Horror

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Rage:Akkor csak jól emlékszem :D Én is kíváncsi vagyok az eredeti verzióra egyébként, de egyedül biztosan nem merném megnézni... Igaz egyik oszttársam említette, hogy neki meg van a Kör japán verziója, de hülye voltam, és nem csaptam le rá... :hammer: :withstupid: :drop:


Ayanami:Ja, ja Freddynek érdekes humora van ::^_^:: Mondjuk anyukám meg a horrornak titulált Sikoly első részét röhögte végig :D :-P



kukurbuki:Ajajajaj! Akkor tényleg durva dolgot csináltunk... :dirr: :drop: De akkor még nem ellenkeztem ellene, hogy eltűnjön filmes listáink közül, anyukám meg nem bánta, apukámat meg nem is érdekelte... Ők már látták... Amúgy nekünk is narrátorosan volt meg... Mentségemre legyen szólva nem éppen helyes az a kifejezés, hogy ÉN töröltem le...


Morigan: Melyik az a gyerekjáték, olyan ismerős, biztos nem láttam, csak mástól hallottam, ez az amikor a játékok gyilkolásznak?...


Amúgy van még egy gusztustalan narrátoros horror filmünk-jó régi már- a címe Démonok, az első része van meg... vagy a második, sztem inkább a második. Na, azért nem lenne kár! Az valami gagyiság!.. Egyébként, amikor a Körben megláttam, hogy a csaj kimászik a TV-ből, azonnal a Démonok jutott ezsembe, mert ott is onnan másznak elő... :-P
Kép
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

A Sikolyban nekem az nem tetszett, hogy erről a misztikus figuráról kiderül a végén, hogy egy majom gyerek ^^'. Mondjuk régen láttam már....^^"
Ettől függetlenül most értem haza bolondballagásról, és Sikolynak öltöztem be :dirr: :dirr: :dirr: nagy sikert arattam, főleg a nyolcosztályos kicsik között ^^''''''''''' valamelyik meg is jegyezte: hol a késed???? :D
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Igen, Igen, Igazad van! Sztem is jobb lett volna, ha nem egyszerű "gyerek" lett volna. Nekem amúgyis jobban tetszenek a misztikus dolgok, ahol nem "szimpla" emberkék gyilkolásznak, hanem mint mondjuk az Álmos völgy legendájában a fejetlen lovas. A Holló is biztos tetszene, még azt sem láttam, de kíváncsi lettem rá, miután egy oszttársam nagyjából elmesélte miről szól.
Amúgy tény hogy jól néz ki a Sikoly maskara :D
Kép
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Amúgy van még egy gusztustalan narrátoros horror filmünk-jó régi már- a címe Démonok, az első része van meg... vagy a második, sztem inkább a második. Na, azért nem lenne kár! Az valami gagyiság!.. Egyébként, amikor a Körben megláttam, hogy a csaj kimászik a TV-ből, azonnal a Démonok jutott ezsembe, mert ott is onnan másznak elő...
Hozzá ne nyúlj!! Tele vagy nagy klasszikusokkal. Az élőholtak éjszakája '69 nincs meg véletlenül?
Mondjuk anyukám meg a horrornak titulált Sikoly első részét röhögte végig
A sikoly egy vígjáték. Szerintem Wes Craven is csak pojénnak szánta.

A gyermekjátékot nem bírom. Addig nem rossz, míg meg nem mozdul a baba.
Piracy is charity.
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Sajnálom kukurbuki, de a régi horror filmeink közül csak a Démonok 2 maradt... De ahogy láttom, ahhoz nem szabad hozzá piszkálni. :drop: ::reliev:: Mondcsak tetszik is neked, vagy csak azért ilyen heves a reakció, mert klasszikus?
Amúgy csak azért mert mikor a szüleim friss házasok voltak, "videózás" mániában égtek. S innen onnan összeszedtek egy rakás filmet :D , jó sok narrátoros filmecske, dehát akkoriban még...
egyébként melyik az az élőholtak éjszakája? Mert lehet, hogy keverem a gonosz halottakkal.... :drop: Bocsi... ::gome::
A gyermekjátékot nem bírom. Addig nem rossz, míg meg nem mozdul a baba.
Hmmm... ez elég viccesen hangzik. :D
Kép
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Sajnálom kukurbuki, de a régi horror filmeink közül csak a Démonok 2 maradt...
A 2 az nem biztos, hogy olyan jó. Az egy a király, mikor az egész mozi démonná változik, aztán eszik egymást.

