Milyen jó filmet láttál mostanában?

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Titkos írta:"Üdvözöllek, Zsákos Frodó a Megyéből, aki maga is látta a SZEMET!"...és itt a fél mozi kimegy gatyát cserélni.
Ezen most konkrétan felröhögtem! XDD
Titkos írta:Öhm...ezért a fanok meg fognak kövezni, de Tolkien speciel nagyon nem tudott jól női karikat írni szerintem. ^^"
Szerintem ezzel csak a legelvetemültebb fanok vitatkoznak. És szerintem is ezt próbálta ellensúlyozni Peter Jackson a filmekben, Eyowinnál még jól is sült el a dolog, de Arwen a könyvben annyira semmilyen volt számomra, hogy a filmben már nem is tudott érdekelni, még akkor sem, ha ennyire próbálták komolyabb szerephez juttatni.
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Még annyit tennék hozzá, hogy az elfek kinézetével lehet vitatkozni, de olyan szép embereket amúgysem teremtettek még, akik simán elmennének elfnek is, a filmesek meg azért megpróbálták kihozni az emberi fizikumból, amit lehetett. Elrond kivétel, de... hát no. Hollywood, a név diktál.
(Haldírral meg én is úgy voltam, hogy "Lol, volt ilyen szereplő a könyvben?")

Ja, és természetesen az olifántos rész a harmadik filmből van.
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Andro »

Mariko írta:
Egyébként a babó nekem is bántotta a szememet, amikor GYU után a régi kiadást olvastam (a könyvtárban csak az volt meg), de csak azért mert előtte három köteten át a hobbitot szoktam meg. ^^

:(
Hát Tolkien másik könyvének a címe magyarul A Babó, ami engem nem zavar, mivel előtte olvastam, hogy a GYU a kezembe került.
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Azóta újra kiadták már, teljesen új fordítással, és abban már a Göncz Árpád féle GYU fordításhoz igazították a neveket, a címe is az lett, hogy A Hobbit.
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Megj. nekem nem azért elf és hobbit mert inglish vagy mert MMORPG fanság, csak jobban tetszik a szó.

Amúgy énis valahogy úgy voltam Aragornnal, hogy sosem tudtam rendesen elképzelni, mert, hogy ő öreg, de nem ősz, 87 éves, de tök fiatal és egy Arwen bukik rá.... szóval amikor megláttam a színészt pont jó volt. : )

Most, hogy így írjátok, hogy Tolkien nem tud csajokat írni... jobban belegondolva, jah. A szilmarilokban is, ahol van vagy 2 sztori azoknak egyik főszereplője csaj. Nos, mindkettő eléggé földreszállt angyal és leírhatatlan szépség, aki kisujjból olyasmit csinál amit a férfifőhős 50-100 oldalon keresztül küzd a fejében vagy a környezetében. Most így röviden: oké, oké főhősnő, kell az is legyünk már túl rajta, de hogyan? Az már mindegy :dirr: pedig Lúthien Tinúviel. Hát jobban belegondolva nem.

Tomának állítsunk emlékművet!! :vigyor:
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Andro »

Fekete hattyú

Végre sikerült megnéznem, és meg kell mondanom, imádom! Natalie Portman alakítása kiváló, a film érdekes, és bár néhol a valóság és Nina képzelgése összemosódik, feledhetetlen alkotás. Én is csak kapkodtam a fejem néha, hogy most mi van. Nem mindig volt tiszta a film, de érdemes volt megnézni. Nem hiába lett kasszasiker.

10/10
Kép
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Igazából nem szeretem Natalie Portman-t, de ezt a filmet szívesen megnézném. Csak dicséretet hallottam róla.
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

SB, ezt szerintem se' hagyd ki, egy élmény! :)
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Andro »

Sárkánybaby írta:Igazából nem szeretem Natalie Portman-t, de ezt a filmet szívesen megnézném. Csak dicséretet hallottam róla.
Érdemes is megnézni. Nagyon jó lett.

