Sorozatok

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

Kono írta:.....
Najó, ez vagyok én, de azért Sliders és Csillagkapu, meg mersze Star Trek 4ever! ^^ Ezeket szereti legalább rajtam kívül más is? .....
A Sliders első néhány évjáratát nagyon szerettem, de a későbbiekért már nem voltam oda... A Csillagkaput már annyira sokan ajánlották, hogy szívesen nekikezdenék (a film nagyon tetszett), de félek, hogy annyira ráharapnék, hogy utána nem maradna időm tanulásra :wink:
A Star Trek-ből én csak a TNG sorozatot ismerem, azt viszont nagyon szeretem! Legszívesebben az egészet letölteném a NET-ről, csakhogy a) nem tudom honnan, b) annyi idő nincs a világon, amennyi ahhoz kéne, hogy beszerezzem ÉS megnézzem minden részét :vigyor:
Kép
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

Aham, hát nemtom, az eleje inkább hatott újnak a többi meg már túl lett bonyolítva...de azért szeretem az egészet! ^^ Egyébként igazság szerint időt nem vesz el pl. nekem a nézésük, mert az adók miatt szinte csak hétvégén látom ezeket itt T.T Hmm, az ST részek meg letölthetőek DCről a hivatalos hubról, bár nem túl jó minőségüek...ha érdekel, majd utánakeresek ^^ Mondjuk nekem a Voyager-es részek a kedvenceim, nagyon jó a történetvezetése!
"...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei..."
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

Az AXN egy Sony csatorna.
Lehet hogy met az M1-en nem tom de arra emléxem hogy az RTL klubbon elkezdték de az első évad végéig se jutottak...
nekem főleg az tetszik ebben a sorozatban hogy a karakterek száma alacsonyabb mint a többiben viselkedésük jobban megismerhető és kevésbé kiszámitható mint mondjuk a Star Trek amiben ha meglátok egy Borg-izét rögtön tudom mit fog mondani vagy akár egy Romulánt,Kiborgot stb...itt csak egy faj van nagyon központban mégpedig a Nicseiek...és van a napok megtesetesülése Trence ő olyan Kawaiiiiii,meg Romi.....
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

Kono írta:...ha érdekel, majd utánakeresek ^^ Mondjuk nekem a Voyager-es részek a kedvenceim, nagyon jó a történetvezetése!
Voyager RLZ! nekem az a kedvencem annak ellenére hogy kb űrszappanopera XD
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Kono írta:Khm, ha szabadna szólnom pár keresetlen szót ^^"" Meg üdv mindenkinek, mert nem igazán írtam ide úgy január óta... Szóval valaki itt emlegette a Végtelen határokat, sci-fi mániás lévén énis láttam az egészet 3x is ^^
en is lattam minden reszt annyira szerettem, es meg az elejen levo szoveget is kivulrol tudtam ::jsmile::
olyan szomoru voltam amikor megszuntettek a Tv3at ahol ez ment...
hol adjak megint amugy?
es a Sliders is nagyon jo volt csak a vegere egy kicsit ellaposodott a sztori... :(
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

ja TV3-er kár ... :( én is nagyon bírtam a Végtelen Határokat benne, meg ott volt először Rémrendes + próbáltak minőségi műsorokat...valakinek az útjában volt -> maradt a fos RTL + TV2
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

igen, egyebkent telleg nem csak a Vegtelen hatarokert kar (bar nekem attol szakadt meg a szivem... :cry: )
de ott mar pl csomo olyan filmet leadtak amit most ad a masik 2 csatorna, h premier igy meg ugy..es tokjo sorozatok is voltak...meg az egy viszonylag igenyesebb csatorna volt..
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

A TV3 majdnem minden műsorát leadta később a Viasat. Pl. Buffy, Simpsons, meg ilyenek.
Piracy is charity.
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

Sajnos a Mod-ok törölték az X-Akták topicot, így csak ide tudom beírni:
AyaDid láttam a nevedet a "X-Akták DVD-t akarunk" petíciónál :) Én is aláírtam... Mi az, hogy nálunk még mindig semmi nincs??? Pedig még a szinkronja is megvan minden résznek, csak rá kéne operálni azokra a szerencsétlen korongokra!!! :roll:
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

DinkaMailer írta:Sajnos a Mod-ok törölték az X-Akták topicot
Nézd csak, mit találtam!

(Picit már kezd az agyamra menni ez a "sajnos törölték" szöveg...)

Edit: Tudom, tudom. Nem lehet bele postolni... De akkor is létezik, a lezárás pedig szerintem jobb, mint a törlés (legalább olvasni lehet).
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

:ossmil2: ez csak természetes ;). Mondjuk nem tom, ha külföldön ennyibe kerül egy évad, akkor Magyarországon mennyibe kerülne @.@. Illetve arányában nem sok, csak egyszerre ^^'.
Amúgy én megértem, hogy bezárták a X-Akták topicot, mert jóformán csak ketten írkáltunk bele.

Sikerült végre megszereznem 5 évadnyi South Park-ot. Úgyhogy hétvégenként este elvagyok ;) Ma KákaBelű meg KulaBá volt terítéken xD
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

kukurbuki írta:A TV3 majdnem minden műsorát leadta később a Viasat. Pl. Buffy, Simpsons, meg ilyenek.
jó de mennyivel később :)
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

AyaDid írta:....
Amúgy én megértem, hogy bezárták a X-Akták topicot, mert jóformán csak ketten írkáltunk bele.
....
Végül is innen nézve a dolgot... Hát oké, de nem ettől még nem fogok örülni neki...

