Sorozatok

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

BSG nagyon jó! Jó történet, jó karakterek, NAGYON jó látványtervezés.
Először a miniseries-t láttam, miután fizikálisan kényszerítettek a végignézésére, és már az első perctől úgy éreztem, hogy naaa ez aztán nem semmi!

Külön kiemelném az űrcsatákat. Megszoktuk ugye a prüttyprütty lézerhangot és a wrummwrumm hajtóműhangot amit a starwars óta minden scifi kötelezően a magáévá tesz. Ezzel szemben itt meg kezdődik a csata és ott repkednek a hajók halálkussban! Viszont van alatta nagyon jó dobolós zene! Az is nagyon tetszett, hogy a hajók nem úgy kanyarodnak, manővereznek, mint a repülőgépek, hanem direkt figyeltek arra, hogy semmi ellenállás ne legyen és telepakolták az összes kisebb hajó testét ilyen gázfúvókákkal.

Na ennyit erről. Nézze meg mindenki. Csak a második évad vége felé lesznek nagyon lanymatag epizódok (kit érdekel, hogy az ifjú Adama k*rvázik?!?! mattaku...), de addig kifogástalan.
Kép
Avatar
gab
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2007.01.14. 23:49
Tartózkodási hely: elvittek az ufok

Hozzászólás Szerző: gab »

SoonDead írta:BSG nagyon jó! Jó történet, jó karakterek, NAGYON jó látványtervezés.
Először a miniseries-t láttam, miután fizikálisan kényszerítettek a végignézésére, és már az első perctől úgy éreztem, hogy naaa ez aztán nem semmi!

Külön kiemelném az űrcsatákat. Megszoktuk ugye a prüttyprütty lézerhangot és a wrummwrumm hajtóműhangot amit a starwars óta minden scifi kötelezően a magáévá tesz. Ezzel szemben itt meg kezdődik a csata és ott repkednek a hajók halálkussban! Viszont van alatta nagyon jó dobolós zene! Az is nagyon tetszett, hogy a hajók nem úgy kanyarodnak, manővereznek, mint a repülőgépek, hanem direkt figyeltek arra, hogy semmi ellenállás ne legyen és telepakolták az összes kisebb hajó testét ilyen gázfúvókákkal.

Na ennyit erről. Nézze meg mindenki. Csak a második évad vége felé lesznek nagyon lanymatag epizódok (kit érdekel, hogy az ifjú Adama k*rvázik?!?! mattaku...), de addig kifogástalan.
imho egyetlen nyomos ok amiert nezni kene az katee sackhoff, amugy rakas.. persze csak szerintem
"The past is a puzzle, like a broken mirror. As you piece it together, you cut yourself, your image keeps shifting. And you change with it. It could destroy you, drive you mad. It could set you free."

Kép
Avatar
Namiyo Kaminaga(Qinga)
Profi
Profi
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2007.01.13. 15:45
Nem:
Kapcsolat:

XD

Hozzászólás Szerző: Namiyo Kaminaga(Qinga) »

Everwood forever!Nah,azért túlzás hogy annyira nagyon nézem...de időnként belekukkantok.Gyakorlatilag ez az egyetlen sorozat amit néha-néha megnézek(Meg a Lisa csak egy van^^).Sztem jó kis sorozat.:)
"Vagyok,mint romlott befőtt a rossz polcon!"/Qinga/
Avatar
yetithebeast
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2006.04.26. 14:29
Tartózkodási hely: Banlieue 13

Hozzászólás Szerző: yetithebeast »

Húúú de régen írtam ide :mrgreen: Nah... tegnap volt ugye a Heroes (Hősők) első két része, hááááát igéretesnek tűnik, és talán én is tudok valamit :D
[url=http://agito_pk.mindenkilapja.hu/]Kép[/url]
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Én a 17-ik részénél járok és nagyon jó még mindig. :cool: Meg mellette nézem a Rómát is ami szintén jó. És elkezdtem egy számomra új sorozatot a Dexter-t. nem tudom ismeri-e valaki, de érdekes néhol ugyan nyögvenyelős mert ilyen nagymonológos Cucc de nem roszz.

