Milyen rossz filmet láttál mostanában?

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Amit semmiképpen ne nézzetek meg az a Hitman.
Bár úgy álltunk hozzá, hogy biztos gagyi, dehát játszottunk a játékkal hátha lesznek rá kicsit gáz utalások, meg lesz igénytelen akció és majd röhögünk egy jót.
De sajnos ezen a filmen még röhögni sem lehet, mert csak Tesco gazdaságos akció van benne ami egy pillanatra se köti le az embert. Vannak benne utalások a játékra (pl. a főhős bemegy a wcre gyilkolni, vagy megöl mindenkit a lift tetejéről) de ezek nagyon elsikkadnak. A 47-es ügynöktől azt várná az ember, hogy valami trükkös álruhában bejut valahová, trükkösen meggyilkolja akit meg kell és anélkül távozik (szintén nagyon trükkösen), hogy megszólalna a riasztó, de ehelyett az van, hogy bemegy lefolytat valami oda nem illő beszélgetést és szétlő mindenkit. De végtelenül vontatottan. Ha ennyire igénytelen, legalább a vér is igénytelenül fröcsögjön mindenfelé, de ez az örömünk sincs meg.
A föszereplő jellemfejlődéséről annyit, hogy egész életében gyilkolásra képezték, de összeismerkedik egy orosz prostituálttal akit nem tud megölni mert olyan szomorú a sorsa (ő nem akart prosti lenni, csak KÉNYSZERÍTETTÉK rá. Ó milyen különös, ezzel biztos ő van így egyedül a kollégái között, azonnal nem lehet megölni). És persze a végén új életet kezdenek közösen. Dejó.

Ehhez képest a Shooter egy remekmű volt.
Kép
Avatar
marci_attila
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2007.06.20. 23:30
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: itt
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: marci_attila »

Invázió

Nem rettenetesen rossz, csak simán nem jó :D
Unalmas, kiszámítható, de legalább nem volt túl hosszú, és aznap vettünk rengeteg új könyvet :)
Am I a wanna-be transexual just because play a female character? ;)
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

nagy sajnálattal irom ezt most.. de a The Fountain c. film nagyon kiábrándito volt. a beharangozás nagy volt, de nem nyujtott tul sok extrát. a buddhás részek kifejezetten értelmetlenek voltak.. és ami mégjoban idegesitett, h keverve volt a keresztény elemekkel.. nah és a vége meg tök semmien volt.. vmi csattano v vmi értelmes jo lett volna.. de igazábol nekem befejezetlennek tünik...

szoval Szacsi, gomen.. de nekem nem jött be a dolog
Kép

life is pain, get over it
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

:crazy:
Váááá!
Szenségtörés! ::argh::
Értelmetlen??!! Javaslom, hogy nézd meg ismét. Egyszerűen gyönyörű, ahogy az egész össze van téve. Hosszú éveket vártam a Fountain-re, és minden pillanata megérte. Szerintem a lezárás is tökéletes. Csípőből minimum három Oscart megérdemelt volna, de hát tudjuk, milyen a Filmakadémia...

Tényleg ajánlom, hogy nézd újra.

Mennyei prófécia


Na ezt tökéletesen felesleges volt így megcsinálni. Esetleg egy gyors összegzésnek emlékeztetőül nem totálisan haszontalan, de nagyon kétlem, hogy aki nem olvasta a könyvet, értené, hogy miről van szó.

2/10
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Hanon
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2007.09.15. 14:55
Tartózkodási hely: At pinball

Hozzászólás Szerző: Hanon »

Felicity
Szeretjük a HBO-t, de néha úgy megkínoz ezekkel...
Végletekig kiszámítható, túl aranyos, túl heppi end történet. Annyira boldog vége van (mindenki boldog, a rojalista meg a patrióta kislány lesznek a legjobb barátok, mégsem hal bele anyuci a szülésbe, nyányányá...), hogy az valami hihetetlen irritáló >_<
Avatar
Hanon
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2007.09.15. 14:55
Tartózkodási hely: At pinball

Hozzászólás Szerző: Hanon »

Opp, bocsánat, double post. De ezt nem szerkeszteném, más kategória ^_^"

Áj_em_Béééwulf!

