Sorozatok

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
Kerub
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2004.07.21. 18:06
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kerub »

Gendo írta:Hmm:
Favorit sorozat az X-Akták. Színtiszta top1 nálam :cool:

Nosztalgiának:
Anyámmal nagyon régen megnéztem egy elég sok részes sorozatot, ami Váratlan utazás néven futott...bár már régen volt lehet rosszul emlékszem.
A Váralan utazást én is néztem. Szerintem nagyon aranyos kis sorozat volt :)
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Én is nagyon!

De nálam nosztalgiafilm (és egyben abszolut kedvenc) a Farm, ahol élünk. Majd kilángoltam, amikor megláttam a DVD-boxot Franciahonban ::bawl:: nyekem is kell! (csak nincs rá pénzem T_T)
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

A Váratlan utazást és a Farm ahol élünket én is nagyon szerettem.Felicity és Mary volt a kedvencem.
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Úúú... váratlan utazás ^^ natsukashii... kölyökkoromban néztem ^^ meg persze elmaradhatatlan volt a farm, ahol élünk is [ezer hála érte Göncz papáéknak]...
Avatar
Yui
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2005.06.11. 17:30
Tartózkodási hely: Eva 01

Hozzászólás Szerző: Yui »

Váratlan utazásból én is láttam pár részt :) Az még tényleg egész normális volt :)
IKARI YUI
1977-2004-?
(still alive..?)
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Kivéve Hetty nénit :dirr:
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Szerintem jópofa volt... :dirr:
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Gendo
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2004.11.17. 18:39
Tartózkodási hely: Pápa
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gendo »

Látom azért van aki emlékszik rá.
Yui írta:Az még tényleg egész normális volt :)
Ok, nekem mindenképpen az volt. Tetszett is nagyon. A Farm ahol élünk-et nem láttam sajna...tulajdonképpen egy ilyet sem nézek/néztem meg, csak a Váratlan utazást. Annyit tudok hogy egy időszakban eléggé elterjedtek az ilyen kaliberű sorozatok.
Kép
Akkor...hol van az álmom? - Az a valóság folytatása.
És hol van a valóság? - Az álmod végén.
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Jaja, amíg ki nem szorították őket a szappanoperák >.>. Szerintem többet érne, ha délután vagy akár esténként ilyen filmeket tettének be...
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

A Farm ahol élünk-ben az volt nagyon jó,hogy igaz történetről szólt.
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Vagy legalábbis egy regény alapján készült. Szerintem is igaztörténet-gyanús egyébként...
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Főleg,hogy az író neve Laura Ingalls Wilder.És a főszereplő neve is az.:)
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

X-Filez 4ever! Ez az egyetlen sorozat, amiért kb. 10 éve folyamatosan rajongok... Egyszerűen
imádom, csak azt az utolsó két szezont kéne elfelejteni (kivéve persze Robert Patrick-et :vigyor:)...
Kép
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

DinkaMailer írta: csak azt az utolsó két szezont kéne elfelejteni (kivéve persze Robert Patrick-et :vigyor:)...
Same here :D mondjuk nekem pont az utolsó két season van meg angolul, de... arggghhhhhhh. A 8. season még OK (legalábbis a This is not happening-es részig), de a 9.... Azt egyszer is gyötrelem volt végignézni (na azért ne túlozzunk, de akkor is... ez a super soldier dolog egy nagy baromság, ez a -nincs-mit-csinálni-találjunk-ki-valamit-hogy-legyen-még-egy-évad dolog). Az utsó évadban egy jó rész van, a Scary Monster :vigyor: abban legalább van egy kis poén, mint a régi részekben (Scully meg a döglött macska XDDD). Amit nem tudok megbocsátani az utolsó évadnak, hogy megutáltatták velem Scullyt. Ő a kedvencem a régi évadokban (lehet Náray Erika miatt is *__*), erre a 9. évadban teljesen át lett alakítva a jelleme. Valahogy ő lett az új "Mulder". Williamről meg nem is beszélek, nem tudom, mi a francnak kellett a nyakába varrni egy gyereket >__________<. Na meg ezek a fel-feltámadó karakterek (Krycek, füstös és társaik...)...
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Gendo
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2004.11.17. 18:39
Tartózkodási hely: Pápa
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gendo »

DinkaMailer írta:X-Filez 4ever! Ez az egyetlen sorozat, amiért kb. 10 éve folyamatosan rajongok...
Azért örülök hogy járnak ide akkor X-Akták fanok rajtam kívül is.
Én most a VHS kazikat gyűjtöm de sajna eddig csak néhányat tudtam beszerezni. Dvd-vel meg ugye nem is találkozni...
Kép
Akkor...hol van az álmom? - Az a valóság folytatása.
És hol van a valóság? - Az álmod végén.
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

