Sorozatok

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Igen nagy sebességgel lenyomtam a Trónok harcát. És azt kell mondjam, megbántam. :?

Az elején még jó is volt, a kezdés speciel különösen ütősre sikerült (nem bántam volna kicsit többet ebből, mindegy), és az első felében mondogattam, hogy hm, jó kis fílinges fantasy. Aztán a 6-7. rész környékén kenődött el nagyon a dolog, ugyanis elkezdtek háborúskodni, és jajnekem, úgy untam magam, hogy az valami borzalom! Így belegondolva jobb lett volna, ha nagyobb szüneteket hagyok a részek között, nem lett volna nehéz, az epizódzáró jelenetek sem voltak cliffhangerek, az első részt leszámítva.

A szereplők is elég lagymatagok voltak. Az egyik felük például nem sok vizet kavart fel bennem, a másik felük csak szimplán idióta. Nagy kivétel Tyrion Lannister, aki a kábé két epizódig tartó ellenszenvezésből lépett elő kedvenc karakterré, és ő cipelte el a vállán az egész sorozatot. Ész, stílus, humor, köszönöm! Nélküle igen hamar dobtam volna az egészet. Még megemlíteném a bordélyház-tulajt, mint jó szereplőt, meg akadt pár poén párjelenetes mellékszereplő, de az nem ér sok pluszpontot.
A gyerekek meg gyerekek, őket azért szeretjük, csak ne az átlagfelnőttre hasonlítsanak, ha nagyok lesznek.

Másik fő szál, az udvari intrika. Az ilyesmit ritkán favorizálom, de tud jó lenni, ha jól adják elő. Viszont itt olyat is láttunk, hogy amit így lehetne jellemezni: "Intrika - Rosszul csinálod" :drop:

Igazából én voltam a hülye, elvégre, mi mást lehet várni egy cucctól, aminek az a címe, hogy Trónok harca, mint intrikát meg örökösödési háborúkat? :hammer:

Egyelőre úgy vagyok vele, hogy a második évadra se Tyrion, se a Mások nem tudnak rávenni. Ez persze lehet hogy változik, csak 11 rész egy évad, nem olyan gáz, de az első évad vége felé már tényleg nagyon szenvedtem...

Jah, és különdíjban részesül a sorozat a különbejáratú kvázikomplett nyelv alkalmazásért, néven szólítva dothraki. Legalább a részletekre figyeltek, a tartalomról meg a könyv írója tehet.
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Ayla »

miután befejeztem a szilmarilokat és kinnt voltam az isten háta mögött, fílingesen végignéztem énis a Trónok harcát.

röviden: jobbra számítottam a sok hűhó után, de ígyis nagy kedvenc lett :D

Lehetne picit több a fantasy, és szerintem lesz is így a sárkányos csajszival mostmár. Nekem nagyon bejöttek ezek a királyi házak, meg a jelmodataik :D olyan reális :D

Naná, hogy ahol Peter Dinklage (Tyrion Lannister) van, az rossz nem lehet :D Nagyon tetszetős, ahogy minden helyzetből kipénzeli és kibeszéli magát :'D

Ami mégis a kedvenc jelentem volt az egész sorozatból, az amikor a sárkánycsaj mentelés közben leszáll a nádasban (?) és felbukkan a bátyja és megint vitatkoznak majd a srác megüti és akkor a csajszi: a következő alkalommal amikor hozzámérsz már nem lesz kezed :D KARAKTERFEJLŐDÉS RULEZ. Annyira jó volt, hogy a kis p*csa várhercegnőből népvezető lesz és nem könnyen és még át is verik meg minden és aztán meg sárkánycsaj *_*

Így csak remélni tudom, hogy Havas Jonnak is benő majd a feje lágya......

