Milyen jó filmet láttál mostanában?

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

...mivel nincs vége :mrgreen:. Idén jön ki a 2. része: Nemesis. Én már ::taka:: üzemmódban vagyok. Addig tessék szépen újra végigvinni a játékokat, mert az jó dolog, és azokkal poén igazán ez a film. Ja, és Umbrella co. pwnZ y'all! :dirr:
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Nekem ez a befejezés pont jó :dirr: amúgy mondanom sem kell, hogy zombikkal álmodtam, akik meg akartak enni, aztán tárgyaltam volna velük, de nem mentem semmire, és közéjük lőttem :dirr:

Amúgy a játékokat nem ismerem, és szerintem nem is fogom... :(
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

Ayanami írta:Amúgy a játékokat nem ismerem, és szerintem nem is fogom... :(
Miért? Ha a beszerzés a gond, 2-t és 3-at tudok adni (Btw, tudja valaki, hol találok teljes Res Evil 1-et? Akár bolti megoldás is jöhet, 1999-et megérne :mrgreen:). Vagy csak nem... FÉLSZ? Mwuhahahahaaa... :twisted: :dirr:.
Avatar
Dru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2004.02.08. 15:39
Tartózkodási hely: Sanctuary
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dru »

Shrek 2:
Voltak benne jó poénok,de szerintem a nyomába sem ért az első résznek. Ráadásul mocsok módon kihagyták belőle a sárkány megszépített változatát. Mivel a gyerek élvezte a zenés jeleneteit, megkapja a 4, -át.
Az Inamorati egy nagyon sötét történet...
szinte mindig éjszaka van.
-----------------------------
inamorati.freeblog.hu
drudeimos.deviantart.com
freethelight.freeblog.hu
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Sora írta: Aki nekem nem nagyon jött be az Lupin (pedig ő a kedvenc szereplőm a könyvben T.T).
Ja ja, én közben rá is jöttem, miért nem tetszett egyedül az ő hangja: azért, mert sztem sokkal idősebb hangot adtak neki, mint az eredeti. Megnéztem angolul is, és ott jóval fiatalosabb a hangja a színésznek, szóval ez engem is zavart. Amúgy én úgy hallottam, hogy a negyediket megint más rendező fogja csinálni, szóval megint lehet majd izgulni. De ez a hármas eddig messze viszi a pálmát! Tök szép sok állókép/szín is volt benne, ami eddig nem volt, szóval nekem is tetszett! ^^
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Mako: én még csak a bemutatókat láttam, és amikor a TV-ben meghallottam a magyar verziót...háttt :? Lupinnak iszonyatos hangot adtak :x mindegy, majd holnap kiderül, milyen is lett :? ó, ez a mozi...miért nem tudja feliratosan vetíteni???
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Ayanami: Hát ja, az angol hangok a legjobbak, én mikor elsőre néztem felirattal volt hála az égnek ^^V!! De másodszorra már nem sikerült feliratost elcsípni -_-
Avatar
Dru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2004.02.08. 15:39
Tartózkodási hely: Sanctuary
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dru »

Nos...nem állitanám,hogy láttam ezt a filmet...sőt, remélem,hogy a közeljövőben nem is találkozom vele. Ennek ellenére belinkelek egy leirást a jó hangulat kedvéért.
Ime, eljött hát...Jézus Krisztus a Vámpirvadász
http://www.badmovies.org/movies/jesusvamp/
Az Inamorati egy nagyon sötét történet...
szinte mindig éjszaka van.
-----------------------------
inamorati.freeblog.hu
drudeimos.deviantart.com
freethelight.freeblog.hu
Fry
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2003.08.15. 11:50

Hozzászólás Szerző: Fry »

Dru írta:Jézus Krisztus a Vámpirvadász
http://www.badmovies.org/movies/jesusvamp/
Akarom! ;Đ (nem semmi a csaj a világító mellekkel =))

Amúgy a Kontrollt láttam újra a napokban úgy-ahogy... Meg a Bio-Zombiet, borzalmas angol dubbal =)
Avatar
Galb
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.05.17. 20:15
Tartózkodási hely: a Gundamom cockpitjéből netelek
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Galb »

Rettenet az a Jézus Vámpírvadász... KELL!
egyszer végig kell szenvedni ha már citrom toplistán van... :shock:
"Élj hangosan és szenvedj csendben..."
|[ Gh ]|
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Dru írta:Shrek 2
Nemt'om, nekem tetszett, különösen a zenék. Mondjuk a fansub, amivel láttam nem volt túl jó...:/ De azért a szinkron még ilyen hülye számára is érthető, mint én :dirr:
A sárkányt én is sajnáltam, meg szerintem több dolgot is kihozhattak volna a sztoriból. Ez a csodaszirup-dolog jó ötlet volt, és lehetett volna még kombinálni.
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

HP3. Részletesebben a topicban!
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

Nem tudom, hogy mennyire szoktatok tv-t nézni, de nekem a Szikla a kedvenc filmem és gondoltam ha már megy a tv-ben miért hagyjam ki, nem? Szóval leültem nézni... először furcsa volt, mintha egy rész hiányzott volna, de aztán egyre több résznél néztem furcsán, hogy most nem ennek kéne jönnie.... Nos elég durván meg lett vágva... Hát nem szörnyű? :shock: A "vasárnapi szuperfilm" ki van cenzurázva... Szóval ezek után várjunk animet este 10 előtt... (max. ha agyon van vágva...)
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Avatar
Galb
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.05.17. 20:15
Tartózkodási hely: a Gundamom cockpitjéből netelek
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Galb »

