A+ / Animax

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

::jcrazy:: szoval mégis szinkronos lesz... nah sebaj... csak belenyugszok majd

amugy ahhoz képest h 13-án már vetitik, még nem is reklámozzák.. v lehet csak én nem nézem eleget az animaxot
Kép

life is pain, get over it
Avatar
JSaN
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2006.03.11. 23:54
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sugárzó monitor elött

Hozzászólás Szerző: JSaN »

Elhaym írta:1782 az micsoda?
Tudod?? Az a sok hülye mobil reklám amik vannak az animek közben, kicsit elszaporodtak.

Amugy a részemröl jöhet szinkronossan a FMA nem lesz annyira fárasztó nézni. Amugy örülök hogy a Cowboy Bebop is szinkronos pélédául, mert a mai napig nem birom végig nézni angolul vagy japánul annyira megszoktam a szinkront. Mondjuk a FMA-t már végig néztem japánul, igy lehet azért fura lesz majd a magyar szinkron. (amugy is mindenki azzal szereti nézni amivel elösször látta szerintem)
Kép
Kép
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Köszi.

Reklám volt a tévében is már, van az animax oldalán is, pestiest elején, vagyis elég sok helyen.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

bár szinkronos lesz a FMA, azért legalább az jó, hogy nem a "tucat színészek" fogják a főszerepeket szinkronizálni... félsiker. egyébként a conos előadáson miket mondtak még? lemaradtam róla...
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Kiderült,, hogy mik lesznek
szinkronosak. Tehát a FMA, a Death Note és a Bleach az eddig bejelentettek közül
és a két új cím, ami szintén szinkonnal megy majd, az a Blood+
és az Ayakashi Ayashi (bár ez utóbbi címben nem vagyok biztos, de valami ilyesmi rémlik.)

Most már csak a fantasy anime hiányzik, mert ebből még nem nagyon vásároltak. De kezdésnek így is nagyon jó.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

köszi! akkor minden szinkronos lesz... :? hát ennek annyira nem örülök, de ez van
Avatar
Corot
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2006.12.29. 00:09

Hozzászólás Szerző: Corot »

Ezek szerint tényleg lesz Ayakashi Ayashi (már máshol is olvastam). Ennek nagyon örülök, többször belekezdtem, de még nem sikerült végignéznem. ::taka:: Viszont nem szeretném, ha leszinkronizálnák, már bocs a szinkronpártiaktól, de Ayakashi Ayashi szinkronnal. Neeeeeeeeee! ::jwar:: Sőt annak sem örülök, hogy a Death Note-ot szinkronizálják!!!! (persze ez mind-mind egyéni szocprobléma)
Légy önmagad! - mindenki más már foglalt. /Gilbert Perreira/
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Biztos lesz.

Jó hír az, mert UPCn és digitévén nincs felirat, így legalább ők is értik, meg így akár DVDn is kiadhatják majd.

Ayakashi Ayashi :

Ennek az animének örülök a legjobban. Történelmi, meg is akartam nézni, de nagyon nehéz az angol szövege, így gépen nem lett volna rá lehetőségem. Nem értenék semmit. Ezért is jó, hogy szinkronnal lesz.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Az már más kérdés, hogy az Ayakashi Ayashi (finoman szólva) "nehézkesen" lesz érthető a közönség számára, akik feltehetően nem japánok lesznek - pedig ez az anime kifejezetten nekik készült, tele van régi, nem használt kanjikkal és azok eredetének magyarázatával (ha jól emlékszem mufurc blogjából). Szóval szerintem nem épp a legjobb választás, de majd meglátjuk, mi sül ki belőle.
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Szerintem meg nagyon is jó választás az AyaAya (Meg is tisztelem egy új avi-val ^^). Az ok, hogy tele van régen használatos szavakkal/kifejezésekkel/etc. de lényegében egy nagyon fun, történelmi jellegű Anime, a vizuális megoldásokról nem is beszélve. Nekem nagy kedvencem és sok helyen népszerűsítettem már, így kifejezetten örültem, mikor a fülembe jutott a hír. A szinkron meg ajánlom, hogy jó legyen :D Ja és Yaay maradék 5 DVD only ep :D
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Most olvastam, hogy FMA mellett a Blood+-t is bejelentették. Azt kell, hogy mondjam, nagyon szépen jövögetünk felfelé! :D
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

nah ugy tünik mégse lett olyan szörnyő az FMA szinkron.. habár a Al és Ed hangja kicsit fura.. de meg lehet azért szokni.
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

November 17-től hétvégenként 21.45-kor lesz látható a Blood+ az Animax műsorán.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