és most vissza az NCIShez....
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Na, a Kalessiről nekem totál az ellenkezője volt a benyomásom, spoiler: Van kezdetben egy egy egyszerű száműzetésben élő hercegkisasszony. Semmi extra (leszámítva, hogy a tökforró víz se kottyan meg neki már az elején), szóval elegáns, törékeny úrihölgy, nem különösebben nő az ember szívéhez, de hát csak egy "politikai játékszer", férjhezadásra jó. Mikor férjhezadták, először még sajnáltam is, de nagyon tetszett, ahogy összemelegednek a kállal, meg hogy milyen népszerű lett a népe körében. Bár az, hogy a pofája meg megnőtt, az kicsit fura volt, a fentebb említett lóról leszállós jelenetnek sem volt különösebb értelme. Minek szált le egyáltalán? Nem úgy tűnt, hogy pisilnie kell, inkább mintha csak azért csinálta volna, mert kezdett rájönni, hogy van szava.
Na mindegy, nem is ez a lényeg, hanem az a nagyarányú együgyűség, amit a továbbiakban lenyomott. Kérlelgette férjeurát, hogy vonuljon fel érte a trónért, erre amikor végül megteszi, akkor meg beleszól a gyilkolászási-nőerőszakolási ügyletekbe. Háború, te liba, tudod mi az? Nem szócsata, nem torpedósjáték vagy Angry Birds. Hanem emberek halnak, szenvednek, férfiak, nők, gyerekek egyaránt. Ha ezt akartad, vállald fel!
Másfelől, csak mert pár hónapja Kálessi lett, az nem jogosítja fel arra, hogy beleszóljon a dothrakiak szokásaiba. Ők így háborúznak, és az ő áldott marcipánszíve kicsi meleg dobogása még nem fogja ezt megváltoztatni. Többször is utaltak rá, hogy azért még idegenként tekintenek rá sokan.
Az meg hogy hogyan kell bolhából elefántcsordát csinálni, az olyan hihetetlen hülyeségről árulkodik, hogy az már röhejes. Becserélte pár összetiport rabszolgára a szerelmét, a gyermekét, meg az egész újdonsült tágabb családját. Intő jelek ellenére is. És hiába beszéltek neki, neki mindent szabad, idézem "ÉN vagyok a Kálessi!" Hát egészségedre, aranyom.
Igaz, hogy a történet mindezek hatására kapott végül egy nagy adag reménybeli fantasy elemet, de ha továbbiakban is ilyen mély bölcsességgel fog részt venni a történetben, akkor inkább tengerésztemetést kellett volna adni a kálnak, és mehetett volna vele ő is.
Spoiler vége.

És ha már itt tartunk, a Starkok sem a bölcsességükről híresek. Igaz, hogy csak úgy süt belőlük a túláradó becsület, de gondolkodni már nem az erősségük. Mondjuk a legidősebb fiú legalább harci stratégiában tényleg jó, lehet a harctér egészen más kategóriába esik náluk, mint az élet egyéb területei.

Komolyan mondom, kiakasztó volt ez a sorozat. :hammer:
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Kalessi: Még a közeljövőben sem lesz igazi népvezér, csak annak a pár tucat, max talán száz főnek, akit vele együtt ott hagyott Drogo kalaszarja. továbbra is hibát hibára fog halmozni. Xay karakterfejlődés :3
igazán fantasy elemek: Na most, ha eddig nem jött volna le, ez a világ nem a gyűrűk ura féle minden bokorban valami csodás lény, pont ezért van pl. Danny sárkányainak annyira "ütőkártya" erejük. nekem bejön ez a realista fantasy világ is. (még akkor is ha ez most nagyon paradoxnak hat így leírva. XD)
A Starkokról: http://bit.ly/r3acmN
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Trónok Harcáról annyit, hogy az a baj, hogy sokan reklámozzák úgy, mint "a cucc, ami veri a Gyűrűk Urát", meg "Legalább annyira jó, mint a GyU!" és "Ez olyan király, mint a GyU!", na meg "Még "Boromir" is játszik benne, hogy még olyanabb legyen!" így nem csoda, ha egyesek ugyanannyi fantasy elemet várnak, mint amennyi abban van. Igazából még el is gondolkodtam eleinte, hogy lehet minimum el kéne kezdenem, ha ennyire hypolják mostanában, de a címről valahogy sejtettem, hogy leginkább csak "war-war-war", meg uralkodóházi intrikák, amik így hosszútávon engem rohadtul nem izgatnak, Mordályos kritikája pedig kb. engem igazolt, valszeg én is csak szétunnám rajta a fejemet, ha elkezdeném. XD
Cruel Angel írta:A Starkokról: http://bit.ly/r3acmN
Ez meg nyert. XDDDDDDD
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Ayla »

lol XD
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Cruel Angel írta: A Starkokról: http://bit.ly/r3acmN
Teljesen igaz. XD

Amúgy a világ nekem is bejött, úgy 6 részig bírtam is, de egyrészt kábé ottan körül kezdődött el a háborúskodás, ami szintén Stark-előrelátás miatt tört ki mert ugye tök egyértelmű, hogy mindenki a saját, teljesen egyedi, világon sincs még egy olyan csillivilli tőrét adja neki az orgyilkosnak, hogy végezze el a piszkos munkát, ergó ennyi bizonyíték elég egy ember foglyulejtéséhez. (Erre Tyrion rá is világított)
A másik zsenialitás kábé így zajlott
Ned: - Tudom a titkodat!
Királyné: - Tényleg? És itt helyben szeretnél meghalni, vagy rendezzünk bulit?

