PlayStation 3, X360, Wii és egyéb konzolok

PC vagy konzolos játékok témaköre.
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Mortal Kombat Armageddon Wii-re:

http://youtube.com/watch?v=xucg0sqwmqc

Nekem így elsőre furcsának és nagyon szokatlannak tűnik ez a fajta irányítás. Azt hiszem ki kell próbálnom mielőtt igazán véleményt alkotnék róla. De mindenképpen érdekel, szóval lehet h beszerzem amint megjelenik :)
Kép
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

to Kuresz: megszokás kérdése. neked a ps-é furcsa nekem pedig az xboxé. és nem csak én vagyok vele így hanem egy két ismerősöm is.
Ginji : ha feljössz, leverem a veséd és szólok bencének :dirr:
Avatar
Kuresz
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2006.03.01. 03:21
Tartózkodási hely: Silent Hill

Hozzászólás Szerző: Kuresz »

Mayer írta:Mortal Kombat Armageddon Wii-re:

http://youtube.com/watch?v=xucg0sqwmqc

Nekem így elsőre furcsának és nagyon szokatlannak tűnik ez a fajta irányítás. Azt hiszem ki kell próbálnom mielőtt igazán véleményt alkotnék róla. De mindenképpen érdekel, szóval lehet h beszerzem amint megjelenik :)
OMFG kell vennem egy wii-t
Kép
Kép
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

megnéztem még egy párszor a Wiideot... és IGEN... nekem kell a Mortal Kombat Armageddon :D

A végén a komolyabb hadonászások már jobban bejöttek, aztán felkaptam a mobilomat és a fényképezőmet (Wiimote és Nunchuck) és elkezdtem velük hadonászni, és IGEN, ez lehet még jó is :)

Ugyanezt a technikát alkalmaztam a Bleach Wii Wiideok metekintésénél, és így jutottam el arra az elhatározásra h azt bizony importálni kell :D
Kép
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Gamekapocs írta:Március 23-án érkezik Európába a PlayStation 3

Megannyi huzavona után végre a Sony fixálta a PlayStation 3 európai debütjének pontos dátumát, valamint sok más egyéb érdekességre is fény derült. A japán cég egy millió gépet szór szét az öreg kontinens országai között az első hónapokra, később természetesen pótolni fogják az esetleges hiányokat - Európában csak a hatvan gigabájtos merevlemezzel ellátott kiszerelés lesz kapható.
oh éljen... =)
Avatar
JSaN
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2006.03.11. 23:54
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sugárzó monitor elött

Hozzászólás Szerző: JSaN »

A SONY mostanában elég rossz börben van a playstation 3 területén. Alaktrész hiány, kiforratlan optimizálatlan kód, alig 30-40%-os hadver kihasználtság az eddigi játékoknál, négyszer drágább az előállitási költség mint amennyiért adják (ez persze nekünk jó), stb.
És most ezek után nem csoda hogy csökkenteni akarja kiadásait a SONY. És ezt hogyan csinálja, mint mindig velünk európaiakkal b*szik ki. Már az EURO/DOLLAR/JEN árfolyamok sokat hoznak neki a konyhára, továbbá hogy...
Gamekapocs írta:... Európában csak a hatvan gigabájtos merevlemezzel ellátott kiszerelés lesz kapható.
A SONY-nak szinte semmibe se kerül kicserélni a vinyókat 20-ról 60GB-ra, és igy az eladásnál újabb 10 ezreket húzhat le rólunk. Mivel olcsóbb nem kapható. Ezek után én nem az elsők között leszek akik márciusban fogják meg venni a PS3-at, talán majd karácsonykor.

másEllenben a Nintendo egyre meggyőzőbb: WII + MK Armageddon ez kell nekem, :vigyor: ez még a legprofibb kondi gépeket is kenterbe veri a hatékonyságával. :rozsaszintancoloelefant:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Hát én meg elöbb vagy utóbb (tekintettel a jelenlegi áraikra- inkáb utóbb) akarom majd mind a 3at :D
De mint irottam elöbb a "régebbi" gépeket + gamekat, amig ezzel foglalatoskodom, addigra ezeknek is mérséklödik az ára.
Viszont elfelejtettem megemliteni az egyik legkeményebb diót, a NINTENDO Q -t.. ez only japan :/
Amugy nem más mint egy GameCube és Panasonic produkció, ahogy az a képen is látszódik, tálcás és viszi a normál méretű dvd-ket is, ergo filmnézésre is tuti. A ház fémből van, továbbá ha minden igaz benne van minden, amit pl sima gamecube-hoz késöbb vásárolni kéne..
Még pár kép...

