Milyen jó filmet láttál mostanában?

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
marci_attila
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2007.06.20. 23:30
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: itt
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: marci_attila »

Youko-Ryuu írta:Néhány napja néztem meg a Battle Royal-t. Mostmár csak a könyvet kellene elolvasni hozzá.
A könyv nagyon nagyon nagyon jó. A film szerintem kevésbé...
Am I a wanna-be transexual just because play a female character? ;)
Avatar
Kiharu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2007.06.26. 18:21
Tartózkodási hely: Pécs, Szombathely

Hozzászólás Szerző: Kiharu »

MA fejeztem be a Battle Royale II-t. Borzalom volt, és nem értem volt e egyáltalán valami értelmes benne. Viszont jók a szinkronhangok. Imádom Előd Álmos hangját. A könyv tényleg jó, de a filmek nem azok. Az első még úgy ahogy nézhető, de a második rész nem tetszett.
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

HP5

Mondjuk már másfél hete láttam, csak mos tjutottam el a véleménynyílvánításig. Szvsz gáz, iszonyítosan gyors volt, össze-vissza vagdosták, és kimaradtak belőle olyan dolgok, amelyek lényegesek számomra... Nem tudom hogy hívják az Umbridge-et alakító színásznőt, mindenesetre gratulálok neki, mert az elképzeléseimnek tökéletesen megfelelt. :) Pontosan ilyennek képzeltem el Umbridge-et. :D
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
HellRaiseR
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 366
Csatlakozott: 2006.01.20. 20:05
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: főváros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: HellRaiseR »

Yuriko-chan írta:HellRaiseR, ezt a film+-on szokták adni. XD
Tudom én azt, ott adnak csak le ilyen remekműveket, egy héten akár kétszer, háromszor is.
Kép
Az Ördög a részletekben rejlik...
,,We're trapped in the belly of this horrible machine...and the machine is bleeding to death."
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

A Sólyom nyomában. Nagyon jó kis Western, Bár 100%-osan tükrözi a bevándorlók kapzsiságát és mohósságát. :( :(
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

amit most néztem meg és nagyon jo? :D:D:D hát néztem egy olyat h Kincs ami nincs XD szeressük naon a bud spencer-t meg a terence hill-t a haverokkal :D szal leültünk megnézni. tök szuper volt :D
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Mavrick. megint volt tévében és most láttam másodjára. Mel Gibsont nemlehet megunni. Kivételesen tévéztem, ami már nálam sem nagyon van...animax és kész.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Ocean's 13

Mit mondjak... Pontosan ezért lett elegem az egész amcsi filmiparból, másról sem szólnak már a filmeik, mint pénztről, piff-puff lőjük fejbe egymást, és még sorolhatnám... Na ez most pénz. Értelem 0, kis esti szórakozásnak elmegy, de nálam többre nem jó...
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

most jöttem ki a moziból... HP5..., igen még csak most.

Hát . A harcok jók voltak, de szerencsétlen HP filmek tartják a színvonalukat. Se nem túl jók de nemis rosszak. Pontezért sosem hívom a kedvenc filmjeimnek, míg a köny első helyen van :D

Volt egy jópár olyan dolog ami eléggé felháborított, pl. az hogy a Szükség Szobájának falát berobbantják meg hogy Cho volt az áuló és ... namindegy az Azkaban és a Grimmauld tér nagyon tetszett, számomra pont olyan volt mint amilyennek elképzeltem. És 461 ft-ért megérte megnéznem. ^^

Nemkell kihagyni.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

yaaaay ayu-chan :P együtt néztük :p

vagyis én is csak most jutottam el odáig h megnézzem a HP 5-öt... nekem jo élmény volt :) szoval a varázs megvolt meg minden... csak nah azér volt 1-2 dolog ami nekem sem tetszett.. startbol az eleje... hát nem tom h miota hivják a játszoteret sikátornak... az én sotáramban még a 2 két külömböző dolog.. nah mind1.

amugy umbridge-et csunyábbnak képzeltem el.. de igy is nagyon idegesitő volt :P ugyh nem volt vele nagy gond. luna pedig nagyon aranyos volt. tök szimpi a kis csaj aki játszotta :)

amit nagyon hiányoltam az a Firenzés rész volt.. kár h kihagyták. jah meg a pokos részt is kihagyták.. szoval volt 1-2 "apro" változtatás a filmben... de amugy elég jo volt
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

ÍÍgen együtt néztük... :P

a Firenzés részt énis nagyon hiányoltam...és Umbrige-ot kábé 10 évvel idősebbnek képzeltem el.
Na de ha ennyi rossz kritikát kap ez a film miért írunk mi a 'Milyen jó filmet láttál mostanság?' topikba? XD
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

matsuo-chan írta:szeressük naon a bud spencer-t meg a terence hill-t a haverokkal :D
Nekem a Nincs kettő négy nélkül a kedvencem. A Különben dühbe jövünk is jó (kórusos jelenet rulez XD), természetesen a régi szinkronnal.
Ayumie írta:Mel Gibsont nemlehet megunni.
Braveheart forever.
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Igen, pontosan. :D :D
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

