Milyen jó filmet láttál mostanában?

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Főnix, azaz Jean-Grey, halála után visszatér. Akárcsak egy főnix. A 2. rész végén ha nézed az árnyékot lenn a tó vizén mikor Jean-Grey végmonológja megy. De nem kell madarakra számítani :p ez csak utalás arra hogy Főnix színrelép :)

Elvileg a Comic-ban két féle Főnix van. Ebből az egyik a Főnix-mint-JeanGrey.

http://www.x-men.pl/previews/phoenix_endsong_03.jpg

------------

I'm a StarWars fan... hogyne olvastam volna :D Igaz csak kölcsönbe volt meg, de olvastam. Hát jaje, jobb volt mint a film mert több volt benne, és csak néhol más. De azért én a filmet is nagyon imádtam, mint azt írtam korábban :wink:

------------

Doom3: Sztem pocsék film...

1. NINCS SEMMI köze a DOOMhoz
2. NINCS TÖRTÉNET
3. Ha paráznom kéne, hát egy jelenetnél sem partam...
4. ha ez most akciófilm hát, én sehol sem láttam benne igazi akciót.

ami viszont tényleg nagyon jó a filmben az az 5 perces FPS jelenet. AZ ISZONYAT JÓ LETT!

------------

SilentHill hamarosan a mozikban! Habár sokan fikázzák hogy pocsék film... de azért kiváncsi vagyok :)
Kép
Avatar
Kyssifur
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2006.02.07. 14:14
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Kyssifur »

Mayer írta:ami viszont tényleg nagyon jó a filmben az az 5 perces FPS jelenet. AZ ISZONYAT JÓ LETT!
szerinted én mire vertem a nyálam?
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Kyssifur írta:Doom 3

Nagyon jó!
Hát ebből honnan tudnám h mire? :wink:
Kép
Avatar
Kyssifur
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2006.02.07. 14:14
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Kyssifur »

Mayer írta:
Kyssifur írta:Doom 3

Nagyon jó!
Hát ebből honnan tudnám h mire? :wink:
Jó a film és kész! Ízlés kérdése!
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Efelől kétségem sincs, csupán abból amit írtál véleményt a filmről, nekem spec nem jött le h az FPS jelenetre verted a nyálad :roll:
Kép
Avatar
Kyssifur
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2006.02.07. 14:14
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Kyssifur »

Mayer írta:Efelől kétségem sincs, csupán abból amit írtál véleményt a filmről, nekem spec nem jött le h az FPS jelenetre verted a nyálad :roll:
Az egész film jó, az meg különösen tetszett! Muszáj ennyit lovagolni ezen?
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Nyugalom, senki nem lovagol semmin. Csak annyi hogy ha már láttál valamit akkor írd is le hogy miért tettszett/nem tetszett. Részemről erről ennyit :-P

ON: Hosszú idő után végre megint elémkerült a KungPow! (Ping Pong, magyar fergeteges cím :) ) És mit ne mondjak, továbbra is ütős a film, bár elég elvont a humora, de hihetetlenül bejön az hogy egyszerűen rávágták a szereplőket egy régi Hongkongi filmre, és az eredeti felvétel szereplőinek új hangot adtak... főleg a csaj hangja ütős :D UiUiUiUi!! Kiválasztott!!!! :D
Kép
Avatar
liache
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2006.03.22. 23:30
Tartózkodási hely: Hidden LDTS village :]

Hozzászólás Szerző: liache »

Mayer írta:Nyugalom, senki nem lovagol semmin. Csak annyi hogy ha már láttál valamit akkor írd is le hogy miért tettszett/nem tetszett. Részemről erről ennyit :-P

ON: Hosszú idő után végre megint elémkerült a KungPow! (Ping Pong, magyar fergeteges cím :) ) És mit ne mondjak, továbbra is ütős a film, bár elég elvont a humora, de hihetetlenül bejön az hogy egyszerűen rávágták a szereplőket egy régi Hongkongi filmre, és az eredeti felvétel szereplőinek új hangot adtak... főleg a csaj hangja ütős :D UiUiUiUi!! Kiválasztott!!!! :D
Egy kiló mogyorót kérek..
AZ RENGETEG MOGYORÓ!!!!!
???
ÖT DOLCSI LESZ BÉBI....KRUMPLIT IS KÉRSZ HOZZÁ?!

