Dr House / House MD

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
Xellosgirl
Profi
Profi
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2005.12.17. 12:19

Dr House / House MD

Hozzászólás Szerző: Xellosgirl »

a szokásos kórházas sorozat, minden második beteg rákos, mindenki kavar mindenkivel, és egy paraszt orvos mindenkinek beszólogogat aki csak szembejön. de én imádom nagyon tetszik a sorozat, és megérdemli hogy topicja legyen :)
Nem ugorhatok mindig segíteni akárhányszor csak füttyentesz nekem, az nem tenne jót a rossz híremnek.
(Xellos)
Avatar
rencu15
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2007.07.03. 14:15

Re: Dr House / House MD

Hozzászólás Szerző: rencu15 »

Xellosgirl írta:a szokásos kórházas sorozat, minden második beteg rákos, mindenki kavar mindenkivel, és egy paraszt orvos mindenkinek beszólogogat aki csak szembejön. de én imádom nagyon tetszik a sorozat, és megérdemli hogy topicja legyen :)
Jogos! House doki a legjobb fej! Marha jó színész játsza(huh most nemjut eszembe a neve :oops: ) Szóval nem azaz átlagos kórházsorozat amiben jóképű,kedves doki bácsik szaladgálnak.. ::vic::
Avatar
Kiharu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2007.06.26. 18:21
Tartózkodási hely: Pécs, Szombathely

Hozzászólás Szerző: Kiharu »

Hugh Laurie... ::daisuki:: ennél többet nincs mit hozzáfűznöm...:P Csak miért Kulka....ez az egyetlen kérdésem. Tisztelem mint színészt, de miért pont ő lett az új magyar hang. Ez akkora lelki törést okozott, hogy még most is alig tudom feldolgozni.
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

abban a Dr house részben, amit a legelőször láttam, már Kulka volt a magyarhangja, szóval nekem nem volt furcsa. :D De most ugye (szerencsére) elölről adják le, és már megszoktam az első magyarhangját is. Majd ha elérnek odáig az adásban, hogy megint Kulka lesz a hangja, akkor már lehet hogy engem is fog zavarni.
De azért ha kéne válsztanom, én is Szakácsi Sándort választanám. Csak hát szegény meghalt.
Egyébként nekem Cameron a kedvenc szereplőm. Nem vagyok nőpárti, félreértés ne essék :D csak úgy ő a legszimpibb.
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

Nemrég kezdtem el nézni, tényleg szuper sorozat... Pörgő,
szórakoztató, ötletes.. sőt, állítólag "szakmailag" is korrekt...
Mostanra teljesen felülírta a negatív első benyomást, amit az
élősködős reklámjával tett rám...
Kép
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

ez egy szuper sorozat!!!! én naon birom a dr house-t. olyan jo fej :)) röhögök mindig rajta csomot :P és ugy birom h olyan hideg természete van, de mindig megmenti a mindenki életét :D
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Kiharu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2007.06.26. 18:21
Tartózkodási hely: Pécs, Szombathely

Hozzászólás Szerző: Kiharu »

Én azt szeretem benne hogy olyan szemét, egy akkora állat hogy az már fáj. Csak őt akarnám orvosomnak...mazochista vagyok, de ő tuti rájönne hogy vagy valami ritka tumorom van, vagy valójában pasi vagyok :P Mindenkinek beszól és megmondja amit gondol...imádom.
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

Jaja énis őt akarnám doktoromnak, mert ő rájönne hogy mi a bajom mert okos :D , és megmentené az életem(höhö remélhetőleg), és pluszba még beszélni se kéne vele. Nem szeretek orvosokkal beszélni.
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

a "szokásáos"-al nem értek egyet, mert szerintem ez sorozat minden csak nem szokásos ^^
én is nagyon szeretem, bár az egytelen dolog ami negatívum hogy az ember hipochonder lesz tőle... "ja, hogy így is meg lehet halni..."
a doki stílusát nagyon bírom, és a reakcióidejét is xD
viszont a színészt kicsit sajnálom. a sorozat miatt elszakadt a családjától akik Angliában maradtak, és nagyon ritkán látja őket, amitől depressziós lett. csak nehogy a valóságban is olyan lelki sérült legyen mint a sorozatban... :(
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

en utalnam ha az en dokim lenne XD de mint haver tok jo lenne :D birom az ien embereket. az a flegmatizmus es fekete humor neha : ))
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Dakota
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2007.07.23. 14:30
Tartózkodási hely: O_O OMG
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dakota »

