Sorozatok

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

hűűűdevárommár :cool: :oops: :D
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Dakota
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2007.07.23. 14:30
Tartózkodási hely: O_O OMG
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dakota »

Én rengeteg sorozatot néztem, az egyetlen amiről soha nem maradok le az a Született Feleségek :lol:
Sorozatok amiket néztem/nézek néha
-Helyszínelők
-Dr. House
-X-Akták
-Csacska Angyal ^^''''''(mostmár hogyha meglátom a falra mászok)
-Elveszett ereklyék fosztogatói
-Kés alatt
-Simpson család :D
-Rém rendes család
És még sorolhatnám tovább :wink:
Puedes ser solamente una persona para el mundo, pero para una persona tú eres el mundo.
-Lehet hogy csak egy ember vagy ezen a világon, de valakinek te jelentheted az egész világot!
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Elveszett ereklyék fosztogatói... hát azt se lehet megunni! (már vagy 4-5 ödjére nézem)
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Ayumie írta:Elveszett ereklyék fosztogatói...
Oh, Nigel. XD

Én Sliders-t és Xenát bámultam régen.
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Azok se rosszak. A Sliders nél az a poén hogy úgynéztem végig hogy sose akartam megnézni XD. Xena jó volt. Tetszettek azok a kosztümök/jelmezek.Lol volt amikor Gabriel-nek egyre modernebb frizurája volt... De ezt a sorozatot is előtték amikor összefolyatták a Herkulessel... :/
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Kiharu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2007.06.26. 18:21
Tartózkodási hely: Pécs, Szombathely

Hozzászólás Szerző: Kiharu »

Óóó, Sliders, Xena, Ereklyék...sok régi nagy kedvenc...egyébként észrevettem hogy az AXN adja a Herkulest. Még nem néztem bele azóta hogy ezt a felfedezést tettem, de nagy a kísértés. :D
Egyébként a Sliders-t onnantól kezdtem hanyagolni, hogy majdnem az egész szerplőgársda lecserélődött. És imádtam még a Csillagközi szökevényeket is, csak annál meg nem vették meg a következő évadot, de tesó most szerzi meg. XD
Avatar
anyita
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2004.12.22. 00:15
Tartózkodási hely: Tótkomlós

Hozzászólás Szerző: anyita »

én legutoljára a heroes-t néztem végig még a koleszban, meg a született feleségek 3. évadjának egy részét.kár h nem raktak fel többet :(
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Kiharu írta:Óóó, Sliders, Xena, Ereklyék...sok régi nagy kedvenc...egyébként észrevettem hogy az AXN adja a Herkulest. Még nem néztem bele azóta hogy ezt a felfedezést tettem, de nagy a kísértés. :D
Egyébként a Sliders-t onnantól kezdtem hanyagolni, hogy majdnem az egész szerplőgársda lecserélődött.
Wáá, felém is nagy akkor a kísértés ^^
Sliderst én is akkortól hagytam abba :? .
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Én akkor néztem a Sliders-t, amikor még az RTL Klubon ment (11-12 éves voltam). Akkor nem adták le az utolsó évadot. Aztán nemrég a TV2 leadta az egészet az elejétől, de ők megvették az utolsó évadot is. Nem tudom, mennyire jártak jól vele, mivel az utolsó széria szerintem eléggé illúziórombolóra sikeredett (nem is néztem). Azoknak a rajongóknak mindenképp csalódás, akik az eredeti szereplőkbe "szerettek bele". Már az is nagy "sokk" volt, amikor el kellett búcsúznunk a professzortól, meg amikor Wade-et lecserélték arra az irritáló Maggie-re.
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Na igen, én is az eredeti gárdát szerettem jobban. Maggiet még akkor még elviseltem, amikor még nem festette be feketére a haját. Hú, de irritáló lett utána ^^

Most meg X-files 8.-9. évadból szemezgetek. Az agyamat szétröhögöm ezen a szenvedésen. Minden összeesküvés elméletet kihagyok (Super Soldierektől és Scully kölykétől a falra mászok), aztán megpróbálok olyan részeket keresni, amiket még érdemes végignézni. ^^'''''''''''''' Ez a film is itt kezdett teljesen lefele haladni. Kedvelem Doggettet, jobb napokon Reyessel sincs bajom, de X-files az Mulder meg Scully (gyerek nélkül). Nem tudom, hogy a második mozifilmben mi lesz. Belegondolni sem merek ^^'
Avatar
Aqualuna
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2007.07.15. 17:05
Nem:
Tartózkodási hely: Nem a vízben, nem is a Holdon...