Az Élőholtak éjszakája fekete-fehér, és arról szól, hogy felkelnek a halottak, és néhány ember egy elhagyott farmházba húzódik be a zombik elől.
Mondcsak tetszik is neked, vagy csak azért ilyen heves a reakció, mert klasszikus?
Ezeket arégi alámondásos VHS-eket nem könnyű ma már beszerezni. Eredeti nyelven begyűjthetőek a netről, de az nem ugyanaz. Az alámondás külön poén. Amúgy persze hogy tetszik.
Piracy is charity.
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Akkor a 2 van meg a Démonokból. De ott is sűrűn eszik egymást. Jó, akkor mégsem keverem őket... De nem az nincs meg.
Hát igen a narrátoros filmek "kimentek a divatból"...Akkor jó, ha öt percet késik :-P , mint a Halálos fegyver 1 részében... Az elsőrésze narrátorosan van meg még mindig, és röhej, 5 perces késéssel mondja a szöveget....kis túlzással.... :-P
Kép
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

XTea írta:Morigan: Melyik az a gyerekjáték, olyan ismerős, biztos nem láttam, csak mástól hallottam, ez az amikor a játékok gyilkolásznak?...
Van egy Chucky nevű gyilkos, aki egy babába költözteti lelkét, hogy onnan új testet találjon, és egy Andy nevű srácot szemel ki. Én elég jókat nevettem rajta, szal emiatt sem tudom horrornak tartani.
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Akkor a 2 van meg a Démonokból. De ott is sűrűn eszik egymást.
Akkor rossz nem lehet.
Piracy is charity.
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Morigan:Szóval horror vígjáték? :D Akkor jóra gondoltam. Köszi az infót. :woff: Tök jó az avatarod! :thumb: :woff:


kukurbuki:Hátha tetszenek az olyan filmek, akkor nem :D Végülis a végén szurkoltam egy párnak...


____
A múltkor láttam egy horror vígjátékot a Hideglelést. Az Ideglelésnek a paródiája. Tök röhej volt... Egy nagy marhaság. Az Ideglelés tetszett, félelmetes volt éjszaka nézni. De a Hideglelés... Hát... Voltak benne jó részek, de alapjában csak kínunkban röhögtünk. A nővérem is látta, neki elég gagyi lehetett tekintve, hogy még az Ideglelést sem látta... Az volt a legjobb rész, mikor a három négus ment az erdőbe megkeresni a feketék banyáját, hogy nehogy már csak a fehérek merjenek ilyet csinálni... Fárasztó volt... :)
Kép
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

XTea írta:Morigan:Szóval horror vígjáték? :D Akkor jóra gondoltam. Köszi az infót. :woff: Tök jó az avatarod! :thumb: :woff:
Valami olyasmi lehet! :wink: Amúgy szivesen! És köszi a dicséretet az avatarral kapcsolatban! :D Tök jól esett!

Ui: Hideglelés? Csak nem arra gondoltál, ami a TV2 ment anno (vagy RTL Klub? a franctudja :-P )? Az nagyon fájdalmas volt! :D
Avatar
Case
Profi
Profi
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.06. 14:11
Tartózkodási hely: bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Case »

kukurbuki írta: Ezeket arégi alámondásos VHS-eket nem könnyű ma már beszerezni. Eredeti nyelven begyűjthetőek a netről, de az nem ugyanaz. Az alámondás külön poén. Amúgy persze hogy tetszik.
hát én spec utálom az alámondást és örülök, hogy szépen lassan sikerül összegyüjtögetni a nagy klasszikusokat eredetiben. (legutóbb éppen a Redneck Zombies-t szereztem be. ^^ jó, az nem egy klasszikus, de attól még baromi szórakoztató egy darab)

