Sorozatok

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Andro »

-OJ- írta:Once Upon a Time 1x01

Az ABC fogta a Disney Bűbájának alapötletét, és csinált bele egy TV-sorozatot.
A Gonosz Királynő (akit a törpék itt elfelejtettek kinyiffantani) megátkozza Hófehérkééket és az egész mesebirodalmat áthozza a mi világunkba, ahol mindannyian egy Maine állambeli kisvárosban élnek, és nem emlékeznek semmire. De ezért van a főhősnő Emma (Jennifer Morrison a Dr.House-ból) aki majd jól megmenti őket.

Szóval, LOOOOOOOOOOL :lol:
Alapból csak azok nézzék, akik továbbra is szeretik elővenni a Disney klasszikus rajzfilmjeit :drop:

A színészi játék rémesen gagyi volt az elején (ahogy a CGI effektek is) mikor még a fantázia világban vannak, de az epizód végére egész jó lett. Mindenesetre elég vicces viszontlátni a való életben Geppettot, a kissé qvássá lett Piroskát (és a farkasát), a tanárnő Hófehérkét, vagy a hét törpe tagjait.
De az összes karakter közül egyértelműen Robert Carlyle Rumpelstiltskin-je viszi a pálmát, mint a város kiskirálya/maffiafőnöke :thumb:

Egyedül a gyereket veszíthetnék el, mert elég idegesítő tud lenni a mindentudó dumája. Kitalálhattak volna valami más ürügyet is, hogy hazahozzák a főhősnőt.

Előzetes
Erről a sorozatról hallottam, szerintem megnézem majd, ha úgy adódik. XD
Kép
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Sárkánybaby írta:Ezen a jeleneten besírtam.
:lol: Btw, ezen duplán meglepődtem, ha már Sam a "kisfiú", akkor inkább tőle vártam volna, hogy animézik. XDDD Erre a tökös, "megaseme" Dean benyögi fapofával, hogy "It's called anime...and it's an art form!!!4444" XDDDDD
Kép
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Titkos írta: :lol: Btw, ezen duplán meglepődtem, ha már Sam a "kisfiú", akkor inkább tőle vártam volna, hogy animézik. XDDD Erre a tökös, "megaseme" Dean benyögi fapofával, hogy "It's called anime...and it's an art form!!!4444" XDDDDD
Megaseme. XDDD Ő. XDDD ÁÁÁááááh. XD Sam csak kinézetre kisfiú (Dean jót szokot röhögni a "puppy eyes"-on, amit Sam használ, mint meggyőző eszközt), meg egy kissé jóindulatú a melóhoz, de egyébként olyan komoly, mint egy vakbélgyulladás.
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Titkos írta: tökös, "megaseme" Dean
LOL, erről most a fangirlös rész jutott eszembe, amikor a fiúk először szembesültek a slashel. XD

Újra elő kellene vennem a sorozatot, eléggé lemaradtam már vele. ^^'
Kép
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Mariko írta:LOL, erről most a fangirlös rész jutott eszembe, amikor a fiúk először szembesültek a slashel. XD

Újra elő kellene vennem a sorozatot, eléggé lemaradtam már vele. ^^'
That's just sick. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Egyébként Becky szerintem a legjobb megtestesítője a habzó szájú fujoshinak, óriási. XD
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Vámpírnaplók

*sóhaj*

Nagyon ajánlották nekem, merthogy biztos tetszeni fog, vámpíros és nem csillognak. Mondom: de én úgy tudom az valami tinidráma....Ők: dehogyis!!

Hát pedig rózsaszínű irreális izé. Kezdjük ott, hogy a középiskolások nem így néznek ki, még amerikában sem mindenhol mindenkinek van tökéletes sminke, satöbbi! Aztán a háttérzenéktől hánynom kell. Továbbá a középiskolások nem ilyesmikről lelkiznek, vagy csak 50%-ban reálisak a beszélgetéseik. Túl van drámázva. Aztán amikor beszélgetnek félórákat kell várni míg az egyik válasozl a másiknak egy: ööööh-t. BAMEG. *kifúj*

*nagylevegő*
A főszereplő srác attól, még hogy nem csillog pont olyan elgyötört arcot vág mint a csillogós. Az effektektől hangos hahotázásba kezdtem, az a szárazjeges kodnek titulált dolog egy vicc!! A varjú meg haba tortán.

A gonoszunk legalább jól jáccik, nem fapofa, de ő is egy bájgúnár.

2 részt kínlódtam végig, nemtudom mi lesz ezzel, de egyhamar nem folytatom.

