Hamarosan a Mozikban!

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
Chiigirl
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006.03.29. 15:11
Nem:

Hozzászólás Szerző: Chiigirl »

Ajj de várom már a Karib-tenger kalózai 2-őt!!! :rozsaszintancoloelefant:
"You come on dance with me to the end of the world..."
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Hát nem is tudom... nem vagyok biztos abban, hogy meg tudnák ismételni az eredeti film élményét(főleg poénok szempontjából, bár van egy olyan rész, aminek imádom a zenéjét).
Avatar
Theonyn
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2006.06.27. 17:38
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Theonyn »

jah Karib T.K.2-őt én is várom már! Nagyon jó szinkront választottak a polipfejűnek :-P
Avatar
wolfi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2004.11.30. 18:51
Tartózkodási hely: Pápa - Eger
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: wolfi »

Theonyn írta:Doomról jut eszembe, készül a Quake film!
Engem inkább a Halo film érdekel Peter Jackson rendezésével, és a MAx Payne film, amiről még nem sokat tudni
Halo Peter Jackson-nal!!! :shock: Az nagyon jó lenne, mert Peter J. igen jó rendező szerintem és jó filmet csinálna belőle! Hisz a King Kong is nagyon jó lett (valaki imádja, valaki utálja), vagy a Gyűrük Ura trió,az sem kutya az biztos, vagy a Hullajó ahoz szóljon valaki hozzá!!! :D A Halo játékot én végig vittem érdekes sztorija van, de jó volt. Viszont a zenéje fantasztikus főképp a Halo 2-nek. Nagyon imádom! :wink:
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Halo-t nem PJ rendezi; átült a prodceri székbe. Egyenlőre még nem ismert a rendező személye. 75 milla a terv és most szeptemberben kezdik a forgatást. Bemutató 2008-ban.
May Payne-ről még ennyi infom sincs. Terv szerint valamikot 2007-ben ( valószínűtlennek tűnik... ),nem tudni, kinek a rendezésében , és nem tudni, ki játszik benne...
Avatar
Theonyn
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2006.06.27. 17:38
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Theonyn »

Jó, akkor nem tom, de az biztos, hogy a Halo-hoz köze van Peter Jacksonnak, így csak jó lehet :-P
Még abban reménykedem, hogy a Beyond Good Evilt megfílmesíti P.J. , ugyanis egyik UbiSoftos interjúban azt mondta az akedvenc játéka mindörökké
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Az érdekes egy film lenne...ugráló légpárnás, rakat aknamező... :lol:
Avatar
Theonyn
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2006.06.27. 17:38
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Theonyn »

Hehe...jó vicc

MOst olvastam, hogy készül két másik X-man film...egyik Magneto életéről, a másik Logan (Farkas) életéről fog szólni! A 3 nem volt rossz, ahogy az azelőtti két rész sem, szóval lehet izgulni :-P kb 2007 vége felé már láthatunk belőle valamennyit
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Xelloss írta:Hát nem is tudom... nem vagyok biztos abban, hogy meg tudnák ismételni az eredeti film élményét(főleg poénok szempontjából, bár van egy olyan rész, aminek imádom a zenéjét).
Amik a hivatalos trailerben voltak, azoktól leestem a székről (a magyar trailertől viszont sikítottam ^^"). Csak bízom benne, hogy nem ez az összes poén a filmben. ^^" És ezt is angolul nézem meg, megpróbálkoztam az elsőnél is a magyarral, de 10 másodperc után visszakapcsoltam angolra. ^^" Elnézést a fanoktól.
Kép
Avatar
Theonyn
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2006.06.27. 17:38
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Theonyn »

Megértjük mi :-P
Én pedig most néztem meg a Spiderman 3 trailert! Nagyon jónak ígérkezik, bár még csak sokára mutatják be
Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wagner »

Chiigirl írta:Ajj de várom már a Karib-tenger kalózai 2-őt!!! :rozsaszintancoloelefant:

Én is :D
Avatar
Chiigirl
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006.03.29. 15:11
Nem:

Hozzászólás Szerző: Chiigirl »

július 20-tól lesz..hmm zalaegerszegre akkor kb augusztusra kerül...afranc h nem lakok pesten csak augusztusba megyek de arra már itt is lesz :troll: ajj nemigazság ::box::
"You come on dance with me to the end of the world..."
Avatar
Biiru Seijin
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2006.07.18. 15:13
Tartózkodási hely: ( ◕ ‿‿ ◕ )

Hozzászólás Szerző: Biiru Seijin »

Ugye ma van a Karib tenger kalózai 2 premier, és ha valaki van oylan szerencsés, hogy megnézte: engem az érdekelne, hogy ugye ugyanazok a szinkronhangok, mint amik voltak az egynek? (a reklámban szerintem más hangok vannak, és eléggé elkeserítő...) Valamint az hogy ugyan jó-e lett? :D
MOE - SERIOUS BUSINESS
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

http://www.apple.com/trailers/universal ... large.html

Children of Men

2009ben születik az utolsó ember a világon... utána a nők valamilyen titkozatos oknál fogva nem esnek többé teherbe. 2027-re a világot eluralja a káosz, és a romlottság. Az emberiség a pusztulás felé halad... Egyetlen nő azonban teherbe esik. Clive Owen feladata megakadályozni h az emberiség utolsó reményforrását elpusztítsák.

