Lineage2

PC vagy konzolos játékok témaköre.
Avatar
Gorgar
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2006.10.09. 05:16
Tartózkodási hely: Sopron
Kapcsolat:

Lineage2

Hozzászólás Szerző: Gorgar »

Ez egy fantasykozepkori RPG online jatek. Ki ismeri es jatszik vele? lehet irni emberek batran batran:D
"Gorgar will eat you..."
Koszonet az Avatarert Ynah-nak.
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Én néhányszor nekiültem, fel is fejlesztettem olyan 20 körüli szintre az íjász elf karakterem, de beleuntam az örökös mászkálásba egyik várostól a másikig. :? A küldetések/történet nem volt olyan izgalmas, mint egy RPG-ben, lévén ez MMORPG ahol nem árt ha egy klán tagja vagy, mivel itt nagyrészt a játék közbeni társalgásról szól a fáma, nem pedig a rejtélyek megoldásáról. Én pedig vagy beszélgetek IRL, vagy játszok otthon konzolon. :-P
Másik fele hogy eléggé bug-os volt a server és wipe miatt 2x is törölve lettem, utána meg már nem volt kedvem újból elkezdeni.
Kép
Avatar
Gorgar
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2006.10.09. 05:16
Tartózkodási hely: Sopron
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gorgar »

Nekem pont az tetszik benne hogy mas arcokkal is talakozhatok benne akiket nem a gep iranyit.:D questet meg nem csinaltam benne de hamarosan majd a klanommal csinalok klan kuldetest.=) de addig meg fel kell gyurnommmagam 45os szintre. nagyon sokat kell bossolnomXD Meg persze love is kell mert 2 saberre gyujtok es meg akarom veluk tanulni a 2 kezes kardforgatast, hogy jobban tudjak szornyeket daralni8)
"Gorgar will eat you..."
Koszonet az Avatarert Ynah-nak.
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

Fail. Kuldetesek max a klanoknak erik meg, hisz a tagkorlatot kitolni 40 fore jo dolog. lv5 meg alliance miatt erdekes. Bar most C5-el jonnek/jottek (nem vagyok naprakesz mar reg) uj dolgok, s igy WoWhoz hasonloan probalnak lazitani a guildrendszeren, hisz be kell ismerni, keves az a 40 fő.

Art szep, pancelok szepek, vilag kicsit ures.. Keves a quest, es azokat sem eri meg csinalni, mert a jutamat kevesebb ido alatt kifarmolja az ember. Mindazonaltal nincs olyannyira rautalva nagyobb csoportokra mint EQ vagy WoW eseten. Torpet ismerni persze jo. Tudom, voltam craftos. :)

Jatszottam egy evet, lv65 Temple Knight. Full doom heavy (B grade) + enchanted Keshanberk (szinten). Legjobb tank. Tényleg. Lv5-re huztam fel a klanom a tarsaimmal. Fullmoon ftw!

Aztán meguntam a privat szervereken valo korkoros ajakmozgast (sz*past), es mikor lelepett a 2. jobaratom is WoWozni, valtottam. Nem bantam meg, sokkal ertelmesebb idotoltes, nem agyatlan grindeles mint L2 volt. De azert van par szep emlekunk. :)

Zelmor
Avatar
AlucardSensei
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2006.11.06. 08:56
Tartózkodási hely: Sopron
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AlucardSensei »

Csatlakozom Gorgarhoz, a játékot én is csak dicsérni tudom. A világot nagyon eltalálták, és a legjobb benne tényleg az, hogy más játékosokkal együtt játszol és nem egyedül.
Avatar
Ronja
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2005.10.03. 11:50
Nem:
Tartózkodási hely: Vadon
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronja »

Én most kezdtem el néhány napja, de eddig nagyon tetszik:) ez az első mmorpg amivel játszom.
"I believe in miracles... They happen every day"
Avatar
Chidori
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2006.05.28. 14:21
Tartózkodási hely: 24-es osztály - Jindai helyi Gimnázium - Tokió

Hozzászólás Szerző: Chidori »

