Milyen jó filmet láttál mostanában?

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Hobart
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2004.05.07. 15:02
Tartózkodási hely: Arrakis

Re: filmek

Hozzászólás Szerző: Hobart »

Stoker írta:
Hobart írta:Hallottam, hogy van második rész is. Utóbbi beszerzés alatt áll. :D
Van.. bár ne lenne.. márminthogy a BR2-t akarod beszerezni? hát én nem javaslom, ha az 1 tetszett és több maradt meg benned mint a hentelés akkor semmiképp.. ha tetszett és csak a hentelés maradt meg (amit kétlek), akkor itt mégtöbbet találsz.. sztem végtelen szar a BR2, ellentétben az 1el ami meg zseniális volt..
Elvileg néhány nap múlva a kezembe kerül a második rész is. Gondolom ebben is a BRben elkezdett társadalmi dilemmát feszegetik... nem? Amíg ez így van, és jól csinálják, addig nem érdekel a vérfürdő. :D De ahogy kivettem a szavaidból, elvész a varázs. :roll: Nos... meglátjuk. Miután megnéztem, referálom. :lol:
"A vita célja az, hogy elferdítse az igazságot..."
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

A mai napon megint elkeveredtem egy moziba, ahol a Megtorló (The Punisher) került terítékre. Hát jónak éppen nem nevezném. Közepes, C-kategóriás amerikai akciófilm. A főszereplő alakjának kapcsolata Frank Castle-lel kizárólag a névazonosságra korlátozódik. Egy kis dirr-durr, néhány röhejes butaság, és egy jól megrajzolt koponya a pólón. Kb. ennyi volt a film. Pozitívumként azt tudom felhozni, hogy lehetett volna sokkal nyálasabb is, de nem lett.

Egyszer azért meg lehet nézni, de oltári nagy dologra senki ne számítson.
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

Őrnagy írta:Pozitívumként azt tudom felhozni, hogy lehetett volna sokkal nyálasabb is, de nem lett.
Mikor az egy film pozitívuma, hogy "lehetett volna sz*rabb is", akkor ott már valami gond van, nem? :dirr:

Én kikölcsönöztem Russell Crowe Kapitány és katona: francseemlékszikmáhogymiazalcíme c. filmjét. Mit is mondjak... Ha valaki szeret sok tengervizet meg fából épült hajót látni, akkor ez a neki való film! :mrgreen: Itt az uszkve két órából 20 perc ha szárazföldön játszódik. Egyébként böcsületes iparosmunka a film, de nekem nem nyújtott semmi extrát. Bár az alakításokkal nem volt különösebb problémám. Történet: 1805-ben Jack Aubrey angol kapitány üldözi 1:50-en keresztül az Acheron nevű francia hajót. Aztán elkapja. Roló.
Avatar
Galb
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.05.17. 20:15
Tartózkodási hely: a Gundamom cockpitjéből netelek
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Galb »

uhhh, nem nézem meg...

Requiem for a Dream nagyon jó film! rendezés, történet, színészek.... eXcellent!
a rendező másik általam látott filmje a PÍ... látta valaki? szerintem az is jó de az másfajta film, elvontabb sztori és nem ilyen érzelmi hatású....
"Élj hangosan és szenvedj csendben..."
|[ Gh ]|
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

igen...olvass vissza :D :D :D
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Hobart
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2004.05.07. 15:02
Tartózkodási hely: Arrakis

Hozzászólás Szerző: Hobart »

Galb írta:uhhh, nem nézem meg...