Hát ez valami iszonyat. Aki nem 3D-ben nézi a Westenden annak nem nagyon ajánlom. Egy sima animációs film nagyon ratyi történettel. Azért az jó volt, mikor mindenki odakapott az aranytallérokért... :lol:
Szóval egyszerűen semmi különös. Csak a 3D technika a jó, de az csak itt a Westendben, a 3-as teremben :cool: Azért mikor anyuci kicsi fia 200 decibellel beleüvölt a pofádba, ráadásul 3D-ben, az azért ijesztő. O.o
Spoiler! Amúgy teljesen jogos volt a csajtól (nem emlékszem a nevekre, a királyné x3). Én sem feküdnék le olyan emberrel aki azelőtt Angelina Jolieval volt. Fuj. Ez undorító @_@ :-P No és nehogymár az égő fahíd ne essen össze amikor rámegy egy ló. És, hogy a francba lett egy vízidémonnak és egy halandónak sárkány fia?Spoiler end
Beowulfnál ellenszenvesebb főhőst rég láttam. Jobban sajnáltam segény szörnyikét (az elsőt, a sárkány nem volt szimpatikus x3) Talán egy pozitívum (a 3D-n kívül) az az enyhén pikáns szövegő dalocska amit Béééwulf csapata énekel. Nyehehe x33
Avatar
Szacsi
Profi
Profi
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2006.09.12. 14:44
Tartózkodási hely: Buon Viaggio
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

matsuo-chan írta:nagy sajnálattal irom ezt most.. de a The Fountain c. film nagyon kiábrándito volt. a beharangozás nagy volt, de nem nyujtott tul sok extrát. a buddhás részek kifejezetten értelmetlenek voltak.. és ami mégjoban idegesitett, h keverve volt a keresztény elemekkel.. nah és a vége meg tök semmien volt.. vmi csattano v vmi értelmes jo lett volna.. de igazábol nekem befejezetlennek tünik...

szoval Szacsi, gomen.. de nekem nem jött be a dolog
Nekem nyolc :3

De örömmel látom, hogy azért itt a fórumon sokaknak nagyon tetszik.
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

Army of Darkness avagy A GONOSZ HALOTT VISSZATÉR 3 Feltételezem a címe sokmindent elárul a filmről. minden további szóbeli rágalmazás helyett itt egy trailer meg egy kis jelenet.
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
Budzoli
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2005.02.01. 19:14
Tartózkodási hely: Cinnabar Island's run-down Pokémon Mansion
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Budzoli »

"THIS IS MY BOOMSTICK!" :lol:

Azért előtte remélem Evil Dead, és Evil Dead 2, vagy legalább a második megvolt, mert anélkül eléggé gáz. A három film közül a leggyengébb az AoD.

Mellesleg szerintem Bruce Campbell a legjobb B-film szinész a világon.
És ezt a Bubba Ho Tep is bizonyítja.
KOFFING
-------------------------------------
Kép
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

A gonosz halott egyet láttam, és azt kell, h mondja, h háromszor jobban szórakoztam rajta, Annak ellenére, h az rendes horrornak készült. A másodikat meg szinte végig elmesélték, tehát nem értek váratlanul a dolgok. Viszont az AoDban szereplő poén/vígjáték elemek nagyon lerágott csontok, talán, ha régen nem néztem volna annyi Tom és Jerryt... :roll: , tehát hagyján, h gagyi, azt még gond nélkül elnézem, de a poénok többségét én már unalmasnak találtam. Pl ott van amikor a temetőből elviszi a könyvet, azon még csak "röhögtem", h nem tudja a 3. varázsigét, de amikor már elkapják a csontváz kezek kifelé menet, azt már fapofával néztem végig.. Az viszont igaz, h Bruce Campbell megér egy misét! :D
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
HellRaiseR
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 366
Csatlakozott: 2006.01.20. 20:05
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: főváros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: HellRaiseR »