De jó!!! Nem vagyok egyedül! :vigyor:

Állítólag most készülnek a magyar nyelvű DVD-k, de nem tudom, hogy ez mennyire pletyka... Egyébként nekem (1-2 részt leszámítva) a teljes sorozat megvan VHS-en (felvettem a Viasat-ról), de hát nem a legjobb minőség, ráadásul tele van reklámokkal :( Nagyon kéne már az a magyar nyelvű DVD, de ha végképp nem fog menni, akkor rendelek eredetit...
Ayanami írta:
DinkaMailer írta: csak azt az utolsó két szezont kéne elfelejteni (kivéve persze Robert Patrick-et :vigyor:)...
....
A 8. season még OK (legalábbis a This is not happening-es részig), de a 9.... Azt egyszer is gyötrelem volt végignézni
....
Teljesen igazad van! Én végig se néztem :wink: Annyira ellaposodott, hogy nem akartam látni a kedvenc karaktereim "kínhalálát"...
Ayanami írta:Amit nem tudok megbocsátani az utolsó évadnak, hogy megutáltatták velem Scullyt. Ő a kedvencem a régi évadokban (lehet Náray Erika miatt is *__*), erre a 9. évadban teljesen át lett alakítva a jelleme. Valahogy ő lett az új "Mulder"
....
Tökéletesen egyetértek! Ez a Scully már nem az a Scully... Egy X-Aktás levlistán már kifejtettem, hogy semmi értelme annak amit vele csináltak... Arról nem is beszélve, hogy Mulder 7 éven át "Scully"-nak nevezi, erre hirtelen a 8.-9. szezonban mindenki rákezd a "Dana"-zásra... Brrrr.... :whelp:
Ayanami írta:Williamről meg nem is beszélek, nem tudom, mi a francnak kellett a nyakába varrni egy gyereket >__________<. Na meg ezek a fel-feltámadó karakterek (Krycek, füstös és társaik...)...
Ja, ez már a végső elkeseredés... Próbálták felvonultatni az összes létező marhaságot, amit addig még nem próbáltak ki... Sajnos a dolog a lehető legrosszabbul sült el... Most őszintén: Scully megy babázni???
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára DinkaMailer 2005.08.05. 12:00-kor.
Kép
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Nekem volt olyan kedves valaki (sajna nem tudom már ki, pedig szeretném újra a segítségét kérni =)), hogy kiírja az utolsó két évadot angolul, nagyon jó minőségben. DVD-re is költenék pénzt, ha nem lenne olyan drága =(. Külföldön mindig összefutok a DVDboxokkal, és csorog a nyálam =)))). A Fight the Futuret azt eredetiben vettem meg (No-ban asszem 1700-1800 Ft-ért :) ez akkor volt, amikor Mo-n ezt 7000-8000 Ftért láttam a neten XD)

+ ha esetleg igényt tartotok, lehet a offolás helyett többet ér külön topicot nyiti :).
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

Ja, és ezek után elvárják tőlünk, hogy jó gyerekek módjára mindent eredetiben szerezzünk be, természetesen a fent említett csillagászati összegekért :? Nálam a gépen van meg az első 4 sorozat, de azokat sajnos csak DivX-en lehet lejátszani :(

UPDATE: Az X-Akták topicot megnyitottam, gyertek szavazni/hozzászólni :)
Kép
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

Most van egy sorozat ami nekem nagyon bejön! :D A Helyszínelők!!! Elképesztő, hogy milyen apró nyom után lefülelnek egy gyilkost ^.^!
Avatar
Yui
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2005.06.11. 17:30
Tartózkodási hely: Eva 01

Hozzászólás Szerző: Yui »

JAFO írta:Pár jó rész volt a Slidersben, az X-aktákban és a Milleniumban. Amúgy:
-Bundyék
-A buszon
-Vaczak szálló
-Columbo
Vaczak szállót még adják tv-ben valahol? Ha igen, HOL ? :D
IKARI YUI
1977-2004-?
(still alive..?)
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Néztétek a Lostot?
Én megnéztem,mert nagyon hírdették.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Én néztem, bár csak fél szemmel.
Piracy is charity.
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Mondván úgyse tudom majd nézni, így nem, amúgy megnéztem volna.
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Jézusom :D Barátok közt még mindig megy o_O
OMG... hogy megöregedtek a szereplők LOL
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

és mindig találnak egy új idegesítő karaktert.... :mad:
Válasz küldése