Milyen jó filmet láttál mostanában?

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Fry
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2003.08.15. 11:50

Hozzászólás Szerző: Fry »

Misato írta:Láttátok a Donnie Darko-t?
Ha igen akkor hogy tetszett?
Huhh, na mi is megnéztük, ma éjjel sem alszunk. (legalábbis én nem) Meg kell mondanom, a legjobb film, amit idén láttam... (ezt a címet mondjuk nem nehéz kiérdemelni egy borzalmasan rossz "Confessions of a Dangerous Mind", és egy szánalmasan gagyi "Fanfan la tulipe" mellett :))

Nagyon bejött, párszor még megnézem az tuti.
Shukuhai írta:Érdemes megnézni?
Kötelező. :D
Avatar
Misato
Profi
Profi
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2003.11.27. 22:01
Tartózkodási hely: egy topicban

Hozzászólás Szerző: Misato »

imaginary boy írta:Nekem nagy-nagy kedvencem a Donnie Darko. Akinek valami nem tiszta, az látogasson el az index.hu D.D. fórumába. Nekem még akkor is sok újat tudott mondani, amikor már kétszer láttam.

...és sleepgolfing rulez
Velem is így volt. És van is. :wink:
...Kicsoda vagy tehát?
Az erő része, mely
Örökké rosszra tör, s örökké jót művel.
Goethe: Faust
nadjp
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2003.10.01. 18:31
Tartózkodási hely: s00pRONE
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nadjp »

Gyűrük Ura 3... Remek, kihagyhatatlan, MESTERMŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰ
Hihetetlen látványos, és ha hangulatban már nem is bírja visszaadni az első részt, de így is tartja a színvonalat!!! Gratulálok hozzá!!!!
The last Angel...
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Hát nem mostanság, de régebben: Fram, ahol élünk. Kedvenc sorozatom. Szereti más is? Ha igen, itt egy jó kis oldal:
http://www.extra.hu/prairie
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Misato
Profi
Profi
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2003.11.27. 22:01
Tartózkodási hely: egy topicban

Hozzászólás Szerző: Misato »

nadjp írta:Gyűrük Ura 3... Remek, kihagyhatatlan, MESTERMŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰ
Hihetetlen látványos, és ha hangulatban már nem is bírja visszaadni az első részt, de így is tartja a színvonalat!!! Gratulálok hozzá!!!!
Látom tetszett. Jövőhéten szombaton már én is beszámolhatok róla. :wink:
...Kicsoda vagy tehát?
Az erő része, mely
Örökké rosszra tör, s örökké jót művel.
Goethe: Faust
Avatar
Yuber
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2003.11.04. 17:27
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Yuber »

Gyűrűk Ura 3!! Tegnap néztem meg...

Fantasztilus egy film, nem semmi mit alkottak. De hogy negatívumot is mondjak, a seggem a végére elzsibbadt. :LOL:
Nem gondoltam idáig, hogy az ülés fárasztó is lehet... :lol:
Kép
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Anna 1000 napja.
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

nadjp írta:Gyűrük Ura 3... Remek, kihagyhatatlan, MESTERMŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰ
Hihetetlen látványos, és ha hangulatban már nem is bírja visszaadni az első részt, de így is tartja a színvonalat!!! Gratulálok hozzá!!!!
Szerintem meg borzasztó volt. Egy az egyben ugyanolyan volt, mint az előző kettő, így a harmadik részre már elég unalmas volt ez az ultraheroikus megjelenítés (igen, tudom, mese, de akkor is...). A végén nagyon elhúzták az idilli dallamokkal túljátszott búcsúzkodást, meg miegymást (nem akarom szó szerint kimondani, hogy csöpögős lett, de muszáj lesz, mert máshogy nem tudom kifejezni). Az már más kérdés, hogy az első sor szélén ültem, szóval a kép eléggé szétcsúszott, a nyakam meg...no comment. De nekem ennyire film még nem szívta le az agyam, pedig a FuriKurit is egyszerre néztem meg... Na, ennyi. Levélbombát, megjegyzést anyámra, stb-t köszönöm, nem kérek. :^_^:

Mondjuk, ha összehasonlítom a Mátrix-trilógiával, annak sokkal gyengébb lett a harmadik része...
Avatar
imaginary boy
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2003.12.07. 17:31
Tartózkodási hely: "Nyugat-Azsia" ;)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: imaginary boy »

Őrnagy írta: Szerintem meg borzasztó volt. Egy az egyben ugyanolyan volt, mint az előző kettő, így a harmadik részre már elég unalmas volt ez az ultraheroikus megjelenítés
A könyv ilyen és nagyon jól áthozta a könyv lényegét. Ez van. Nekem tetszett.
Kép
Close the world,txEn eht nepO
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Most néztem meg a Múmiát DVD-n. :D
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
nadjp
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2003.10.01. 18:31
Tartózkodási hely: s00pRONE
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nadjp »