Annak ígérkezik:
The Golden Compass, avagy Az Arany iránytű

Csak az előzetest láttam, de nagyon úgy tűnt, hogy 5 másik gyerekfilmet kevertek össze, nem is beszélve a páncélos jegesmedvékről.:roll:
Kép
Az Ördög a részletekben rejlik...
,,We're trapped in the belly of this horrible machine...and the machine is bleeding to death."
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

Golden compass Philip Pullman Északi fény c. könyve alapján készült, és mellékesen trilogia lesz, csak h még jobban elvegyem a kedved :P én amugy már nagyon várom h megnézzem, mert olvastam a könyvet és nagyon tetszett.
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Shrekből az angyal

Még jó, hogy csak fél óra. Hát most nem azért, de szerintem ez már ultra túlzás volt, és nem tudtam azon röhögni, hogy a Szamárék így tönkreteszik Shrek bácsi próbálkozásait.
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Hanon
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2007.09.15. 14:55
Tartózkodási hely: At pinball

Hozzászólás Szerző: Hanon »

Áh, megelőztek ^.^"
Tehát, nekem is legutóbbi a Shrekből az angyal. Mindenki már annyira sablonosan és kiszámíthatóan hülye, hogy az már túl megy minden határon >.<" Bár egy "special"-től mit is várnánk? De akkor sem volt jó -.-
Avatar
marci_attila
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2007.06.20. 23:30
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: itt
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: marci_attila »

Macskafogó II

Nagyon nem tetszett, és a közepén el is aludtam :D
Szerintem nem kellett volna folytatni, az elsőnek igazán lezárt befejezése volt.

Csak az vigasztalt, hogy utalványból néztük, azaz nekünk ingyen :)
Am I a wanna-be transexual just because play a female character? ;)
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

Én még nem láttam, de már az első rész sem tetszett, tök unalmas volt nekem. Szóval ez se tetszene vszínű. :D Inkább másra költöm a pénzem.
The time has come to say goodbye
The sun is setting in the sky
The truth’s turned out to be a lie
It’s over, over
Hum yourself a lullaby
This is the end but baby don’t you cry
Avatar
Szacsi
Profi
Profi
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2006.09.12. 14:44
Tartózkodási hely: Buon Viaggio
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

ak írta:Army of Darkness avagy A GONOSZ HALOTT VISSZATÉR 3.
Ááá, egy régi gyöngyszem XD

Hát igen, jó nagy ökörség, de én pont ezért szeretem. (Még mindig jobb, mint Az élőhalottak visszatérnek 2 :dirr:
Egyébként az a legjobb az egész sorozatban, hogy mindig máshogy mesélik el az előzményeket és a barátnő is totál máshogy néz ki. :lol:

Hmm, amit én legutoljára láttam és nagyon rossz volt, az a Solaris új változata -_- Képileg gyönyörű, de amúgy a béka valaga alatt van. Pont az nem volt meg benne, ami a könyvet izgalmassá tette.
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

marci_attila írta:Macskafogó II

Nagyon nem tetszett, és a közepén el is aludtam :D
Szerintem nem kellett volna folytatni, az elsőnek igazán lezárt befejezése volt.

Csak az vigasztalt, hogy utalványból néztük, azaz nekünk ingyen :)
Hát ez van. Macskafogónak mai napig élő kultusza van (nem véletlen), le lehetett róla húzni még egy bőrt. Látszik, hogy Ternovszkyék már nem a régiek. Ez van.
Ettől függetlenül azért voltak benne jó poénok. Csak lehettek volna benne gyakrabban és jobbak.
Kép
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Véres telihold (The Feeding). Rendkívül silány B kategóriás horror. Gyakorlatilag az egész egy nagy klisé.