Nekem a Piedone az örök kedvenc, hamár Bud Spencerről van szó. :D Terence Hillt annyira nembírom. Nem mintha Bud Spencert annyira bírnám :D
**
Mel Gibson filmjei közül meg a Jeleket szeretem a legjobban.
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Nekem a Jelek nem jött be (mintha minden klisét láttam volna már valamiben). De maga Mel Gibson-t szeretem, főleg a MI kell a nőknek?-ben :)
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Tegnap megnéztem a L'ecsót. Nagyon tetszett, rég szórakoztam ilyen jól CG filmen. Biztos, hogy meg fogom venni DVD-n. Ja, és ahogy ígértem, egy kis dagi barna (plüss)patkány, azaz Emile boldog tulajdonosa lettem. ^^
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

Ayumie írta:
Volt egy jópár olyan dolog ami eléggé felháborított, pl. az hogy a Szükség Szobájának falát berobbantják meg hogy Cho volt az áuló és ...
én is néztem egy nagyot Cho miatt. Sztem egy kicsit jobban kifejthették volna Cho és Harry kapcsolatát. Bár így is alig fértek bele az időbe a fontosabb dolgok. Az zavart engem, hogy Dumbledore és Voldemort harca totál le lett rövidítve.

de mindent összevetve, nem csalódtam benne. Jó élmény volt, ugyanúgy meghatódtam rajta meg minden :)
Ayumie írta: Nemkell kihagyni.
így igaz ::jeye::

**
júúú és azt még hozzátenném, hogy Luna csúcs volt! :D
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Igen.... azért eléggé vártam azt hogy a minisztériumban életrekelnek a szobrok és hogy valentinnapon vagy mikor harry és cho mennek randira... az nagyon loll lett volna.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

The Breed, a zseniális Wes Craven rendezésében.
Várjunk csak, Wes Craven egy borzalmas, már-már Uwe Boll szintjét súroló rendező, a film pedig nézhetetlen volt? OH SHI-
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Shisou
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2007.06.17. 16:21

Hozzászólás Szerző: Shisou »

EDIT:

Karib-tenger kalózai 3

Nagyon tetszett, jó lezárása a trilógiának :D
Csak Jack szerepelhetett volna 1 kicsit többet...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Shisou 2007.08.05. 23:53-kor.
"Humans don't fight for principles and philosophy. They fight for the person who embodies their principles and philosophy. They don't fight for revolutions, they fight for the revolutionary." ~ Yang Wenli
Avatar
HellRaiseR
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 366
Csatlakozott: 2006.01.20. 20:05
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: főváros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: HellRaiseR »

Mezsgye (Kör 3)

Viasz testek (Hát az ujjperc-le-csipőfogózása nagyon ott van :D )
Kép
Az Ördög a részletekben rejlik...
,,We're trapped in the belly of this horrible machine...and the machine is bleeding to death."
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Szellemlovas- jónak nem nevezném, mert inkább végigröhögtem a filmet és nem a jó poénok miatt... egyszer meg lehet nézni
Constantine- ezt csak Keanu miatt néztem XD egy jó pont a filmben a hiányzó csókjelenet LoL pedíg a csaj nagyon rákészült párszor-a szellemlovasnál jobb volt, de szintén egyszer nézős kategória
Silent Hill- elmondaná valaki hogy ennek most mi a vége? lehet én nem kapcsolok de ez nekem nem volt tiszta.
szeretnék már egy olyan horrort ami az idegeimre hat és nem a gyomrom fordul fel tőle. nem tetszett, hagyott kérdőjeleket is és ebből is csak annyit lehet leszűrni hogy az emberek kegyetlenek és mindíg megszívják végül amit elkövettek... 10/0
Hogyan veszítsünk el egy pasit 10 nap alatt- na ezt imádom- a legszórakoztatóbb romantikus komédia amit eddíg filmben láttam- ezt mindenkinek ajánlom
Underworld LOL Görög Zita szereplése azért ott volt :lol: amúgy átlagos, semmi xtra- legalábbis nekem
amióta animét nézek egyre kevésbé kötnek le az élőszereplős filmek- korántsem annyira kreatívak sztori tekintetében mint az animék...
Karibtenger kalózai 1-2 na ez jó volt :D szórakoztató, jut idő minden szálra, nincs túlzásba vive semmi- pont jó ^^ a 3. at még nem sikerült megnézni de dolgozom rajta mert érdekel mi lett kedvenc kapitányommal ^^
Avatar
HellRaiseR
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 366
Csatlakozott: 2006.01.20. 20:05
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: főváros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: HellRaiseR »

miyume írta:
Hogyan veszítsünk el egy pasit 10 nap alatt- na ezt imádom- a legszórakoztatóbb romantikus komédia amit eddíg filmben láttam- ezt mindenkinek ajánlom
Csak egy kicsit ütöttem a fejem a falba, amikor a csaj eljátszotta a buta tyúk szerepét :dirr:
Kép
Az Ördög a részletekben rejlik...
,,We're trapped in the belly of this horrible machine...and the machine is bleeding to death."
Avatar
Kiharu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2007.06.26. 18:21
Tartózkodási hely: Pécs, Szombathely

Hozzászólás Szerző: Kiharu »

És olyan gyönyörűűű az a gyémánt amit a nyakába raknak a partyn. Nekem kell egy olyan! Ha hamisított vagy lopott az sem probléma... én amúgy a szerelem páfrányon haltam meg. :P
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

Tegnap megnéztem a Dirty Dancing 2-t és woááá. :D Nagyonnagyon tetszett. Mindigis szerettem a táncos filmeket, de ez mindegyiken túltesz. Sztem sokkal jobb mint az első rész. Most két napig nem fogok magamhoz térni a film miatt. ::tenshii::
Válasz küldése