Milyen jó filmet láttál mostanában?

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Iron Man 2

Hááát. Inkább jó, mint rossz, de azért ehh. (na ebből sütött az értelem XD)

Az effektek, és a színészek jobbak mint az elsőben, a sztori rosszabb, a zene is. Míg az első filmnek a soudtrackjét a mai napig hallgatom és úgy álltam fel a képernyő elől hogy OSTot kell töltsek, addig a kettes filmből egy sem fogott meg :(

De jó volt megint egykis akciót látni :)
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Ridley44Lev
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2005.12.15. 19:40
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Ridley44Lev »

Ayla írta:Iron Man 2

Hááát. Inkább jó, mint rossz, de azért ehh. (na ebből sütött az értelem XD)

Az effektek, és a színészek jobbak mint az elsőben, a sztori rosszabb, a zene is. Míg az első filmnek a soudtrackjét a mai napig hallgatom és úgy álltam fel a képernyő elől hogy OSTot kell töltsek, addig a kettes filmből egy sem fogott meg :(

De jó volt megint egykis akciót látni :)
Én is így voltam a filmmel. Az első nagy meglepetés volt nekem nagyon tetszett, de a második rész nem is ad újat. A zene meg amennyire nagy akart lenni annyira gyenge. Egyedül a Monaco Mayhem tétel a legjobb.
In the nuclear world, the true enemy is war itself.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: anubys »

Látom, ez is aktuális. :D

Iron Man 2

Én teljesen elégedett voltam vele, pont ugyan azt nyújtotta számomra, mint az elsô rész. Bugyuta sztori, agypihentetô, látványos popcorn-mozi.

7.5/10
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: dani576 »

Ridley44Lev írta:Én is így voltam a filmmel. Az első nagy meglepetés volt nekem nagyon tetszett, de a második rész nem is ad újat. A zene meg amennyire nagy akart lenni annyira gyenge. Egyedül a Monaco Mayhem tétel a legjobb.
Kb. ugyanez. Számomra az első sokkal jobb volt, de azért ez is bőven nézhető unalmasabb napokon. :D
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

HellRaiseR írta:Egy Maréknyi Dollárért.
Clint Eastwood, a legjobb formájában...

..és az egész fenn van magyarul a YT-on.


Köszi hogy emélkeztettél rá, már elisfelejtettem milyen jó régi western filmek is vannak. :D

Most hogy göthös voltam végig néztem párat.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: anubys »

Bûbáj

Zseniálisan kezdôdô, kifordított Disney-stori, ami sajnos a végére ömnaga paródiájává válik. Ennek ellenére egyszer érdemes megnézni, mert tényleg remek a kezdés.

7/10
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
HellRaiseR
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 366
Csatlakozott: 2006.01.20. 20:05
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: főváros
Kapcsolat:

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: HellRaiseR »

Un homme qui dort. Elgondolkodtató. Erősen ajánlott. Érdemes többször megnézni.
Kép
Az Ördög a részletekben rejlik...
,,We're trapped in the belly of this horrible machine...and the machine is bleeding to death."
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: anubys »

Ember a Holdon
A Truman Show után valami hasonlóra számítottam, már csak az elôzetes vélemények alapján is, de ez közel sem tetszett annyira. Ennek ellenére egynek jó volt, de maga a megformázott karakter sem volt számomra egyáltalán szimpatikus.
6.5/10
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Dark-san
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2008.06.01. 11:48
Nem: Férfi

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Dark-san »