Őrnagy írta:
nadjp írta:Gyűrük Ura 3... Remek, kihagyhatatlan, MESTERMŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰ
Hihetetlen látványos, és ha hangulatban már nem is bírja visszaadni az első részt, de így is tartja a színvonalat!!! Gratulálok hozzá!!!!
Szerintem meg borzasztó volt. Egy az egyben ugyanolyan volt, mint az előző kettő, így a harmadik részre már elég unalmas volt ez az ultraheroikus megjelenítés (igen, tudom, mese, de akkor is...). A végén nagyon elhúzták az idilli dallamokkal túljátszott búcsúzkodást, meg miegymást (nem akarom szó szerint kimondani, hogy csöpögős lett, de muszáj lesz, mert máshogy nem tudom kifejezni). Az már más kérdés, hogy az első sor szélén ültem, szóval a kép eléggé szétcsúszott, a nyakam meg...no comment. De nekem ennyire film még nem szívta le az agyam, pedig a FuriKurit is egyszerre néztem meg... Na, ennyi. Levélbombát, megjegyzést anyámra, stb-t köszönöm, nem kérek. :^_^:

Mondjuk, ha összehasonlítom a Mátrix-trilógiával, annak sokkal gyengébb lett a harmadik része...
Fogalmam sincsen, hogy a három rész együtt hány óra, de ha a hármat egybe veszed, akkor ennyi befejezés minimum kellett a végére...
The last Angel...
Avatar
imaginary boy
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2003.12.07. 17:31
Tartózkodási hely: "Nyugat-Azsia" ;)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: imaginary boy »

Jan. 17 22:50 > mtv1 > Szellemkutya (Ghost Dog: The Way of the Samurai)

"Szellemkutya a világ fölött él, a madarak társaságában egy saját maga által összetákolt sufniban, egy elhagyott épület tetején. Szellemkutya bérgyilkos, akit az ősi szamurájtörvények irányítanak, képes eltűnni, és észrevétlenül járni az éjszakai városban. Amikor egyik megbízója, egy széteső maffiacsalád megszegi a Szellemkutya által tisztelt szabályokat, ő szigorúan a szamurájok törvényének útmutatási szerint válaszol..."

Kötelező annak, akinek tetszett a Leon, a profi. Akinek meg nem, annak kedvcsinálónak annyit elmondanék, hogy ebben a Hagakure szerinti filozófia szerint él a bérgyilkoskám.
Kép
Close the world,txEn eht nepO
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

:goodpost: Komálom azt a filmet. Ez a bérgyilkos filózás már a Ponyvareényben is tetszett (tudom, tudom, az teljesen más... :roll:).
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

Őrnagy írta:
nadjp írta:Gyűrük Ura 3... Remek, kihagyhatatlan, MESTERMŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰ
Hihetetlen látványos, és ha hangulatban már nem is bírja visszaadni az első részt, de így is tartja a színvonalat!!! Gratulálok hozzá!!!!
Szerintem meg borzasztó volt. Egy az egyben ugyanolyan volt, mint az előző kettő, így a harmadik részre már elég unalmas volt ez az ultraheroikus megjelenítés (igen, tudom, mese, de akkor is...). A végén nagyon elhúzták az idilli dallamokkal túljátszott búcsúzkodást, meg miegymást (nem akarom szó szerint kimondani, hogy csöpögős lett, de muszáj lesz, mert máshogy nem tudom kifejezni). Az már más kérdés, hogy az első sor szélén ültem, szóval a kép eléggé szétcsúszott, a nyakam meg...no comment. De nekem ennyire film még nem szívta le az agyam, pedig a FuriKurit is egyszerre néztem meg... Na, ennyi. Levélbombát, megjegyzést anyámra, stb-t köszönöm, nem kérek. :^_^:

Mondjuk, ha összehasonlítom a Mátrix-trilógiával, annak sokkal gyengébb lett a harmadik része...
egyetértek....eléggé nagy csalódás volt, bár igaz hogy a második rész se igazán tetszett már...az elsőnek viszont fantasztikus hangulata volt,( ami eléggé fura, mer könyvben az volt a leguncsibb^^') szerintem is nagyon el volt nyújtva, a könyvben olvasni sokkal de sokkal élvezetesebb volt, így filmen viszon fárasztó és unalmas
Kép
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Wishmaster írta: egyetértek....eléggé nagy csalódás volt, bár igaz hogy a második rész se igazán tetszett már...az elsőnek viszont fantasztikus hangulata volt,( ami eléggé fura, mer könyvben az volt a leguncsibb^^') szerintem is nagyon el volt nyújtva, a könyvben olvasni sokkal de sokkal élvezetesebb volt, így filmen viszon fárasztó és unalmas
Még nem láttam a 3. részt, és lehet, mégsem tudom megnézni a héten, attól függ, lesz e helyem. Teltházak vannak mostanában plazakban? :roll: Péntek meg amúgy is rázós nap, de meglátjuk...
A 2. rész egyesek szerint sokkal jobb , mint az első, lehet, hogy így van; de nekem akkor is valahogy az első résznek a hangulata fogott meg. (egyetértek Wish) nagyon jó a második is, de abban már nem érzem azt a különlegességet. Talán az első részben a változatosság tetszett meg, a változatos helyszínek, akkor az ismerkedések...stb. A második részben vagy harcolnak, vagy Frodoék bandukolnak. Ez mondjuk a könyvben sem tetszett annyira (főleg, hogy ott fél könyv Aragornék; fél könyv Frodoék).
Majd meglátjuk... :wink:
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Fry
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2003.08.15. 11:50

Hozzászólás Szerző: Fry »

Ayanami írta:Még nem láttam a 3. részt, és lehet, mégsem tudom megnézni a héten, attól függ, lesz e helyem.
A varázsszó: Jegyelőrendelés. ;)
Én is várok, előbb a TTT bővített, viszont még januárban megnézem az tuti.
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Nekem meg pont az első rész nem tetszett. Hihetetlenül gyenge volt a 2-hez és a 3-ashoz képest. Nem mondanám, hogy életem legjobb filmje, de tény, hogy a 3. rész szerintem eddig a legjobb. Csöpögős, na és? Ez nem egy akció film. Egy felnőtt tündér mese. Mellékesen, szerintem a történet jelentése se tiszta sok embernek. Nekem az. És nekem talán ezért is, nagyon tetszett.
A Mátrix-al, meg bocs, de inkább ne hasonlítgassuk. Talán főleg azért, mert enyhén szólva más műfaj, és az alapötlet se egészen egy helyről van.
Én mindenkinek ajánlom, aki szereti az ilyen jellegű filmeket. A maga műfajának megfelel, és tényleg szép. Aki pedig olvasta a könyveket, és a legnagyobb baja az, hogy sokat kihaggytak, az gondolkodjon el azon, hogy kicsit nehéz lett volna mozdulatlanul 7-8-10 órát végig ülni a moziban, de ezért van a DVD-n a bővített változat.
Szép alkotás, nem tökéletes, de tény, hogy nagyon szép. És akik szeretik a Gyűrűk Urát, és magát, a stílusát is, azoknak ajánlom!
Aki pedig nem, az ne nézze meg. Ha már az első 2 se tetszik valakinek, akkor minek pénzt áldozni rá?^^"
Kép
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

danig írta:
Ayanami írta:Még nem láttam a 3. részt, és lehet, mégsem tudom megnézni a héten, attól függ, lesz e helyem.
A varázsszó: Jegyelőrendelés. ;)
Én is várok, előbb a TTT bővített, viszont még januárban megnézem az tuti.
Jaja, csak nincs leegyeztetve ki jön még velem, még nem biztos a péntek se...
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Tenshi Rally Vincent írta:Ha már az első 2 se tetszik valakinek, akkor minek pénzt áldozni rá?^^"
Nyugi, kiscsillagom, ügyelj a vérnyomásodra. :roll:

A jegyet pedig nem én fizettem, hanem a nővérem meghívott, és annál azért jobban csípem őt, hogy visszautasítsam. Egyébként az első rész még tetszett, csak a másik kettő gyak. teljesen ugyanolyan volt (nekem, legalábbis). Se nem rosszabb, se nem jobb. De, ha már láttam két részt belőle, akkor megnézem a harmadikat is, nem? Mint ahogy a Star Wars 3-ra is be fogok ülni, pedig tudom, hogy gagyi lesz, de mit csináljak, én "ezen nőttem fel", és egyszerűen muszáj lesz megnéznem. :?

A Mátrixot pedig nem a GYU-hoz hasonlítottam, hanem saját magához, és csak annyi volt a megállapításom, hogy míg a GYU színvonala nem esett három rész alatt, a Mátrixé igen. A két trilógiának semmi köze egymáshoz.
Fry
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2003.08.15. 11:50

Hozzászólás Szerző: Fry »

Őrnagy írta:Mint ahogy a Star Wars 3-ra is be fogok ülni, pedig tudom, hogy gagyi lesz
Nem biztos, nem biztos! Én azért még reménykedem, bár valószínűleg botorság részemről, az "új trilógia" gagyi első két része, és főleg a nevetségesen béna Clone Wars cartoon után.