És akkor témánál maradva:

Sweeney Todd - A Fleet Street démoni borbélya

Imádom! Végre meg tudtam nézni, és szerintem fantasztikus. Johnny Depp és Helena Bohnam Carter tökéletes párost alkotnak Sweeney Todd és Mrs. Lovett szerepében. A történet horrorisztikus, drámai, és persze igazi fekete-komédia. A dalok kiválóak, és külön öröm, hogy maguk a színészek éneklik őket. Depp hangja egy álom - meg maga Depp is - az ember ki sem nézné belőle, hogy milyen remek hangja van. Beleborzongok, valahányszor meghallgatom a dalokat újra és újra. A színészi játék kiváló, és hát igen, ez kérem egy Burton-film! Igaz hogy musical - én imádom a musicaleket -, és emiatt csak egy rétegközönségnek való, de talán pont ettől olyan egyedülálló, hiszen egy ilyen történetet nem könnyű vászonra vinni.
Egy szóval, érdemes volt megnéznem.

10/10

Benny és Joon

Depp egy régi, 1994-es filmje, amelyet tegnap láttam. És tetszett. Meglepő volt, főleg Depp és Mary Stuart-Masterson kettőse. Két külön világ, két mások szemében nem normális ember, akik mégis egymásra és magukra találnak. Aki még nem látta, nézze meg, melegen ajánlom!

10/10
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Csizmás, a Kandúr

Azért a Shrek filmek színvonalát nem érte el, de így is volt röhögés bőven, nekem tetszett. XD ("Ooohhh Cat" a legjobb szereplő az egész filmben. XDDD)

Thor

Ha már jön az Avangers film, gondoltam behozom magam a szuperhős mozik terén. Ez a film viszont így önmagában is tökre bejött. :D Jó, persze, a sztori minimális, de hangulata van, egész látványos, a többi világot is nagyon jól megcsinálták (pl. Asgard), és szerencsére Thor sem volt olyan érzelemmentes izomagy, mint amilyentől tartottam, hogy lesz. XD Ja, és jön a kettő. :vigyor: Egyedül talán a S.H.I.E.L.D. nem kellett volna bele, igen, tudom hogy az amcsik imádják ezt a "bármi leesik az égből, a Man in black, meg a kormány egyből ott van, és a fél sivatagot lezárják", és azt is tudom, hogy ez a szervezet szintén szerepelt már a képregényben is, de unalmas. Végig olyan érzésem volt, hogy ők csak azért kellettek bele, hogy Thornak legyen kiket szétvernie, amíg Loki igazán elkezdi a szemétkedést. (És bazz, úgy látom az Amerika Kapitányban és az Avangersben is visszatérnek, francba! :dirr:) Amúgy a film nálam még adott is egy plusz pofont a Halhatatlanoknak azzal, hogy ahhoz képest, hogy Marvel képregény az alap, ötvenszer hűebb maradt a viking mitológiához, mint az a film a göröghöz, pedig annak tudtommal nem volt "megkötve a keze". :dirr: (LOL, ha most visszagondolok azokra a szánalmas görög istenekre a filmből, a Thor bármelyik asgardi harcosa megenné az egész Olümposzt reggelire. XD)

Szörnyek az űrlények ellen

Hatalmas buktára számítottam, és ha nem is a legjobb Dreamworks film, ami valaha született, a másfél órányi szórakozást bőven garantálta. :) Szerencsére sokkal kevésbé lett bugyutább az egész, mint ahogy azt a trailerek sejttették. Tök jól parodizálja az amcsik 50-es/60-as éveiben készült tucatszörnyfilmjeit. XD Meg persze az ilyen finomságok is ott voltak, mint a "lol, a Csótány doktor a Dr House!" XD (Magyarban is Hugh Laurie magyar hangját kapta, aminek nagyon örültem, azt a pasast amúgy is már azóta bírom, mióta a Disney-féle Herkulesben ő volt Hádész. :vigyor: )

Az 51-es bolygó

Ez pedig hozta azt, amit a trailerből is vártam: pont az amcsik túlreagált alien-fóbiáját parodizálja, meg a kedvenc urban legendjeiket, csak most fordul a kocka, és az ember az "E.T.", akit vissza kell juttatni a hajójához. XD Jó volt ez is, egyszer szerintem simán végignézhető. :D

Fel

OK, öhm... ^^" Ez egy szívmelengető történet, érzelmileg valóban megfogja az embert, és még azt is megkockáztatom, hogy 20 év fölött jobban tudod értékelni, mint gyerekként, pedig valszeg ezt is elsősorban inkább a kisebbeknek szánták, de...nekem valami hiányzott belőle. ^^" Na persze nem volt rossz, a már emlegetett érzelmi töltet miatt, a szokatlan kezdés/főszereplőválasztás meg végképp nyerő volt, de az a kis megfoghatatlan apróság nem volt ott, amitől az ember úgy érzi, hogy "OK, ez rulez! O_O". Bár lehet csak a túlhypoltság miatt voltak túl magasak az elvárásaim, mert amúgy a film jó, és ha más miatt nem is, a hangulat miatt mindenképp megéri legalább egyszer megnézni.
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: scineram »

