A+ / Animax

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

Elhaym írta:
Rii írta: Öhh ezt úgy érted, hogy azokat a részeket is leszinkronizálták már, amiket eddig nem vetítettek le még magyarországon? Vagy a 104.-ik részig gondoltad csak?
167 ig. Most majd leadják végig.
:shock: óójeeeeeee ::jthrill::
The time has come to say goodbye
The sun is setting in the sky
The truth’s turned out to be a lie
It’s over, over
Hum yourself a lullaby
This is the end but baby don’t you cry
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Valóban? XD Ez szupi, akkor végre megvették a részeket, és ezt milyen forrásból tudod? :)
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Előszőr Molnár Ilonától, de később a fordítótól Borsiczki Pétertől is. Bankotsu hangját meg Ulmann Gábortól tudom.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

És ki lesz Bankotsu hangja? (Olyan jó lenne, ha Seszták Szabolcs lenne XD) Levelezel Molnár Ilonával? :)
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Haagen Imre lesz.

Régebben egy fórumon beszéltem vele. Már nem jár oda.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

csak nekem nemvolt ma magyarfeliratom a Hell Girl alatt? mondjuk eléggé ledöbbentem hogy teljes épkézláb mondatokat megértek :p
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Kiharu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2007.06.26. 18:21
Tartózkodási hely: Pécs, Szombathely

Hozzászólás Szerző: Kiharu »

Nekem sem volt...de még jó hogy nem élet halál kérdése hogy látom e a Hell Girlt. XD Ha máson nem lett volna, akkor viszont sarokba dobtam volna a tévét. :P
Avatar
zlay
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2006.12.07. 20:08
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: zlay »

Csak nálam van az, hogy a hangot hallom, de kép az nincsen? Már tegnap óta.
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

De jó egyeseknek, hogy majd' teljesen megértik a japán beszédet. Mivel tegnap este nem voltam, mert már 10 napja a nyarálásomat töltöttem, nem tudom, hogy volt -e kép vagy hang. Mindenesetre ma nagyon szeretném, ha lenne, mert igazán le vagyok maradva ^^"
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

nálam van kép is meg hang is.

viszont az tökjó hogy a pokoli lányon nincs felirat most... :osgy:
The time has come to say goodbye
The sun is setting in the sky
The truth’s turned out to be a lie
It’s over, over
Hum yourself a lullaby
This is the end but baby don’t you cry
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Akko majd holnap és holnapután megnézem, nem fárasztom magam XD
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

jaja énis halasztok asszem.
The time has come to say goodbye
The sun is setting in the sky
The truth’s turned out to be a lie
It’s over, over
Hum yourself a lullaby
This is the end but baby don’t you cry
Avatar
Darken
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2007.07.08. 22:44

Hozzászólás Szerző: Darken »

Igazából nem nagyon értem a dolgot, de nekem se az A+-on, se Animaxon a feliratos animéknél nincs magyar felirat csak cseh (azt hiszem). Próbáltam már állítgatni a nyelvet, de nem nagyon reagált. Nem tom h másnak van e ilyen gondja, bár sztem ez a szolgáltató (UPC Direkt) hibája lehet. :weh:
"Csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. De a világegyetemben nem vagyok olyan biztos."
"Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztos, hogy botokkal és kövekkel." - A. Einstein

"Álmomban két macska voltam és egymással játszottam."
Avatar
Yadana
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2006.08.22. 18:57
Tartózkodási hely: Kecsó

Hozzászólás Szerző: Yadana »

Nállam is csak cseh felirat van,és ez sajna a szolgáltató hibája. :? Már többen írtak nekik e-mail(én is),de mindig csak annyi a válasz,hogy tudnak a hibáról,és dolgoznak rajta,hogy kijavítsák...
Csak lassan haladnak! ::argh:: :gun: ::pirate::
FOREVER FORNEVER

Kurama, Ichimoku Ren,Tasuki és Kyo 4ever! :D no da! :wink:
Avatar
Darken
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2007.07.08. 22:44

Hozzászólás Szerző: Darken »

Nem tom mi olyan bonyolult egy felirat beállításában. :shock: :weh: Azért köszi a választ, mostmár felcsillant egy kis remény.
"Csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. De a világegyetemben nem vagyok olyan biztos."
"Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztos, hogy botokkal és kövekkel." - A. Einstein

"Álmomban két macska voltam és egymással játszottam."
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hikari »

Ide is fikázok egy kicsit :D.