Nintendo Q
Dobozkájában
GameCube-hoz viszonyitva
Élöképen
Enyhén aktiv mélynyomó hátsó részére emlékeztető..

Na szerintetek milyen? :cool:
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Kuresz
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2006.03.01. 03:21
Tartózkodási hely: Silent Hill

Hozzászólás Szerző: Kuresz »

LOL.Te honnan szerzel ilyeneket? :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

PATA!!!!!!!!!!!!!!!! Mi imádni fogjuk a Wii-t!!!!!!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=8kaOiw32O54&eurl=

És ti? :)
Kép
Avatar
Heini
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2006.10.03. 16:52
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Heini »

Mayer:Mostrmár nekem is kell Wii!Naruto Fan vagyok!!!!Ezzel a Játékkal meggyőztek!!! ::jthrill::
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Sajnos gyanítom h Bleach mellett ezt is importáltatnom kell majd :S

Habár mostanság hallani a Wiinja modchipről, ami az első sikeresen működő modchip. De azt hiszem Bleach Wii-t és Naruto-t eredetiben szerzem be :)
Kép
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Kuresz írta:LOL.Te honnan szerzel ilyeneket? :lol:
Hát ilyet még én se tudom.. szerintem elöbb lesz atari jaguar mint Nintendo Q, pedig ez jóval ujabb.. majd még meg kell érdeklödjem a csúcsemberem aki nagyon jó áron hozza be a ritka/eredeti cuccokat hogy megoldható-e és mennyiért.. /aranyat ér amugy a csávó :D/
Mindegy majd postolom a képet a Panasonic 3DO gépről is :D

Amugy szimpi ez a Wii gépezet, kérdés hogy vajon ennek is lesz-e japánban valami külön kiadása, mint ennek a gamecube-nak a gamecube Q...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Doom 2007.01.28. 20:07-kor.
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Hogy csak japánban lesz-e azt nemtudom biztosra, de lesz egy külön kiadása ami támogatja a DVD film lejátszást... és durván ennyiben különb :)

Nem az a fajta Különkiadás amire számítasz :) De ha volt Gamecube Q akkor lehet h lesz Wii Q :D
Kép
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Mayer írta:Hogy csak japánban lesz-e azt nemtudom biztosra, de lesz egy külön kiadása ami támogatja a DVD film lejátszást... és durván ennyiben különb :)

Nem az a fajta Különkiadás amire számítasz :) De ha volt Gamecube Q akkor lehet h lesz Wii Q :D
Na bumm ezt nem tudtam :D Azt hittem a Wii már alapból viszi a dvd filmeket.. nem mintha néznék filmeket vagy ilyesmi :D Mindenesetre ez a Nintendo Q nagyon kis dögös.. és minő irónia, a panasonic-al adta ki aki anno kreálta a 3DO-t..

na mindegy.. találtam egy másik konzolt.. igaz a végére már nem is igy nézet ki, hanem mint egy scanner, meg aztán végül ki se adták...

Phantom pedig igy a koncepciós tervek alapján elég szép.. habár azt se tom már melyik cég akarta kiadni..
Avatar
Kuresz
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2006.03.01. 03:21
Tartózkodási hely: Silent Hill

Hozzászólás Szerző: Kuresz »

Doom írta:Phantom pedig igy a koncepciós tervek alapján elég szép.. habár azt se tom már melyik cég akarta kiadni..
LOOOOOOOOOOOOOOL a Phantom....Ez a konzol arra hivatott hogy a boxot és a ps2-t túlszárnyalja.Csak annyi baja volt,hogy ha jól emlékszek 5(!!!) évig fejlesztették,majd egyszer egy e3-ra kivittek egyet,csakhogy abban egy xbox volt és ezért nem adtak több támogatást és leállt a tervezés.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

jaja valami ilyesmire akarták tervezni, legalábbis nagyon hangoztatták hogy erősebb mint az xbox.. én ugy halottam hogy igazából egy pc futott a háttérben, és az Unreal championship-et nyomatták, de csak demóként, ráadásul az is akadozott /remek inditás, pláne az E3-on :D/