Jahh és persze folyamatban nézem a Dr House új részeit. Amit imádok.
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

szóval aszongyátok jó a Heroes, eddig is bántam hogy nemnéztem meg(lökött házi(tudom, azt sem olyankor kell csinálni :) ) ), de mostmár tényleg bánom . Pedig nagyon tetszettek a reklámjai....
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
MoombaSP
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2007.02.21. 20:03
Tartózkodási hely: BP
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MoombaSP »

Nem maradtál le semmiről, elvileg vmelyik hétvégén
az első 3 epizódot egymás után le fogják adni.
"No leadership qualities, failed as an instructor...I guess they were right."
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

az jó...
mostmár csak a műsort kell rendszeresen figyelnem.
Amúgy én újonnan nézem a Bűbájosokat...és rájövök hogy egy csomó részt nemláttam.(Pedig én már elvileg egyszer már láttam.)
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Shinzo
Profi
Profi
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2006.08.15. 22:37
Tartózkodási hely: Dark Zone
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Shinzo »

Segitsetek lécci :D A minap jutott eszembe egy jó kis sci-fi sorozat, de nem emlékszem már a címére... talán úgy két éve ment nagyon későn a TV2-ön (asszem), kb. max. 10 részes lehetett (vagy csak ennyit adtak le)... valami idegenek mászkáltak a Földön egy különítmény el akarta kapni őket, de nem volt egyszerű mert egy különleges módszerrel közlekedtek. Meg emellett még fel is dúlták a bolygót... és az idegenek olyan alienes beütésü külsővel rendelkeztek. Az tuti viszont hogy nem az "Earth Final Conflict"-ról van szó. Ha valakinek bevillanna, hogy szintén emlékszik rá, annak előre is köszi. :cool:
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

bevillant egy sorozat, de az az rtl-en ment, késő este, asszem kevesebb volt mint 10 rész, de ha jól emlékszem (nem akarok hülyeséget mondani) az idegenek egy "negyedik" dimenzióban éltek, és onnan jelentek meg random módon:? talán Célpont: a Föld címen futott.

más: a Heroes hány részes?
Kép
Avatar
Namiyo Kaminaga(Qinga)
Profi
Profi
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2007.01.13. 15:45
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Namiyo Kaminaga(Qinga) »

sztem nagyon jó a heroes,csak kissé kavarnak össze-vissza benne,vannak érthetetlen részletek...
"Vagyok,mint romlott befőtt a rossz polcon!"/Qinga/
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

részemről nem igazán vannak érthetelen részletek, csak egyszerre kicsit sok szálat mozgat, emiatt lassan halad előre. viszont ha nem ezt tenné, akkor nagyobb ugrások lennének az időben és az már tényleg megkavarná a nézőt...:? ezért is szeretném tudni, h hány részes. valamint nem igazán érzem a sorozatba illőnek azt amit szegény szöszi csajjal csinálnak (ld. mai rész legvége. valahogy elüt az egész hangulattól..
kíváncsian várom, h hogy mit fognak mindebből kihozni...:cool:
Kép
Avatar
Shinzo
Profi
Profi
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2006.08.15. 22:37
Tartózkodási hely: Dark Zone
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Shinzo »

outsyder: köszi, és ahogy mondani szokás 'te vagy az én emberem' :D
Pontosan erre gondoltam, és utána is néztem és tényleg az a sorozat volt, a Célpont: a Föld :D ... nekem nagyon tetszett, csak volt egy olyan érzésem hogy nem fejezték be, ami nagy kár, mert sci-fi szempontjából elég jó kis sztorija volt :(
/Egyébként ha már itt tartunk (ok, tudom nem ide tartozik :-P ) -de tudja esetleg valaki honnét lehetne ezt valahonnan megszerezni? Esetleg letölteni?/
Avatar
MoombaSP
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2007.02.21. 20:03
Tartózkodási hely: BP
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MoombaSP »

outsyder írta: más: a Heroes hány részes?
A Heroes egyelőre a 19. résznél tart, és az is csak április 23-án fog majd kinnt adásba menni. Szerintem még bővülni fog, gondolom elmennek
24-26-ig, aztán jön majd a Season 2. :-)
"No leadership qualities, failed as an instructor...I guess they were right."
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