Most már Győr buszmegállói is tele vannak Animax plakátokkal, úgyhogy muszáj leírnom, hogy borzasztóan gusztustalanok. XD
Ez a "leveszem a bőröm" dolog szörnyen taszító, főleg, hogy alatta ilyen műanyagszerű műanime figurák vannak, ócska utánzat, amit még az amatőrök sem gondolnak animének. Egy rakás kawaii valódi anime figura sokkal dekoratívabbá tenné a várost, így meg mégjobban utálok buszra várni. jéj.
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Jaj, énis nézte itt Pesten ezeket a reklámokat, és megmondom őszintén, nekem nem esett le, hogy ezek animét ill. animecsatornát reklámoznak @_@ Dehát ez van, biztos nekünk túl nagyon az elvárásaink, nem? :D
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Nekem se tetszenek, de betenni már az tett be, mikor a Mondo 4. számában az Árnybírós poszter hátoldalán egy ilyen kép volt. :dirr: Értem én, hogy miért reklámozza az Animaxot ilyen előszeretettel a Mondo, de muszáj volt rögtön az első poszterre ezt nyomni? :dirr: Nem lett volna elég egy oldal az újságba helyette?
Kép
Avatar
shizu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2007.09.14. 14:37
Nem:
Tartózkodási hely: mindig úton...

Hozzászólás Szerző: shizu »

Én az új Mondoban található "interjún" néztem egyet az Animaxos "reklámfiúval". Aki esetleg olvasta, fel tudna homályosítani, hogy ő most egy tényleg létező animeszereplő, esetleg más értelme van a dolognak, vagy csak a meglovagolása a már amúgy is túl erősen jelenlevő "az animék erőszakosak, véresek és brutálisak"- sztereotípiának? Esetleg totálisan félreértelmeztem valamit? Mindenesetre furcsa... :osnani:
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

a "reklámfiúk", egyebek nem létező anime szereplői, csupán az új dizájn részei (ami hát elég...ócsóra sikeredett) + a plakátok, sztem az alapötlet maga nem rossz, csak maguk a figurák gagyik (erre tellett...)
amúgy örömmel láttam a honlapon, hogy ha minden igaz akkor kevesebb mint 2 hét és elkezdik az FMA-t (13.án lesz az első rész) :D viszont én azt a 20.25-ös kezdést egy hangyányit korainak tartom, de majd rájönnek ők is ^^"
egyébként az kiderült már hogy szinkronizálják e? kiírva nincs, szal még lehet reménykedni hogy nem
Avatar
JSaN
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2006.03.11. 23:54
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sugárzó monitor elött

Hozzászólás Szerző: JSaN »

Hát mit ne mondjak engem is zavar egy kicsit ez a plakát téma, nem hiszem el hogy jobbat nem találtak ki.
Ami engem jobban idegesit az utóbbi időkben az a 1782.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

1782 az micsoda?

Én bízok a szinkronos FMAba, többen néznék úgy, főleg, hogy UPCn felirat sincs.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

micsodaaaa? szinkronos lesz a fma???? neeeeeee.... én már annyit csalodtam szinkronokba... s a fma-t már ugy várom.. nem akarok nagyot csalodni..
Kép

life is pain, get over it
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

ne pánikolj, egyenlőre csak találgatunk, mert nem lehet tudni, hogy szinkronizálják e. minden esetre már igazán elkezdhetnék reklámozni, ha nemsokára műsoron lesz :?
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Fullmetal Alchemist - A Bölcsek Kövének nyomában
Tonya írta 2007. October 04. - Thu - 11:12kor.

2007. 10. 13-tól magyar szinkronnal az Animaxen!


