Milyen jó filmet láttál mostanában?

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
Tokubei
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2004.10.06. 20:27
Tartózkodási hely: Soul Society

Hozzászólás Szerző: Tokubei »

Gomen, gomen.A Sid és Nancy nem egy tömegfilm-hála istennek-.Örülök, hogy tetszett tényleg nagyon jó :D
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Délután megnéztem az Underworld-öt. Hát elég jól illet az amúgy is depis hangulatomhoz, akkorát rajzoltam utána, hogy cska lesek... oO Ennyire nem lehetek durva...
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Underworld? Én azt egyszer láttam, elég is volt. ^^'''''' az általam látott vámpírfilmek közül benne van a három leggyengébben ^^' lehet ha újra látnám, más lenne a véleményem, de akkor spec. nagyon nem jött be... főleg ez a Matrix-hatás. Matrixot imádom, de ez... áhhhhh
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Ez az a fajta film, amit egyszer meg lehet nézni...
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Riddick
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2005.07.16. 19:38
Tartózkodási hely: Tapolca/Győr

Hozzászólás Szerző: Riddick »

Tényleg nem olyan nagy szám az Underworld. Elég gyenge az igaz, én is láttam már sokkal jobbat, de azért várom a második részt.
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Második rész is lesz? Oo oh, God...
Most fogom megnézni a LOTR 3-at ^^'' ma eldöntöttem végre, hogy megnézem, fel is keltem hozzá :dirr:
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Riddick
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2005.07.16. 19:38
Tartózkodási hely: Tapolca/Győr

Hozzászólás Szerző: Riddick »

elvileg 3 részes. A második részt már nem Magyarországon forgatták, de azt hiszem feltámasztották benne a Görög Zitát.
A LOTR 3-at nem ismerem.
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

LOTR 3-at én is megnéztem nemrég egy haverral...
tény, hogy vannak benne guszta részek XD
Avatar
Beyond silence
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2005.09.08. 16:43
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Beyond silence »

Szamurájt (Zatoichi) nekem nagyon nem jött be... :?

A hét szamuráj vagy Az utolsó szamuráj már annál inkább... :D , szerintem érdemes megnézni őket ha valaki még nem látta.

Ja és Király visszatér is nagyon-nagyon-nagyon jó....


Hogy új filmcímet mondjak, én nem rég láttam a Sötétkamrát (One hour photo) - aztán pár napig is néztem mást... imádom, szerintem nagyon jó film!
Nagoyn jó, magányos, szomorú, pszichológiai dráma...

Esteleg ha vaalkit érdekel.
Hivatalos magyar oldal: http://www.cinematrix.hu/honlapok/sotetkamra/
"Temet nose - Ismerd meg önmagad"

(http://beyondsilence.uw.hu)
Avatar
Riddick
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2005.07.16. 19:38
Tartózkodási hely: Tapolca/Győr

Hozzászólás Szerző: Riddick »

Az utolsó szamuráj tényleg nagyon jó, az egyik kedvenc filmem :D

Én mist a Krémek Krémje című vigjátékot és az Éjszakai örség című orosz akció-fantasy filmeket akarom megnézni.
Látta már valaki valamelyiket?
Avatar
Minerva
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2005.06.03. 09:59
Tartózkodási hely: Álomföld
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Minerva »

Riddick: én tegnap láttam az Éjszakai őrséget. Inkább fantasy-horror, mint akció ;) Nagyon jó volt, eléggé ijesztő és természetfölötti, és aránylag hihető is. :)

