Milyen jó filmet láttál mostanában?

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Csocsó, avagy éljen Május 1-je

Tavaly a sulival láttuk moziban évvégén, és örültem hogy a TV is levetítette tegnap. Magyar filmek között most ez a Nr1
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Nekem sok kedvenc filmem van.. pl a Szikla, a Braveheart, a Halálos fegyver részei, a Die hard részei, nahh meg ami most jött közéjük..az a Jackie Chan Új csapás és Londoni csapás című filmje.
A Londoni csapást most néztük meg minap és mindig halálra nevetem magam rajta... :wink:
Avatar
Zodd
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2003.08.16. 00:02
Tartózkodási hely: SZázhalombatta
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zodd »

Fry írta:
Zodd írta:Nekem akkor is a Zaitoichi a mostani kedvenc (az ujak közül) :D
Szia Zodd! =) Zatoichi. Ha ennyire szereted, tanuld má' meg leírni...:D (természetesen nem postolnék külön csak ezért, ha nem láttam volna tőled már legalább egy tucat alkalommal így leírva)
Na jó van ööö igazad lehet. :oops:

Csak lusta vagyok rendesen utánanézni néha. :roll:
StabWest
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2003.08.14. 16:54

Hozzászólás Szerző: StabWest »

Kísérleti gyilkosság, Sandra Bullock főszereplésével. Elég jó krimi.
Fry
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2003.08.15. 11:50

Hozzászólás Szerző: Fry »

Zoolander
Szeretem azokat a filmeket, melyekben a Keresztapából idéznek, de ez amúgyis jó volt: 70 perc idétlenség, félszáz celeb, mi kell még? =Đ Ezekután már kíváncsi vagyok a Starsky & Hutch-ra...
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Battle Royale

Igen, tudom, hogy ezzel sem mondtam újdonságot senkinek, de mit csináljak, ha csak most jutottam el idáig? :dirr:
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Őrnagy írta:Battle Royale
Én azt kaptam karácsonyra az egyik meetestől. De azóta sem tudtam megnézni....Hiba volt?^^'''
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Sora írta:Én azt kaptam karácsonyra az egyik meetestől. De azóta sem tudtam megnézni....Hiba volt?^^'''
Erre a kérdésre csak akkor kapsz választ, ha megnézed. :^_^: Nekem bejött a film.
Fry
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2003.08.15. 11:50

Hozzászólás Szerző: Fry »

Nos, ebéd után egyedül maradtam itthon, s mivel esett az eső (focinak lőttek =(), unalmamban elkezdtem turkálni a lakótársam (lány) dévédéi között, s ezt találtam:
Keeping the Faith
Jó volt... :)
Edward Norton remek színész, Ben Stillernek meg ha meglátom az arcát, már röhögnöm kell, Jenna Elfman meg, nos...
KÉP
(gyönyörű, ugye? :vigyor: :dirr: )
A törölt jelenetek nagyon királyak, és WOW, játszott a filmben Tuco, a csúf is, lehet már vagy 100 éves! =P
Avatar
Misato
Profi
Profi
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2003.11.27. 22:01
Tartózkodási hely: egy topicban

Hozzászólás Szerző: Misato »

Kill Bill

A második részt assszem ma fogom megnézni.
Végre van egy kis plusz időm...
...Kicsoda vagy tehát?
Az erő része, mely
Örökké rosszra tör, s örökké jót művel.
Goethe: Faust
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

Ujjujjuj, Tuco! Pont a múltkor láttam újra A jó, a rossz és a csúfot. Bírom a többi spaghetti-western-t is, de ez talán a legjobb (na jó, ott a Volt egyszer egy vadnyugat is, de az komolyabb műfaj). Eli Wallach Tucoként pedig magasan viszi a pálmát számomra. Sose tudtam, hogy drukkoljak neki, vagy utáljam. De az ő jeleneteit bírtam a legjobban.
"Kétféle ember van a világon..." :dirr:
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Ma megnéztük Seti-vel a Starsky és Hutch-ot. Há gyerekek, harmatos gyenge. De azé jót röhögtünk. Nekem tetszett, de én mellesleg :dirr: filmkritikával rendelkező embereknek nem ajánlom, mert ha kritikus szemmel nézzük, nagyon rossz volt. De mivel nem vagyok kritikus, nekem tetszett. Bár szerintem a mögöttünk ülők is azon derültek, hogy mi ketten ott lent mit művelünk, mert hogy a filmből egy szót nem hallottak, az tuti. Ja, feliratos. És ritka rossz a felirat, á csak a 70%-a félre ferdítés. Setike levette a cipőjét mozizás közben, aminek felvéterekól a takarító jót nézett (szegényke, ott ált, nem mert takarítani, mert mi KETTEN még ott ültünk, és végig vártuk a feliratot). Ja, és egy pár elhagyta a termet a film háromnegyedénél. Vagy azért, mert a film nagyon rossz volt, vagy mert nem bírtak minket tovább. Ja, amúgy kilencen voltunk a teremben, de szerintem még annyian se. Nekem a filmből legjobban Huggy tetszett. XDDD "Maga meg ki?" "Megtaláltam a kilences ütőjét."Kép. XD A kocsi baró volt, nekem nagyon tetszett. Nem szeretem a kocsikat, de ehhez tényleg elismerésem. Főleg a végén tetszett. És, ha nem is azért, amiért anyám, de karakter szempontjából Starsky szimpatikusabb volt. (Sztem a színészek jók voltak. A drogdílert leszámítva.) De együtt az igazi. Ja, és eredményeket értem el azzal kapcsolatban, hogy hogyan lehet Setit evésre venni. XĐĐ És még azt mondják, jó a vizes póló, de csak míg nem próbáltátok a popkornt a pólóba akciót. XDDDDD Mellbe dobással nyertem.
Legközelebb előreláthatólag a Van Helsing-ről vagy az Underworld-ről tudósítunk.
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Most néztem meg a Van Helsinget. Mit ne mondjak, nekem tetszett. Teljesen lehet érezni benne azt, hogy azok csinálták, akik a Mumia-t is csinálták. Én azt mondom hogy érdemes megnézni, mert vannak benne viccek is, és jó kis akciófilm.