:knife:

És akkor már lassan tényleg fanoltam a szőke kisherceget, mert ő legalább úgy viselkedett, mint ahogy egy elkényeztetett megalomán kis takonypócnak illik. :LOL: Legalább elszórakoztatott.

De itt lehetett megfigyelni azt a fontos szabályt, amit sok helyen a valóságban is megfigyelhetünk: tök mindegy, hogy leváltod-e a vezetőt, hasonló borzalom jön a helyére, csak legfeljebb más szempontból lesz elviselhetetlen.

Ja, és amikor a Lannister-papi megkérte Tyriont, hogy legyen uralkodói tanácsadó, és Tyrion megkérdezte, hogy miért pont ő, én úúúúúúgy vártam, hogy azt a választ kapja, hogy "Mert több eszed van, mint ezeknek (=teljes szereplőgárda, úgy saccper) együttvéve" XD

Titkos: én meg pont azt olvastam, hogy ~ "végre egy cucc, ami tud szakítani a tolkieni hagyományokkal és klisékkel." Az lehet, és nem is rossz, a háborúskodás-ellenszenv meg ugye az egyéni szoc problémám, de a szereplők nagyja attól még vagy hülye, vagy semmilyen. XD
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

A mordályos nyul írta:...de a szereplők nagyja attól még vagy hülye, vagy semmilyen. XD
Én itt szeretném halkan súgni, hogy egy 7 (!) kötetesre tervezett, tehát 7 szezonra nyúló sorozattal van dolgunk, számomra elfogadható, hogy a karakterek a teljes történet folyamán fogják elnyerni igaz valójukat, vagy hullanak el, mint szegin pici ártatlan Ned.
Pl. HEAVY SPOILER AHEAD: Robbnak nem jól fog elsülni az esküvője.

Ezzel persze nem akarom menteni az első szezont, amiben Jon pl. csak bamba képpel mered a semmibe, mert ő mindenki által utált fattyú, csak arra szeretnék mindenkit kérni, hogy ne írjuk le az egészet az első kötet/szezon alapján.
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Szóval azt akarod mondani, hogy az író még ügyetlenke volt az első kötetnél, aztán belerázódott, vagy mi?

Csak mert az, hogy valami hét kötet, még nem mentség arra, hogy az elején ilyen kevesen használják a fejüket. Speciel Tyrion tud érdekes karakter lenni már az első évadban, vagy az csak véletlenül sikerült így?

Igazából ettől egy olyan mentálképem lett, hogy fogja az író az üres lapokat, aztán megfog egy tamagocsit, felébreszti, és tádám! Ned Stark megszületett, és kiugrik a tamagocsiból a lapra,de még nem tud semmit, az író most kezdi megtanítani az "Ülj!" parancsot, aztán majd a sok használattól kialakul a jelleme stb. Vagy akkor valami NintenThrones, így neveld a regényhősöd nevű szimulációs játék.
De ők nem a főcím pillanatában születtek, elvileg lenne élettapasztalatuk vagy mi (jó, Sárkicát kivéve, de azért valamit tudhatna a világról ő is)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Titkos »

My Little Pony: Friendship is magic

Nem találtam jobb topicot, ahol kielemezhetném. XD (És nem röhögni, ha titokban is, de minimum legalább belenézni mindenki belenézett, tudom! :-P XD) Értékelésem: 100000000000000/10 Aki még nem hallott volna róla (van ilyen? XD): a jól ismert My Little Pony franchise negyedik generációjáról van szó, ami Amerikában is csak idén májusban ért véget, de rögtön egy millió meme született belőle, és nagy rajongótáborra tett szert a 18-30 közötti férfiak körében. :lol: Köszönhető ez elsősorban annak, hogy a kiagyaló nem csak gyerekeknek szánta a sorozatot, ezért jelentősen visszavett a korábbi generációk cukormáz-faktorából, és belerakott jópár olyan poént, ami nem csak 5 éves kor alatt vicces. (Egyébként nekem az első meglepetés a pónikhoz képest meglepően darkos pilot epizód mellett az volt, hogy a korábban megszokott "egyenfej" helyett itt végre arcmimikája van a lovaknak, így sokszor már azon elvigyorodik az ember, amilyen fejet vágnak 1-1 jelenetre reagálva. XD) A kedvenc részeim talán azok voltak, amikor 1-1 póni kikészült idegileg, és emiatt teljesen átment out of characterbe, vagy éppen extrémen kimutatta jellemének sötét oldalát. :vigyor: Btw, a dalbetétekről annyit, hogy nincsen olyan sok belőlük, de szerintem bármelyik Disney film megirigyelhetné őket, nagyon fülbemászóra sikerültek. Talán az egyetlen negatívum számomra a rajzolás stílusa volt, nagyon nem bírom ezt a műanyag flash-animációt, amit anno a Dexter laboratóriuma meg hasonlók behoztak, aztán az amcsi rajzfilmek 90%-a átvett, de itt még ez sem volt olyan zavaró, kb. a pilot alatt meg is szoktam, mondhatjuk, hogy ebből a grafikából a maxot hozták ki. :) Igazából nehéz írni arról, hogy miért is olyan jó ez, de van egy sajátos hangulata, ami megfogja az embert, szóval egy próbát szerintem mindenki tehet vele. (Meg azt mindig szeretem, ha érződik, hogy az átlagosnál több munkát fektettek az adott cuccba, legyen az 5 évesek sorozata, vagy 18+-os horror.) Ja, és kissé sajnálom, hogy a második szezon már indul is egy hét múlva, mivel még végig akartam nézni újra a teljes elsőt, bár mivel ebből is csak heti egy részt adnak le, lehet bele fog férni... :lol:
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2527
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Junchi »