Amugy a mostani cégek közül az apple-nál röppent fel a hír hogy csinálnak konzolt.. mindenesetre ha kamu, ha nem, tudnának jót gyártani szerintem. Most ugy is bevetették magukat mobilteló piacon is.
iConsole? :D nem is mutatna rosszul.. apple jel és 90% hogy fehér szinű lenne alapból :)
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Apple console... igazából nem nagyon tudom elképzelni h miylen First Party játékokat dobának ki :S

Mondjuk azt sem tudom h Sony Entertainment mikor került Piacra, rögtön PS1 megjelenésével, vagy már előtte is jelen voltak valamilyen szinten? Vagy hogy is voltez?

De egy Apple Entertainment... biztos egy bivajerős gépet/médialejátszót/kenyérpiritót össze tudnának hozni, de nemtudom h a támogatás mégis miképp működne. De szerintem biztosan maguk mellé tudnának állítani néhény húzónevet a Third Party szektobról.
Kép
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Mayer háát jelen voltak de csak egy kis külön játék készitő részleg, a sony imagesoft, pl a mega cd-mhez alapból járó Sewer Shark is az ő készitményük, meg volt nekik még pár, amolyan another world szerű is.

A sors iróniája, hogy eredetileg nem is maguknak készitettték /most nem akarok nagy ökörséget irni DE mintha/ hanem a Nintendo bizta meg őket, csak aztán visszamondták, mert nem akartak még cd-s technologiával jelentkezni /lásd késöbb N64/ de a sony nem hagyta abba, folytatta, és voilá :)
Gyakorlatilag a 3DO is ilyen esélyekkel indult, és az is nagy cég, a panasonic jóvoltából jelent meg. De nem lett sikeres. Pedig jelent meg rá the need for speed, doom, wing commander.. összeségében kb 100 játék.

Az apple amugy meg eléggé feltört pláne az iPod óta. Szerintem a Microsoft receptjét használnák.. vennének legalább 1 autós/verekedős/fantasy game-t ami késöbb egybefonódna a nevükkel mint pl a Playstation gépeknek a tekken/gran turismo vagy mint rövid idő alatt a xbox neve a PGR/dead or alive, ill Halo nevekkel /jó, halo van pc-n is...../
Ha nem szurják el és nem csak egy otthoni multimédiás készüléket csinálnak, lenne esély.. mondjuk szerintem egyenlöre elég a jelenlegi 3 versenyző bőven, de ha már uj gép, mint fentebb is írtam, jobban örülnék a sega visszatérésének :)
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

576-ban már lehet előrendelni PS3ra.... 169.990... hát no comment ez az ár. Wii 100al olcsóbb és ahhoz már van is egy "játékunk". Itt meg még nem játszunk semmivel, ahhoz ugyebár kell egy 17.000es játék :S

Nem mondasz hülyeséget a Nintendo valóban megbízta a Sony-t a fejlesztéssel. Bár szerintem nintendo ezt erősen letagadja :)

5 consol a piacon... Nintendo, Sony, Microsoft, Sega, Apple. Azt hiszem ez kicsit már sok volna ehehh...

Most pont jó a efelállás. PS3 a nagyon extravagáns konzol, a TOP HIGH END. Xbox a középút, és a Wii az olcsó fun. Nemtudom hvoa lehetne behelyezni így Sega-t vagy Apple-t (Bár gyanítom Apple a High Endbe tenné magát :D Sega meg valahova a Box és a Nintendo közé)
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Én el vagyok ájulva... k*rva jó a Wii :)
Mayerral ma vettük át, ő még vett hozzá Red Steelt és Wii play-t. Én most Wii Sportsal tolom, és az valami fergeteges számomra. 2 kontrollerrel jobb lenne ha valaki ellen tolom, de ez még így is nagyon jó :D

Tehát, csillagos 10-es gyerekek!
Kép
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Jó Nektek :D Remélem én is mihamarabb részese lehetek ennek a Wii-s mókának! Mondjuk azt bizti megvárom amig nem ilyen elörendelős lesz, meg kb 50ezer :)
Akkor találkoztatok is egyben a hazai Nintendo Guru-val, alias V.Zoli nagymesterrel :D
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Sajna nem találkoztunk a Guruval, mert a Keletiben vettük át a cuccot, ellenben egy kedves hölgyemény fogadott minket :) csókoltatom a kezét ^^

