Milyen jó filmet láttál mostanában?

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

12 majmot még régebben láttam, akkor nem fogott meg, lehet érdemes lenne most újranéznem. Gilliamtől eddig leginkább a Brazil tetszett. Nagyon súlyos alkotás, aki csak teheti tekintse meg!!! :D
Avatar
HellRaiseR
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 366
Csatlakozott: 2006.01.20. 20:05
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: főváros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: HellRaiseR »

Ezt a videot látva, tegnapelőtt megnéztem a ..na mit is? :dirr:
Kép
Az Ördög a részletekben rejlik...
,,We're trapped in the belly of this horrible machine...and the machine is bleeding to death."
Avatar
Link
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2006.05.29. 09:29
Tartózkodási hely: somewhere in time

Hozzászólás Szerző: Link »

Tegnap láttam az Oldboy-t. Egészen jó film.
Kép
Fáj a fogad? Könnyen elbánok vele! :dirr:
Avatar
JSaN
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2006.03.11. 23:54
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sugárzó monitor elött

Hozzászólás Szerző: JSaN »

Link írta:Tegnap láttam az Oldboy-t. Egészen jó film.
Az egy nagyon király film, én is láttam mind a 3 részét.
Szerintem az első a legtökéletesebb.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Link
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2006.05.29. 09:29
Tartózkodási hely: somewhere in time

Hozzászólás Szerző: Link »

3 részes??

WOU!!!

Mi a többi részenek a címe?
Kép
Fáj a fogad? Könnyen elbánok vele! :dirr:
Avatar
JSaN
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2006.03.11. 23:54
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sugárzó monitor elött

Hozzászólás Szerző: JSaN »

Link írta:3 részes??
Bocsesz :drop:
Valójában egy részes, csak össze kevertem a Szigoruan piszkos ügyek-kel (anyira hasonlitanak a főszereplők).
Viszont ez a film tényleg 3 részes, és ez is nagyon király.
Kép
Kép
Kép
Avatar
liache
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2006.03.22. 23:30
Tartózkodási hely: Hidden LDTS village :]

Hozzászólás Szerző: liache »

az oldboy szerintem is jó film... mondjuk a *spoilerfest* nyelvlevágós rész kicsit besokkolt a végén...meg maga a sztori....brarrr.....de jó volt :D
Kép
.:[LDTS]:. kiwi! :cry:
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Terminátor 33 1/3 (de ez egy igen hülye címfordítás :D)

Stephen Chow filmje, és hihetetlenül nagy marhaság (ahogy a filmjei áltlaában)! Z kategóriás szarnak néz ki, közben pont h Annyira szar, hogy már jó :D
Kép
Avatar
liache
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2006.03.22. 23:30
Tartózkodási hely: Hidden LDTS village :]

Hozzászólás Szerző: liache »

Mayer írta:Terminátor 33 1/3 (de ez egy igen hülye címfordítás :D)

Stephen Chow filmje, és hihetetlenül nagy marhaság (ahogy a filmjei áltlaában)! Z kategóriás szarnak néz ki, közben pont h Annyira szar, hogy már jó :D
egyetértek:D
meg kéne szerezni vhonnan:D nekem tetszett naon!!!!!!!
(főleg mikor a csávó hirtelen óriási fogkrémes tubussá változott:D)
Kép
.:[LDTS]:. kiwi! :cry:
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

JSaN írta:
Link írta:3 részes??
Bocsesz :drop:
Valójában egy részes, csak össze kevertem a Szigoruan piszkos ügyek-kel (anyira hasonlitanak a főszereplők).
Viszont ez a film tényleg 3 részes, és ez is nagyon király.
Úgyszólván az Oldboy is három részes, csak nincs összefüggés a három rész között. :)
Csak annyi, hogy mind a három részben bosszút áll a főszereplő
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

Tegnap megnéztem Guy Ritchie-től a Revolver-t. Hát nagyon bekészültem. Nem is hasonlít az előző két darabra. Mármint ok, ez is tele van lúzer genszterekkel, meg keménynek látszó beszari alakokkal, de valahogy egészen más szinten mozog. Kicsit a fight club-hoz is hasonlít, de vaalhogy annál is továbbmegy. Az az igazság, hogy egy részét (főleg a végét) nem is sikerült igazán felfognom. De hangulatra nagyon bejött. Nézzétek meg! (kis hazánkban kiadták már valamilyen formában?)
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Jó film vagy nem jó film... Tegnap este hosszas várakozás után végre megnéztem a Narnia filmet, és hát mit is mondjak, azért többet vártam. Vmi rémlik, hogy olvastam a könyvet (vmelyik Narniás könyvet legalábbis), de nem sok minden maradt meg belőle, úgyhogy nem az volt a csalódás, hogy a film eltért a könyvtől vagy bármi.