Hmm... Akkor ezek szerint csak nekem nem tetszett az Iron Man 2, ugyan nem most, hanem valamikor még nyáron láttam. :) Eleve röhejes szerintem, hogy a főgeci félórákra eltűnik a képernyőről, mellesleg ledegradálták valami szánalmas béna mellékgonosz szintjére, aki majd mellesleg előjön a kb. 20 másodperces végső leszámolásra, ha már bekerült a filmbe. :roll: Mire már végleg elfelejtené a szerencsétlen néző a létezését, azért felbukkan fél-fél percre. Stark egész idő alatt önmagát keresi, ami nem is lenne baj, ha nem erre a halál unalmas momentumra lapozzák nagyrészt a filmet. A filmbéli szőke csajt meg addig ütném egy ólombottal, amíg bele nem hal. Neki sincs túl nagy szerepe azon kívül, hogy a film végén még egyszer előbújik a forgatókönyvíró káosztól zavarodott koponyájából, hogy eljátssza a főhős oldalán felbukkanó boldog nőt.
Egyedül Scarletet volt kellemes nézni. :wink: A film híres "látványvilága" nálam kifújt a monacói "autókettészelős" pozőrködés kb. 5 percében, meg néhány Vasemberes parádézásban. Régen láttam számomra ennyire rossz és felesleges filmet. Valaki szóljon már az idióta amcsiknak, hogy magas költségvetés és effektparádé mellett némi eladható történet is kellene egy jó filmhez. :D :-P
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: anubys »

Nekem a kedvencem Mickey Rourke GAR-sága volt. Odasétál az elsô géphez és simán brute force-olja. XD Akkora képtelen baromságok voltak benne, hogy nagyokat mosolyogtam rajta. Értelmes sztorit nem is próbáltam benne keresni. Csak élveztem az agykikapcsolást.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

anubys írta:Bûbáj

Zseniálisan kezdôdô, kifordított Disney-stori, ami sajnos a végére ömnaga paródiájává válik. Ennek ellenére egyszer érdemes megnézni, mert tényleg remek a kezdés.

7/10
Jó az alapsztori, de annnnyira átment giccsbe, hogy az számomra már majdnem fizikai fájdalom volt. Sokkal több humort vártam tőle a trailer alapján, de kb annyi volt a filmben is összesen. A korosztályt sem sikerült szerintem eltalálni, mert egy felnőttnek túl gyerekes, egy gyereknek meg túl felnőttes. (Bár még mindig inkább gyereknek ajánlom, vagy nagyon érzelmes, gyermeklelkű felnőtteknek, magas giccstűrőképességgel) A legkiakasztóbb jelenet a csótányokkal való éneklés meg takarítás, ami még poén is lehetne, hiszen parodizálja a disney-hercegnők kliséit, viszont jóval undorítóbb volt, mint amennyire poén. Ha egy ilyen poént a Scary Movie bandája lőne el egy hercegnő-paródiában, az totál okésan venné ki magát, de itt nagyon fura volt.

Ha nem veszem figyelembe az előzetes elvárásaimat (ebből fakadóan a csalódást) akkor is csak egy közepes alkotás.
Avatar
Dark-san
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2008.06.01. 11:48
Nem: Férfi

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Dark-san »

anubys írta:Értelmes sztorit nem is próbáltam benne keresni.
Egy idő után már én sem. :D Bár azért mindig reménykedem. De ismerve valamennyire a Vasember-univerzumot, azért ez halál gyenge volt.
Kép
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Az Őrzők legendája (Legend of the Guardians)

Annyira nem fogott meg, mint a Táncoló talpak, de így is nagyon jó volt (és az alig párhetes plüssbaglyom is velünk nézte ^^). Valamint ez tényleg 3D-s élményt nyújtott, nem 2 és feleset, mint A titánok harca...
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Belenéztem az ironman animébe hát sztm maradok a belenézésnél...

Sajnos csak kicsit hozza karaktert azt is csak úgy japánosan -> harmat gyenge

Japán klisék meg aztán egyáltalán nem illenek az Vasemberbe.
Laurie Wolf
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2010.10.22. 10:51
Nem:

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Laurie Wolf »

Grey Gardens

elgondolkodtató volt számomra egy bizonyos nézőpontból. mennyit befolyásol és milyen következményei lesznek, ha lemondasz valakinek a kérésére a jövődről. egyébként tetszett ^^
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Fry írta:Legutóbb K-Pax az HBO-n...:) Kevin Spacey zseniális, Jeff Bridges a Nagy Lebowski óta nem játszott ilyen jól... Egyszeri nézésre kitűnő szórakozás.