MoombaSP írta:...aztán jön majd a Season 2. :-)
szvsz az már kicsit sok lenne :? 24-26 még talán ok, de egy második évad könnyen elvesztheti a lendületét. az Odyssey 5 jut eszembe: nagyon jól indult, de alig haladt előre, több részen át csak nyomoztak, és minimális infót gyüjtöttek össze. mondhatni ellaposodott :drop: (nem is néztem végig, bár ebbe az is közrejátszott, h ez a vasárnap 1 óra számomra elég lehetetlen időpont volt :? és talán az ingerküszöböm is magas lett az elmúlt évek alatt:S)
Kép
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

MoombaSP írta:gondolom elmennek 24-26-ig, aztán jön majd a Season 2. :-)
Majdnem, mert csak 23-ig mennek el, de egyébként úgy van ahogy mondtad .

Ynah, Dexter-t én is láttam, nekem nagyon tetszett. Kiszámítható és nem olyan nagy szám végülis, de már csak azokért a szövegekért is érdemes nézni, amiket Dexter gondol néha. ("Maybe if I don't blink, my eyes will tear up." és a többi :D)
Én meg mostan leginkább Veronica Mars 3. évadot, Scrubs 1. évadot, Dead Zone 2. évadot és Weeds 2. évadot nézek.
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Jah végignéztem már a Dextert. Jó volt. Kicsit kiszámítható de azért pihenésnek bejött. Azok a nagymonológok..néha nagyon..khm...LOL.

Viszont 18-as Heroes rész..kemény véget ért. Kíváncsi leszek 19-re. Meg most elkezdtem nézni a BBC-s Coupling "c" pár perces szösszenetet. Naggyon jól kikapcsol esténként. Szeretem az ilyen CuCCokat.
Kép
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Piracy is charity.
Avatar
Szacsi
Profi
Profi
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2006.09.12. 14:44
Tartózkodási hely: Buon Viaggio
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Hát ez nagyon jó XD
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Zeroes lol!
részemről a Dr House-t nézem, nagyon jó- az első kórház/dokis-sorozat amit szeretek. aki elkezdi nézni azt magávalrántja teljesen és függő lesz- legalábbis én így voltam vele. pedíg voltak előítéleteim, de tényleg jó- legalábbis annak aki nem lesz rosszul attól hogy mindent mutatnak

nagyon szeretem még a Vox-on a Menschen, Tiere und Doktore c sorozatot ( bár ez inkább reality show). aki tud valamennyire németül és érdekli az állatorvosok munkája egy profi német állatklinikán, állatkertben vagy tanyán annak ajánlom- csak egy baj van vele (azon túl hogy a második fele egybeesik a Dr House-al), hogy az ember itt kap agyvérzést hogy náluk jobban bánnak az orvosok az állatokkal mint nálunk sokszor az emberekkel :S
Avatar
yetithebeast
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2006.04.26. 14:29
Tartózkodási hely: Banlieue 13

Hozzászólás Szerző: yetithebeast »

Jejeeee House új évad a TV-ben! kedvenc orvosunk visszatért :mrgreen:
[url=http://agito_pk.mindenkilapja.hu/]Kép[/url]
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: scineram »

Alig várom már, hogy harmadik évad House véget érjen. Ahogy a második véget ért, VAZZ!!
Kép
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

Heroes naon jó sorozat! egy-két nap alatt megnéztem mind a 18 részt, ami készen van!
Április 23-a olyan emssze van :(
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
yetithebeast
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2006.04.26. 14:29
Tartózkodási hely: Banlieue 13

Hozzászólás Szerző: yetithebeast »

Igen igen... a Heroes hatalmas sorozat, s nem is süllyed unalomba mint a Lost. (a jövőből jöttem :mrgreen: )
[url=http://agito_pk.mindenkilapja.hu/]Kép[/url]
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Szerencsére a Lost 3.évad sem olyan lassú mint a 2.évad. Idáig csak izgi rész volt.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Válasz küldése