótolták ki. Viszont sokkal több volt az előkészítés, a katonai oldalak bemutatása, ahogy terveznek, számolnak, megy a "hírszerzési csata" és a politikai adok-kapok, ami megelőzte. Hogy az amerikai támaszpont is mennyire nem volt felkészítve úgy a nagy büdös semmire. És lehet tippelni, hogy mit áldoz be Emmeriuch azért, mert annak bemutatásához sem ért.
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
Foma
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2017.11.04. 20:58
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Foma »

Látom Ricz, neked is felcseszte az agyad ez a cukormázas Midway. :) Azon amúgy néztem én is, hogy minek ide keverni a Doolittle-akciót is? Ez gyakorlatilag a Pearl Harbor 2.0 lesz, Bay bácsi nélkül. Sajnos az amerikaiak manapság csak elvétve tudnak értékelhető történelmi filmet készíteni. Kb. hasonló gondolatok gomolyogtak bennem is, mikor láttam a trailert.
Kép
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Ricz »

1917 - Na, még egy film, amit lehet nekem várni. Ezt azért már jobban, mint Emmerich katasztrófáját, hiszen itt legalább a hitelességre adnak. Bár a kezdő képsorokból azt hittem, hogy első világháborús horror lesz, mint amilyen Az árok (The Trench, 1999) volt vagy A végzet őrei (Deathwatch, 2002) voltak. De így is megfelel, az elbaltázott katonai művelet megoldásával és a futárfeladattal.
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

Ricz írta: 2019.09.17. 09:19 1917 - Na, még egy film, amit lehet nekem várni.
A trailer egyáltalán nem csigázott fel. :D Egyedül Benedict Cumberbatch felbukkanására kaptam fel a fejem.

Nálam most az Ad Astra a várós. Asszem azt is moziban kéne. :D
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Kicsit szkeptikus voltam a Jojo Nyuszival szemben, de végül is meggyőzött a magyar feliratos előzetes.
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Kijött az új Mulan trailer. Talán ez lesz az első live action Disney remake, amit megnézek. Sőt, esetleg még moziba is hajlandó leszek elmenni!

Amúgy nem értem az embereket...
"- Miért kell képkockáról képkockára lemásolni a rajzfilmet?"
*A Disney most megváltoztat pár dolgot.*
" - Hol van Mushu? Miért nincsenek benne a dalok? A jóképű kiképző csávót akarom!"
:o_O:

Személy szerint nem bánnám, ha visszább vennének a "minden mondat után dalra fakadunk" stílusból. A rajzfilmeknek még jól is áll, viszont a Mulan esetében azt látom, próbálnak jobban hűek maradni az eredetihez.
Kép
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Rui-chan írta: 2019.12.06. 21:32 Kijött az új Mulan trailer. Talán ez lesz az első live action Disney remake, amit megnézek. Sőt, esetleg még moziba is hajlandó leszek elmenni!
Az összes többit eddig kalózba' néztem meg, erre még én is elmennék. Picit közelebb áll az eredeti Hua Mulan sztorihoz, bár amin jót nevettem az a nagyon Assassin Creedes falon futás a xiangnuk részéről.
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Mára is jutott némi érdekesség. :)

Wonder Woman 1984 trailer
Áááááá, már most nagyon tetszik az egész! Messze van még a jövő június, sajnos. Tv sorozat fronton a Stranger Things hozta vissza a '80-as évek hangulatát, és ebben a 2,5 percben a WW is szuperül teljesít. Az is tetszik, hogy kvázi semmit nem tudunk meg a filmről, az maradjon csak "titok" addig, amíg moziban, DVD-n, BD-n lekalózkodva megnézzük. A látványra biztos nem lesz panasz. Arra vagyok a legkíváncsibb, Steve visszatérését vajon hogyan oldják meg.

A Free Guy eddig teljesen elkerülte a figyelmem. Lehet ezt is megnézem moziban. :D A 10 ugyan olyan ingen és nadrágon hangosan felröhögtem. :lol:
Kép
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

>> Mulan: Kicsit furcsa belegondolni, hogy egy olyan színész játssza a szabadságért küzdő nő szerepét, aki egyébként mélyen megveti a szabadságot és nyíltan kiáll a chinazi rezsim mellet. De hát ezért szín-játszó.