lollllzorrrr :D
ennek örömére megnézem megint. ;P
Kép
.:[LDTS]:. kiwi! :cry:
Avatar
ecoban
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2006.03.29. 18:55
Tartózkodási hely: Iserlohn

Hozzászólás Szerző: ecoban »

Mayer írta:ON: Hosszú idő után végre megint elémkerült a KungPow! (Ping Pong, magyar fergeteges cím :) ) És mit ne mondjak, továbbra is ütős a film, bár elég elvont a humora, de hihetetlenül bejön az hogy egyszerűen rávágták a szereplőket egy régi Hongkongi filmre, és az eredeti felvétel szereplőinek új hangot adtak... főleg a csaj hangja ütős :D UiUiUiUi!! Kiválasztott!!!! :D
Na az volt az a film, amiről 5 perc után áttértem The Rock egyik mesterművére (asszem a Walking Tall volt...).
Más: Remek film viszont a V for Vendetta, és mostanában láttam egy régebbi (főleg Metallica rajongók körében) kultfilmet a Johnny Got His Gun.
Azt hittétek, hogy a Grave of the Fireflies egy felkavaró háborús film? Na akkor nézzétek meg ezt. Előljáróban csak annyit, hogy a főszereplöt kísérletképpen tartják életben miután elvesztette a látását, hallását, végtagjait és megnémult...
If you are falling off a cliff, you may as well try to fly, you have got nothing to lose.
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

A Ping-pong nekem is tetszett, HBO-n lattam, es eloszor azt hittem h komolyan veszi magat..aztan leesett h mirol van szo..es a tehenes jeleneten kivul minden nagyon tetszett.. :D
Ugyanilyen agysorvaszto a Horrorra akadva 4 azt nemreg lattam a moziban..nekem nagyon bejott, ha az ember faradt es nincs kedve gondolkodni..(nekem amugy az 1 tetszett meg a 2. es a 3. nem..)
Es a Doom 3 az egy film?Nemreg volt az 1 resze a moziban nem?Hova lett a 2? :shock:
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

a Doom film inkább a Doom 3 játékhoz áll közel, de gondolom csak Typo volt :-P

Hol láttad Moziban? Valami premier előttin? mert tudtommal SM4 csak most jön csütörtökön moziba :shock: I WANNA SEE IT! :D
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Szal en premier elott lattam, azert jatszak olyan keves moziban? :shock:
En spec a Kossuthban neztem meg, de jatsszak mashol is meg..nemtom pontosan hol, de neten megtalalod biztos :^_^:
Avatar
Load
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.03.29. 17:38
Tartózkodási hely: Nem, nem vagyok szomjas.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Load »

Ejj a kis tudatlanok. Egy kis X-men felvilágosítás:
Nightcrawler: magayrul Árnyék. Teleportálással "megáldott" mutáns, német, Kurt Wagner a becses neve.
Shadow Cat avagy Árnymacska. Kitty Pride. Átsétál mindenen. :)
Jean Grey telepatikus-telkinetikus képeségekkel rendelkező mutáns. Szerelme Scott Summers, Küklopsz. (Cyclops)
Esetleg soroljam még fel az összes alternativ X-men csapatot? :D

Szerk: 2 főnix volt, igen. Egyik Jean Grey volt a másik egy alternatív dimenzióban született lánya Scott Summerstől. Bonyolult mi? Én se látom át annyi rész van már...
Avatar
liache
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2006.03.22. 23:30
Tartózkodási hely: Hidden LDTS village :]

Hozzászólás Szerző: liache »

és Rozsomák ismertebb nevén Farkas a kedvenc természetesen Kurt után....:)
Kép
.:[LDTS]:. kiwi! :cry:
Avatar
Load
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.03.29. 17:38
Tartózkodási hely: Nem, nem vagyok szomjas.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Load »

