PlayStation 3, X360, Wii és egyéb konzolok

PC vagy konzolos játékok témaköre.
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Oh teljesen igaz. Amugy mondani szerettem volna hogy aki szeretné kipróbálni a playstation3-at az megteheti a Konzol Studio üzletben.. meg gondolom máshol is de én csak ott tudom hogy van :)

Ja ha lehet más konzol is akkor megkésve de: WII magyar premier naon fain én már voltam itt live :D
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Heini
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2006.10.03. 16:52
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Heini »

Mivel mostmár más a Téma neve,ezért megkérdezem:Mi különbség van a Nintendo DS és a DS Lite közöt??
Mert erre még nem jöttem rá :?
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

A DS Lite a sima DS frissített verziója, jobbminőségű kijelzővel, és vékonyabb formával, és azt hiszem az aksi is jobban bírja.
Kép
phr0zen

Hozzászólás Szerző: phr0zen »

Doom írta: A nagy és örök kedvencem a Martin pl.../
Úgy nagy általánosságban véve az egész 576 Konzolt nem érdemes komolyan venni túlzottan, egy gyengébb kisegítő általános iskola suliújságjában lényegesen színvonalasabb dolgokat olvashat az ember, mint ott, pláne manapság. Habár inkább nem kezdek ebbe most bele, mert aztán sose lenne vége a(z egyébként teljesen jogos) szardobálásomnak. :dirr:

Annyit azért még megjegyeznék, hogy ír bele mostanság egy Oldern nevű kissrác is ("az animék szakértőjeként" aposztrofálva magát), akit anno bannoltak erről a fórumról valami elképesztő röhejes trollkodás miatt. :dirr:
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

nézem az árakat... Wii-t Media marktban nem érdemes venni... 10essel drágábban adják, ami szinte pofátlanság. Viszont a Joy mindenhol drágább mint számítottam...

Ahogy a játékok is pofátlanul drágák, most játékélmény ide vagy oda, elvileg a gyengébb hardver igényei miatt jóval kisebb fejlesztési költségeknek kellene mutatkozniuk, de nem: 16-17ezres game-ekkel ugrálnak... ami pofátlanság szintén.

De ettőlmég mindig ez a legolcsóbb konzol... és nekem ez MINDENKÉPP KELL!!!! Első fizum totál rámegy :D
Kép
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Mayer ne siesd el! Az ilyen nagy mamut xarok mindig jóval drágábban adják mint a kis boltok! Ez az egyik, a másik hogy februárban végére le megy az ára, addig csak kibirod és meg is jelenik még addig pár cucc rá.. harmadszor.. ha nintendo, akkor csak is és kizárólag ONLY Vince Zoli.. Nem akarom reklámozni, nekem aztán semmi érdekem belölle de az egyik legkorrektebb ember / eladó akit ismerek. De mivel ugy tom 17kerben laksz ismerheted, ha nem akkor irj privi üzit, dobom az elérhetőségeit.
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Ha már szóba jöttek a számok, következzenek Japán konzoleladásai a 2005 dec - 2006 dec közötti időszakban:

Nintendo DS (mindegyik típus) - 8,585,648
PSP - 1,994,266
PS2 - 1,551,908
GBA SP (GBA mikcro és klasszikus GBA nélkül) - 294,984
Xbox 360 - 174,017
PS3 - 156,400
GameCube - 150,373
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Budzoli
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2005.02.01. 19:14
Tartózkodási hely: Cinnabar Island's run-down Pokémon Mansion
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Budzoli »