Én nagyjából egy évíg játszottam, ebből a második félév már csak barátok miatt. Körülbelül 1 hónapig megvan egy különleges varázsa a játéknak, aztán jön a "kocka" effektus mikor elkezdi kiismerni a játékot. Nem mutat újat, de a karaktert fejleszteni kell, és onnantol gépiessé válik az egész. Sajnos az ingyenes szervereken a játékosok keze nagyon meg van kötve, de hivatalost is hamar meg lehet unni. Nekem lenagyobb bajom a kejelölöm a mobot, attack gomb és gyepálja anélkül hogy bele kéne avatkoznom, vagy a játékos képeasségai közbeszólnának. Itt az a legjobb aki a legtöbbet ül a gép előtt. Persze minden MMORPG ilyen, ezért is untam bele a műfajba. :-P
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Találtam egy ilyet a neten:
Lineage II Chronicle 4: Scions of Destiny Client
Ha letöltöm/felteszem tudok vele kezdeni valamit, vagy szépen benyögi, hogy akkor hova is küldjem a pénzt?
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
ecoban
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2006.03.29. 18:55
Tartózkodási hely: Iserlohn

Hozzászólás Szerző: ecoban »

Nem kell fizetni érte tusz ingyen és ráadásul legálisan is játszani, bár nem annyira egyszerű a dolog, hogy letöltöd és már megy is. Ajánlom, hogy ínéz meg ezt az oldalt http://arena.upc.hu/lineage2/. Itt leírják mit kell tenned ahhoz, hogy játszhass ráaásul ez 1 magyar szerver.
Ez meg az általam ismert legjobb külföldi szerver címe:http://l2-paradise.com/
If you are falling off a cliff, you may as well try to fly, you have got nothing to lose.
Avatar
Namiyo Kaminaga(Qinga)
Profi
Profi
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2007.01.13. 15:45
Nem:
Kapcsolat:

LINEAGE FÜGGŐ VAGYOK!SEGÍTSÉG!!!!!!!!!!!!XD

Hozzászólás Szerző: Namiyo Kaminaga(Qinga) »

Áiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...nekem nagyon,de nagyon,de nagyon....^^
Én annyira,de annyira.....^^
LINEAGE FÜGGŐ VAGYOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!XD
Naponta kb 3-4 órát biztos hogy játszok vele!XD
Több szerveren is regisztrálva vagyok,mint pl.Babföld,Judgement day,Infinity,Adventure....stb.
Infinity-n és babon szoktam legtöbbször lenni,és mindkettőn van egy rakat karakterem.XD
Hmmm...azt imádom ebben a játékban,hogy nem a gép az ellenfelem.Így pl. a legjobbarátnőmmel is eltudok menni pl. partizni,vagy beszelgethetünk játszás közben(Neki előbb volt meg a játék,és miatta lettem L2 függő,de köszönöm neki!XD)!
Infinityn még klánom is van,igaz csak 3-as szintű...:/
Sokszor hajnali 3-4-ig fent maradok azért,hogy játszhassak vele!Multkor össz-vissz 4-en voltunk online!XD
A szüleim már néha mérgesek rám,hogy minek ülök egész éjjel e gép előtt!XD
Hmmm...most már egy hee betegen ülök itthon,és így van bőven időm játszani!XD
"Vagyok,mint romlott befőtt a rossz polcon!"/Qinga/
Avatar
Fűbenalvó
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2006.01.03. 17:34
Tartózkodási hely: Where an other Sun Shines
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fűbenalvó »

Hát igen... szerintem még ezen a fórumon is van aki ismer engem Lineage2-es multamból... azaz L2J-s, de ezt most ne firtassuk. :-P
Több mint két évet lehúztem ebben az univerzumban, és megvallom őszintén, már fél év után elveszett a varázsa ami kezdetben volt. Életem első MMORPGje révén egész sokáig kitartott, az az érjek már haza, hogy léphessek 2-3 szintet érzés. De utána tényleg csak azért jártam fel, hogy chateljek az ott szerzett barátokkal/haverokkal. Nem olyan régen sikerült összetűzésbe keverednem a legnagyobb magyar szerver vezetőségével, és egy jó időre elegem lett a játékból. Kétlem, hogy valaha még low-rate szerveren karaktert indítok, főleg nem 2-300 online játékosokkal rendelkező szerveren. Érdemes kipróbálni néhány külföldit, ahol 3000+ a játékos szám, azzal már nem tűnik unalmasnak az egyébként sivár és kietlen táj.