Requiem for a Dream nagyon jó film! rendezés, történet, színészek.... eXcellent!
a rendező másik általam látott filmje a PÍ... látta valaki? szerintem az is jó de az másfajta film, elvontabb sztori és nem ilyen érzelmi hatású....
Én megmondtam. :D

Egyébként a pi-re én is kíváncsi lettem. Aki ilyet tud (RfaD), az már rossz ember (rendező) nem lehet. :lol:
"A vita célja az, hogy elferdítse az igazságot..."
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

nah annak aki lusta visszaolvasni:
ein írta:Nekem a Pi (ez a címe) nagyon tetszett. bővebben itt
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Avatar
Stoker
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2003.07.17. 22:13
Tartózkodási hely: dolog
Kapcsolat:

BR2

Hozzászólás Szerző: Stoker »

Hobart írta:Elvileg néhány nap múlva a kezembe kerül a második rész is. Gondolom ebben is a BRben elkezdett társadalmi dilemmát feszegetik... nem? Amíg ez így van, és jól csinálják, addig nem érdekel a vérfürdő. :D De ahogy kivettem a szavaidból, elvész a varázs. :roll: Nos... meglátjuk. Miután megnéztem, referálom. :lol:
kíváncsi vagyok, hogy mennyire fog tetszeni.. csak egy jó tanács.. ha motoszkál benned egy olyan érzés, hogy ez szar és le akarod kapcsolni.. tedd meg nyugodtan.. hidd el nekem nem veszítes sokat.. ;) aztán lehet, hogy csak bennem van a probléma és ezt már erőltetettnek tartom.. illetve "egyszer volt budán kutyavásár".. vagy mi.. szóval 2szer ugyanaz nem jó pojén.. de tégy vele egy próbát akor.. hátha.. mondjuk az, hogy párokba rendezik őket jó vicc.. de sztem kicsit az is erőltetett..
Hobart
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2004.05.07. 15:02
Tartózkodási hely: Arrakis

Hozzászólás Szerző: Hobart »

MEglátjuk, milyen is lesz:). Elvileg ez a rész nem egy BRtörvény-ellenes mozgalomról ad számot? MErt ez alapján jónak ígérkezik.

Bár ez már tényleg csak szócséplés a részemről. :oops: A film után visszatérünk erre. ;)
"A vita célja az, hogy elferdítse az igazságot..."
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

Sherk 2 ::daisuki::
(LOTR 2 Rejtett exra ::japhaha:: ) Bár az utóbbi nem film.
Kain
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2004.08.04. 16:15
Tartózkodási hely: World of Darkness

Hozzászólás Szerző: Kain »

A Shrek2t ma délután néztem meg! (másodszor, ezúttal magyar szinkronnal) Nekem személy szerint nem tetszett annyira, de tündér-keresztanya nagyon cool!!!

A LotR3-at nagyon jól megcsinálták, elképesztö hogy könyvböl ilyet kihoztak
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Hát igen. Tényleg elképesztő... :cry:
Pl mikor Legolas lenyomja az olifántot. :x
Piracy is charity.
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

" Az csak egynek számít!" Mondá Gimli. Láttátok a Lord of the Pircing-et?
Vagy azt amikor Szmiagol átveszi az Mtw díját?
Avatar
omg
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2004.08.06. 20:20
Tartózkodási hely: Budapest (hungary)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: omg »

Nos részemről egyszerre tekintettem meg a Shrek2-t(nagyoon bejött nekem) a Gyűrük ura2-3 at(eléggé élveztem) és a mátrix 2-3at (felejthetőek)
Zankokuna tenshi no youni
Shounen yo shinwa ni nare...

manga rulezz!
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Egyszerre???

Mármint fogtál 5 db médialejátszásra alkalmas készüléket, beültél közéjük, és kapkodtad a fejed? (Az igen! Jó teljesítmény!)

Vagy fogtad az említett filmeket, és egyhuzamban végigültél a monitor előtt kb. 10-12 órát? (Ez mégnagyobb!)

:shock:
Piracy is charity.
Avatar
omg
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2004.08.06. 20:20
Tartózkodási hely: Budapest (hungary)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: omg »

kukurbuki írta:Egyszerre???

Mármint fogtál 5 db médialejátszásra alkalmas készüléket, beültél közéjük, és kapkodtad a fejed? (Az igen! Jó teljesítmény!)

Vagy fogtad az említett filmeket, és egyhuzamban végigültél a monitor előtt kb. 10-12 órát? (Ez mégnagyobb!)