Mayer írta: Ahogy a játékok is pofátlanul drágák, most játékélmény ide vagy oda, elvileg a gyengébb hardver igényei miatt jóval kisebb fejlesztési költségeknek kellene mutatkozniuk, de nem: 16-17ezres game-ekkel ugrálnak... ami pofátlanság szintén.
Ez nem a fejlesztők hibája, USA-ban 50 dolláros átlagáron vannak a játékok Wii-re, ez még a legdrágább USA-Forint árfolyamon sem kerülne többe 12000 forintnál. Ez még 10 dollárral olcsóbb is, mint a PS3-as, vagy X360-as 60 dolláros átlagár.
Viszont ha már áraknál tartunk, ez nem tudom, hogy európai, vagy csak kifejezetten magyar sajátosság, hogy egy rohadt konzoljátékot sem lehet venni újonnan 15k alatt, de én új konzoljátékot még sosem láttam 15k alatt. Ez mondjuk érdekes dolog, ha tényleg azt nézzük, hogy USA-ban mennyivel olcsóbb újonnan a játék.
KOFFING
-------------------------------------
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Igen, ez nem a fejlesztők hibája, őket nagyonis becsülöm azért amit tesznek (mégha néha iszonyat pocsék játékokat adnak ki egyesek a kezük közül :dirr: ) Nemtudom igazából kire kéne haragudnom az árak miatt, de biztos h nem egy szervezet/cég/ember akinek a pofátlanságának köszönhető ez az árazás...

Mammut xarokban biztos nem veszek wii-t, 576 jónak tűnik :D ott korrekten 70k-ért adják, csak előkéne rendelni vagy félretetetni vagy mittomén :dirr:, de az érdeklődéssel várok fizetésig (márcsak párnap jééj)
Kép
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Jártathatom én a szám.. :D Vince Zolinál is annyi XDD
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
phr0zen

Hozzászólás Szerző: phr0zen »

Mielőtt a magyar árakon morfondíroznátok, azzal ugye mindenki tisztában van, hogy nálunk hivatalosan a legtöbb konzol nem kapható kereskedelmi forgalomban, és csak külső cég hozza be? Remélem, hogy így már kicsit érthetőbb a helyzet. :dirr:

Ez mondjuk már csak saját teória, de egy kicsit szerintem az is szerepet játszik itt még, hogy a hivatalos forgalmazókkal ellentétben egy külsős firmának igenis van haszna egy eladott konzolon is, és mivel Magyarországon az átlag nyárspolgár nem képes épp tonnaszámra venni az eredeti játékokat, ezért a cégek haszna elsősorban ezekből az alapgépekből van. Ergo, mivel játékokból emiatt lényegesen kisebb a kereslet, még tovább nő az áruk.
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

A legtöbb konzol? ööö ugy tudom a ps2 hivatalosan is van, ugye hála a sony hungária kft-nek, a xbox nem volt az xbox360 viszont hivatalos gondoljunk csak a magyar premierre, minek köszönhetöen a 80ezres 360 felugrott 105ezerre.. mind1.. a Nintendo GC-t meg Wii-t én ugy tudom hogy a Stadlbauer forgalmazza hivatalosan itt.. ugy tudom ők nem csak viszonteladók. Amugy most pl xbox-ra és ps2-re, mivel kifutó cuccok, elég barátságos áron kinálják már a eredeti cuccokat. Pl Halo 2, Counter Strike, Unreal Championship -gamekat kemény 3-4 ezrekért vettem.
Ps2-re: Shadow of memories, Quake 3 revolution, galerians: Ash, Gungrave, R.Racing, Gran Turismo 4 és jelenlegi büszkeségem a silent hill 2: limited edition ezek mind 3-4ezer ft-ok voltak. Szerintem érdemes most megvenni mert most lemegy az ára pár év mulva meg szépen felfelé mert átlép a ritkaság kategóriába..
De persze kinek mi.
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Doom írta:Amugy most pl xbox-ra és ps2-re, mivel kifutó cuccok, elég barátságos áron kinálják már a eredeti cuccokat. Pl Halo 2, Counter Strike, Unreal Championship -gamekat kemény 3-4 ezrekért vettem.
Ps2-re: Shadow of memories, Quake 3 revolution, galerians: Ash, Gungrave, R.Racing, Gran Turismo 4 és jelenlegi büszkeségem a silent hill 2: limited edition ezek mind 3-4ezer ft-ok voltak. Szerintem érdemes most megvenni mert most lemegy az ára pár év mulva meg szépen felfelé mert átlép a ritkaság kategóriába..
De persze kinek mi.