Nyahaha xD Sok-sok új szinkronos anime oláláááá xD Télleg remélem hogy színes lesz legalább a szinkron művészek skálája. :P Mármint... nem ragadunk le Zsigmond Tamaránál és társainál. :D De úgy látom sokan "félnek" a szinkrontól yosshaaa~ XD Hát hajrá, csináljanak valami emészthetőt! ^_^V
Jaah....láttam említettétek a DigiTV-t ...hát ... nálam román vagy nem is tudom milyen felírat van. LOL
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

hát shinji az tényleg lol XD főleg ha nem tudsz románul :P amugy yaaaay :D ez elhaym hozzászolására, de hát az a nov 17 olyan messze van még... de 16án már lesz TC Tokyio Revelations :D aaaah már alig várom. nah s akkor ráadás lesz a blood+ :d hehe
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára matsuo-chan 2007.10.22. 14:17-kor.
Kép

life is pain, get over it
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Shinji írta:Télleg remélem hogy színes lesz legalább a szinkron művészek skálája. :P
szerintem igen, hacsak az FMA-t nézzük, eddíg egyetlen "elcsépelt" hang sem bukkant fel :D (ezek szerint eljutott hozzájuk a rinyálásunk, hogy unjuk a 6 fős szinkronstábot akik minden animében dolgoznak)
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Azért csak várjuk ki a végét, lehet idő kérdése és megint előkerül Pálmai Szabolcs, vagy Markovics Tamás :D

Btw, kissé Yaawn, hogy a Blúdplussz lesz előbb és nem az AyaAya. Pedig reménykedtem. Na mindegy, ha havonta egy premier, akkor az AyaAya tökéletes karácsonyi előleg lenne (Bár a csatornát ismerve biztos valami nagyobb durranásra készülnek addigra. Bleach is jó lenne ^^)
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Ma kezdték újra a YU Gi Oh GX-t aószóval akit érdekli és még nem látta,vagy csak egyszerüen szereti nézze.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Darken
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2007.07.08. 22:44

Hozzászólás Szerző: Darken »

Tényleg, minden szinkronos lesz? Ez nagyon jó hír!:D Akkor tudom nézni (mivel upc magyar feliratot nem játszik le, csak csehet, egyébként nem tunám :( ). Az FMA szinkronja nem lett rossz, kiváncsi vagyok a Death Note-ra, bár nem hiszem, hogy felül tudják múlni a japán szinkront (ált sose tudják, szóval ez nem kérdés). Tudja vki, hogy Bleachet mikortól játszák?
"Csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. De a világegyetemben nem vagyok olyan biztos."
"Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztos, hogy botokkal és kövekkel." - A. Einstein

"Álmomban két macska voltam és egymással játszottam."
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Változás egy új sorozattal kapcsolatban

Egy régebbi információ sajnos módosult. Tonya a Japanimánia 150. adásában bejelentette azt, hogy az Ayakashi Ayashi c. sorozat nem szinkront fog kapni, hanem feliratot.

Az okát nem tudjuk, viszont december 22.-én kerül először adásba.

De a többinél még úgy van, hogy szinkronosan lesz.

Bleach januárban vagy februárban lesz.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
sergyu
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2007.09.14. 18:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sergyu »

Szerintem úgy általában nem gond, ha szinkronizálnak egy sorozatot. Eredeti szinkronnal egyébként is le lehet tölteni bármit, ha valakinek az hiányzik. Az, hogy tv-ben leadnak egy sorozatot, sokkal inkább arra jó, hogy minél többekhez eljusson, nem arra, hogy a magunkfajták kényes ízlését kielégítsék :(
Animekritikák, cikkek, minden héten sok friss olvasnivaló:
http://animecomment.blog.hu

AnimeComment - Animékről kritikus szemmel
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

azért lehet h nagyrészét a közönségnek a magunkfajta teszi ki.. nem gondolod? amugy meg Blood+ nak elég jo szinkronja lett. nem bántja annyira a fülemet. de azért mégis csak jobb az eredeti japán seiyuu-k hangját hallani. annak van 1 feelingje amit semmien szinkron nem tud visszaadni.
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Meg ha szinkronos akkor van esély DVD kiadásra, és milyen jó ha a kedvencünk megvan eredetiben. Azon meg úgyis van Japán szinkron is.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
sergyu
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2007.09.14. 18:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sergyu »

azért lehet h nagyrészét a közönségnek a magunkfajta teszi ki.. nem gondolod?
Én úgy vettem észre, hogy tv-ben sokkal többen nézik, mint ahányan letöltenek. Mondjuk ez gyakorlatilag eldönthetetlen, az utóbbira tényleg csak tippek vannak.
Animekritikák, cikkek, minden héten sok friss olvasnivaló:
http://animecomment.blog.hu

AnimeComment - Animékről kritikus szemmel
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

hát.. sztem már kevesen néznek tv-t. főleg aki már tudja mi az a torrent v DC, az már nem sokat ül a tv előtt. tapasztalat :P
Kép

life is pain, get over it
Válasz küldése