Szeptember 29től a mozikban. Hazánkba nemtudom mikor érkezik.

-----------------------

http://www.apple.com/trailers/touchston ... large.html

The Prestige

Christian "Batman" Bale és Hugh "Wolverine" Jackman két rivális bűvészt alakít, akik egymással versengenek. A Szemkáprásztató trükkök egyre vadabbak, majd gyilkosságba fordulnak... Misztikum, Rejtély, Akció, Fantasy, Sci-fi... Jólesszez :)

Érkezik idén ősszel.
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Na ez a Prestige érdekesnek tűnik... lehet tudni, hogy felénk mikor jön?
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Teenage Mutant Ninja Turtles

Az alábbi címet azt hiszem nem kell lefordítani senkinek :)
Igazából soha nem voltam egy nagy tini-ninja fan, de egy pillantást vetettem a már kintlevő trailer-re; igazából még nem sokat tudni. Elsőfilmes rendező, nem ismert költségek, bár a bemutatóban látható minőség alapján nem ebbe ölte a studió a költségvetésének nagyrészét. Mindenesetre majd meglátjuk.
Mozistart márc 30. ( jueszéj )
Talán egy letöltést majd megér :wink:
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Én félek tőle... a live action mozifilmek csak akkor voltak élvezetesek mikor még gyerek voltam :) Most már azért jóval nagyobbak az elvárások... de ebből a Trailerből max annyit lehetett leszűrni, h milyen grafikára számíthatunk kb. Így egyelőre nem tudott meggyőzni.
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Teljes egészében CGI lesz, ami mint tudjuk egy film alatt felemészt legalább 60 milliót, ha jó minőségű. És kétlem, hogy ebbe beleinvesztálnának annyit...
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Jövőhéten a MAGYAR Mozikban:

http://www.apple.com/trailers/fox_searc ... g/trailer/

THANK YOU FOR SMOKING

ezmiez: Ez ilyen vígjáték, szítíra komédia fekete fumoros fikázós drámaszerű

http://www.mozinet.hu/index.php?lang=hu ... t=3225#b19

80%-ot kevés "rossz" film kap. Sokat vártam erre a Movie-ra és most eljön. Remélem sokan csekkolják majd :) Érdemes lesz, már érzem előre ^^
Kép
Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wagner »

hmmm..ez jól hangzik
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Egyik gyerekkori nagy kedvencem, az Asterix kap egy újabb folytatást. Sokat igazából nem várok tőle, a legutóbbi, amerikában játszódó rész is lapos volt, de talán egy próbát megér...

Mozistart: október 5.
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Nem tudom volt e szó már róla (mert vannak itt elég "izmos" hozzászólások amiket nem olvastam végig), de én pl nagyon várom a Rocky 6 filmet :).
Stallone még 1x felveszi a kesztyűt :D.
Linkelem az előzetest:
http://www.youtube.com/watch?v=18M-FXbpxIw

Csak eszerintem nagyobb ellenfelet kellett volna kitaláni annál hogy egy fiatal fekete sráccal küzdjön :-P . Teszem azt ha mondjuk a K1-be menne el bunyózni a Rocky Balboa mondjuk az érdekesebb lenne. :D
De már csak a szokásos Rocky-s edzéses jelentek miatt is várom ami még gyerekkokormban elindított az edzések útján :wink: .
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Új kosztűmös film a láthatáron Frank Miller ( Sin City ) nyomán. Érdekesnek ígérkezik, már csak az érdekelne, hozzánk mikor jut el. :?

http://mftm.blogspot.com/2006/09/300-20 ... scoop.html
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Hmmm..na amit en nagyon varok (a beteg lelkivilagommal egyutt) az a Saw 3 (hadd csalodjak meg egyet), a Grudge 2 (ami igencsak jonak erkezik a trailert megtekintve), meg a Texas Chainsaw Messacre the Beginning (szinten igeretes elborult dolog). Jesszus, csupa folytatas..meg lesz meg egy film a Will Ferrell-el, meg az Emma Thompson-nal, a cime Stranger than Fiction, es nekem bejott a trailer a moziban...amugy nekem az a Prestige (amirol feljebb beszeltetek), nem tunik akkora nagy durranasnak, de persze lehet h tevedek...
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Okt 19-én érkezik hozzánk a Departed ( Szigorúan piszkos ügyek amcsi remake-je ). Scorsese & DiCaprio EP3. Gondolom újabb rendezői oscar jelöléssel, amit ismét nem kap meg. :-P


Ha pedig az a kérdés, hogy mit várunk leginkább akkor a válasz egyértelműen a The Fountain ( már sokadszorra). Tényleg tűkön ülök, ezt tartom mostanság egyetlen esélyesnek, hogy a lassan 4 éve tartó "ratyifilm" (bocs) szériát megtörje (ugyanis azóta nem volt olyan film, amit képes lettem volna többször megnézni a moziban)...
Válasz küldése