Zelmorral egyetértek, én is WOW-ozom mióta befejeztem az L2-t, és tényleg... ha csak egymagad vagy akkoris le tud kötni a játék, sokkal változatosabb a terep maga, a küldetések szinesebbek, fantáziaddúsabbak (működnek) és mindemellett 100szor összetettebb és nehezebben kiismerhető. Egyetlen hátránya, hogy a free szerverek nem bírnak 100 embernél többet.
Na de majd a ragnarok 2... :wink:
http://jgraph.extra.hu Sajátkészítésű anime wallpaper weboldalam. Nézzétek meg... járjatok vissza... töltsetek fel! ]=-
[/size]
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

megkaptam, örültem, h végre kipróbálok 1 mmorpg-t is.
viszont Interlude-ra való frissítés után "General protection fault!" üzenettel nem hajlandó elindulni. frissítés nélkül simán elindul, asszem Oath for Blood néven. van vkinek ötlete h mit lehet így csinálni?
köszi
Kép
Avatar
Fűbenalvó
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2006.01.03. 17:34
Tartózkodási hely: Where an other Sun Shines
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fűbenalvó »

Már maga a kliens prgoram sem indul el?
Akkor érdemes lenne egy check files-t csinálni. Viszont legyél meggyőződve, hogy a szerver ahol játszani kívánsz támogazja-e az Intrl.dot.
http://jgraph.extra.hu Sajátkészítésű anime wallpaper weboldalam. Nézzétek meg... járjatok vissza... töltsetek fel! ]=-
[/size]
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

nem indul el, jutok el a kezdő képernyőig (frissítés nélkül igen - link <- az alsó kép).
a check files megvolt, gond nélkül végigment és a szerver is -ha jól láttam- már váltott Interlude-ra (NightFall)
pontosan ezt írja ki:
2007.6.5 10:52:49
OS : Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU : AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 1915 MHz with 511MB RAM
Video : NVIDIA GeForce FX 5200 (7730)

General protection fault!

History: alcOpenDevice <- UALAudioSubsystem::Init <- UEngine::InitAudio <- UGameEngine::Init <- InitEngine
ha jól értem, vhol az audio körül lesz a hiba. a driver meg a kártya müxik rendesen (SB Live! 5.1), ilyen gondom még sosem volt vele, eddig csak az AudioHQ omlott össze párszor :drop: azt a tanácsot kaptam, h keressek frissebb drivert (nem találtam, majd újrateszem azzal, ami van :? )

EDIT: átváltottam alaplapi hangkártyára, az eredmény ugyanaz... mégse a hangkártya lesz... :? :?
Kép
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

Amondo vagyok frissitsd az alaplapi nvidia drivereket. Elott megprobalkozhatsz a system konyvtar torlesevel, es egy file check-el visszaallitassal, bar mivel nem legalis szerverrol van szo, igy ez lehet nem oldala meg semmit. Ezesetben marad az update.
Avatar
Konomi
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2009.10.18. 09:08
Nem:
Tartózkodási hely: Nagoya

Re: Lineage2

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Lineage][ szerintem nagyon fun játék, vagy 2 és fél évig játszottam vele privi szerveren (noobwarz - hozzá kell tenni, nagyon profi a csapat, aki csinálja. Official kicsiben, nem 5000-es szorzós, tényleg igényes szerver), de aztán rá kellett jönnöm, hogy mégiscsak official az igazi, ott a quest-eket is eléggé megéri csinálgatni az első szintektől, mert sok mindent adnak, meg aztán rengeteget fejlődött a játék a kezdetekhez képest, nagyon sok noobsegítő adalékot tettek bele, a könnyebb felzárkózás érdekében. Évek óta keresek jobb MMORPG-t, de még nem találtam, pedig kipróbáltam az összes fellelhetőt... WoW messze alulmúlja sokmindenben, jó ez mondjuk elég szubjektív dolog...
Kép
「それにアタシには霧笛な呪文が有るじゃないか ~ぜったい大丈夫~」
Avatar
Namiyo Kaminaga(Qinga)
Profi
Profi
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2007.01.13. 15:45
Nem:
Kapcsolat:

Re: Lineage2

Hozzászólás Szerző: Namiyo Kaminaga(Qinga) »

Én már több, mint egy éve nem játszom a L2-vel, de visszasírom azokat a régi szép időket.:S
Hozzá kell tennem, hogy már a játék előtt nagyon rá voltam állva a fotózásra és digi gépem van... szóval miután a game túl sok vírust lehúzott és párszor majdnem elvesztek a képeim(Nincs minden kiírva még)...feladtam a harcot. A képek fontosabbak.:P
Most laptopom van... azon meg hely nincs már.xxD
Ennek ellenére továbbra is tetszik a game... és kényszerből cosplay-készítésben és fanart rajzolásban élem ki l2 HIÁNYOM.:)
"Vagyok,mint romlott befőtt a rossz polcon!"/Qinga/
Válasz küldése