Demons 2 pedig jó, de nem annyira mint az elsö. Itt egy jókora lakóházban szabadulnak el a démonok és ott megy a menekülés/gyiloklás. Ami viszont nagyon jó volt az a sorozat félhivatalos harmadik része, a The Church (La Chiesa) amit ráadásul jórészt a Mátyás templomban forgattak. :cool:
Kép
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Morigan: De! De! Arra gondoltam, ami a tv2-n volt... És én még felvettem, mivel késő este nem tudtam megnézni... ::jwar:: Hah... Nem kellett volna, de az volt írva, hogy Pauly Shore játszik benne, hát, igen játszott is, de én nem erre számítottam... :-P Na, mindegy...
:woff: Egyébként te csinálod az avatarjaid? Már itt nem a kicsinyítésre gondolok... :woff:




Case:
a sorozat félhivatalos harmadik része, a The Church (La Chiesa) amit ráadásul jórészt a Mátyás templomban forgattak.
Micsoda pont ott? Szegény épület mit kellett megélnie... És legalább jó lett a film?
Kép
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

XTea írta:Morigan: De! De! Arra gondoltam, ami a tv2-n volt... És én még felvettem, mivel késő este nem tudtam megnézni... ::jwar:: Hah... Nem kellett volna, de az volt írva, hogy Pauly Shore játszik benne, hát, igen játszott is, de én nem erre számítottam... :-P Na, mindegy...
:woff: Egyébként te csinálod az avatarjaid? Már itt nem a kicsinyítésre gondolok... :woff:
Akkor jóra gondoltam. :) Én még az "élő" adást láttam, és nem pont a legelejétől, de nekem meg pont az első verzió tetszett, ahol szinte tökugyanúgy ment a cselekmény, mint az eredeti filmben csak a csattanókat poénkodták el, pl. " Hová tünt a térkép? => :wc: " <=így végezte. :D
Off avatar: igen, én "készítem" őket, több-kevesebb sikerrel. :-P
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

legutóbb éppen a Redneck Zombies-t szereztem be. ^^ jó, az nem egy klasszikus, de attól még baromi szórakoztató egy darab
Szerintem minden klasszikus, amiben a Troma Sudio keze benne van. Ha jól tudom ebben is, bár én még nem láttam.

Kedvenc Troma filmem a Terror Firmer, meg a Citizen Toxie.
Piracy is charity.
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Morigan írta:Akkor jóra gondoltam. :) Én még az "élő" adást láttam, és nem pont a legelejétől, de nekem meg pont az első verzió tetszett, ahol szinte tökugyanúgy ment a cselekmény, mint az eredeti filmben csak a csattanókat poénkodták el, pl. " Hová tünt a térkép? => :wc: " <=így végezte. :D
Off avatar: igen, én "készítem" őket, több-kevesebb sikerrel. :-P

Az első verzió?... Már nem emékszem melyik volt az... Arra gondolsz, mikor a pasi "ellopta" a térképet, és enyhén wc papírnak nézte? Az ugye nem a káromkodós volt? :roll: Mit kerestek?

:woff: Hadd segítsek: TÖBB sikerrel készíted az avatarjaid! :D
Kép
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

XTea írta:Az első verzió?... Már nem emékszem melyik volt az... Arra gondolsz, mikor a pasi "ellopta" a térképet, és enyhén wc papírnak nézte? Az ugye nem a káromkodós volt? :roll: Mit kerestek?

:woff: Hadd segítsek: TÖBB sikerrel készíted az avatarjaid! :D
Igen, ha jól emléxem az volt az első verzió! :D A második az volt, amikor egy kisváros parkjában szerencsétlenkedtek, a harmadikban pedig a négerek szerepeltek. :D
Off avarat: :köszike! Ennek nagyon örültem! :wink: Amúgy a te Linás avatarod is nagyon cukor! :D Off
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Morigan:Jaja, már emlékszem. De volt még egy, mikor a híres emberek házainál keresgéltek valamit... Vagy az valamelyik volt az első kettő közül?... Nem maradt meg a film... :-P -nem csoda


:woff: Igen, én is szeretem ezt a képet, de semmi érdemem nincs benne, csak megtaláltam, és lekicsinyítettem :) :woff:
Kép
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