Mondjuk így a Sons of Anarchy meg az Underworld-ok után, naná hogy egy gyerekmesés tiniizének tűnik. De lehet, hogy még minidg az. De akkor miért kapott 8-ast IMDb-n?! Később több lesz benne a fantasy? Vagy a vér? Vagy a normális kommunikáció? Valaki?
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

The Confession (2011)

10 részes websorozat, amelyben egy bérgyilkos (Kiefer Sutherland) filozófiai és morális vitát folytat egy pappal (John Hurt) a gyóntatófülkében, Szenteste. Maximálisan lekötött arra az egy órára, a vita és a múltbéli események is érdekesek voltak, és bár a kimenetel elég könnyen kiszámítható, az okra csak a vége felé derült fény.

Nagyon tudom ajánlani! ^_^

8/10

Előzetes
Avatar
danield01
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012.01.29. 15:01
Nem: Férfi

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: danield01 »

Ayla írta:Vámpírnaplók
Mondjuk így a Sons of Anarchy meg az Underworld-ok után, naná hogy egy gyerekmesés tiniizének tűnik. De lehet, hogy még minidg az. De akkor miért kapott 8-ast IMDb-n?! Később több lesz benne a fantasy? Vagy a vér? Vagy a normális kommunikáció? Valaki?
Én az első évadot láttam végig, az egész olyan, mint az első 2 rész. Nekem is ajánlották és sorozatok terén épp nem volt semmi, úgyhogy elkezdtem nézni. Szenvedés volt végig, a leggagyibb féle tini-fantasy dráma. Az ismerőseim azt mondják a 3. évad már brutális, fejek esnek le és stb. De pl. olyanok vannak, hogy aki meghalt az első évadban visszajön csak azért a 3.ban hogy kavarja a sz@rt, csak időhúzásként és ráadásul gagyin.
Tv.com-on olvastam pár rész kritikáját az jobban lekötött és még vicces is.
Főleg egy SOA után elkezdeni xD inkább ajánlanám a Shield-et (az SOA agya Kurt Sutter az egész sorozaton végig dolgozott társíróként), Justified-ot vagy az American Horror Story-t
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Köszi, kedves új fórumozó! :D

Amúgy ma kivégeztem a SoA-t. MIKOR JÖN AZ ÚJ ÉVAD? *_*

Fergeteges volt. Egyszerűen szuper.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Sherlock S2
Ha lehet, még jobb volt, mint az első szezon. Viszont igazán leszokhatnának a 3 epizódos szezonokról, mert még másfél órás részekkel is rövid. Reméljük a harmadik szezon hosszabb lesz, és nem kell annyit várni rá, mint erre.
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Andro »

Mariko írta:Sherlock S2
Ha lehet, még jobb volt, mint az első szezon. Viszont igazán leszokhatnának a 3 epizódos szezonokról, mert még másfél órás részekkel is rövid. Reméljük a harmadik szezon hosszabb lesz, és nem kell annyit várni rá, mint erre.
Anyumék is nézték. Nekik bejött. Nekem már kevésbé. Valahogy nem tudtam túltenni magam rajta, hogy a modern korba tették a sztorit. Ez kissé már sok. Nekem legalábbis.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ha tényleg ilyenné változna a The Walking Dead, szóljatok, azonnal nézni kezdem. XD
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Weeds avagy Nyuszi ül a fűben

Letoltam már a 6. évadot is ^^ Egészen a 6-os évad végéig kikapcsolódó komédiás drámás jóság, hogy aztán a hatos évad vége keményen megkomolyodjon.

Most töltődik a 7....

Nagyon élveztem benne, hogy nem borít ki, mint egy csomó másik sorozat, élvezhetően hullámzik a nagyon morbid dolgok és idegesítő sluszpoénok között végig a történet. Kedvenc karakterem Shane, mit nem adnék ha az én öcsém is olyan lenne! XD XD

Néhány szereplőt meg legszívesebben felakasztanék dísznek valami szemétdombra.... Celia és Doug ANNYIRA fárasztóak, hogy sokszor már majdnem feladtam. MIÉRT NEM LÖVIK LE AZ ILYENEKET?!

A nőcifőhősünk, Nancy meg fura. Egyszerűen fura. Igazából nem is érdekel. Jobban érdekel mnidg ami körülötte történik aközvetlen környezetében. Az megfog. A nőci nem. :/ Pedig ő a főszereplő. A 6-os évad végéig egyáltalán nem tudtam vele együttérezni egy kicsit sem. Vagy sajnálni vagy valami. Olyan mint egy barnára festett szőke, kicsit aki kapott Harry Potter szerencséjéből....