Egyetértek. 1-1,5 éves játékokat elég baráti áron lehet már beszerezni. Én személy szerint 5-6 ezer Ft-ot kiadok egy jó játékért. Legutóbbi ilyen szerzemény a Soul Calibur 3 volt. Bőven megérte azt a 6 ropit. Talán még várhattam volna vele egy kicsit, de már untam az előző részt. :dirr: ha van tisztességes munkád, havonta egy ilyen játékot gond nélkül meg tudsz venni.

Az meg, hogy ki milyen gépet vesz... nem a gép teszi az embert. Nekem például volt PC-m, váltottam Macintoshra, és vettem egy PS2-t. Na, ezt bogozzátok ki. :dirr:
phr0zen

Hozzászólás Szerző: phr0zen »

Doom írta: ööö ugy tudom... blablabla
A Stadlbauer a Nintendo-nak pusztán a magyarországi helytartója, nem a hivatalos képviselete, és mint ilyen, nyílván nem egy leányvállalata a Nintendo-nak, ezért haszna van a dolgon, mint értékesítő. Egészen a 360-ig hivatalosan csak Sony (illetve itt, és a német nyelvterületeken is, a Stadlbaueren keresztül, Nintendo, de mivel nem az anyacég egy kirendeltségéről van szó, ezért még belefér a korábbi feltételezésembe) gépek voltak kaphatók Magyarországon. Ez pedig; azt hiszem, hogy elég egyértelműen; bőven lefedi a "legtöbb konzol" halmazát.
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

felturbózott x360!!!

"Egyesek tudni vélik bizonyos képek alapján, hogy a Microsoft mérnökei már dolgoznak a felturbózott X360-on, mely egyelőre Zephyr kódnéven hegesztődik.

Bár a Microsoft egyelőre nem erősítette meg hivatalosan a munkálatokat, annyi bizonyos, hogy az újgenerációs konzol továbbfejlesztése már rendelkezne HDMI-kábel csatlakoztatási lehetőséggel a támogatott 1080p-s HD-felbontás miatt. A pletykák azt feltételezik továbbá, hogy a gépben egy csendesebb, kisebb és kevésbé melegedő, 65 nanométer csíkszélességű processzor ülne egy 120Gb-os merevlemez társaságában.

Nem lenne rossz a helyzet, ha így állnánk: mindenesetre ezen információk még korántsem hivatalosak, ily módon az árral és a megjelenéssel kapcsolatban sem tudunk informálni Benneteket - bár ami késik, az nem múlik."
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Fizetés Obtained.
Wii előrendelve

ha mázlim van 19-ei szállítmányból kapok, a GameParkosoktól... ha mázlim van. Aztán meg majd tartalmas beszámoló következik :)
Kép
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Nos, elkészült ez évi legnagyobb beruházásom, amit csak ugy hivok, az elpusztithatatlan-2 /és jön a kérdés- miért mi történt az elpusztithatatlan 1-el? -elpusztult. :D/
Na jó, amugy valódi kódneve: Ultimate Konzol tartó szekrény, vagy Console Dock :D
Gondoltam akkor már megosztom veletek gyüjteményemet is.
100% on téma & pictures!