Jájj, ne Farkasozzuk le! Hála a rengeteg okos magyar fordítóknak a Wolverineből (nyers fordításban Rozsomák) Farkast csináltak. Szerencsére ezta sok képregény faantikus a visszájára fordította, tehát kérek mindenkit, hogy Logant ne Farkasozzuk le!
Avatar
liache
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2006.03.22. 23:30
Tartózkodási hely: Hidden LDTS village :]

Hozzászólás Szerző: liache »

őőő....elolvastad h mit írtam?:D
Kép
.:[LDTS]:. kiwi! :cry:
Avatar
Éjdruida
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2004.07.11. 08:02
Tartózkodási hely: Otthon (-:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Éjdruida »

Vadmese, és szerintem állati aranyos, bár elfogult vagyok, mert oroszlán van benne, és amiben oroszlán van az akkor is toppon van ha nagyon rossz.

Bár szerintem jó, a poénok főleg, bár pár helyen volt tőle némi Jégkorszak 2 behatásom, de attól még vicces, főleg a gnúk benne :mrgreen:
Kép
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

Dark City: Matrix előtti darab de azért sok hasonlóság van benne. Elsősorban inkább képi mgoldások terén. A történet érdekes, izgalmas, de a végére kicsit túlmagyarázós (amerikai). Egy jó kis sötét sci-fi. Ajánlom mindenkinek :)
Kép
Avatar
Kuresz
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2006.03.01. 03:21
Tartózkodási hely: Silent Hill

Hozzászólás Szerző: Kuresz »

Én már nagyon,nagyon rég nem láttam jó filmet.Mindegyik hasonlít,vagy el van túlozva,vagy túl szegényes.A történetek már kezdenek egyre jobban hasonlítani,mert már nemiggazán tudnak újat kitalálni.Most,hogy rááltak arra,hogy játékokat filmesítenek meg(resident evil,doom,aline in the dark,stb),szerintem ez már siralmas.Képesek elrontani egy jó játék hangulatát.Ennyire mélyre süllyedt volna a filmvilág?
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

madfist írta:Dark City: Matrix előtti darab de azért sok hasonlóság van benne. Elsősorban inkább képi mgoldások terén. A történet érdekes, izgalmas, de a végére kicsit túlmagyarázós (amerikai). Egy jó kis sötét sci-fi. Ajánlom mindenkinek :)
nem rossz film... olyan mint egy dark szürrealista varázslat az életről :P scifisége alig-alig jelenik meg inkább elvont a dolog... vége kevésbé jött már be nekem is
Kép
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Szerintem elég gagyi a dark city.
Piracy is charity.
Avatar
liache
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2006.03.22. 23:30
Tartózkodási hely: Hidden LDTS village :]

Hozzászólás Szerző: liache »

a dark city egyike a kedvenc filmjeimnek.................
Kép
.:[LDTS]:. kiwi! :cry:
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Dark City jó movie, bár a vége különös, de nekem bejött úgy ahogy van :)
Kép
Avatar
Chiigirl
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006.03.29. 15:11
Nem:

Hozzászólás Szerző: Chiigirl »

Naszóva...én csak azt tudom igy hirtelen h mit fogok megnézni:Gyaloggalopp :taps:
Mer még nem láttam... ::jtears::
"You come on dance with me to the end of the world..."
Avatar
ecoban
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2006.03.29. 18:55
Tartózkodási hely: Iserlohn

Hozzászólás Szerző: ecoban »

Silent Hill

Kicsit japán vonatkozású is a film (a játék miatt). Egész kellemesen csalódtam, sikerült visszaadni a játékok hátborzongató atmoszféráját olcsó ijesztgetős trükkök nélkül, ami a mai horror filmeket nézve elég nagy szó. A zene is remek ( bár ez ugye adva volt a játékból), egyedül talán a végefelé fogytak ki a készítők az ötletekből és ezt sajnos a gusztustalankodás és a mészárlás előtérbe helyezésével próbáltak elfedni, kár érte. A lezárás viszont megint zseniális, utána vagy 1 percig levegőt se kaptam, igaz egy hátbavágás segítségével felköhögtem a popcornt és így ez is megoldódott :D

Mindenesetre érdemes megnézni, nem úgy mint a Scary Movie 4et ami halálosan gyenge...
If you are falling off a cliff, you may as well try to fly, you have got nothing to lose.
Válasz küldése