AyaDid, hogy tetszett a LotR3? ;)
"Gods fade away by my curse."
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Nem tudom hogy sikerült 4 és fél óra alatt befejeznem egy 3 órás filmet Oo láttam már moziban, csak arra vártam, hogy lemenjen Németországban az ára (nem vagyok hülye, hogy 2*-es áron vegyek DVD-t itthon... >.<). Kicsit fárasztó volt, de természetesen OK =). Csak az nem tetszik benne, hogy annyira teli van nyomva spec. effektel... és sajna látszik is ez a "műhatás". Fele ennyivel is jó film lett volna... :neutral: ráadásul itthon még annyira se jön ki jól a spec. effekt meg a hangzás, mint moziban...
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Én a LotR 3-at bővített változatban láttam, de az 5 óra hossza. Két részletben néztük meg barátommal. XD Amúgy neki megvan mindhárom DVD. És ami legjobb rajta, azok az Extrák. Olyan szívatások vannak benne, yay! Baromi jó! Csak kár, hogy nincs mindegyik feliratozva. XD
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Beyond silence
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2005.09.08. 16:43
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Beyond silence »

tényleg nagyon jók az extrák!
Ahhoz meg nem tudom hogy volt pofájuk hogy valamelyiket ne feliratozzák... :wwall:
"Temet nose - Ismerd meg önmagad"

(http://beyondsilence.uw.hu)
Avatar
Ishi
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2005.04.08. 20:32
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Hozzászólás Szerző: Ishi »

Na nézzük csak...: Hidalgo. :wink: Pedig több jó filmet is láttam mostanság, de csak ez jutott eszembe... ::reliev::
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Sikerült megnéznem a Kill Bill-t. Előre is elnézést minden rajongótól, de tényleg nem értem, mit lehet ezen szeretni. ^^" Én végigröhögtem. ^^" Eleve nem szeretem az akciófilmeket, vagy végigröhögöm, vagy végigalszom őket. Azt mondták, hogy véres ez a film és sok negatív (meg persze pozitív) véleményt hallottam, de hogy ennyire rossz, azt azért nem gondoltam volna. ^^" Először is a színészek: csalódás. Egymás után csalódás mindegyik színész. Nem tudtak játszani. Állítólag nagyon élvezték a forgatást, én viszont nem tudtam elhinni nekik, amit játszanak, mondanak. Olyan érzésem volt, hogy bármelyik pillanatban kitörhet belőlük a röhögés... Ez azért is volt csalódás, mert Uma-t és Lucy Liu-t pl. kifejezetten szerettem más szerepeikben... A zenék borzasztó idegesítőek voltak. A történet pedig gyermeteg. Mintha egy 5 éves írta volna. ^^" Ez a gyilkoljunk mindenkit halomra és ömöljön mindenhonnan a vér... ez inkább csak nevetséges volt, mint bármi más. ^^" Elnézést tényleg a rajongóktól, de ez az egyik legrosszabb film, amit életemben láttam. ^^"
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Tenshi: én nem vagyok rajongó... sőt mi több nem is láttam a filmet ... De, ebben a filmben elvileg pont az akar lenni a lényeg hogy halomra gyilkolunk mindenkit. Nem kell komolyan venni, egyszerűen csak az emberi brutalitást akarja szemléltetni, hogyan gyilkoljunk meg minél több embert minél brutálisabban minél kevesebb értelemmel. Olyan mint a Sin City (ami szerintem az év filmje).

egyébként ma néztük meg a kedvesemmel az Éjszakai Őrséget. Nem rossz... kicsit mást vártam. Azt hittem a főhős valamivel hősiesebb, akárcsak a többiek, de nem. Mindenki valahogy nagyon emberi. Nem gondolná az ember hogy a néha hős Fény Lovagok vezetője most a Moszkvai Elektromos Művek főnöke. :dirr: Ugyanígy minden helyszín olyan "nyócker" hangulatú, lekoszlott, mocskos, gusztustalan. A metrós jelenet kezdetén meg teljesen a Kontroll ugrott be.
Összegezve viszont: nem volt a történet túl meggyőző, túl bonyolult, túl összecsapott. Nyílván a könyvben jobb, nah de azért jobb forgatókönyvet is írhattak volna. Sok szereplő van, de alig tudunk meg rólók bármit is. Egyedüli reményem a maradék két részben van, ami állítólag jövő tavasszal már jön.
Addig is: a filmet érdemes megnézni, de a trailert csak akkor, nézd meg elötte, ha a moziban csak a történetet akarod megtudni, mert az összes látványos jelenetet belerakták az előzetesbe ^^'
Kép
Avatar
DarkstaAaR^.^
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2004.06.25. 00:05
Tartózkodási hely: Dujv