Ultimate Console Dock

Dreamcast

Dreamcast játékok

Másik dreamcast és Ps2

GameCube és Nes

GameCube játékok

Nes és 32x kazetta

Ps2 játékok

Silent Hill 2 Limited edition

XBox

Xbox játékok

MegaDrive és MegaCD

MegaCD játékok

Hát egyenlöre ennyi. Jövöhónapban lesz 3DO gépem is illetve érkezik még 1-2 dreamcast és ps1 játék jövöhéten..
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

tyűűű xDDD kész konzolgyűjtemény. mint a múzeumban :dirr: hány nap/hét/hónap/év munkája mit most itt láthattunk???
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Kae-chan hát erre nehéz lenne válaszolni :D igazából régen elkövettem azt a hibát, hogy eladtam az épp aktuális konzolomat, hogy vehessek ujabbat. Tehát a képen látható NES csak kb 2éve van nállam, de volt anno is /csak őt váltotta a Snes/.
Most ugy vagyok vele, hogy inkább a régebbi konzolokat szerzem be, aztán majd csak utánna jöhetnek az ujak. Végül is amit be akarok szerezni még az Snes, N64 /ismét :)/ 32x /ami egy bövitő volt a megadrive-hoz és igy 32bitesre tuningolodott az amugy 16 bit-es cucc/ Sega Saturn, 3DO /ez jövö hónapban már lesz is szerencsére :D/ ami kissé kemény dió, az a Atari Jaguar, ami még böven a ps elött jelent meg, cd-s volt, és 64bit-es (a ps volt 32, a nintendo 64 meg ugye 64) na az lesz a legnehezebb. Igazából ezek érdekelnek. Van még vagy 40 régi konzol de a nes elöttiek sohase érdekeltek /pl atari 2600../ meg van még jópár snes utáni próbálkozás is, pl a commodore is csinált már ilyen konzolt, atarinak is volt 1-2, volt az a extra bukás Philips konzol.. nos nem érdekelnek :D a 3DO gép is igen necces, de még belefér abba a kategóriába, hogy érdekeljen.
A hordozható konzolok sohase izgatták a fantáziám ugy különösebben, gameboy. gb color, sega nomad, game gear stb..
Igazából több szálon fut a dolog.. ha a mostani gépekre is meglátok valami kedvezöt, arra lecsapok, pl a silent hill 2 limited edition 4ezerért igen kedvezönek mondható :D
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Doom : sok sikert a többi begyűjtéséhez xDDD majd ha meglesz mind múzeumot nyithatsz és visszakapod az árát :dirr:
Gamekapocs írta:Sokakat botránkoztathat majd meg a következő interjúrészlet, melyben a Valve fejese, Gabe Newell egyszerűen egy nagy rakás szerencsétlenségnek titulálja a PS3-at.

"Többszörösen is totális katasztrófának lehet nevezni a PlayStation 3-at. Úgy gondolom, hogy mindenki számára egyértelmű az, hogy a Sony már nem tudja elérni azt, amit a vásárlók és a fejlesztők vártak a PS3-tól. Egyszerűen előlről kellene kezdenie mindent a japán cégnek. Ez egy szörnyű melléfogás volt a Sony részéről és mi elnézést kérünk, de nem fogjuk becsapni és hitegetni az embereket azzal, hogy fejlesztünk a gépre."

A szókimondó Newell mellesleg hevesen dícsérte a Nintendo Wii-t az interjúban, véleménye szerint jövő karácsonykor már többeket fog érdekelni a forradalmi japán konzol, mint az Xbox 360. Majd meglátjuk.
mert Gabe Newell lenni......... :osgy:
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Hát azt azért nem :D ami azt illeti, játszom is mindegyikkel, szóval nem csak porfogónak vannak :D
Ami a ps3 startot illeti, hát valóban katasztrófa volt, legalábbis messze nem mérhető a ps2-éhez. ÉS ezt tovább tetézi, hogy ugye nem csak a magas ár fog visszatartani sok vásárlót, hanem ugye ott ez a HD tv-re kiélezett hadjárat, márpedig nem sok otthonban van. Nállunk meg pláne, igaz nem is vagyunk annyira meghatározó konzol piac..
Amugy már mellékelnek olyan csatlakozót is, amivel már használható normál tv-ken is.. igaz a HD-hoz képest jelentős minőségromlással.
Mindegy, én az uj gépekből akkor veszek majd ha Wii olyan 45-50re mérséklödik, Xbox 360 60-70 ezerre, ps3.. hát nem tudom. Majd kiderül mennyit ér :D
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Kuresz
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2006.03.01. 03:21
Tartózkodási hely: Silent Hill