Csak, sz'al... a látvány jó volt, amíg nem szereplők CG-zéséről volt szó, mert az nem igazán volt meggyőző, és ez leginkább az oroszlánnál volt szembetűnő (szegény időnként elég wtf volt). A sztori szempontjából meg jöttek a deus ex machinák jobbra-balra (ÚÚÚGY tudtam, hogy az oroszlán feltámad, de arra nem számítottam, hogy ilyen hülye indokkal), úgyhogy semmi izgulnivaló nem volt. :/

Arról nem is beszélve, hogy a film igazán eldönthette volna, hogy mégis mi a mondanivalója. Az egy dolog, hogy a szereplők miért vadásznak szarvasra, ha egyszer egy olyan világ királyai, amiben minden állat beszél, meg minden, de ennél is zavaróbb volt, mikor Mr. Love & Peace oroszlán a csata végén olyan kedvesen és megbocsátón szétmarcangolta a boszorkányt. Mármint... helló, megbocsátás? Ha az egyik szereplőnek megbocsátunk, akkor egy másiknak miért is nem? (Ráadásul a boszi annyira kúl volt. :() Sz'al, igazán eldönthették volna, hogy mi a mondanivaló... "Love & Peace 4 evar", vagy pedig "Love & Peace 4 evar, és ha nem tetszik, megdöglesz". o_o

Eh, whatever. A zene priti volt. :D
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

mufurc írta:A sztori szempontjából meg jöttek a deus ex machinák jobbra-balra (ÚÚÚGY tudtam, hogy az oroszlán feltámad, de arra nem számítottam, hogy ilyen hülye indokkal)
:goodpost: Nekem is pont ez volt a problémám az egész filmmel. Nem az a gond, hogy gyerekfilm és ezzel a tudattal kell nézni; ettől függetlenül a történetben voltak kivetnivalók. De még milyenek. :roll:
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Túl a sövényen - Over the Hedge

A Történet: Klisé Klisé klisé...

Oké... ha ezen most túltette magát az ember, akkor irány a Mozi és jegy a Túl a Sövényen-re! Mert a Klisés és semmitmondó story mellett ott a remek humor, a szép grafika, és az aranyos kis állatkák egész arzenálja! És vicces, mókás! Kötelező! Büntet! :D

Aki meg azt hinné h lopták a Pirosszkás Koffeinmókust, annak elárulom h ez egy 15 éves ComicStrip alapján készült... szal ki is lopott kitől?

Mindegy, a lényeg: Kötelező!
Kép
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

JSaN írta:
Link írta:3 részes??
Bocsesz :drop:
Valójában egy részes, csak össze kevertem a Szigoruan piszkos ügyek-kel (anyira hasonlitanak a főszereplők).
Viszont ez a film tényleg 3 részes, és ez is nagyon király.
Valójában az oldboy egy trilógia második része, de nem kapcsolódnak egymáshoz, csak a témájuk. Az első rész a simpathy for mr vengeance, a harmadik meg a simpathy for lady vengeance, de nem olyan jók, mint az oldboly, a lady vengeance kifejezetten szörnyű.
Úgyszólván az Oldboy is három részes, csak nincs összefüggés a három rész között.
Csak annyi, hogy mind a három részben bosszút áll a főszereplő
Hoppá, megelőztek.
Piracy is charity.
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Végre nekem is sikerült megnéznem a Jégkorszak 2-t. Azonban azt kell hogy mondjam, hatalmas csalódás volt (az elsőhöz képest mindenképp), már szinte unatkoztam. Úgy éreztem, nem tudtak semmi újdonsággal előrukkolni, ezért tették bele olyan gyakran azt az idióta mókust is a mogyorójával. :roll: A mammutlány szintén teljesen fárasztó volt, a színes kis lajhártörzsről már nem is beszélek... Sid-nek szerintem jobb dumája volt az első részben és Manny története is ott meghatóbb volt, mint a mostani fajfenntartásos mizéria. :rozsaszintancoloelefant:
Kép
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Nekem az egészben csak a mogyorós motkány tetszik. :dirr:
Tegnap néztem barátommal a Szakíts, ha bírsz c. filmet.
Jó volt, bár láttam már jobbat is, de ennek legalább nem olyan tipikus, nyálas vége volt, és a sztori is egész jó (már a címéből is látszik), nem láttam hasonló filmet, bár biztosan van... :roll:
A lényeg hogy a csaj meg a csávó nem tudnak elszakadni egymástól, és már mindent csinálnak, de egyikük sem akar menni..van benne pár jó poén..1x nézhetős film, azt kész. XD Aki szereti Jennifer Anistont, nézze meg.^^
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Bab'Aziz