Alkimista lett Hujber Ferenc, aktuális bon vivan, és Szabó Máté, a fiatal színész-műsorvezető - igaz, csupán egy szerep erejéig - Ők szinkronizálják ugyanis az egyik kultikus anime-sorozat, a Fullmetal Alchemist - A Bölcsek Kövének nyomában egy-egy fontos szereplőjét.

A hazai rajongóknak már nem kell sokáig várniuk, hisz minden idők egyik legenigmatikusabb anime-sorozatát október 13-ától műsorára tűzi az Animax.

A Fullmetal Alchemist egy alternatív, párhuzamos világban játszódik, ahol a modern kor technikai vívmányai és egy különös, alkimista rend mágikus eszközei jól megférnek egymás mellett. A Központi Városban járunk, ahol az alkimisták rendháza a hatalom gócpontja. Miközben lassan felnő az alkimisták egy új generációja, a háttérben sötét erők mozgolódnak, s azt sem lehet tudni már, ki melyik oldalon áll. Az indulatok pattanásig feszültek, s bármelyik percben robbanhatnak - mindent elsöprő erővel. Persze nem kicsi a tét, hisz mindenki a Bölcsek Kövére pályázik. Aki végül megszerzi, azt többé nem köti az újraépítés hármas egysége: nem kell tartania magát az Egyenlőség Elvéhez, képes lesz bármilyen szubsztancia, így az emberi test megteremtésére és átalakítására, akár alapanyagok nélkül is!

Szabó Máté a sorozat egyik főszereplője, Edward Elric magyar hangját kölcsönzi majd. Ez az alacsony termetű, ámde gigantikus tehetségű ifjú a jövő egyik reménysége. Akkor hívja fel magára a figyelmet, mikor halott édesanyját - megszegve az alkímia törvényeit - megpróbálja visszahozni az élők sorába. "Amikor először megláttam a képen a karaktert, rájöttem, hogy külsőleg hasonlítunk. Később kiderült, hogy a hangunk is egyezik. Szakmai szempontból igazi kihívást jelent a főszereplő szinkronizálása, mert a sorozat elején egy 5 éves gyereket, míg az utolsó epizódokban már egy 15 éves fiatalembert kell alakítanom. De én szeretem a kihívásokat és igyekszem megfelelni a magyar nézőközönségnek." - nyilatkozik szerepéről a fiatal színművész.

Hujber Ferencet Roy Mustang ezredesként hallhatjuk majd a Fullmetal Alchemistben. Ő az egyik leghatalmasabb hivatásos alkimista. Régóta figyeli az Elric-fivéreket, és a tragédia után azonnal szárnyai alá veszi őket. "Korábbi rajzfilmes szinkronmunkáim során általában elváltoztatott hangon kellett játszanom. Az anime más. Itt emberi hangon kell beszélnem, ez a stílus szinkron szempontból közelebb áll tehát a játékfilmek világához." - avat be minket a szakma rejtelmeibe Hujber.

Mindkét szinkronhang ismeri és szereti az animét, de a fiúk elmondták, hogy gyerekkorukban ők még mást néztek. Szabó Máténál a Rózsaszín Párduc és Garfield volt a nyerő, Hujber Ferenc főleg az Alfa képregényeket bújta, ám a Disney-filmeket bizony mindketten kedvelték. Visszatérve a Fullmetal Alchemistre azt is megkérdeztük a két színésztől, mit tennének, ha ők találnák meg a Bölcsek Kövét? Máté "elsőnek a rosszindulatot irtaná ki a világból", Feri pedig "meggyógyítaná az embereket".

A Fullmetal Alchemist anime az azonos című - japánul Hagane no renkinjutsushi - mangából készített sorozat. A Seiji Mizushima rendezte, BONES készítette alkotást az elképesztően látványos harcok, lélegzetelállító speciális effektek és nagyon ütős zene jellemzik. Az 51 epizódból álló sorozatot a közönség október 13-tól minden szombaton és vasárnap 20.25-től láthatja majd az Animaxen. A csatorna minden részt kétszer ismétel, hétfőnként és keddenként 22.30-tól, valamint minden szerdán és csütörtökön 0.10-től.


További információ: 2007. 10. 07-én 14 órától, az Őszi AnimeConon.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Válasz küldése