Hozzászólás Szerző: DarkstaAaR^.^ »

Sister Tenshi írta:A zenék borzasztó idegesítőek voltak.
Hát pedig ahogy én emlékszem, pont az volt a plusz. Minden zene más filmből van. Jól "összelopkodta" QT :). (Többek között a Shurayukihime-ből)

Én mostanában A Coen-testvérek filmjeit néztem (Miller's crossing, Fargo, The Big Lebowski). Szerintem zseniálisak.
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

Nem rég néztem meg a Vektor című filmet....Hát no comment!!!! nézzétek meg feltétlen!!!
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Shinji írta:Nem rég néztem meg a Vektor című filmet....Hát no comment!!!! nézzétek meg feltétlen!!!
ezt én is csak ajánlani tudom, bővebb info itt:
www.alterego.hu
Kép
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

Én régebben láttam az Éjszakai Őrséget (Nochnoy dozor) és nekem azért tetszett nagyon mert megmutatták h Kelet-Európában is tudnak ilyen scifi fantasy nemistudom mit készíteni olcsóbban és nem kevésbé ötletesen mint Hollywoodban :D és benne volt az a szocreál érzés ami a Régi Solarisban (vagy Stalker) is megfogott. Mindenképpen üdítő színfolt és a történetről meg annyit ha ez 3ból az első rész úgyhogy ez alapján nem lehet sérelmezni hogy nem tudtunk meg sokat.
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

@ein:
teljesen egyetértünk: Hollywod nélkül is lehet látványos scifi fantasy akció gótpunk dark lucskos izét készíteni ami tökéletes kikapcsolódást nyújt másfél órára és még utána is némi gondolkodni valóval kecsegtet
Kép
Avatar
Riddick
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2005.07.16. 19:38
Tartózkodási hely: Tapolca/Győr

Hozzászólás Szerző: Riddick »

Most hallottam nemrég, hogy a Halálos Iramban 3. részét japánban forgatják majd. Paul Walker viszont nem játszik majd a 3. részben, hanem teljes egészében a japán utcai gyorsulási versenyek világát akarják majd bemutatni.
Remélem tényleg készül a 3. rész :D és nem lesz olyan vacak mit a 2. :(
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Szerintem az éjszakai őrség elég szar volt a levegőben lógó jeleneteivel, a túlerőtetett effektjeivel, meg az üres karaktereivel. Én végig sem néztem. Gagyiság, még akkor is, ha ruszki.
Piracy is charity.
Avatar
peris
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2005.09.21. 14:05
Tartózkodási hely: In his Vanship
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: peris »

Nemrég láttam moziban:
Dark Water Fekete Víz
Egész kellemes szórakozás volt csoportosan nézni. Nem az a megijedős horror, inkább afféle nyomasztó stílusra hajazna... Nekem ez nem jött be annyira.
Ami viszont igen: Jennifer Connelly naon jó színésznő, most is nagyon jól játszotta a szerepét. Továbbá van egy hihetetlen nagy unikom a filmben. A feeling leírhatatlanul jó, és most ugrik a majom a vízbe, Amcsi filmben ekkora "panelfeelinget" még nem tapasztaltam... New York-ban sikerült teremteni olyan szocreál panel atmoszférát (nem tudom másképp mondani) hogy lehidaltunk.
Érdemes megnézni! :wink:
Let us look up and thank our teachers
It is now time to leave the garden of teaching
The days have passed surprisingly fast
Now it is time for us to leave


Maria-sama ga miteru
Válasz küldése