Titkos írta:XD Meg persze az ilyen finomságok is ott voltak, mint a "lol, a Csótány doktor a Dr House!" XD (Magyarban is Hugh Laurie magyar hangját kapta, aminek nagyon örültem, azt a pasast amúgy is már azóta bírom, mióta a Disney-féle Herkulesben ő volt Hádész. :vigyor: )
Szóval Kulka szerinted is jó.
Az 51-es bolygó

Ez pedig hozta azt, amit a trailerből is vártam: pont az amcsik túlreagált alien-fóbiáját parodizálja, meg a kedvenc urban legendjeiket, csak most fordul a kocka, és az ember az "E.T.", akit vissza kell juttatni a hajójához. XD Jó volt ez is, egyszer szerintem simán végignézhető. :D
Erről még sose hallottam, de így most rohadt érdekesnek hangzik.
Fel
Ez melyik? Mert a cím nem mond semmit.
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Andro »

Az Őrzők Legendája

Csak a napokban néztem meg. Jó, a múlt héten. De megérte. A grafika csodálatosan élethű, a történet fordulatos, izgalmas, tele örök érvényű tanulságokkal. Sokan mondták, hogy a látvány gyönyörű, és igazuk volt ezeknek az embereknek. Régen láttam ilyen igényesen kidolgozott 3D-s animációs filmet. Több ilyen kéne emberek!

10/10
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

scineram írta:Szóval Kulka szerinted is jó.
Naná, van egy stílusa. :D
scineram írta:Erről még sose hallottam, de így most rohadt érdekesnek hangzik.
Ez az. Mivel a két fő animációs cég közül (Disney, Dreamworks) egyik sem állt mögötte, ezért nem volt akkora hype-ja, de szvsz egyszer simán megnézhető, ahogy már írtam, én jól szórakoztam, az alapötlet pedig nagyon bejött, és aránylag éltek is az ebből adódó lehetőségekkel. XD (Azoknál a Disney által Pixar nélkül szenvedte készített cuccoknál, mint a Csodacsibe, vagy a Vadkaland, pedig bőven jobb volt.)
scineram írta:Ez melyik? Mert a cím nem mond semmit.
Amit Mordályos is linkelt, amúgy meg ez.
Andro írta:Az Őrzők Legendája

10/10
Ugye mondtam, hogy be fog jönni? :)

Én pedig a Rumnaplót néztem meg, épp két napja. Bevallom, egy kissé magasak voltak vele szemben az elvárásaim, de nem csalódtam, sikerült végig úgy szórakoztatnia, hogy az egész filmben jelen volt egy sajátos hangulat, sok különböző stílusú szereplő, és egy cseppnyi komolyság, bár inkább az elgondolkodtató fajtából, nem abból, amikor ők maguk kezdenek filozofálni. (Szerencsére, ezt megköszönöm a rendezőnek, hogy kihagyta, nem illett volna ebbe a filmbe. XD) És persze, ahogy a címből sejti az ember, rengeteg alkohol, bár szerintem többször voltak másnaposak, mint ténylegesen részegek. XD Igazából műfajilag nehéz belőni, vannak hangosan röhögős poénok, máskor komoly, szomorúbb jelenetek, de azért végül mégis jó érzéssel áll fel előle az ember. :) Egyszer megéri megnézni, bár tény, hogy hangulat kell hozzá szerintem. (Pl ne egy pörgős akciófilm elvárásival üljünk le elé. XD) Ja, és a rumos tűzokádás win! XDDDDDDD Speciel a moziban felirattal ment, úgyhogy ha megjelent a DVD, majd újranézem szinkronosan, egyrészt, mert általában mindig érdekel, hogy "mi" mit hoztunk össze, másrészt, mert kipihenten, és nem egy vizsga után beülve valszeg még jobb élmény lesz. :)
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Andro »

A Rumnapló nálam is listán van, márcsak Depp miatt is. Meg a történet is érdekel. ::hehe::
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Sherlock Holmes 2

Bár nem volt benne annyi meglepetésszerű esemény, mint az előzőben, és slusszpoén sem, valamiért jobb volt mint az első.