^Sajna még mindig nem jutottam el odáig, hogy belecsaphassak, de itt csücsül a teljes első évad a gépemen, szal tényleg már csak idő kérdése. :D

A kultstátusza meg jah: megkérdőjelezhetetlen. (Fluttershy meg nem véletlenül fan-favorite. :D)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Junchi írta:(Fluttershy meg nem véletlenül fan-favorite. :D)
Nekem is ő volt a kedvencem. XD (Főleg az utolsó részben... :lol: ) De igazából mindegyiküket nagyon bírtam, "Rainbow Dash is coolness incarnate", Applejacknek imádtam az akcentusát, Pinky Pie hiperaktív és őrült (minden értelemben XD meg persze "so random" XD), Twilight Sparkle meg attól különleges, hogy ő volt az aránylag normális a sok hülye között. XD Talán Rarity nem volt annyira jó a folyamatos finnyássággal kevert attention whoringjával, de őt sem utálom, inkább mondjuk úgy, hogy a hat "alap póni" közül őt bírom a legkevésbé, de persze azért neki is voltak jó jelenetei. Ja, és a szinkronhangokat is imádom, az ember meg sem mondaná, hogy a hat pónit négy ember szinkronizálta. :lol: Vagy hogy Spike-nak is nő adja a hangját. XD Amúgy kezdd el nézni, eléggé addiktív cucc, pár rész után az ember csak úgy darálja az epizódokat. XD (Amúgy te honnan töltötted le? XD Isohunton néztem, de csak két verzió van fenn, az egyikben benne vannak a TV logók/reklám a végén, a másik meg tök jó lenne, de olyan fakóak a színek az eredetihez képest, és mintha a dalokban a háttérzene jóval halkabb lenne, mint az ének. O_o)
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Junchi írta:(Fluttershy meg nem véletlenül fan-favorite. :D)
Nekem is ő van avatárban.
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

A mordályos nyul írta:
Junchi írta:(Fluttershy meg nem véletlenül fan-favorite. :D)
Nekem is ő van avatárban.
Akkor ez a sejtésem helytálló volt. XD
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Cruel Angel írta:
A mordályos nyul írta:
Junchi írta:(Fluttershy meg nem véletlenül fan-favorite. :D)
Nekem is ő van avatárban.
Akkor ez a sejtésem helytálló volt. XD
Nekem meg az, hogy te is nézed a sorozatot. XD
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Andro »

Én mostanában csak ezeket nézem: Hetedik Mennyország, A farm ahol élünk, Csengett Mylord?, Életem értelmei, Jim szerint a világ. És ezzel ki is fújt a lista.
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Titkos írta: Nekem meg az, hogy te is nézed a sorozatot. XD
Na iiigen. Ez a sejtésed, nem egészen helytálló. Belenéztem, megállapítottam, hogy jé ez tényleg minőségibb, mint amit az ember a franchisetól várt volna. Pinky Pie egy zseni (amikor nem kezd el énekelni ._.'), Fluttershy kjút, de itt nekem kb. elég is volt.
Hangsúlyozom a sorozat a maga nemében tényleg jó! De nem érzem benne azt a mindent elsöprő frenetikus valamit (az első részek alapján), amit az internet egy része hozzátársít. A membase-n lévő poénokon röhögök, de számomra itt kimerült a dolog. A sorozat nem jobb, nem rosszabb, mint ilyen klasszikusok, hogy Dexter's Lab, vagy az ugyanezen rendező kezei közül kikerült PPG, vagy az én nagy kedvencem Johnny Bravo, de ezeket sem ülök le végignézni huszonakárhány részen keresztül, még csak a "retró" élményért sem. Mert nem érint. Ez van. XD