Művészmoziban megtekinthető, elgondolkodtató és meglehetősen érdekes mű. Elsőra annyira nem ragadott magával, másodszorra pedig már nem fogom megnézni :)
Vannak benne érdekes és értékes gondolatok, de úgy érzem, sok benne a töltelék.
Ha valakit érdekel egy film, ami lassabb, mint ami mostanság jellemző, arab kultúrában játszódik és el lehet gondolkozni közben a halálról, az elengedésről és a felnövésről, akkor annak ajánlom...
Avatar
Mimette
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2006.02.04. 12:43
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimette »

Egy Gésa Emlékiratai

Kicsit későn,de ezt is megnéztem. Nagyon nem tetszett benne,hogy angolul beszéltek,eredetibb lett volna feliratozva,vagy hasonló. Ettől eltekintve már másodjára néztem meg, Anyát kifejezetten imádtam. :)
Avatar
Case
Profi
Profi
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.06. 14:11
Tartózkodási hely: bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Case »

Hideshi Hino's Theater of Horrors - Boy From Hell

Igazán szívhezszóló kis film egy kisgyerekröl, akinek egy autóbalasetben leszakad a feje, de orvos-anyuci egy kis mágia (és egy másik gyerek feláldozása) segítségével újjáéleszti... csak nem egészen úgy ahogy gondolta. A gyerek torz kis szörnyként tér vissza, aki éjszakánként kiszökik az utcára és járókelöket cincál szét, majd persze meg is eszi öket. Az éhsége csak nö és egy idö után anyuci is besegít a kajaszerzésbe, de belép a képbe az ügyön dolgozó nyomozó és a vérgözös (és tragikus) végkifejlet elkerülhetetlen.
Igazán kellemes, felhötlen szórakozást igérö darab, elsö randikra és babazsúrokra különlegesen ajánlott.
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

o__o Ez biztosan nagyon szívbemarkoló... nekem is látnom kell!
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
HellRaiseR
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 366
Csatlakozott: 2006.01.20. 20:05
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: főváros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: HellRaiseR »

Tegnapelőtt volt a Ponyvaregény a Viasaton. Azt láttam :)
(Ne mondjátok, hogy az a mortal kombatos viedo nem jó :D )
Kép
Az Ördög a részletekben rejlik...
,,We're trapped in the belly of this horrible machine...and the machine is bleeding to death."
Avatar
Chiigirl
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006.03.29. 15:11
Nem:

Hozzászólás Szerző: Chiigirl »

Pénteken megnéztem a Hair-t,meg a Daredevil-t ::jthrill::
"You come on dance with me to the end of the world..."
Avatar
Theonyn
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2006.06.27. 17:38
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Theonyn »

Én nemrég néztem a Hellboyt...oltári film :-P de csak egyszeri fogyasztásra

-----

Most néztem moziban a Sövényen Túl animációs filmet....minden animációs filmet megnézek 8még ha nagyon gyerek akkor is), és általában szörnyülködve jövök ki....de ez volt az eddigi legjobb animációs film amit láttam a Shrek2 után :-P
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

Túl a sövényen:
Volt benne pár nagyon jó poén, de kissé elcsépelt és kiszámítható
volt az egész... Azért valamennyire tetszett, bár jobbra számítottam...
Kép
Válasz küldése