Milyen jó filmet láttál mostanában?

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Resident Evil 2. Már kiváncsi voltam a folytatásra. Számomra hozta az első rész színvonalát, így egész jó volt. A nyitott befejezése miatt kiváncsi leszek, hogy lesz-e 3. része is?
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Terminator 2.

Na végre :dirr: erre vártam több napja ^^'. Nagyon tetszett, tényleg ez a legjobb a 3 film közül (mondjuk a 3.-at most fogom újra megnézni... most legalább több mindent fogok belőle megérteni, mint amikor először láttam ^^'). Annak örülök hogy T1000 nem sokat beszélt (ha túl jól ismerem a színész eredeti hangját, nagyon zavar a szinkron :neutral: ). Szvsz Konominak igaza van, sokkal másabb, hogy Schwarzi itt a jó szerepében tűnik fel ^_^. Meg amiatt is jobb, mint az első rész, mert a sima menekülünk-túlélünk(vagy nem) cselekményt kicsit megcsavarták (persze sok film esetében a bonyolítás csak ront a helyzeten, de itt jól jött ki). Külön öröm volt figyelni, hogy azért annyira nem bonyolódtak bele a múlt-jelen-jövő dolgaiba. Az időutazásos filmeket szerintem a legnehezebb elkészíteni, mert nagy ellentmondások is kisülhetnek (a tipikus probléma, hogy a fiú visszamegy a múltba megölni az apját, hogy ne szülessen meg, de ha nem szület meg, akkor nem is tudja megölni az apját :dirr:... hasonló dolgokba minden ilyen témánál beleköthetünk)
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

Terminator2+Predator+Alien2 a nagy hármas :) minden idők legjobb akciófilmjei

most fejeztem be a The Butterfly Effect-et és WOW
meg kell nézni!...bár mintha a koncepció már lett volna egy Outer Limits Részben :)
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Avatar
Yui
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2005.06.11. 17:30
Tartózkodási hely: Eva 01

Hozzászólás Szerző: Yui »

Légcsavar. Már csak Jodie Fosterért is megéri megnézni - sztem jó színésznő. A film pedig izgalmas volt, érdekes, elvárásaimnak megfelelt ;)
IKARI YUI
1977-2004-?
(still alive..?)
Lullaby
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2005.10.17. 14:29

Hozzászólás Szerző: Lullaby »

Morigan írta:Resident Evil 2. Már kiváncsi voltam a folytatásra. Számomra hozta az első rész színvonalát, így egész jó volt. A nyitott befejezése miatt kiváncsi leszek, hogy lesz-e 3. része is?


:shock: Nekem nagyon nem jött be! :shock:
Az első rész még tetszett, de a játék mögött messze elmarad. A 2. részből pedig egy akciófilmet csináltak, pedig lehetett volna belőle egy nagyon jó horror is. A szereplőkkel amúgy meg voltam elégedve (főleg Jill-t találták el) de ezenkívül nekem egy nagy 0. Persze attól még másnak tetszhet, csak én kicsit mást vártam.
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Még kedd éjjel volt erőm megnézni a Rémségek kicsiny boltja című fantasztikusan nagy horrorfilm és musical vegyítéket. ^^ Zenéje esetleg nincs meg valakinek? ^^ Amúgy úgy összeségében jó, abszurd ötlet, de most már legalább még jobban megértem a Billy és Mand rajzfilmparódiáját. ^^ Na meg hát ugyebár ne a legújabb filmek közé tartozik. ^^
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

most fejeztem be a The Butterfly Effect-et és WOW
meg kell nézni!...bár mintha a koncepció már lett volna egy Outer Limits Részben
Aha, az tényleg jó bár a vége lehetett volna csattanósabb szerintem.
Piracy is charity.
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

kukurbuki írta:
most fejeztem be a The Butterfly Effect-et és WOW
meg kell nézni!...bár mintha a koncepció már lett volna egy Outer Limits Részben
Aha, az tényleg jó bár a vége lehetett volna csattanósabb szerintem.
az lett volna jó végnek ha a szanatórium résszel zárul (tényleg képzelte) :D


most láttam a Brazil-t ... elég bizarr, olyan mintha az 1984-et filmesítenék meg Monty Python módra :) ami nem csoda mert Terry Gilliam rendezte, a színészi játék és a történet is nagyon jó
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Avatar
KuCz
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2005.06.09. 18:20
Tartózkodási hely: na ez egy jó kérdés
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: KuCz »

ein írta:most láttam a Brazil-t ... elég bizarr, olyan mintha az 1984-et filmesítenék meg Monty Python módra :) ami nem csoda mert Terry Gilliam rendezte, a színészi játék és a történet is nagyon jó
::bawl:: már mióta meg akarom szerezni... :-P :roll:
--!!-E-project-!!--

Where's the end?
My final end
The final breath
My final breath
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

az lett volna jó végnek ha a szanatórium résszel zárul (tényleg képzelte)
Áh, az meg túl lehangoló lett volna. Így is kiakasztó film volt szerintem.
Piracy is charity.
Avatar
wolfi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2004.11.30. 18:51
Tartózkodási hely: Pápa - Eger
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: wolfi »