Hozzászólás Szerző: Aqualuna »

Kiharu írta:És imádtam még a Csillagközi szökevényeket is, csak annál meg nem vették meg a következő évadot, de tesó most szerzi meg. XD
Hanyadik rész volt az utolsó, amit még leadtak? Valami olyasmi rémlik, hogy úszkáltak az űrben... Legalábbis részemről ez volt az utolsó, amit láttam.
Avatar
Kiharu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2007.06.26. 18:21
Tartózkodási hely: Pécs, Szombathely

Hozzászólás Szerző: Kiharu »

Nem tudom hányadik rész, de mindig ott hagyták abba mikor a főszereplő csávó agyát műtögetik és a főgonosz muki kinyírja azt aki épp műti, és ő meg ott fetreng félig megműtve a műtőasztalon. Bocsi de csak ennyi rémlik. ^^"
Avatar
Aqualuna
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2007.07.15. 17:05
Nem:
Tartózkodási hely: Nem a vízben, nem is a Holdon...

Hozzászólás Szerző: Aqualuna »

Nekem meg az rémlik, hogy az a rész, amit utoljára láttam, úgy végződött, hogy D'Argo meg talán Crichton is ott lebegtek az űrben. És mintha valami robbant is volna...
Ezek szerint tovább folytatták, csak biztos olyan időben, amikor nem tudtam nézni.
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2526
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Augusztus 29: Prison Break 2. évad, ep. 1 az LTR Blukkon. Yaaay! A szinkron remélem marad... ^^
Avatar
Dakota
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2007.07.23. 14:30
Tartózkodási hely: O_O OMG
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dakota »

De jó De jó! Már nagyon várom. Valaki nem tudja mikor kezdődik a Született Feleségek 3. évadja?
:rozsaszintancoloelefant: :rozsaszintancoloelefant:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dakota 2007.08.25. 17:24-kor.
Puedes ser solamente una persona para el mundo, pero para una persona tú eres el mundo.
-Lehet hogy csak egy ember vagy ezen a világon, de valakinek te jelentheted az egész világot!
Kép
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

HÁháá folytatják a második évadot a Dr. House-ból a tv2-őn. jippííí
Dakota: Szerintem még meg se vették a harmadik évadot a született feleségekből... :?
Avatar
Dakota
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2007.07.23. 14:30
Tartózkodási hely: O_O OMG
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dakota »

:o Akkor én tegnap rosszul hallottam volna? Mert tv-ben ment vmi Született Feleségek-es reklám. Jajj T___T Pedig annyira szeretem azt a sorozatot vegyék már meg

-----------------------------
Dr.House 2.évad folytatás? Én is csatlakozok jipiiii
:lufi:
Puedes ser solamente una persona para el mundo, pero para una persona tú eres el mundo.
-Lehet hogy csak egy ember vagy ezen a világon, de valakinek te jelentheted az egész világot!
Kép
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Én is láttam a Született feleségek előzetesét a tévében, szóval nem képzelődsz, Dakota. ^^ Gondolom szeptemberben kezdik el leadni a 3. évadot.
Avatar
Dakota
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2007.07.23. 14:30
Tartózkodási hely: O_O OMG
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dakota »

Juhéééé szuper *körül ugrálja a szobát*
Akkor ezentúl lesni fogom a tv-t , teletextet, netet, újságot meg mindent.
:omedeto:
Puedes ser solamente una persona para el mundo, pero para una persona tú eres el mundo.
-Lehet hogy csak egy ember vagy ezen a világon, de valakinek te jelentheted az egész világot!
Kép
Avatar
Kiharu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2007.06.26. 18:21
Tartózkodási hely: Pécs, Szombathely

Hozzászólás Szerző: Kiharu »

Éljen a Háuz kettő és a Született csajok három. Hosszú volt ez a nyár a két sorozat nélkül.
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

Stargate hírek (akit érdekel^^;):