A Szikla télleg jó film, én is szeretem, főleg Sean Conneryt...
A cenzúráról meg annyit, hogy sajnos pár hülye megnyugtatására kell csinálni, akiket marhára zavar az ilyesmi, igaz ők nem is nézik, de ne nézze más se mert nem jó az... Fujj! :cry: :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Galb 2004.06.22. 23:02-kor.
"Élj hangosan és szenvedj csendben..."
|[ Gh ]|
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Galb írta:A Szikla télleg jó film, én is szeretem, főleg Sean Conneryt...
Jaja, Szikla rulz! ^_^ De vágottat még én se láttam, elég gáz ezt hallani... >_>"""
Avatar
Stoker
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2003.07.17. 22:13
Tartózkodási hely: dolog
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Stoker »

Sakumo írta:Szóval leültem nézni... először furcsa volt, mintha egy rész hiányzott volna, de aztán egyre több résznél néztem furcsán, hogy most nem ennek kéne jönnie.... Nos elég durván meg lett vágva... Hát nem szörnyű? :shock: A "vasárnapi szuperfilm" ki van cenzurázva... Szóval ezek után várjunk animet este 10 előtt... (max. ha agyon van vágva...)
Hát igen.. nemtudom, hogy voltál-e cseten amikor az Alien 4et adták.. ugyanez a fílinig ((igaz nem a kedvenc filmem, de az Aliens az viszont az egyik..)) akkorát szidtam a kedves tv adót.. de ha jóltudom, akkor még a tolvajtempót is megvágták.. borzalmas.. nem is szokásom tv-t nézni, pont emiatt.. végre lenne vmi jó is, erre agyonszabdalják... és az alien4 esetében azokat a részeket vágták ki, amik miatt leültem megnézni.. na mind1.. részemről ennyi..
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

Node mit vártok egy kereskedelmi adótól, drágaságaim? Kép A nem mindegy az volt, mikor az HBO vágta meg a Férfibecsület c. filmet, mert délelőtt adták le. Na azon tényleg néztem egy nagyon! o_O
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

Csa a gáz, hogy én korábban felvettem a Sziklát az RTL klubról és ott MINDEN benne van legalábbis szerintem.... Mit szólnának az emberek a Ryan közlegény megmentéséhez vagy a Halálsoronhoz...?! :shock: A 2 órás filmből nem vetítenének le csak egy órát? mert azért abban is vannak durva dolgok.... Meg egyébként is... Ne meséljék már be nekem, hogy ezektől a filmektől válnak az emberek erőszakossá...>_<... Ha valakinek nem tetszik a képe akkor azt azért fogom képen vágni, nem azért mert a Rocky 2342154213523637. részében Stallone is azt csinálta.. ugyan már.... :evil:
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Avatar
Stoker
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2003.07.17. 22:13
Tartózkodási hely: dolog
Kapcsolat:

nézettség..

Hozzászólás Szerző: Stoker »

Sakumo írta:Ne meséljék már be nekem, hogy ezektől a filmektől válnak az emberek erőszakossá...>_<...
nem.. elmondom, hogy miért.. azért mert így nem kell rá kirakni a (18) és akkor több ember nézi ha a karikában 12 vagy 16 fityeg.. nem a gyerekek.. félreértés ne essék, csak az olyan ember is leül egy 12es film elé aki "nem bírja a vért" és ha 18as lenne, akkor gyorsan elkapcsolna az adóról... ilyen egyszerű.. a nézettség növelése érdekében.. kereskedelmi adók ;)
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

A mag(The core) az nagyon király,és A kör! 8)
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

A The Core nekem is tetszett, bár már semmire nem emlékszem belőle (csak annyira, hogy tetszett...^^'). És erre bizonyítékom is van magmanak -> ezzel indítottam a topicot...^^'''
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

MaKo írta:
Galb írta:A Szikla télleg jó film, én is szeretem, főleg Sean Conneryt...
Jaja, Szikla rulz! ^_^ De vágottat még én se láttam, elég gáz ezt hallani... >_>"""
jaja A Szikla 5000szerre, ha mindennap leadnák akkor is megnézném :P
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

Harry Potter 3. (A könyv jobban tetszik) :D
Avatar
Stoker
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2003.07.17. 22:13
Tartózkodási hely: dolog
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Stoker »

Dru írta:Nos...nem állitanám,hogy láttam ezt a filmet...sőt, remélem,hogy a közeljövőben nem is találkozom vele. Ennek ellenére belinkelek egy leirást a jó hangulat kedvéért.
Ime, eljött hát...Jézus Krisztus a Vámpirvadász
http://www.badmovies.org/movies/jesusvamp/
én pedig miután megnéztem az oldalt egyből el kezdtem tölteni... tegnap előtt este meg is néztem.. és mit ne mondjak irtó jó volt.. kegyetlen amatőr, de irtó vicces.. valahogy az amatőrsége miatt és poénjaival olyan hangulata van, hogy az utánozhatatlan.. aki akar egy jót röhögni és bírja a kicsit morbid és pihent humort.. az nézze meg..
tegnap mutattam egy barátomnak belőle jeleneteket és nem túlzok, szó szerint úgy röhögött, hogy leesett a székről... ::^_^::
szóval kösz Dru.. nekem bejött a film ;)
Avatar
Galb
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.05.17. 20:15
Tartózkodási hely: a Gundamom cockpitjéből netelek
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Galb »

Stoker: honnan töltötted le?
"Élj hangosan és szenvedj csendben..."
|[ Gh ]|
Válasz küldése