:D

Aki laza kikapcsolódásra vágyik annak csak ajánlani tudom : )

Mellékhatások: SOA nosztalgia XD, füvezés XD és utazásra való vágyak XD
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Game of Thrones 2 évad

Nos.. lö első rész. Végre.

Nem sok történt és jön, hogy újranézzem mert nem minden világos... Hozza a régi formáját ^^ Hát eddig tetszetős :)
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Ayla írta:Game of Thrones 2 évad
Szerintem teljesen korrekt volt a rész, bár tegyük hozzá, hogy én olvastam a második kötetet, szóval tudtam az új szereplőkről is, h ki-kicsoda. Kedvenc jelenetem az egész jó (nem tökéletes) CG dire-wolf-fal volt. Annak ellenére, hogy látszott, h CG mindkét színész tökéletes játékának hatására volt súlya a jelenlétének. Tetszett.
Kép
Avatar
Corot
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2006.12.29. 00:09

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Corot »

Végre ledaráltam... pedig nagyon sokáig ellenálltam Sherlock-nak, de csak elkezdeni volt nehéz. Egy nap alatt zavartam le mindkét szezont! :D
Andro írta:Valahogy nem tudtam túltenni magam rajta, hogy a modern korba tették a sztorit. Ez kissé már sok. Nekem legalábbis.
Nekem is hasonló előítéleteim voltak, pontosabban féltem attól, hogy a modern környezet miatt nagyon átformálják a karakterek személyiségét. Aztán ahogy elkezdtem nézni rájöttem, hogy tévedtem. Sherlock még mindig Sherlock. Persze vannak új dolgok a történetben és a karakterek is "emberibbek" na meg fiatalabbak, mint az eredeti történetben, de az egészet zseniálisan ültették át a 21. századba. Abszolút megmaradt a megszokott sherlockos hangulata. Totál belezúgtam a sorozatba!!! Egyetlen hibája van, hogy kevés az epizód és sokat kell várni a következő szezonra. Moriarty és Mycroft voltak a legnagyobb meglepetés. Előbbi azért, mert egy unszimpatikus de nagyon fifikás vénemberre számítottam, helyette kaptam egy fiatal pszichopatát, aki persze jobban illik ehhez a környezethez, de egyébként is üdítőbb, mint az eredeti figura. Mycroft mindig közömbös és talán unalmas is volt a Sherlock történetekben, de itt sokkal tevékenyebb. Benedict Cumberbatch-et pedig meg sem említem, mert ő egyszerűen isteni Sherlock szerepében.
Légy önmagad! - mindenki más már foglalt. /Gilbert Perreira/
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Tudjátok mit kéne nézni?
Ezt.
Kép

Még valahol január végén hagytam félbe, egy hónappal később, mint a pónikat. Csak félbe. Vissza kéne szokni mindkettőre.

Meg ez.
Kép
Kép
Kép
Kár, hogy manapság olyan angst-ridden az egész. :(
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Oké, megint én. Találtam egy Firefl...tiszavirág életű sorozatot, valami két évadot kapott. Indokolatlanul keveset. Nem értem, hogy az amcsik miért nem értékelik a jó humort.
Dead like me!
Első rész után... de bakker, az első részt nektek is látnotok kell, óriási. XDDDDDD

...és akkor képzeljétek el, hogy van egy rész, a vége valami hátborzongató epicség, nem cliffy, csak valami ahoz közeli, valami nagyon durva...
És képzeljétek el, hogy az az utolsó előtti rész.
Too Good to Last.
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Basszus, rájöttem, ha nem kezdem el gyorsan nézni a Korrát, majd szépen lespoilerezik nekem! ::are:: Devin máris röpködnek a fanartok.
Egy epizód csak belefér valamikor... remélem...
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Andro »

Nekiálltam nézni a Once Upon a Time-ot, és két nap alatt hét részt néztem meg belőle. Nem tudom megunni, sem abbahagyni. Az eleje nem tetszett, de azóta egyre jobbak a részek. Henry az egyetlen, aki idegesít, hogy mindent tud. Néha befoghatná a száját. De amúgy a sorozat szerintem egész jó lett.
Kép
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Vége a Született feleségeknek. :eyes: "Csak" ötször bőgtem az utolsó (dupla) rész alatt. XD
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Lol. Hány évad? Mi lett a vége?
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

8 évad. A vége pedig keserédes, de happy end (elköltöztek a Wisteria Lane-ről, szétszéledtek mindenfelé az USA-ban).

Nyáron jön a Dallas folytatása. :dirr:
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Andro »

Új Dallas... Ettől nagyon félek. Valahogy nekem a filmek sem tetszettek már annyira. Nem volt meg bennük az az igazi feeling.
Kép
Válasz küldése