Nagyon izgalmas és érdekes és szívszorító volt :D :D Ajánlom figyelmetekbe. Jah az új OST WIN. :vigyor:
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Andro »

Charlie és a csokigyár

Még mindig lenyűgöz a film. A látvány, a színészi játék, a történet. És persze Johnny Depp. Komolyan, szerelmes vagyok abba az emberbe, meg a karaktereibe is. ::hehe::

10/10
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Johnny Deppet én is nagyon szeretem, de ahogy a Charlie és a csokigyárban kinézett hát... ott nem tudtam volna beleszeretni. XD
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Andro »

Mariko írta:Johnny Deppet én is nagyon szeretem, de ahogy a Charlie és a csokigyárban kinézett hát... ott nem tudtam volna beleszeretni. XD
Én ott magában a karakterbe zúgtam bele. Olyan idióta volt. És ez annyira Depp, hogy nagyon. ::japtoun::
Kép
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

"I am no longer surprised at your knowing only six accomplished women. I rather wonder now at your knowing any."

Anyámmal megnéztük a Büszkeség és balítéletet, a BBC-féle hatrészes TV sorozatot. N-edjére, szigorúan angolul, magyar felirattal. Szinte kívülről fújjuk (angolul is), de még most is képesek vagyunk nagyokat nevetni rajta. A színészgárda egyszerűen lehengerlő! Szomorú, hogy a magyar verzió meg sem közelíti az eredetit.
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Andro »

Én az ilyesmiket csak magyarul láttam. Anyummal meg úgyis csak magyarul nézem meg, mert utálja a feliratos dolgokat. És szerintem a magyar szinkron kivételesen jó ebben a műben.
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Múmia 3

.... XD

Olyan volt az egész, mintha egy rajzfilmet néznék. XD És a legvégén így... Peru? Akkor most jönnek az aztékok? Lol, igen ilyen pletykákkal van tele a net.

Hát vicces volt, de korántsem olyan jó és lenyűgöző mint az előző kettő. Nyilvánvalóan poénra vették az egészet, pont ezért volt jó.

Underworld
Még csak félig néztem meg, és csak az első filmet, mert nagyon álmos voltam, de:

nekem kell egy olyan kabát!! XD Plusz jó ez az akciózás meg minden. Bár az egész film egy fanszervízizé, alig várom, hogy végignézhessem és 20-án már a moziban folytassam a 3. v 4. résszel?
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Andro »

Tokiói tortúra

Nem tudom, ki látta a filmet, de engem megdöbbentett. Még úgy is, hogy tudom, milyen hierarchia van egy japán nagyvállalatnál még ma is. Remekül példázza, mennyire lealacsonyítóan bánnak az európaiakkal egy ilyen helyen, mennyire semmibe veszik őket, mert nem japánok. Mondjuk szerintem picit sarkítva van a dolog, de ezek után isten ments, hogy ha kijutok, ilyen helyen dolgozzak! Bár, ki tudja, ehhez is kell ugye felfogóképesség, szóval... Viszont az meglepő még számomra is, aki jártam Japánban, hogy a japánok mennyire másként kezelik azt, aki nyugati, és mennyire másként bánnak egy európaival. Mindezek ellenére a film fantasztikus, kiválóak a színészek, a párbeszédek, az egész történet.

10/10
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Ayla »

The Dark Knight

ööö nagyonjóvolt belealudni. A jó zenéjére mindig felébredtem, meg vagy 4x egy-egy WTF jelenetre. De nem az éjszaka közepén kell nézni hajnalig...
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Underworld 1, 2, 3.

Az első két film relatíve unalmas. Túl egyszerűen öldöklik egymást. A főhősnőről eldöntöttem, hogy nekem nem tetszik a színészi játéka.

Louchen (így írják?) viszont a legjobb dolog amiért érdemes megnézni ezt a filmet. :D

A hármas film, már érdekfeszítő, izgalmas, fordulatos van neki mesélnivalója, nem csak tőmondatnyi adat után üldözi egymást a két had. Plusz sokkal jobb azért is mert nem egy puffantásból kell kicsinálni az ellenséget, hanem kard és ököl/karom van, vaze!! :D :D

Szóval jan. 20-án jön a 4. film.... már nem tetszik, mert a plakáton megint a kiscsaj van a fegyvereivel... -_- De attól még meg kell nézni!
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Válasz küldése