:shock:
utóbbi,csak mert nem jutott jobb eszembe.
Zankokuna tenshi no youni
Shounen yo shinwa ni nare...

manga rulezz!
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Ez igen!
Bár ha a Mátrix 2-3-at hagytad utoljára, akkor lehet, hogy azért nem tetszett annyira, mert már lefárasztott az előtte lévő kb. nyolc óra filmnézés.
Én a helyedben nekiugranék mégegyszer, friss aggyal is. Más kérdés, hogy szerintem sem nagy durranás a két film. Habár a 3 legalább látványos.
Piracy is charity.
Avatar
omg
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2004.08.06. 20:20
Tartózkodási hely: Budapest (hungary)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: omg »

kukurbuki írta:Ez igen!
Bár ha a Mátrix 2-3-at hagytad utoljára, akkor lehet, hogy azért nem tetszett annyira, mert már lefárasztott az előtte lévő kb. nyolc óra filmnézés.
Én a helyedben nekiugranék mégegyszer, friss aggyal is. Más kérdés, hogy szerintem sem nagy durranás a két film. Habár a 3 legalább látványos.
a mátrix 2-3 mal kezdtem, utánna GY U 2-3 és HP2.
Zankokuna tenshi no youni
Shounen yo shinwa ni nare...

manga rulezz!
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Shinji írta:Sherk 2 ::daisuki::
(LOTR 2 Rejtett exra ::japhaha:: ) Bár az utóbbi nem film.
Shrek 2??? :shock:
igaz,az első rész láttam...
juhuj....Múltkor a nővéremmel meg kellett néznem a Dirty Dancing 2-t(az egy romantikus izé... :? :shock: )
Mostanában nem jutok jó filmhez... ::jsleep::
Avatar
omg
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2004.08.06. 20:20
Tartózkodási hely: Budapest (hungary)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: omg »

nekem a shrek 2 már amiatt is élvezetes volt,hogy láthattam azokat naaagy szemeket egy macskától,aki pillanatokkal később "írtja" a "jó" népet.
Zankokuna tenshi no youni
Shounen yo shinwa ni nare...

manga rulezz!
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Nem tudom, hogy konkrétan a "jó film" kategóriába sorolható-e, de ma néztem meg Merokoval az "Én és a hercegem" című filmet. Nagyon tipikusan tündérmeseamerikaifilm volt, de én szeretem ám az ekkora hülyeségeket, szóval tetszett ::reliev::
Na meg ránk is szóltak az utolsó 2percnél a moziban, valamiért nem jól viselték a melletünk ülők, hogy végigdumáltuk az egészet ::jhuh::
Kép
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Nekem legutóbb volt szerencsém megnézni barátnőimmel a Hidalgo-t. Tetszett, bár Viggo jobb volt a LOTR-ben sztem... :roll: De az is igaz, hogy ez a szerep viszont sokkal jobban hozzá illett, mint Aragorné... na, 1szóval jó film volt.... :D
Kép
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Ami-chan írta:Hidalgo
Hidalgopirin ^^'''

Ma So-channal megnéztem az Úton hazafelét és a Shrek2t, mindkettő nagyon tetszett ^.^
Kép
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Úton hazafelé
Én ezt még a moziban láttam, mikor nyomták. Tényleg jó film. Legalábbis akkor tetszett.
Piracy is charity.
Avatar
Cornell
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2004.02.25. 01:46
Tartózkodási hely: a tömegsír legmélyén
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Cornell »

Elyon írta:
Ami-chan írta:Hidalgo
Hidalgopirin ^^'''

Ma So-channal megnéztem az Úton hazafelét és a Shrek2t, mindkettő nagyon tetszett ^.^
úton hazafelé??? hát az már 1000 éves azt még moziba néztem vagy 10 éve de nagyon teccett nekem is ..olyan aranyos^^...a második része is jóvolt...nézd meg ha tudod!
Kép
Válasz küldése