>>WW: Várandós.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Alig hiszem el, ma megérkezett az 1-2 hete beígért The New Mutants trailer. :shock: :o
Direkt visszakerestem, 2017. novemberben linkeltem az első kedvcsinálót és már akkor nagyon vártam, hogy moziban nézhessem 2018-ban... A sok csúsztatás, bizonytalanság után már teljesen lemondtam róla. Odáig jutottam, hogy annak is örültem volna, ha közlik, végül a Hulu vagy a Disney+ kapja meg a sugárzási jogokat. Jaj, messze van még az április!
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Surci írta: 2015.04.08. 14:31Amúgy pl. azt sem értem hogy a Dűne-univerumot miért nem szedik elő újra. Az ráadásul amerikai is. Simán van akkora az a világ mint a Star Wars-univerzum, ráadásul az előzménykönyvekkel együtt teljesen fel is van építve az egész történelme is, kiváló alapanyag lehetne egy 6-9 részes űroperának. Van belőle az az ezeréves rossz film (ezvan, sztem gagyi, semmi köze a könyvek hangulatához), és kb ennyi. olyan pénzgyárat lehetne belőle csinálni hogy hihetetlen, nem is értem miért nem csaptak még le rá.
Örülsz? XD
Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Surci »

Titkos írta: 2020.09.11. 03:06 Örülsz? XD
Örülsz. Remélem 3-6 részes lesz, meg lesz előzménytrilógia is, mert az is baromijó sztem. Végre valami ami érdekel is, nemcsak a tízezredik szuperpocok-múvi a moziban.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

^Várom már én is. Készült belőle néhány éve minisorozat, az tetszett, de nagyvásznon lesz az igazi. Btw, a decemberi időpontot még senki ne vésse bele a naptárba, mert újra halasztgatják el a filmek bemutatóit.
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Titkos írta: 2020.09.11. 03:06
Surci írta: 2015.04.08. 14:31Amúgy pl. azt sem értem hogy a Dűne-univerumot miért nem szedik elő újra. Az ráadásul amerikai is. Simán van akkora az a világ mint a Star Wars-univerzum, ráadásul az előzménykönyvekkel együtt teljesen fel is van építve az egész történelme is, kiváló alapanyag lehetne egy 6-9 részes űroperának. Van belőle az az ezeréves rossz film (ezvan, sztem gagyi, semmi köze a könyvek hangulatához), és kb ennyi. olyan pénzgyárat lehetne belőle csinálni hogy hihetetlen, nem is értem miért nem csaptak még le rá.
Örülsz? XD
Dolgok amiket hiányolok, amikor nem vagyok fórumon és mindig szétvigyorgom a fejem amikor látom: Titkos idézve és előásva posztokat xyz évvel ezelőttről, csak hogy felkiálthasson: HA-HA! :lol:

Nagyon várom, mert anno amikor a könyveket olvastam, azt hittem felakasztom magam. A mai napig szeretném azt hinni, hogy a fordítás volt furcsa, de a film kedvéért nekivágok most majd angolul is elolvasni, lássam még mindig a második legrosszabbul megírt valami-e ami valaha olvastam :|
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Utálom, amikor igazam van... Dűne bemutató elhalasztva 2021 október 1-re. :hammer:

Talán a Free Guy még idén megjelenik. Jött ki hozzá új trailer. (Baba O'Riley FTW!)

Tudom, n+1 tini posztapok cucc, mégis nagyon várom! :D
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Én most tökre felhypolódtam. :D Jó zene, szép látvány és igazából a Looney Tunes-on kívüli többi franchise bevonásának is örülök, csak lehetőleg ne Ready Player One süljön ki a dologból, hanem inkább olyan Rontó Ralph-szerűség. :D (Előbbiben ugyanis annyira bíztak benne, hogy a nosztalgia, plusz az ilyen-olyan cameók majd önmagukban elviszik a filmet a hátukon, hogy pont az alapsztori és az alapszereplők lettek rohadt soványak és klisések.) Ja és ha Frédi "YABA-DABA-DOO!"-ját lelassítjátok és visszafelé játsszátok le, akkor annál a jelenetnél igazából az hallatszik, amint a Warner üvölti, hogy "FÚÚÚ, NÉZZÉTEK MENNYI PÉNZÜNK VAN!" :lol: (Viccen kívül, ott Jabberjaw-nak örültem a leginkább, őt tényleg nem láttam vagy 20 éve. XD)
Kép
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Leara »

Titkos írta: 2021.04.04. 21:40 Én most tökre felhypolódtam. :D
Tényleg egész jó, bár én azért csalódtam a CGI animáció miatt :(. Persze nem tudom, mire számítottam :'D.
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Barbie-t és/vagy Oppenheimert látta innen már valaki? Impressziók miatt érdekelne.
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Péter »

Még csak tervezem, de a Barbietól ne várj sokat. Zseniális marketingje van, azt meg kell hagyni, de azon kívül nem több, mint egy sokadik, a Lego mozi 4. fal áttörős csavarját felhasználni próbáló, de azt elég sután csináló woke film. (YT-n Hypnotic, Critical Drinker elég jól kivesézik.)
Kép
Válasz küldése