----------

Sárkánygyík (The Curse of the Komodo). Ritka sz*r, igénytelen film. Sokkal rosszabb, mint a Véres telihold. Csak az első fél óra után kapcsolódtam be, a végén meg elaludtam, de amennyit láttam belőle, az nagyon pocsék volt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Yuriko-chan 2008.02.02. 15:04-kor.
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

The Seeker The Dark is Rising - hát nem tom.. ugyanaz az elcsépelt téma.. good VS evil, csak picit más formátumban.. egy téma ami már évtizedek ota probálja meglepni a népet és morálisan helyreállitani.. hát ez a film sztem picit bénára sikeredett. a kis csávo nem nagy szinész.. meg amugy a story sem valami kidolgozott. a hangsuly inkább az effektusokon van, amik nem is olyan szörnyüek, de elég sok volt benne a lassitott felvétel..
Kép

life is pain, get over it
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

SAW IV megpróbáltak gusztustalanok lenni, de inkább nevetséges lett nekem, pl az elején az a boncolós jelenet..hagyjuk már, semmi értelme és gagyi is, arról nem beszélve, h itt már teljesen elvesztettem a fonalat. Ok h nem voltam éppen toppon, de alig lehetett követni, h ki miért mit csinál.a legijesztőbb az egész movieban, h megint folytatásgyanúsan zárták le.. SAW V?! köszönöm, abból biztos nem kérek.

A másik gyöngyszem a Disturbia. Ijesztően buta lett ez is. Több mint másfél órás crimi/thrillerben (?) 20percnyi akció? A többi meg egy butus romantikus szál bontogatása? Akár mennyire is bájos volt Sarah Roemer, nem hiszem, h egyszer is lenne elég lelkierőm, h újra leüljek ezt megnézni. :?

omg, most láttam csak mennyi hibám volt ^^
Avatar
marci_attila
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2007.06.20. 23:30
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: itt
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: marci_attila »

Alien vs Predator 2...

hááááát, mit is mondjak, nem vártam tőle sokat, és meg is kaptam :) ez nevetségesen rém béna :)
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

Sweeney Todd - The Demon Barber from Fleat Street

az az igazság h többet vártam a filmtől. helena bonham carter azt hiszem nem éneksnek született... választhattak volna egy jobbhangu nőt is... johnny depp..i love johhny, de ő sem a megasztárbol került ki.. a story maga nagyon tetszett, de egy musicalbe az a lényeg h jo hangjuk legyen a szinészeknek.. a mellett hogy tiszta művér az egész, egész jo volt a film.

pedig ugy vártam már ... tim burton filmjeit nagyon birom. a hangulatát, a szineket, mindent.. de ez kicsi csalodás volt.. nah mind1

azért meg lehet nézni, de nem annyira nagy szám.
Kép

life is pain, get over it
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

marci_attila írta:Alien vs Predator 2...

hááááát, mit is mondjak, nem vártam tőle sokat, és meg is kaptam :) ez nevetségesen rém béna :)
úgy néz ki, én viszont (túl) sokat vártam tőle...

legközelebb ha AvP-hiányom lesz, inkább előveszem a játékot.
Kép
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

nah megint megnéztem egy hülyeséget... The Invisible

gondoltam megnézek már egy thrillert.. de nem nagyon jött össze a dolog. egy h ez a film nehezen nevezhető thrillernek.. kettő, nagy marhaság a storyja.. sztem semmi értelme nincs az egésznek.. arrol szol h a félig halott gyerek ordibál, miközben senki sem hallja.. a vége, pedig egyszerűen borzalmas.. ennél nagyobb "thriller"-nek nevezett hüjeséget életemben nem láttam...
Kép

life is pain, get over it
Válasz küldése