(most tényleg magammal beszélgetek?)
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Nyugi, kiscsillagom, ügyelj a vérnyomásodra. :roll:


A közeljövőben az ilyeneket mellőzd. És nem vagyok ideges, nem tudom, honnan vetted^^" A véleményemet írtam, ahogy te is. És én a GYU első részén jót aludtam, de ez megint csak az én véleményem.
A Star Wars-ot pedig a Baljós Árnyaknál befejeztem, én nem szoktam megnézni azt, aminek már az eleje se tetszett (tisztelet a kívételnek, bár eddig ilyen csak 2 volt).
Ja, és bocs, de nem vagyok a kiscsillagod, ezt majd a barátnődnek ::neko::
Kép
nadjp
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2003.10.01. 18:31
Tartózkodási hely: s00pRONE
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nadjp »

Őrnagy írta:Mint ahogy a Star Wars 3-ra is be fogok ülni, pedig tudom, hogy gagyi lesz, de mit csináljak, én "ezen nőttem fel", és egyszerűen muszáj lesz megnéznem. :?
Énis hasonlóan gondolkoztam, de ha belegondolsz kellett az SW 2be egy sok Jadis tömeghent, mert ki kellett mutatni, azt amit majd csak a 3. rész fog beteljesíteni, hogy a Jediket eltörlik a Galaxisból!!!! Azon kívül kellett a csöpögős Anakin is, hogy megérezzük közte és a rettegett Darth Vader közti különbséget... Én mindenesetre nagyon várom már az Ep. III-at...
Őrnagy írta: A Mátrixot pedig nem a GYU-hoz hasonlítottam, hanem saját magához, és csak annyi volt a megállapításom, hogy míg a GYU színvonala nem esett három rész alatt, a Mátrixé igen. A két trilógiának semmi köze egymáshoz.
A Matrix trilogia 3.része pedig nem olyan gagyi, mint sokan állítják... egyszerűen csak bele kell gondolni, hogy mit is láttunk, hallottunk, és az mit is jelent... Hogy kinek mi volt a szerepe...
The last Angel...
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

Tenshi Rally Vincent írta:A közeljövőben az ilyeneket mellőzd. És nem vagyok ideges, nem tudom, honnan vetted^^" A véleményemet írtam, ahogy te is. És én a GYU első részén jót aludtam, de ez megint csak az én véleményem.
A Star Wars-ot pedig a Baljós Árnyaknál befejeztem, én nem szoktam megnézni azt, aminek már az eleje se tetszett (tisztelet a kívételnek, bár eddig ilyen csak 2 volt).
Ja, és bocs, de nem vagyok a kiscsillagod, ezt majd a barátnődnek ::neko::
Hmm, SW-t nemszereted? Remélem nem a régiről, az igazi alapmű besorolású remekmű eposzról beszélsz? Mert a 70es évek végén az a technika és történet káprázatosnak számított! (Az új részeket hagyjuk...egyszerűen szarok!) Egyébként a GYU első része olyan felvezetőnek tűnt számomra, de hogy lehet olyanon aludni ahol a képi megvalósítást miliméterre végig kéne pásztázni? (Meg egyébkéntis, olyan hangoan bömbölt a multiplex, hogy majdnem megsüketültem ^^")

Ööö, én se mondhatok ilyet, hogy kiscsillag? :P Bár... Egyik haverom bnőjét tényleg így nevezi! :D:D:D
Avatar
sodd
Profi
Profi
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2003.06.03. 12:55
Tartózkodási hely: The Outback

Hozzászólás Szerző: sodd »

Szerintem, ha azt írja, hogy a Baljós Árnyaknál fejezte be, akkor nem a régi trilógiáról beszél... és ez rendjén is van így. :)
A 2 új rész szerintem is rettenetes, meg a harmadik is tuti az lesz, de azért még meg fogom nézni, mert kiváncsi vagyok. Mindenesetre az, hogy nem méltattam megvételre DVD-n a 2 új részt (pedig a 2 együtt csak 7000 Ft, és díszdoboz, meg minden), az sokat elmond.
Fry
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2003.08.15. 11:50

Hozzászólás Szerző: Fry »

Azért Lord Maul egy igazán jó karakter volt. :) Szinte sajnáltam, amikor meghalt. (ez spoiler) És azt a díszdobozt nemigazán nevezném díszdoboznak. (én csak azért nem vettem meg mert az EP1 már megvolt akkor)
Válasz küldése