Egyébként egyik lev-listán azt olvastam, hogy készül a magyar nyelvű DVD, de az igazat megvallva nem látom még halvány jeleit sem... Ugyanúgy, mint ahogy a 2. filmről sincsenek hírek, bár azt hiszem, hogy a 9. szezon után már nem tudnának sehogy talpra állni vele és ezt a FOX stúdió is tudja... :(
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

A Kalandos nyár új részei nagyon jók. Jó, hogy végre ezeket is megvették..D
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Nakashima
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2006.01.14. 09:32
Tartózkodási hely: Itthon
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nakashima »

Én a Sabrina, a tiniboszorkányt, ésa brátok köztöt szerem! :D
Avatar
Mimette
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2006.02.04. 12:43
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimette »

Szóval az én kedvenceim!:
-Charmed
-Jóbarátok(!!!!)
-Sliders
-X-Akták
-Rém Rendes Család
Avatar
Xellosgirl
Profi
Profi
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2005.12.17. 12:19

Hozzászólás Szerző: Xellosgirl »

Barátok közt!!! ::jthrill::
Nem ugorhatok mindig segíteni akárhányszor csak füttyentesz nekem, az nem tenne jót a rossz híremnek.
(Xellos)
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Jéé..most bukkantam erre a topicra.. Szerintem most írok ide utoljára :-P

Ki nem állhatom az összes sorozatot és amúgy nem is nézek tévét,ha kell valami letöltöm netről.. A sorozatok nem kötnek le és a sok reklám is idegesít.. Persze kivételek erősíti a szabályt :-P :-P

Ez kikívánkozott belőlem :D
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Pedig vannak nagyon jó sorozatok, és nem csak egy napig látod a kedvenceidet.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Neerson
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2006.02.05. 19:21
Tartózkodási hely: Cegléd-Budapest

Hozzászólás Szerző: Neerson »

Mostanában hiányzik a szerencsekerék(bár nem sorozat),de milyen jó is volt :)
Vagy mikor csak m1 volt.... hétfőn x akták, kedden vészhelyzet...vasárnap délután pedig walt disney:) ..áhh hiányoznak a régi idők
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Misu írta:amúgy nem is nézek tévét,ha kell valami letöltöm netről.. A sorozatok nem kötnek le és a sok reklám is idegesít..
A reklámok engem is rendkívül idegesítenek, de általában a hosszabb (45 perces) sorozatok részei nem épp kis méretűek és elég lassan jönnek netről, ha egyáltalán rátalál az ember... Emiatt van néhány sorozat amit nem hagyok ki, pedig én is ritkán nézek TV-t. :)
Régebben szerettem a 7th Heaven-t, de mostanra már nagyon elhúzták (sorozatok tipikus hibája) és a Charmed is egyre rosszabb lett, ahogy feltűnt Leo jövőbeli fia... ::jcrazy::
Viszont vannak sorozatok, amik tartják a színvonalat és még mindig nem untatnak. Számomra ilyen a Gilmore Girls (ebben reklám sincs :wink:) és a Queer as Folk (igen, buzik.. na és? :-P ) Új kedvencem pedig a Dadus, irtó jó poénok és beszólások vannak benne, az ember már könnyes szemmel nevet. :gurul:
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Kalandos nyárnak sajnos holnap vége. Várom az új részeit.

A Rejtélyek városa viszont nem rossz.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
kawai neko
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.17. 15:19
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: kawai neko »

Játék határok nélkül.. imádtam
Kép
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Pal-chan írta:Régebben szerettem a 7th Heaven-t, de mostanra már nagyon elhúzták
Szerintem meg nagyon nem =) Ezeknek a részeknek nagy részét már láttam németül, magyarul meg méginkább tudom élvezni ^^

A Gilmore Girls meg tényleg nagyon jó! =) És igazad van, tényleg tartja a színvonalat, annak ellenére, hogy a mostanság magyaron is sugárzott negyedik évad szerintem összességében nagyon gyenge [az egyéni poénok természetesen nem, de Lorelai akkori pasiját -névre szerencsére nem nagyon emlékszem, talán Jason?- nagyon tudtam utálni úgy mindenért], a következő két évadban nagyon összekapták az egészet és nem lehet megunni*_* És az első évad már kapható magyarul dvd-n *__*
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Luluko írta:Lorelai akkori pasiját -névre szerencsére nem nagyon emlékszem, talán Jason?- nagyon tudtam utálni úgy mindenért
Igen, Jason a neve, de mi bajod van vele? Szerintem teljesen összeillenek, ők ketten. Természetben nagyon hasonlóak és mindkettő ontja a poénokat. :lol: Persze, szívesebben látnám Lorelait Luke oldalán. :wink:
Luluko írta:És az első évad már kapható magyarul dvd-n *__*
Ezt nem is tudtam! Mondjuk az eddigi összes részt felvettem kazira, de lehet, hogy ezt a dvdt nem ártana beszerezni. :cool:
kawai neko írta:Játék határok nélkül.. imádtam
Én is és annyira sajnáltam, amikor befejezték! :( Bár az utolsó 1-2 évben már nem volt annyi fantázia a feladatokban és ismétlődtek is, de azért szórakoztató kis műsor volt. :)
Kép
Válasz küldése