Hozzászólás Szerző: Kuresz »

Nekem most/pill csak egy xbox 360-am van.Jelenlegi játék a Gears of War,annak is inkább a multi része de igen durván jó játék...Továbbá már több,mint 2 éve nyúzom a halo2-t(multi).Mostanában erősen gondolkodok egy wii-n.Az irányíthatósága és a zelda nagyon megfogott
Kép
Kép
Kép
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Hohóó Halo 2 multit Xlink Kai-n keresztül nyomod? :D Akkor majd nyomhatunk pár mérközést :) Ami engem abban kiborit, hogy sok a cheat-elő kis lurkó.. nem is tudom melyik a nagyobb bunkóság, amikor az egyik alap fegyvert ugy állitja be, hogy 3 messziről leadott golyó is halálos, vagy amikor beállitja magának a sérthetetlenséget.. pfff..
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Kuresz
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2006.03.01. 03:21
Tartózkodási hely: Silent Hill

Hozzászólás Szerző: Kuresz »

Nyomhatjuk tőlem.Kai-t nem nagyon használok,mert nem hallani a csapattársakat...XBC és XBL.És csak rifles-el játszok.Ha benne vagy egy mérkőzésben,dobj egy msn címet :wink:
K@e-chan írta:felturbózott x360!!!

"Egyesek tudni vélik bizonyos képek alapján, hogy a Microsoft mérnökei már dolgoznak a felturbózott X360-on, mely egyelőre Zephyr kódnéven hegesztődik....
múlik."
Dolgozni dolgozik,de a Zephyr csak egy próbálkozás volt,jelenleg nem áll szándékukban újításokat eszközölni.Max hddvd.Itt egy idézet : A Microsoft cáfol: Chris Satchell, a játék-divízió fejlesztési szekciójának feje a Gamespot-nak adott interjújában elmondta, hogy a képek "a Redmondban folytatott kísérletezésből származó gépekről" készültek, és "egyelőre nem tervezik, hogy bejelentsenek valami hasonlót". Satchell elképzelhetőnek tartja ugyan, hogy a későbbiekben változtatásokat eszközölnek "ahogy látják a növekvő fogyasztói igényeket", de jelenleg semmi konkrét nem szerepel a közeljövőt érintő terveikben.

Ott a Szerkesztés gomb a sarokban, használjátok!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Ok csak nem tudom, hogy attól hogy te ezeket a más "port"-okat használod-e, akkor tudunk-e egymás ellen menni? Nekem csak Xlink van.
Hogy érted hogy csak rifles? :D Sniper rifle vagy assault rifle?
Amugy csapatjáték a frankó, de erösen gondolkodom rajta, hogy az arénát amit nyitok, mostmár jelszavassá tegyem-e. NAgyon sok lett a gyökér kis cheat-elő gyerek, és chat-mikrofon hijján sajna nem tudom öket elküldeni a jó...... Na mindegy..
Amugy hallani lehet hallani a többi játékost, legalábbis hallottam már csapat társat is meg enemy-t is.
Ismim vett Xbox 360-t de panaszkodik hogy elég hangos, sőt a ventillátor se semmi hogy külön kell hozzá csatolni.. Hát ha egy nem is agyon tuningolt xbox-al, de egy kevésbé zajos és jobb hütésessel meglephetnék a nagyérdeműt :)
msn cimem asszem alul is itt van de ha nem akkor: alucardxrip@hotmail.com a szoba meg amit csinálok, Hunter Hungary (üzenet: NO CHEAT ONLY!) -egy ideig be is tartották, de jó is volt...! :-/
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Válasz küldése