ui.: Persze ha mondasz mondjuk két vagy három random epizódot, ami kihagyhatatlan, azt azért szívesen megnézem. :dirr:
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Cruel Angel írta:Na iiigen. Ez a sejtésed, nem egészen helytálló. Belenéztem, megállapítottam, hogy jé ez tényleg minőségibb, mint amit az ember a franchisetól várt volna. Pinky Pie egy zseni (amikor nem kezd el énekelni ._.'), Fluttershy kjút, de itt nekem kb. elég is volt.
Pinky hiperaktívsága egyébként nekem még kifejezetten ellenszenves volt a pilotban, de aztán a részek során megkedveltem, a végére már kb. a második kedvencemmé nőtte ki magát. XD Az énekeit mondjuk nehezen fogod megúszni, mert eléggé tele van velük a sorozat. :dirr:
Cruel Angel írta:Hangsúlyozom a sorozat a maga nemében tényleg jó! De nem érzem benne azt a mindent elsöprő frenetikus valamit (az első részek alapján), amit az internet egy része hozzátársít. A membase-n lévő poénokon röhögök, de számomra itt kimerült a dolog. A sorozat nem jobb, nem rosszabb, mint ilyen klasszikusok, hogy Dexter's Lab, vagy az ugyanezen rendező kezei közül kikerült PPG, vagy az én nagy kedvencem Johnny Bravo, de ezeket sem ülök le végignézni huszonakárhány részen keresztül, még csak a "retró" élményért sem. Mert nem érint. Ez van. XD
Értem, semmi gond, nem mindenki lesz hardcore fan. XD Igazából én főleg azért fanolom, mert pont ez a különbség nálam a többi sorozat, meg e között, hogy azokból elég volt úgy 4-5 rész, legfeljebb ha elkaptam őket a TV-ben, akkor megnéztem 1-1-et, de nem izgattak különösebben, ezt meg folyamatosan "faltam". XD
Cruel Angel írta:ui.: Persze ha mondasz mondjuk két vagy három random epizódot, ami kihagyhatatlan, azt azért szívesen megnézem. :dirr:
9, 25, 26, talán ezek voltak a legjobbak szerintem. :) (Imádom azokat a részeket, ahol egyik-másik póniból idegroncs lesz, és a 25-ből esett le, hogy miért van olyan meme, hogy "Pinky Pie is partying in Soviet Russia". XDDDDDDDD Ha Pinky-t bírod, akkor a 25-öst különösen ajánlom! :D)
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2527
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Titkos írta:Amúgy te honnan töltötted le? XD
Innen.

Ilyen egybe XVID, a színekkel sincs baj, úgyhogy nekem jó lesz. :D
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Junchi írta:Innen.

Ilyen egybe XVID, a színekkel sincs baj, úgyhogy nekem jó lesz. :D
Köszi, akkor ezt is lekapom. :)
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2527
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Twilight Sparkle és Barátai 1-10

MOAAAAAARRRRRRR!!!!44 :D

A kilencedik rész eddig a fav: Spike és a nevek (Flutterguy, Rainbow Crash xDDD), a mini Applejack és persze személyes kedvencem: Fluttershy azon a mély, férfias hangján. xDDDD Mikor nem akart beszélni, hogy neki mi a baja, tudtam, hogy valami ilyesmire megy ki a játék, épp csak arra nem számítottam, hogy a végeredmény ennyire hatásos lesz. És mikor énekelnie kellett, mert Pinkie nem tudott a nyelve miatt, na, ott már nem volt megállás. :vigyor:

Lényeg a lényeg: Epic stuff is epic. Kedvencem - beállva a tömeg soraiba - Fluttershy, míg Rainbow Dash szoros második. De igazából mindenkit bírok, kedvelhető társaság ez egytől-egyig (igen, még Rarity is poén). :D
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Welcome to the herd! :D Amúgy igen, a Zecorás rész kb. a legjobb az első szezon első felében. :D Flutterguyon én is behaltam, a jazzénekes hangja ott volt, Pinky Pie meg nyelv hiányában a koreográfiát nyomta alá. :lol:
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: scineram »

Ez egy milyen sorozat ez?
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2527
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Ószom! :3

Egyébként ez a kép tökéletesen összefoglalja minden kérdésedre a választ:

THAT'S HOW I FEEL TOO!!
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Válasz küldése