Wii SPorts: Igen... anyám egyszer elvert Tennisben. EZ nemsemmi gyerekek! Tetszett neki ^^

Oké, WiiPlay fun meg móka, de csak 2 gamerben. Ott is a Tankozás a poén :D De amúgy... jah Móka, nagy Móka :)

Mii-k aranyosak :D Mayer Mii szeret játszani ^^

RED STEEL: Mindenki agyon szidja, és értem miért. Az irányítást szokni kell és ha megszoktad, ígyis tud BUGos lenni. De ez JÓ! AKkoris valahogy engem amgával ragadott a játék. Oké, gagyi történet, de a zene emg az atmoszféra meg a feeling bennevan. Oké h hibás, meg nem az év játéka, de ez JÓÓ! Kikell próbálnom majd a multit :)

Nagyon jó... nem győzöm elégszer mondani.

A Controllerbe tett mikrofon: Hazavág! Újratöltésnél, kardpengetalálkozásnál. A Fegyvert elforgatni... hihetetlen! Csodá... 10/10 ez a Wii eddig :D

-------------------------

Red Steel update:

Már tudtam előre, hogy nem lesz 1:1 kardozás, és kicsit aggódtam h unalomba fullad a dolog. Tény h elég egyszerű az irányítás, de pörgős, és megmozgat. Talán ez adja az igazi érzést benne h az ember megpróbál megfelelő időben megfelelőt rántani a JOY_on és nem csak egy gombot nyom meg.

A Zoomolás fun, de ha túl közel ül az emebr a TVhez akkor nehézzé válik kissé az irányítás. Márpedig nálam ha a szobámba installálom a Wii-t közel kell ülnöm a TVhez helyhiány miatt, de ha kinn vagyok a nappaliban akkor okés :)

a grafról pedig: Szép, vannak kifejezetten szép helyek, de amúgy nem egy látványorgia a 20 éves "HD" TVn :D Namajd ha a kintire rákötöm a hétvégén :)
Kép
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

De jó neked ^^ Én is akarok egy wii-t !! A naruto-s játék pedig nagyon ott volt a szeren =p Már amiatt lehet, hogy meg kell vennem (=
Kép
Avatar
Kuresz
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2006.03.01. 03:21
Tartózkodási hely: Silent Hill

Hozzászólás Szerző: Kuresz »

Áhh egyre jobban kelll egy wii.Ha találsz még bugokat írd már le pls.Amúgy menüje milyen?Könnyen átlátható?Hangos a masina?Mennyibe vetted?
Kép
Kép
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

A Gép csendes... akkor lesz "hangos" (azaz ad ki hangot) mikor a CD-t beolvassa.

Aki bevette a dumát h Nemlesz töltési idő, az felejtse el, mert van. Igaz h nem tölt órákig, de van azért egy kisebb töltési idő, ami mennyiségben annyi, hogy már tapasztalt játékos hozzászokott. De a lényeg h van észrevehető töltési idő :)

Red Steel bugok: bekadasz egykét helyen ha pl dobozokra akarsz ugrálni... de úgy igazából ennyi. AKkor tud kicsit hülyéskedni a cucc, ha a wiimote-ot nem irányítod a TVre huzamosabb ideig és akkor megtud hülyülni. Néha van h visszamutatok a TVre és akkor bekattan 2 mp-re és már azt sem tudom hol vagyok :D

Bár a multit még nem próbáltam ki emberrel, fogtam magam és elindítottam egy játékot (2 játékossal) és hát ott sokkal nehezebb célozni :S Mivel ugyebár gondolom kisebb felületet kell a TVn "céloznod". SOkkal sensityvebb sajna. Én amúgy a Low sensitivity-t ajánlom meg hogy a Wiimote-on is vegyetek le a sensitivtyből.

105be fájt kb amiből 70 a gép. De vettem hozzá egy Red Steel-t, egy WiiPlay-es Wiimote-ot és egy Nunchuck-ot. Így tulképp 3 játékom van hozzá (De Wiiplay nem igazán egész játék, WiiSports viszont FUN Partygame :))
Kép
Válasz küldése