.
Az tényleg jó film. Én nagyon élveztem.
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: anubys »

Solaris
Nem most láttam ugyan elôször, de nemrég újranéztem és még mindig egész jó, bár az eredetijétôl igen messze van. A hanguata azért így is nagyon rendben van.
7/10
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Laurie Wolf írta:Grey Gardens

elgondolkodtató volt számomra egy bizonyos nézőpontból. mennyit befolyásol és milyen következményei lesznek, ha lemondasz valakinek a kérésére a jövődről. egyébként tetszett ^^
Szerintem is jó film, érdekes volt Drew Barrymore-t ilyen szerepben látni, de én meg voltam elégedve a színészi teljesítményekkel.
Laurie Wolf
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2010.10.22. 10:51
Nem:

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Laurie Wolf »

Yuriko-chan írta: Szerintem is jó film, érdekes volt Drew Barrymore-t ilyen szerepben látni, de én meg voltam elégedve a színészi teljesítményekkel.
Nekemis újdonság volt ez e téren, de egyetértek. Jól alakította ezt a szerepet.
Az én ízléskörömben a DB-s filmek talán egyik felejthetetlen kreációja, a Jószomszédi iszony és az Ever After mellett. :)
Avatar
Dark-san
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2008.06.01. 11:48
Nem: Férfi

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Dark-san »

Tegnap este nem nagyon tudtam elaludni, így megnéztem a Mangasfeszültség című francia filmet. Végül is annyira nem nagy filmtörténeti remekmű, de inkább ide írom, mint a rossz filmekhez. Fórumokon előzetesen mindenki fikázta ezerrel, de a kategóriájában elég jó. Pláne, hogy az amerikaiak csak egy év alatt tíz, ennél ezerszer rosszabb filmet csinálnak. Mondjuk a csaj skizofréniáját jobban kibonthatták volna, mert nem mindenkinek esett le - mondjuk sok fikázónak még az ezredszeri szájbarágás után sem - de imádom, amikor valaki a félműveltsége miatt fikáz filmeket és fel sem képes a lényegét fogni, azt meg pláne nem érti, amit lát. Vagyis: Nem értem ----> biztosan a film szar, nem én vagyok a hülye... Arról már nem is szólva, hogy sokan egyenesen kikérik maguknak és vérig sértődnek azon, ha valamin gondolkodni kell és nem rágják szájba. Pff... :wwall:
Szóval francia, ami nálam már egy pozitívum, de nem igen néztem volna meg, ha másként alakul. Egyszeri nézésre jó és csodálkoztam is, hogy a másfél óra milyen észrevétlenül elröpült.
Kép
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Én is ezt néztem tegnap. :D Kb. hasonló véleményen vagyok, mint te.
Avatar
Ridley44Lev
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2005.12.15. 19:40
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Ridley44Lev »

Das Boot, tegnap este kezdtem neki, ma befejezem. Numero 1. a II. világháborús filmeknél.
10/10

http://www.youtube.com/watch?v=Yo67TAEOUnc
In the nuclear world, the true enemy is war itself.
Avatar
HellRaiseR
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 366
Csatlakozott: 2006.01.20. 20:05
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: főváros
Kapcsolat:

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: HellRaiseR »

Das Boot tényleg jó, pláne, hogy Klaus Doldinger (Passport) szerezte a zenéjét. Ugyanaz, aki a Neverending story-nak. : D
Kép
Az Ördög a részletekben rejlik...
,,We're trapped in the belly of this horrible machine...and the machine is bleeding to death."
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

anubys írta:Solaris
Nem most láttam ugyan elôször, de nemrég újranéztem és még mindig egész jó, bár az eredetijétôl igen messze van. A hanguata azért így is nagyon rendben van.
7/10
Azt a filmet csak 1X láttam de még minden részletére emlékszem. Hihetetlenül élesen megmaradt bennem valamiért.
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Grown Ups

Dőlt belőle az amcsi értelem. Kb egy órán át meg volt fagyva az arcom, majd utána nevettem. Adam Sandler és a többi színész egy filmben lol. Meg maga a film alapból lolnak volt beállítva szal elment viccnek :)
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Válasz küldése