XTea írta:Morigan:Jaja, már emlékszem. De volt még egy, mikor a híres emberek házainál keresgéltek valamit... Vagy az valamelyik volt az első kettő közül?... Nem maradt meg a film... :-P -nem csoda
Hires emberek? Azt hiszem, az még a 2. verzióban volt, mondjuk nekem se sok maradt meg belőle... :-P
XTea írta: :woff: Igen, én is szeretem ezt a képet, de semmi érdemem nincs benne, csak megtaláltam, és lekicsinyítettem :) :woff:
Off: szerintem avatarnak tökéletes. :) Amúgy a sajátomban se fekszik olyan sok munka! :-P Off
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Morigan:Akkor azt hiszem megegyezik a véleményünk a filmről, legalábbis nagyjából. :-P


Off: azt hiszem azért több, mint az enyémben. :D Akármennyi munka is van benne, akkoris nagyon tetszik, meg az előző is tetszett egyébként. :) Off.-
Kép
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

XTea írta:Morigan:Akkor azt hiszem megegyezik a véleményünk a filmről, legalábbis nagyjából. :-P
Igazad van! :D Ha a többi fórumtémáinkat is összevetjük, akkor abból elég jól kitűnik, hogy a filmekről hasonló véleménnyel vagyunk! :wink:
XTea írta:Off: azt hiszem azért több, mint az enyémben. :D Akármennyi munka is van benne, akkoris nagyon tetszik, meg az előző is tetszett egyébként. :) Off.-
Morigan most lenni nagyon zavarban! :D
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Morigan:
abból elég jól kitűnik, hogy a filmekről hasonló véleménnyel vagyunk!
Hát, igen, de ha már itt tartunk a könyvek terén is. :D

:D Nem akartalak zavarba hozni. De örülök, hogy sikerült :lol: :wink:


__________________
Eszembe jutott még, hogy a régi horror filmek közül nem csak a Démon 2, hanem a Kritterek 1. is megvan, bár az narrátorosan... :roll:
Kép
Avatar
Case
Profi
Profi
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.06. 14:11
Tartózkodási hely: bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Case »

XTea írta:Case:
a sorozat félhivatalos harmadik része, a The Church (La Chiesa) amit ráadásul jórészt a Mátyás templomban forgattak.
Micsoda pont ott? Szegény épület mit kellett megélnie... És legalább jó lett a film?
Uuu? miért baj, hogy ott forgatták? De egyébként ja, nagyon jó kis film lett. (mondjuk a producer Dario Argento volt, ami azért már önmagában garancia a minöségre. :cool: )
kukurbuki írta:
legutóbb éppen a Redneck Zombies-t szereztem be. ^^ jó, az nem egy klasszikus, de attól még baromi szórakoztató egy darab
Szerintem minden klasszikus, amiben a Troma Sudio keze benne van. Ha jól tudom ebben is, bár én még nem láttam.

Kedvenc Troma filmem a Terror Firmer, meg a Citizen Toxie.
Nah, azokat meg én nem láttam. A Redneck Zombies egyénbként nem Troma produkció, csak a forgalmazók voltak ök, de ettöl függetlenül teljesen olyan mintha Troma film lenne. ^^
Kép
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Case írta: Uuu? miért baj, hogy ott forgatták? De egyébként ja, nagyon jó kis film lett. (mondjuk a producer Dario Argento volt, ami azért már önmagában garancia a minöségre. :cool: )
Félig-meddig viccnek szántam a kérdést. :) Meg azért horror filmet forgatni templomban... ez nem olyan szentségtörés féle? :roll: :oops: ...Nem is tudom...Na, most elég hülyének érzem magam... :withstupid:

----

Jah, és a Véres Valentínt ismeri valaki? Már rég láttam, de a kedvenc sorozatomból a kedvenc szereplőm játszik benne, szóval ez egy plusz pont volt számomra :D Tulajdonképp, csak azért hagytam meg kazettán, mert ő játszik benne :-P
Kép
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

Most néztem meg a Saw (fűrész) című filmet... nekem nagyon bejött.
Nem volt annyira rémisztő mint amire számítottam de azért jó volt. Valaki látta? :weh:
Válasz küldése