úgy néz ki, h mivel a már csak heti egy részt adnak le a Csillagkapuból, legrosszabb esetben csak jövő ősszel fogjuk látni a 10. évadot (már csak azért is megvárom, nem szedem össze-.-) ::bawl::

viszont addigra, ha minden jólmegy, már kijön a két film, melyek közül az első, a Stargate: The Ark of Truth az Ori szálat zárja le, a másodikban pedig (Stargate: Continuum) Ba'al fog keverni.

sikerült megnéznem a SG:Infinity (a rajzfilm-sorozat) első két részét, és háát...csak fanatikusoknak...de csak a legelvetemültebbeknek...
sokáig gondolkoztam, h talán túl sok animét láttam, és azért ilyen sz*r, de aztán rájöttem, h ez amúgy is sz*r...szerintem...jó, 2002es, de akkor is...talán végignézem...(de nem ez az elsődleges)

valamint Robert C. Cooper új sorozatot tervez, Stargate: Universe címmel, de erről még semmit sem tudni, csak azt, h nem Csillagkapu, és nem Atlantisz lesz...

bővebben: Abydos Gate
Kép
Avatar
Kiharu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2007.06.26. 18:21
Tartózkodási hely: Pécs, Szombathely

Hozzászólás Szerző: Kiharu »

Ez a Csillagkapu: Atlantisz ez jó volt? XD Muszáj megkérdeznem, mert láttam belőle körülbelül 5 részt és azt mondtam köszönöm, elég volt. Miután nem láttam a kedvenceimet, főleg az én imádott Danielemet ^^" és maga a sztori sem izgatott túlságosan úgy döntöttem inkább abbahagyom. Pedig éveken keresztűl leültem megnézni minden egyes részt. De ez az évad(?) betett nekem.
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

eleinte nagyon szokni kell, de az első évad végére-második közepére már egész jól felpörögnek az események.
az természetes, h nincsenek benne az SG1 szereplői, hisz az Atlantis egy spin-off sorozata a Csillagkapunak, csak annyi köze van az eredetihez, h abban a világban játszódik, de a története és a szereplők is mások. természetesen vannak átfedések (ld.: első rész; McKay megjelent már az Csillagkapuban is; Weir járt a Parancsnokságon), de ha a Csillagkapu karakterei meg is jelennek az Atlantisban, akkor leginkább csak mint epizód-/vendégszereplők (kivéve Carter, aki állandó (igen fontos) szereplője lesz a negyedik évadnak).
Kép
Avatar
Kiharu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2007.06.26. 18:21
Tartózkodási hely: Pécs, Szombathely

Hozzászólás Szerző: Kiharu »

Köszönöm, hogy ezt leírtad, igazából fogalmam sem volt, hogy ez az Atlantisz lénygében micsoda és milyen kapcsolata van az eredeti sorozattal. Ezek szerint minimális. Viszont ezek után sem fogom megnézni ezt a sorozatot, engem az eredeti varázsolt el, az eredeti szereplőgárda.
Avatar
Aqualuna
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2007.07.15. 17:05
Nem:
Tartózkodási hely: Nem a vízben, nem is a Holdon...

Hozzászólás Szerző: Aqualuna »

Kiharu írta:Ez a Csillagkapu: Atlantisz ez jó volt? XD Muszáj megkérdeznem, mert láttam belőle körülbelül 5 részt és azt mondtam köszönöm, elég volt. Miután nem láttam a kedvenceimet, főleg az én imádott Danielemet ^^" és maga a sztori sem izgatott túlságosan úgy döntöttem inkább abbahagyom. Pedig éveken keresztűl leültem megnézni minden egyes részt. De ez az évad(?) betett nekem.
Én nézegettem itt-ott, kb. talán harmadát láttam a részeknek. McKay szórakoztató volt. De az eredeti SG-hez (eredeti szereplőkkel) szerintem sem fogható. És a lidércek dizájnja egy kicsit nagyon emlékeztetett az őskori sci-fik "marslakóira" :lol: hangulatában.

Egyébként én amúgy is az SG első egy-kettő?-három? évadát szeretem a legjobban, a későbbieket kevésbé. A németen nézhettem volna tovább, mint ameddig a magyar leadta, de annyira nem volt kedvem. Majd ha a magyaron is lesz, akkor azért valószínűleg.
Válasz küldése