Egyszerűen zseniális ennyit tudok mondani ::japtoun:: A legjobb mikor House szemétkedik meg csipkelődik. Ha a saját orvosom lenne én sírva menekülnék ::jhihi:: de a sorozatban jókat lehet rajta nevetni
Puedes ser solamente una persona para el mundo, pero para una persona tú eres el mundo.
-Lehet hogy csak egy ember vagy ezen a világon, de valakinek te jelentheted az egész világot!
Kép
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

de kis aranyos volt a múltkori részben az a kisfiú! ::^_^::
The time has come to say goodbye
The sun is setting in the sky
The truth’s turned out to be a lie
It’s over, over
Hum yourself a lullaby
This is the end but baby don’t you cry
Avatar
Kawaii Neko
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2008.05.19. 17:17
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kawaii Neko »

Kiharu írta:Én azt szeretem benne hogy olyan szemét, egy akkora állat hogy az már fáj.
Szemét is, de valójában inkább sokszor fájóan őszinte. Megmondja az embereknek a frankót, az őszintét, amit még talán maguknak se hajlandók beismerni vagy egyszerűen próbálnak nem tudomást venni róla.
Azt vettem észre egyébként, hogy szinte mindegyik részben az van, hogy az elején mindig valaki más lesz rosszul, mint aki végül a kórházba kerül :roll:
(Én csak az első évadot láttam eddig, meg most nézem az AXN-en a másodikat, szóval nem tudom, hogy ez az utána következő részekre mennyire igaz :drop: )
Kép
Avatar
shizu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2007.09.14. 14:37
Nem:
Tartózkodási hely: mindig úton...

Hozzászólás Szerző: shizu »

Na ez talán az egyetlen a mostanában kereskedelmi tévékben adott sorozatok közül, amit néha szívesen megnézek. House nagy arc, Hugh Laurie jó színész (bár a György herceges alakítását számomra nem hiszem, hogy bármivel is képes lesz felülmúlni :lol: ).
Nekem az a kedvencem, hogy a legtöbb epizód közepéig nyomják bele a kedves betegbe a kémiát, a reklám után meg mindig meghal a mája, és akkor már azért kérdéses, hogy életben marad-e. Ez olyan jól tükrözi, hogy miért nem szeretem a nyugati orvoslást :-P
El tudsz aludni akkor, ha fáj valamid. Ám akkor nem, ha másoknak okozol fájdalmat.
Avatar
Bambimezo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2007.07.05. 16:05
Tartózkodási hely: Itt, ott, amott...

Hozzászólás Szerző: Bambimezo »

Ezt a sorit, sose lehet meguni :D Minden van benne, ami csak kelhet. És mindíg van olyan benne ami mindenkit megnevetet, vagy megérint. Szerintem az egyik legjobb. Éa hogy House modora milyen? Isteni... Akár mit megtehet, mert úgyis neki van igaza. :wink:
Avatar
Biiru Seijin
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2006.07.18. 15:13
Tartózkodási hely: ( ◕ ‿‿ ◕ )

Hozzászólás Szerző: Biiru Seijin »

Nem tudom ki követte az Amerikában futó negyedik évadot (nálunk a harmadik ért véget), én most néztem meg az utolsó két részét, és teljesen lesokkolt. A forgatókönyvírók igencsak odatettek a sztrájkjuk után, és földbedöngölő duplarészt írtak. Kíváncsi vagyok, hogy indul ezután az ötödik évad szeptemberben...
MOE - SERIOUS BUSINESS
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Dr House / House MD

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Dr. House szereti valaki? Mert szerintem király ahogy zombit gyilkol. :D

http://www.youtube.com/watch?v=Unx3Hlz8 ... re=related

Egy kis klasszikus. :)

http://www.youtube.com/watch?v=BeSaWKZ8 ... re=related
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Dr House / House MD

Hozzászólás Szerző: scineram »

Igen, ezek nagyok voltak. Alig várom már, jövő héten kezdődik a börtönélet.
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Dr House / House MD

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Ja én is várom már az októbert :)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Dr House / House MD

Hozzászólás Szerző: Titkos »

JimRaynor írta:Dr. House szereti valaki? Mert szerintem király ahogy zombit gyilkol. :D

http://www.youtube.com/watch?v=Unx3Hlz8 ... re=related

Egy kis klasszikus. :)

http://www.youtube.com/watch?v=BeSaWKZ8 ... re=related
OK, ezek rulzottak. :lol: (Mondjuk úgy bírom, amikor az amcsi sorozatok a sokadik szezonnál kezdenek kifogyni az ötletekből, és akkor kínjukban mindenféle filmes utalást, vagy konkrét jelenetet raknak be a sorozatba. XD Supernaturalnál is nem egy ilyet láttam. XD)
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Dr House / House MD

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Ha valaki meg szeretné nézni a sorozatot de nincs rá 148 szabad órája, álljon itt minden epizód, zanzásítva:
Kép
Válasz küldése