Ajánlhatok valamit? Mindenki nézze majd vasárnap a TV2-őt, mert lesz este (pontosabban 23.50-kor) aki fent bír maradni A szakasz (Platoon) című nagysikerű vietnámi háborús film lesz. Sztárokkal mint Charlie Sheen, Tom Berenger, Willem Dafoe, Forest Whitaker és egy pici szerepre még akkoriban tök fiatal Johnny Depp is beugrik. Oliver Stone nagyszerű munkáját összesen hét Oscar-ra jelölték ebből négyet meg is kapott.Aki még nem látta és érdekli a vietnámi háborús filmek az feltétlenül nézze majd meg. Ebben a filmben kiderül, hogy nem csak vietcongok hanem az amerikaiak is igen könyörtelenek voltak.
Kép
Avatar
Yui
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2005.06.11. 17:30
Tartózkodási hely: Eva 01

Hozzászólás Szerző: Yui »

Narumi írta:Még kedd éjjel volt erőm megnézni a Rémségek kicsiny boltja című fantasztikusan nagy horrorfilm és musical vegyítéket. ^^ Zenéje esetleg nincs meg valakinek? ^^ Amúgy úgy összeségében jó, abszurd ötlet, de most már legalább még jobban megértem a Billy és Mand rajzfilmparódiáját. ^^ Na meg hát ugyebár ne a legújabb filmek közé tartozik. ^^
Apám egyik nagy kedvence :) Nem rossz film tényleg :wink: Sajna nekem zenéje nincs meg külön :( , csak a film dvd-n...
IKARI YUI
1977-2004-?
(still alive..?)
Prof. William
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2005.06.09. 09:35

Hozzászólás Szerző: Prof. William »

Brothers Grimmet látta már valaki? Megéri megnézni?
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Prof. William írta:Brothers Grimmet látta már valaki? Megéri megnézni?
pont ma láttuk. Szerintem érdemes megnézni, olyan mint egy Álmosvölgy Legendája Light, kellemes Grimm mese utalásokkal. De nem egy olyan nagyon nagy durranás.
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Ez lehet h buta kerdes, de van annak koze a Grimm mesekhez?
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Ja, van benne piroska, meg boszorkány.
Piracy is charity.
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Jó filmnek ajánlom a Farkasok Szövetségét Jean Reno-val. Nagyon nagy. Legalábbis nekem tetszett.
Kép
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Egyik éjjel [szombatról vasárnapra] volt egy film, magyarul Az életművész volt a címe, kábé hajnali 3/fél 4 körül volt vége. Elég gagyisztikusnak indult, de voltam olyan pihent és unatkoztam annyira, hogy megnézzem és azt kell h mondjam, h érdemes volt, mert a közepe fele már nagyon belemelegedtek a szereplők, nem mondom, hogy bekerült a top 10-be, mert ahhoz azért gyenge volt, de mikor elkezdtem nézni, sokkal rosszabbra számítottam és végeredményében egész jól szórakoztam rajta... ja és 16 karikás volt, amit meg is érdemelt...
Avatar
kawai neko
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.17. 15:19
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: kawai neko »

Prof. William írta:Brothers Grimmet látta már valaki? Megéri megnézni?
Pont szombaton néztem meg, aranyos mesének mondanám inkább. De nem sajnálom, hogy megnéztem, nekem tetszett.

24-én mutatják be az Ördögűzést, azt szeretném még megnézni.
Kép
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Tegnap megnéztem a Corpsebride-ot. Király volt.
Piracy is charity.
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Jaj, arra en is kivancsi vagyok...
es buta voltam, mert nem neztem meg a Willy Wonkat sem, azt mondtak jo... :cry:
ha vki szepet szeretni latni, akkor nezze meg a Pingvinek vandorlasa-t (asszem ez a cime :?: ), nagyon megindito, es gyonyoru termeszetfilm...
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

és igeeeeeeeeeeeeeeen! december első hetében Harry Potter és a tűz serlege a mozivásznon :thumb: lehet hogy nem a "milyen jó filmet láttál mostanság" topicba tartozik^^ de a trailer nagyon jónak bizonyul :LOL: a legjobban a sárkányt csinméálták meg :D aligvárom hogy már láthassam :cool:
Avatar
wolfi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2004.11.30. 18:51
Tartózkodási hely: Pápa - Eger
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: wolfi »

Én is de én már nem izgulhatok rajta, mert már rég elolvastam könyvben. Ja és az a sárkány amivel majd Harry fog küzdeni magyar fajta!!! A regényben is magyar volt, gondolom a filmben is az lesz. Ez a rész már igen kemény lesz. Most gonosz leszek. Nem mondok róla semmit. :D
Kép
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Mondjuk eddig még csak az első 4 kötetet olvastam el, de nagy kedvencem a 4., szorosan a 2. után. Az összes eddigi film megvan dvd-n és már nagyon várom a Tűz serlegét is! Persze előbb a mozikba. :D
Kép
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Lullaby írta: :shock: Nekem nagyon nem jött be! :shock:
Az első rész még tetszett, de a játék mögött messze elmarad. A 2. részből pedig egy akciófilmet csináltak, pedig lehetett volna belőle egy nagyon jó horror is. A szereplőkkel amúgy meg voltam elégedve (főleg Jill-t találták el) de ezenkívül nekem egy nagy 0. Persze attól még másnak tetszhet, csak én kicsit mást vártam.
A játékkal én nem játszom, de nekem semmi gond nem volt a filmes folytatással. Sok eksön volt benne és pörgött is, persze, de ugyannnyi találtam az első részben is, szal nekem aztán tök mind1. :-P
Válasz küldése