Bár vannak benne iszonyat durva tulzások. Pl : csaj 3,4 kőoszlópnak nekirepül, nem törik el semmije, sőt, még semmilye se vérzik.
Kép
Hobart
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2004.05.07. 15:02
Tartózkodási hely: Arrakis

Hozzászólás Szerző: Hobart »

Üdv.

A legjobb film, amit mostanság láttam? Mindenképpen a Kill Bill vol. 1:) A második részt még nem volt szerencsém megnézni. Remélem hamarosan sor kerül arra is.
Avatar
Misato
Profi
Profi
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2003.11.27. 22:01
Tartózkodási hely: egy topicban

Hozzászólás Szerző: Misato »

SHREK-még 4 megnézés után is vicces volt. :lol:
...Kicsoda vagy tehát?
Az erő része, mely
Örökké rosszra tör, s örökké jót művel.
Goethe: Faust
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

A sátán kutyája.
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

Húú, az könyben de jó! Az egyik kedvenc Holmes-történetem. El kéne olvasnom újra...
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

HP2. Na jó, könyvben szásszor jobb, ráadásul magyar szinkronnal néztem, ami iszonyatos volt....@@""" szegény Piton... na meg a gépen olyan ügyes, hogy nem tudott ugrálni az időben, így ha megálltam volna közben, a legelejéről kellett volna újrakezdenem... :evil: meg mind a két CD-n volt ugyanott 1 olyan perc, amikor megállt a kép... codechiba vagy mit tudom én... :evil:
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

Equilibrium (1984 + Fahrenheit 451)
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Megnéztem a Fight the Future-t tegnap - legalább tudom honna ered az aláírásom :dirr: . Kár hogy mondjuk nem értettem igazán a szöveget - wáh, tanuljon már meg a főszereplő beszélni ^^"" még a többieket nagyjából értettem is... - na majd jövőhétre szerzek- vagy nem- alá való magyar vagy angol feliratot.
Ma meg Alieneznék, de nem viszi a gépem... :cry: mellesleg FtF közben is újraindult @@""" no comment. Szóval ha lesz időm, ma az Underworldot nézem meg. O.kiránduláon meg remélem eljutok egy moziba...aztán a Van Helsinget megtekintjük - vagy nem... :)
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Van helsing. ; hát előtt meg az Underworldot láttam, ahhoz képest mestermű ^^"""", Underworldben kicsit csalódtam...tök Matrix a design, a story jó lenne, de valahogy nem jól van megcsinálva, vagyis szerintem nem nagy szám. Van Helsingben elég sok a spec effekt, meg a lehetetlen abszurd dolog, de azért elég jó :wink: amúgy is imádom a vámpírokat. Mondjuk ebből a Kate-ből kicsit sok volt ^^"" meg mindkét filmben vámpírok és vérfarkasok...^_^""
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

megnéztem a Ford Fairlane kalandjai című mesterművet, vélemény: 8) :dirr: 8) :dirr: 8) :dirr: 8) :dirr:8) :dirr:8) :dirr:8) :dirr:
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Trója... nagyon nagyon nagyon jó volt ^______^!
És már előre várom a Viggos vilmet, meg a HP3-at (De miért nem találtak normális bish színészeket a két kedvenc karimnak? -Lupin, Sirius-...?? No mind1.. :cry: ) :cry: :cry:
StabWest
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2003.08.14. 16:54

Hozzászólás Szerző: StabWest »

Részben kapcsolódik a Trója c. filmhez.
Iphigenia (görög játékfilm) a DunaTV-n. Irene Papas nagyszerűt alakított benne.
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Én megmondom őszintén, hogy most néztem meg minap a Starsky és Hutch valamint a Van Hellsing című nem tudom minek nevezzemet, mert mindkettő olyan rossz volt és gagyi hogy az valami hihetetlen!
Ma láttam jó filmet, mert megnéztük az Elit alakulatot.
Kép
Válasz küldése